Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość asiołek18888
http://www.pineska.pl/?t=42358 tu jest link do sukienki :) Suknia ślubna - biała z podpinanym trenem, 1-częściowa, SPOSABELLA z kolekcji 06/07 rozm.38, wzr.170 cm na cienkich ramiączkach, zdobiona błyszczącymi kamyczkami, zasuwana na plecach, po praniu chemicznym, w idealnym stanie. Buty, welon - gratis. Świętokrzyskie Chciałabym ją sprzedać na 1200 zł , (dałam za nią 2500zł z butami) ale mogę troszkę spuścić z ceny jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Asiołek18888 widzę, ze mnie posłuchałaś :) ha ha powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie :) wprawdzie nie chce sprzedac sukni (jeszcze), za to bardzo chcialabym kupic, ale nie moge znalezc takiej o jakiej marze. moze ktos, kto tu zajrzy ma akurat taka lub podobna suknie. Suknie mozna obejrzec na stronie www.maggioramatti.pl z kolekcji 2007. model nazywa sie Balladin. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka 1986
pawełkowa, a ile suknia Onice kosztuje w salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka 1986
wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć mysula Faktycznie ładna suknia :) Ja niestety miałam tylko rękaw z koronki i powleczony koronką gorset a spód gładki, chociaż krój raczej w tym samym temacie utrzymany. Gdzieś widziałam za to taką jak pytasz (jak szukałam swojej) tylko z innej firmy... hmmm tylko gdzie? jak mi sie coś przypomni to napisze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki agital! problem w tym, ze juz nie zdaze zamowic kiecki w sklepie (slub 22 wrzesnia) i zostaje mi albo od kogos odkupic, albo uszyc. Krawcowa powiedziala mi od razu, ze w Polsce nie dostane koronki, z ktorej moglaby uszyc ta suknie, tak zeby nie stracila fasonu i byla w miare wygodna :( a suknie Balladin (ktora zreszta mierzylam w sklepie) jest dla mnie za droga. kosztuje 3,5 tys, a moj budzet jest w tej kwestii ograniczony. dodam jeszcze, ze przy moim typie urody w gre wchodzi raczej suknia w kolorze ecru. w bialej wygladam jak smierc :) jesli ktoras z Was dziewczyny ma suknie chociaz PODOBNA do mojej wymarzonej, smialo pokazujcie. moze w ten sposob mi sie uda... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mysula sprawdź sobie maila :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bciabcia
witam, do sprzedania mam suknie slubną, gorset z koronki patynowanej + spódnica, do tego kwiatek do włsosów i welon. Rozmiar 38, ecru. Suknia szyta na miare, po profesjonalnym czyszczeniu, nie jest zniszczona. Zainteresowane Panny :-) proszę o kontakt edytado@op.pl. Wówczas prześle zdjęcia. Suknie można oglądać Mszczonów, Skierniewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greenna
Sprzedam suknię slubną białą Agnes-model 1558 ,rozmiar 38/170cm http://www.suknieagnes.pl/k2007/07p-4-6.html ,mam jeszcze dodatki do sukienki:welon krótki z pieknymi kryształkami, szpilki z kryształkami do włosów,zainteresowane osoby prosze o kontakt emailowy: greenna@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha1234567
acha kolor ecru ( taki bardzo delikatny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiołek18888
Suknia ślubna - biała z podpinanym trenem, 1-częściowa, SPOSABELLA z kolekcji 06/07 rozm.38, wzr.170 cm na cienkich ramiączkach, zdobiona błyszczącymi kamyczkami, zasuwana na plecach, po praniu chemicznym, w idealnym stanie. Buty, welon - oddam gratis :) Za suknię z butami zapłaciłam 2500 zł, a sprzedać chciałabym za 1200 zł. Jakby co można sie targować :):):):):) http://www.pineska.pl/?t=42358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SUKNIA ŚLUBNA Z SALONU CLASSA Z SALONU W BIELSKU - BIAŁEJ Rozmiar 38/40, wzrost 169 cm + obcas 4,5-5 cm. Sukienka jednoczęściowa z trenem w kolorze jasne ecru, wykonana z organdyny z satynową halką oraz rękawem z koronki, bez koła, jedynie na halce, pięknie się układa. Gorset przyozdobiony koronką taką samą jak rękaw, natomiast spód gładki swobodnie opadający i lekko falujący na dole. Gorset zapinany z tyłu na zamek, który jest zakryty imitacją małych guziczków powleczonych organdyną. Sukienka w stanie idealnym, pięknie eksponuje figurę, tren podpinany jest w wygodny sposób od wewnętrznej strony halki, co lekko unosi tył sukienki w trzech miejscach (możliwość założenia na palec gdyż specjalnie w tym celu została wszyta efektowna pętelka). Bardzo skromna, a zarazem oryginalna, założona tylko przeze mnie (pierwszy właściciel - szyta w salonie na wymiar w bieżącym roku, gdyż ślub brałam w czerwcu). Cena 1 000 zł (możliwość negocjacji). Sukienka wyprana w profesjonalnej pralni, bez śladów użytkowania, gotowa do włożenia Do obejrzenia i odbioru osobistego w Żywcu, preferuję raczej odbiór osobisty. Dodatkowo możliwość sprzedaży pasującej do sukni kamizelki Pana Młodego z musznikiem za kwotę 100 zł. (założone 1 raz w stanie idealnym!) Dla zainteresowanych więcej zdjeć prześlę na maila. ZACHĘCAM DO OBEJRZENIA ORAZ ZAKUPU!!!! e-mail:slubna.suknia@wp.pl GG 5982705 http://agital.fotosik.pl/albumy/216232.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiku
Sprzedam www.wloska_suknia_slubna.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!, ostatnio moim głównym zajęciem jest oglądanie sukienek, ale skutek niestety marny:( Może któraś z was ma na sprzedaż biała suknię najchętniej sincerity 3143, herm\'s sabbia, herm\' s kelaz albo coś podobnego. Mam 170 cm wzrostu rozmiar 38/40. Najchętniej województwo zachodniopomorskie ew. ościenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam suknię ślubną Margarett model Viareggio. Została zakupiona w salonie firmowym w Krakowie. Kolor - ecru, szyta z materiału podobnego do grubej satyny, na matową stronę. Suknia jest dwuczęściowa (sznurowany gorset + spódnica z podpinanym trenem), posiada piękne bolerko z francuskiej koronki oraz halkę szytą na wymiar z regulowanym, wyjmowanym kołem (za jego pomocą można regulować długość spódnicy). Suknia jest skromna, elegancka, prosta - posiada jedynie poziome marszczenia na gorsecie. Myślę, że będzie idealna na dziewczyny o wyjątkowej, nietuzinkowej urodzie. Jest bardzo wygodna i lekka, w żaden sposób nie krępuje ruchów i nie przeszkadza w tańcu. Tren można podwiązać na specjalnych tasiemkach. Rozmiar - 36, z możliwością regulacji od 34 do 38 (gorset jest sznurowany i posiada spory zapas materiału, a talia znajduje się pod gorsetem, bardzo wysoko, więc jej rozmiar nie ma znaczenia). Suknia była szyta na 178 cm wzrostu, z uwzględnieniem dodatkowych 4 cm na obcas. Można ją bez problemu skrócić (nie ma żadnych aplikacji na spódnicy), jak również długość spódnicy można regulować za pomocą koła z halki. Spódnicę przydałoby się jeszcze raz przeprać, bo w pralni wyprali ją tylko raz - na więcej się nie zgodziłam, bo w tym samym czasie zniszczyli mi tam żakiet i odebrałam suknię wcześniej, po prostu bałam się, że ją też uszkodzą. Jestem z Katowic, suknię można mierzyć u mnie albo w Tychach, u mojej mamy. Cena wyjściowa - 1400 zł (w salonie zapłaciłam za wszystko 2320 zł). Oczywiście podlega ona negocjacji - jestem otwarta na wszelkie propozycje :-) Zdjęcia wyślę na maila. Kontakt: emiliagotz@op.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki...27
Prosze o przeslanie foto na adres Zuzanna5@interia.pl Jestem zainteresowana roz.38-40 na 169. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia S
Niki wysłałam do Ciebie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie mężatka...
cześć kobietki! mam do sprzedania suknię ślubną- Warszawa, Piotrków Tryb. rozmiar 36-38 kolor kremowy do obejżenia: http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=80 jest śliczna, będę ją miał raz jedyny - 26.07.07r. cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×