Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suri

Tutaj sprzedajemy suknie ślubne!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Dziesiątka
Na nową właścicielkę czeka suknia ślubna od Maggie Sottero. Model ponadczasowy, jednoczęściowy, w kształcie litery A ( NIE "beza"), z długim trenem. Suknia ma dwa podstawowe atuty: prawdzwy, rzeźbiący sylwetkę gorset, który sznuruje się na plecach oraz przód wyszywany kryształkami Swarowskiego. Kolor biały (dokładnie "diamond white"), rozmiar 40 (dzięki gorsetowi będzie pasował również na osobę noszącą rozmiar 38 lub 42). Gwarantuje talię osy. Stan znakomity. Cena: 1000 zł Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdsfsd
sprzedam suknie jest bardzo ladna http://www.galasuknieslubne.pl/fot/hollie.jpg Suknia zdobiona jest cyrkoniami. Stan bardzo dobry, po czyszczeniu chemicznym, bez uszkodzeń. Rozmiar: góra 36, dół 38, wzrost ok. 167 cm. Gratis halka z kołem, welon z cekinami, pokrowiec na suknię, buty rozmiar 38! Suknia nadaje się do przeróbek. Cena podlega negocjacji - zadzwoń, a na pewno się dogadamy! Telefon kontaktowy: 665-388-909. Możliwość obejrzenia i odbioru osobistego po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marynia2213
Hej dziewczyny mam do sprzedania piękną białą suknie ślubną. z kolekcji kelly jest sprowadzona z paryża mi już nie jest potrzebna a nie jedna z was może w niej pięknie wygladac jest jest to kolekcja 2009 i wystawiona na allegro jako "kelly paris" więcej informacji o dodatkach itp. nr tel 502-842-930 zapraszam woj podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruzowata
Sprzedam 2 - częściową suknię ślubną z kol. Urszuli Matei model 640 w kolorze ecri, rozmiar 38 na wzrost 168 cm + obcas (ok. 5 cm), suknia składa się z wiązanego koronkowego gorsetu, zachwycającej spódnicy (bez trenu) ozdobionej różami. Gorset haftowany, uszyty z pięknej, błyszczącej koronki oraz efektownie mieniących się koralików. Sznurowany na plecach, dzięki czemu da się go idealnie dopasować. Gorset cudnie podkreśla figurę. Wyjątkowego uroku dodaje sukni fenomenalna ozdoba na szyje i plecy, wykonana z tej samej ręcznie robionej koronki, co gorset. Suknia jest naprawdę przepiękna i robi ogromne wrażenie. Idealnie dopasowuje się do ciała, modeluje sylwetkę, jest lekka i nie przeszkadza w tańcu. Suknia była raz używana i jest po profesjonalnym czyszczeniu. Do sukni dodaję ozdoby do włosów oraz dwa welony (długi i krótki). Gorąco polecam! KONTAKT: tel. 517-593-421 lub 502-693-248 e-mail: kruzowata18@o2.pl gg:8164825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmi
Witam. Przedmiotem aukcji jest suknia marki La Sposa, model FIORDO rozm. 34 kolor jasny ecru + długi (2,65m ) welon hiszpański obszyty koronką. Myślę że marki La Sposa nie trzeba reklamować. Suknia dostępna będzie po 10 pażdziernika 2009. Wtedy dodam też zdjecia sukienki. Możliwość przymiarki w Wieluniu. Oto moje wymiary: biust 83cm, talia 63cm, biodra 89cm, wzrost 176cm + 1,5cm obcas...W razie wątpliwości prosze pisać na maila...brenda_whiskers@wp.pl lub też gg 11789908. Cena z welonem 2350zł Mozliwość negocjacji ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmi
moj mali to brenda_whiskers@wp.pl...sory za bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amo.anka
Hej, w październiku będę miała do sprzedania suknię ślubna WHITE ONE 436, tutaj można obejrzeć ją na zdjęciach katalogowych: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/white-one-kolekcja-2009/suknia-slubna-white-one-436.html zdjęcia rzeczywiste wyślę na maila osobom zainteresowanym, suknia kupiona we Wrocławskim salonie Flossmann za 2600 zł sprzedać chciałabym za połowę ceny 1300 zł rozmiar 36-34, moje wymiary, wzrost 165 +5 cm obcas, biust 86 cm, pas 65 cm, biodra 95 cm, istnieje możliwość dopasowana sukienki do osoby o kilka cm szerszej lub węższej (posiada ok 2cm zapas materiału na szwach po lewej i po prawej stronie) sukienka w mojej wersji jest bez trenu, ale ma za to narzutkę na ramiona zrobioną z tego samego materiału co suknia. jeśli macie dodatkowe pytania, piszcie tutaj lub na amo.anka(at)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatkaaa123
no i macie wyzej dowod jak mężczyzna moze elegancko wyglądac bez kamizelki i musznika a suknia bardzo ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amo.anka
Hej, w październiku będę miała do sprzedania suknię ślubna WHITE ONE 436, tutaj można obejrzeć ją na zdjęciach katalogowych: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/white -one-kolekcja-2009/suknia-slubna-white-one-436.html zdjęcia rzeczywiste wyślę na maila osobom zainteresowanym, suknia kupiona we Wrocławskim salonie Flossmann za 2600 zł sprzedać chciałabym za połowę ceny 1300 zł rozmiar 36-34, moje wymiary, wzrost 165 +5 cm obcas, biust 86 cm, pas 65 cm, biodra 95 cm, istnieje możliwość dopasowana sukienki do osoby o kilka cm szerszej lub węższej (posiada ok 2cm zapas materiału na szwach po lewej i po prawej stronie) sukienka w mojej wersji jest bez trenu, ale ma za to narzutkę na ramiona zrobioną z tego samego materiału co suknia. jeśli macie dodatkowe pytania, piszcie tutaj lub na amo.anka(at)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amo.anka
Hej, w październiku będę miała do sprzedania suknię ślubna WHITE ONE 436, tutaj można obejrzeć ją na zdjęciach katalogowych: http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/white-one-kolekcja-2009/suknia-slubna-white-one-436.html zdjęcia rzeczywiste wyślę na maila osobom zainteresowanym, suknia kupiona we Wrocławskim salonie Flossmann za 2600 zł sprzedać chciałabym za połowę ceny 1300 zł rozmiar 36-34, moje wymiary, wzrost 165 +5 cm obcas, biust 86 cm, pas 65 cm, biodra 95 cm, istnieje możliwość dopasowana sukienki do osoby o kilka cm szerszej lub węższej (posiada ok 2cm zapas materiału na szwach po lewej i po prawej stronie) sukienka w mojej wersji jest bez trenu, ale ma za to narzutkę na ramiona zrobioną z tego samego materiału co suknia. jeśli macie dodatkowe pytania, piszcie tutaj lub na amo.anka(at)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amo.anka
przepraszam, link sie zle wkleja... nie wiem jak to naprawic... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diante
do anik657\ bardzo Cie proszęo wiecej zdjec sukni sluben. aga201@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hira12
hej Wam;-) mialam slub 1 sierpnia tego roku i mam do odsprzedania suknie ślubną białą dwuczęściową. mój mail fiora89@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×