Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ferdydurke 2222
sorki ze tyle razy wkleilam ale mialam problem ze strona!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpanka26
Ja bede miec suknie do sprzedania po 15 wrzesnia. Suknia jest rozmiaru 38. Z salonu Emmi Mariage oto link http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/2/20 Mam buty rozmiar 40. Suknia jest na 174 cm wzrostu plus 4 na obcas. Rozmiar 38 - 40/ Do tego teorebka na drobiazgi w kolorze szyta na zamowienie. Welon. Jestem z Czestochowy. Jak ktos jest zainteresowany to piszcie na kafe a potem bedziemy korespondowac prywatnie. Odwiedzam kafe regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpanka26
Acha zapomnialam o najwazniejszym Cena:) Za sukienke zaplacilam 2700 z dodatkami sprzedam za1700 ewentualnie moge negocjowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po 08.09.2007 sprzedam suknię Herm\'s Kera. Rozmiar 38. kolor - jasne ecru...śmietankowy. chciałabym za nią ooł 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiek
a ja mam taką do sprzedania http://emmimariage.pl/index.php/main/pl/offer/2/20 Rozmiar ok. 36. Do sukienki dodaję gratis dodatki. Sukienka używana była jeden raz i jest w stanie idealnym. Można ją przymierzyć w Krakowie lub okolicach:) asiek_s@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirmurka
Sprzedam suknie ślubną- model Cymbeline fryda, jestem 1 włascicielka, rozmiar 38/40- możliwość regulacjii, wzrost ok 170 + obcas. Suknia jest dwuczęściowa -sznurowany gorset i spódnica w kształcie litery A.Kolor jasne ecru ze złotymi koronkowymi wstawkami. Cena nowej suknii w salonie 2500 zł. Ja sprzedam ja za 1000 zł ( negocjacja)+ dodatki - długie rekawiczki na 1 palec i welon, a takze wedle zyczenia ozdobne kwiatki do włosów, ktore ja mialam na swoim slubie Zainteresowanym przesle zdjęcia suknii na maila. Moj mail to mart_sob@wp.pl acha mieszkam w woj. kuj-pomorskim. Okolice Torunia , Włocławka PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiku
Sprzedam www.wloska_sunia_slubna.republika.pl POLECAM :) CAŁUSKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.LO 2
Mam do sprzedania suknie slubna firmy Herm's kupiona w salonie Mon Cheri w Białymstoku.Model TALLIS rozm.38 na 178cm+3cm obcas kolor ecru.Suknia kosztowała 3200,-i moge sprzedac ja juz za 1000,- Dorzuce do tego gratis szal,dlugie rekawiczki oraz ozdoby do wlosow!Zainteresowanym wysle fotki sukni na e-maila.Moje gg:9132013 lub tel.600913254.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ferdydurke 2222
Kto ci te pianę za TAKĄ kasę kupi? Są ładniejsze i tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpanka 26
Mnie sie podoba ta @piana@ a tak jeszcze powiem ze to wcale nie przypomina piany haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirmurka
Ostatni link działa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna ta Twoja suknia ;) ja ci podesle link do swojej.tez lubie drapowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirmurka
Acha jakby cos to moje gg 5817801 papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safiku
Sprzedam www.wloska_suknia_slubna.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rori
Mam do sprzedania suknię Slubną model Cosmobella 7192 w cenie 1200 zł do tego dodaję welon i halkę ( zakupione w salonie). Suknia ma kolor ivory pink i jest rozmiaru 34/36. Podana cena jest ceną do negocjacji. Sukienkę można przymierzyć w Warszawie. http://www.susanblanche.com/public/gown/67/Cosmobella%207192.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia 893
...w tej sukni spełnią się Twoje marzenia... Suknia założona tylko raz 2.06.2007 roku Suknia jest jednoczęściowa i ma kolor śnieżnobiały. Zakupiona w salonie Susan Blanch w Warszawie (umowa do wglądu). Suknia Demetrios 893 łączą dwie charakterystyczne cechy prostota kroju oraz bogactwo i przepych materiału. Wszystko to czyni ją niezwykle wytworną. Fotki dla zainteresowanych prześlę Cena 2000 PLN + dodatki GRATIS Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga123tlen.pl
Witam, mam do sprzedania suknię ślubną rom. 34-36, biała z niewielkim trenem. Wykończona koronką, gratis dodam bolerko z satyny i dwa welony. Jestem pierwszą właścicielką, suknia jest w idealnym stanie. Więcej informacji oraz dodatkowe fotki mogę przesłać na e-maiala. Jeśli masz jakieś pytania chętnie odpowiem : aga123@tlen.pl Poniżej umieszczam 2 zdjęcia: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/765181d5 1cfaf191.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7857e67 915ca654.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.lo2
Mam do sprzedania suknie slubna firmy Herm's kupiona w salonie Mon Cheri w Białymstoku.Model TALLIS rozm.38 na 178cm+3cm obcas kolor ecru.Suknia kosztowała 3200,-i moge sprzedac ja juz za 1300,- Dorzuce do tego gratis szal,dlugie rekawiczki oraz ozdoby do wlosow!Zainteresowanym wysle fotki sukni na e-maila.Moje gg:9132013 lub tel.600913254

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×