Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katasia

Jak znależć faceta???

Polecane posty

ja też w sumie na kwile wpadłem sie przywitać i juz zmykam ! dobranoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje się zaszczycony bo ostatnio to o mnie zapominałeś bracie ;) jak samopoczucie ? bo ja jednak nie wlazłem do tego dołka :) KAsia czyniu cuda ps aha łobuzie miałeś mi wysłać zdjęcie Katasi :P niedobry jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...widzę, że tu jakieś odwety się szykuja....no nie ładnie....nie ładnie:D Rozumiem, że już wszyscy śpią....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyre---> pojęcia nie mamy...a już dość długo debatujemy:P Wprawdzie mamy tu naszych słodkich chłopaków......ale oni co jakiś czas trzaskaną bombki z naszych choinek szczęścia:P nic nie piłam...to metafora tylko...była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć pralinka....a czemu minę masz taką pokrzywioną?:D Hmm....czy ja właśnie przed chwilą odpowiedziałam na post...który w tajemniczych okolicznościach zniknąl?:D H....dziwne to jakieś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erye
bo ja się podszywam troszeczkę i mnie kasuje biedna znudzona istotka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu ci smutno pralinka?:D Korniś...wyłaź z dziupli....narzeczona wróciła....i świeczkę jaśminową ma dla Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erye----> OOO...to nieładnie się podszywać...nawet troszkę:P W szkole nie uczyli etyki surfowania?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie mam do kogo się przytulic, a mnie się jakos tak tesknie na duszy zrobiło:( a to łóżeczko takie zimne, puste:( i w dodatku sie Was boję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinka---> Błehehehe...ale że co...tacy straszni jesteśmy?:P Eee....nie przesadzaj tylko kilka zasad mamy....generalnie podlegajacych zasadzie naczelnej...w brzmieniu....\"drugie dno wypowiedzi to podstawa...a szefowa ma zawsze rację...chyba, że akurat rację ma kto inny:p\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyen
uczyli mnie na tyle skutecznie surfowania, że teraz jestem na fali i mam zamiar wycentrować ten tunelik do końca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eyen(zmień ten nick jeszcze raz i kompletnie zgłupieję:p)----> ale wiesz....oby to tylko nie była fala gorąca...zalewająca jedyne wyjście Twojego tuneliku....bo grozi Ci spopielenie:P Tylko nas tu nie podszywaj...a propos...skoro już sobie tak uroczo gawędzimy...czy to nie Ty podrobiłeś/aś mój nick swojego czasu?:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyme
nie ja...ja tylko tak przez moment sie bawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra uczestnicy tego zacnego forum....idę spać:D dobrej nocy życzę.... A do moich robaczków....niestety czasowo nieobecnych: Kasiu---> niech Ci się przyśnią umięśnione elfy z dużymi rozumkami....usługujące Ci........najlepiej na szczudlach:P Romuś-----> śnij o tym swoim klekocie na czterech kółkach.....może wreszcie sprawnym:P No i Kornik----> tobie Kornisiu życzę pomyslnego przepływu cieczy w przewodach....jakkolwiek kretysko by to nie brzmiało:P Niechaj przyśnią ci się bezpańskie stosy mahoniu, dębu i sosny...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk----> a Tobie życzę długiej, ciepłej nocy:) I niskiego napięcia prądu na Twej drodze....bo nie wszystko co wysokie jest bezpieczne:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi szczudlami to Olu przesadzilas:P ja chce wlasnie takich bez akcesoriów pomocniczych:P Witam wszystkich i wracam do pracy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błeheheh...szefowa...jak Ty już dasz wkazówkę....to świat otwiera usta ze zdumienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×