Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Mam pytanko do : dsggdfgdsfg jaki rozmiar ma Twoja suknia i ile za nią chcesz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknie Herm's model Tallis na 178cm roz.38 .Dodatki oddam GRATIS(rekawiczki,szal-nie uzywany,ozdoby do wlosow).Zainteresowanym przesle maila z fotkami i szczegolami odnosnie sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaduwa
Delikatna i piekna suknia slubna firmy Classa, model C-370, biala, po profesjonalnym czyszczeniu, wyglada zupelnie jak nowa, zalozona tylko raz na wlasnym slubie. Rozmiar 36-38, wzrost 160+5cm obcas. Kupiona w Salonie Classy w Katowicach. Gorset caly z delikatnej koronki, spódnica z kreszowanego jedwabiu i tiulu, oraz wstawkami z tej samej koronki co na gorsecie, spódnica posiada piekny tren, który mozna podpiac w trakcie tanca. Do sukienki moge dorzucic: welon, halke na dwóch kolach oraz delikatny stroik do wlosów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do przymiarki. Cena kompletu 1600zl - do negocjacji. Dodatkowe zdjecia moge przeslac mailem. Mój adres: gaduwa@poczta.onet.pl, GG: 5443007, tel.511 062 789 Ogloszenie mozna obejrzec na : http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=6 4669&sid=9e4b49f40809d329913c4387bf56896c oraz na stronie: http://www.komisslubny.pl/index.php?module=oferty&oid=20350&limit_od=0&limit_do=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do sprzedania ślczną suknię Agnes 1566 z dodatkami rozmiar 38/165 cm z obcasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofiasas
Oto moje ogłoszenie sprzedaży sukienki ślubnej INDIA i zdjęcia http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100469,23508420,Warszawa_Slub_i_wesele___Suknie_slubne,4-33.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darshana
szczupłą osobe, posiada duży tren, ekrie fartuszek z przodu sukienki, z boku doszyty jest egzotyczny kwiat, koronkowe rekawi.sukienka szyta w całości , posiada wewnetrzny gorsecik wiązany z lista kryjącą, sukienka jest wyczyszczona, posiadam do tej sukienki dopasowane bolerko.Sukienka dla Pani 173 cm +3 cm obasa.Jestem pierwszym uzytkownikiem sukienki.Sukienka ma egzotyczny charakter, bardzo lekka.Sukienka jest w stanie idealnym.Cena któa mnie interesuje to 1000 zł ( zalezy mi na szybkiej sprzedaży). Sukienka do obejrzenia w Bydgoszczy. Intersuje mnie szybka sprzedaż) Koszt uszycia w salonie wynosił 2000zł Oto strona na której znajduje sie suknia http://www.allegro.pl/item424925390_zjawiskowa_suknia_slubna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknię Annais Bridal Moon www.annaisbridal.pl suknia moon Stan praktycznie idealny , z bolerkiem i welonem:) Odpowiem na każdy mail:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollee20
a ja kupie suknie La sposa mecenas jak ktos ma proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicollee20
dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSMO
KUPIE suknie firmy LA SPOSA model SALA lub SONAR w rozmiarze 38 na wzrost 177cm + obcas ( najlepiej okolo 5 cm, ale ewentualnie 3 cm tez moglo by byc). Jesli wiecie cos na ten temat bede wdzeieczna za wszelkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaduwa
Delikatna i piekna suknia slubna firmy Classa, model C-370, biala, po profesjonalnym czyszczeniu, wyglada zupelnie jak nowa, zalozona tylko raz na wlasnym slubie. Rozmiar 36-38, wzrost 160+5cm obcas. Kupiona w Salonie Classy w Katowicach. Gorset caly z delikatnej koronki, spódnica z kreszowanego jedwabiu i tiulu, oraz wstawkami z tej samej koronki co na gorsecie, spódnica posiada piekny tren, który mozna podpiac w trakcie tanca. Do sukienki moge dorzucic: welon, halke na dwóch kolach oraz delikatny stroik do wlosów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do przymiarki. Cena kompletu 1450zl - do negocjacji. Dodatkowe zdjecia moge przeslac mailem. Mój adres: gaduwa@poczta.onet.pl, GG: 5443007, tel.511 062 789 Ogloszenie mozna obejrzec na : http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=6 4669&sid=9e4b49f40809d329913c4387bf56896c oraz na stronie: http://www.komisslubny.pl/index.php?module=o ferty&oid=20350&limit_od=0&limit_do=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witencja
Cześć Dziewczyny! Wychodząc za mąż obiecałam sobie,że zostawię suknię ślubną na pamiątkę, ale...niestety nie mam miejsca w domu. Mam nadzieję,że się komuś przyda. Suknia jest w rozmiarze 38. Gorset+spódnica+halka+2 welony.Kolor ekri z capuccino. Szyta w salonie w Kaliszu. Zaintersowanym z przyjemnością wyślę fotki. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia30
Hej dziewczyny, Mam do sprzedania suknię ślubną ATELIER Diagonal model MFL728. Rozmiar 38/40 na wzrost 164 cm+5 cm obcas,kolor perła - ecru. Gorset wyszywany srebrną nicią oraz kryształkami, zdobiony kwiatami w kolorze beżu łamanego różem. Suknia jednoczęściowa, na ramiączka, zasuwana i sznurowana z długim trenem podpinanym pod spód sukni. Stan sukni bardzo dobry (suknia po profesionalnym praniu).W zestawie halka i pokrowiec. Suknia zakupiona w salonie ABIU w Warszawie. Wartość zestawu: 3 400,00zł. Cena sprzedaży: do negocjacji. Zainteresowanym zdjęcia wyślę e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmobella 7257
witam, czy ktoś ma do sprzedania suknię cosmobella model 7257 z 2008r?? chodzi mi o rozmiam 42, byłabym wdzięczna:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna30
Jednoczęściowa, śnieżnobiała suknia SARA firmy MS Moda z kolekcji 2008 w stanie idealnym, po praniu chemicznym, szyta na wymiary: - biust - 90 cm, miseczka 85B - pod biustem - 77 cm - biodra - 102 cm - pas - 80 cm - wzrost - 180 cm + obcas ok. 5 cm Suknia jest skromna a przez to elegancka. Ozdobiona delikatnymi, pięknie połyskującymi aplikacjami z białych koralików. Jestem pierwszą właścicielką, paragony do wglądu. Całość kosztowała mnie 2.200,00 PLN. Cena obejmuje: - bolerko z białej satyny, rękaw 3/4 - welon trójwarstwowy obszyty srebrną nitką z koralikami - halka na kole - pokrowiec na suknię - mały stroik we włosy Cena: 1.200,00 PLN (do negocjacji) Dodatkowe informacje, możliwość przesłania szczegółowych zdjęć lub przymiarka w Kielcach: 660 095 545 asia5398@wp.pl gg5666137 http://www.waszewesele.com/index.php?tresc=komis/index.php&link=wszystkie&start=30 Wdzianko widoczne na zdjęciu nie podlega sprzedaży, było wypożyczone z komisu. ZAPRASZAM!!! i POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×