Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luljanna

Napis na tablicach rejestracyjnych zamiast cyfr- fajne czy raczej obciach?

Polecane posty

Gość Luljanna

Tak sie zastanawiam, czy to nie obciach i siara :P miec na blachach swoje imie. Widzialam kiedys auto z rejestracja PO BABCI. Fajnie to wygladalo, zupelnie inaczej niz zwykle cyfry. Mnie sie to podoba, tez bym chciala miec swoje imie albo ksywe (nie Luljanna :P) na tablicach. Moj facet jednak twierdzi, ze to beznadzieja i obciach i w ogole wstyd takim samochodem jezdzic. A Wy co myslicie o takich tablicach? Sorry jesli na nieodpowiednim forum zadalam to pytanie, ale to w koncu tez zakup jakis :D (nie wiem ile sie za taki napis placi, w kazdym razie na pewno trzeba cos dolozyc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszt 1000 zł ale obciach jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trochę to dresiarskie. :o ale kiedyś widziałam rejestrację S1 JULIA na różowym autku :) (ja bym nigdy różowego nie kupiła, ale rzecz gustu..) - to dresiarskie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy jakie auto i z jakim napisem. W teledysku Blu Cantrel \"Breath\" piosenkarka jezdzi bialym mercem SL z rejestracja BABY- to pasuje. Moja kumpela, wlascicielka czerwonego kabrioleta ma blachy EL SANDY (od jej imienia)- też ujdzie, ludzie zwracaja na to uwage. Natomiast kiedys przyuwazylam na Allegro dresiarskie BMW z tablica WASYL :O i to bylo obciacharskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burek1
i Burek2 na mercahcto dopiero kaszana.. jak mozna dac z takie gowo jeszcze hajs.. jeszcze jest FOKA ( a Beta jezdzi tlusta wypindrzona baba- chyba chciala napisac Walen, ale sie nei zmiescilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
a ja myślę, że to jest fajowe tez widziałam ten P0 BABCI i to jest pr cruiser i bardzo pasuje do tego autka ta rejestracja w anglii widziałam hi i'm j czy coś takiego i to też było spoko. myślę, że to nie obciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy.Tata mojej koleżanki ma stare auto terenowe (nie podaję nazwy bo nie jestem pewna,ale to taki klasyk) i ma na nim swoje imię,wyglada to bardzo fajnie.Natomiast kiedyś widziałam goscia,który na jakimś sportowym samochodzie miał rej.TIGER-to było obciachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieh
moj tata nie ma nic zamiast cyferek ale na dole ma napis: wal smialo, i tak ty placisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kiedys widzialam niemieckie auto z rejestracja DUPY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka lat 24
ja mam New Beatle i mam napis Mycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie kiedys byla taka tablica, na czerwonej Toyocie, kiedys chodzilam z jednym dresiarzem z UK, tez mial tablice ROG;) na zoltej Toyocie sportowej. Fajnie wyglada ! Super ! Mi sie podoba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dla nowobogackich
bufonada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellla
Ejjj no moment. Teraz to już wyszło, że kazdy kto ma samochod, marzy o takich tablicach z imieniem, tylko że go nie stać :o Paranoja lekka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko pytam o garnki
ja z moim mezem mamy 3 auta kazde procz mazy ma jeszcze numer 1-3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile wykonanie, ale sama opłata przy rejestracji urasta do 1000zł. Urzędowo narzucona w napisie jest pierwsza litera. Szpan na poziomie noszenia sportowej odzieży z wielkimi logo.;) Odnosząc się do wypowiedzi Movering, nie wyobrażam sobie eleganckiego dżentelmana wysiadającego z mercedesa klasy S z rejestracją \"PIOTR\". Wyobrażam sobie za to bikejkę w aucie, które dostała od sponsora, np. aucie z rejestracją \"P1 ZDA\" albo jakiegoś buraka w dzisięcioletniej beemie z rejestracją \"BOLO\".:P Za to umieszczenie nazwy firmy może być dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
A u nas jeździ czerwona fiesta z napisem S1 MARTA i mnie sie to podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yukka
Znajomy widział kiedyś samochód z rejestracją DO JUTRA i to jest fajne. Ale np. WI KICIA czy SNAKE są nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estellla
Dokładnie tak jak napisałaś- obciach i siara jezdzić z takimi tablicami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się podoba i chciałabym taką mieć, tylko trochę drogo. jak zwykle nic, co inne, nietypowe, w Polsce się nikomu nie podoba. najlepiej, żeby wszyscy i wszystko wyglądało tak samo... bo jak tylko ktoś się wyróżni, to biada mu, pewnie jeszcze obciachowy typek pieniądze ma, skoro go stać na takie gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba. Może dlatego że widziałam tylko fajne, zabawne rejestracje. Gdyby mnie było stać na wywalenie tysiączka (i gdybym miała samochód :p ) pewnie bym miała coś śmiesznego na tablicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×