Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Gość damska torebka
chyba też się skuszę na hippka i na żel babydream tylko nie wiem kiedy bo u mnie nie ma rossmana... A może Trochę starsza koleżanka mogła by polecić coś na naczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche starsza kolezanko--> ogromnie imponuje mi Twoja wiedza na temat składników w kosmetykach :D Mam do Ciebie jeszcze jedno pytanko. Co sądzisz o kremie nawilżającym irysowym z Weledy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie starsza koleżnaka ale krem irysowym mam więc wrzucę 3 gr. Jest świetny, zakochalam się w tym kremie bardzo - daje taki poziom nawilżenia jak żaden inny krem który testowałam (czy to chemiczny czy to naturalny) i co ważne nie zapycha. Zapach ma trochę mocny - mi się kojarzy z geranium (to samo co puder jedwabny Hauschki), ale zapach znika po paru minutach, dla mnie to na plus bo nie przepadam za geranium. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche starsza koleżanka
Nie uzywalam kremu irysowego weledy ale zbiera on pochlepne opinie na obu podanych przeze mnie forach jako jeden z najlepszych tej marki.Ponoc dobrze koi cere,jest tresciwy a jednoczesnie dobrze sie wchlania i nie zapycha.Niestety nie testowalam go na sobie.Po wielu innych testach jestem wierna laverze:) Na naczynka dobry jest wyciag z kasztanowca i arniki, firma gemi ma krem polnatoralny ktory pomimo swojej polnatury ponoc swietnie im robi.Przy naczynkach nie wolno uzywac niczego z aloesem bo ponoc wzmaga ich powstawanie-tak gdzies kiedys wyczytalam.O skutecznych kremach na naczynka proponuje poczytac na forum.gazeta.pl pt."naturalnie!",tam dziewczyny doglebnie poruszyly ten problem.Ja tu nic wiecej nie doradze bo jedyne naczynka jakie mam to znikome na udach i te smaruje sobie babydreamem -zelem do stop dla kobiet w ciazy.Ma on w skladzie wyciag z arniki i to mi wystarczy. Dziewczynki dziekuje za tyle pochlebnych komentarzy,zawstydza mnie to bo te informacje sa naprawde ogolnodostepne a temat chemii w produktach kosmetycznych a takze spozywczych mnie pasjonuje stad moze tyle zapamietuje niechcacy:).Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo Ci Kochana Kolezanko dziekuje za te informacje :) . Szczerze mowiac teraz to juz zupelnie nie wiem co moge stosowac ale nic to, bede szukac az do skutku, mam nadzieje, ze w koncu!!! sie uda. Jeszcze raz wielkie dzieki i buziaczki przesylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche starsza koleżanko - informacje ogólnodostępne ale przyswoić je sobie to sztuka:) To teraz ja proszę o poradę. W tym roku to będzie moja piewsza \"naturalna\" zima i zupełnie nie wiem co na paszczę położyć żeby dobrze chroniło? Polecisz coś? Może być do domowego umerdania. Dodam, że cerę mam suchą/normalną i większość olejów i shea wchłania mi się bezproblemowo, ba nawet mix - olej + shea się wchłania tak, że czuję potrzebę poprawek w ciągu dnia. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktowie
Dziewczyny a czy zimą na tłusta skórę można stosować masło karite, czy zapcha? Nie znam sie a chce kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez się nie znam :o I jeszcze ostatnie pytanko do naszej ekspertki :D Jakiego kremu Lavera używa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittaa22
Sluchajcie ta oliwke HIPP to trzeba tylko i wylacznie nakladac na mokra skore tak? Bo ja pare dni nakladalam na sucha twarz i skora zaczela mi sie luszczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julittaa - przeczytaj posty \"trochę starszej koleżanki\" stronę, dwie wcześniej - bardzo dokładnie wyjaśniła sprawę nakładania oliwki na wilgotną skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktowie
a moze na zime tez wystrczy tylo ta oliwak i nie bedzie trzeba masła karitenp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie wystarczy, u nas na topicu \"Natura górą\" właśnie wałkujemy problem zimowej naturalnej ochrony i padło stwierdzenie, że nawet karie nie wystarczy. Głównie chodzi tu o osoby z sucha/wrazliwą cerą. Wiem sama po sobie - jak pisałam wcześniej - oleje i karite mi się szybko dość wchłaniają i po jakimś czasie mam wrażenie, że buzia nie jest niczym chroniona. Przydałoby się coś co ma w składzie np. lanolinę, albo chociażby wosk...tak mi się przynajmniej wydaje, ale niech sie starsza koleżanka wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuupddd
a jakie polecacie w miare naturalne ale pieniace sie szampony oraz jakie odzywki do wlosow - oprocz oliwki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi laski! ale jestem wnerwiona!!! wyskoczyly mi 3 takie male gnojki!! dzis w nocy!!! niby ich tak nie widac ale sa! czy zawdzieczam to oliwce hipp?? mam nadzieje ze nie nie ,bo wierze w jej moc! nawilzenie super,ale nie chce pryszczy,blleeeeeee:(:( juz nic nie mialam a tu prosze! i tam wytocze im wojne ,posmaruje davercinem i pasta cynkowa,brevoxel ,albo benzacne ale wszystkim na raz bo chce zeby zniknely z mojej pieknej buzki:):):););););):):) z checia bym je pogniotla ale bedzie gorzej wiec zostawie i wieczorem jak wroce zaatakuje je! zamierzam uzyc na noc oliwki i jak znow rano odkryje cos nowego to sie wkurze!!!:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22latka_ nawet mnie nie denerwuj że to przez oliwkę bo własnie ją zakupilam mam nadzieję że będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny no teoretycznie rzecz biorąc jest to możliwe, oleje też potrafią zapychać więc może np. mogdałowy wam nie służy poprostu...Bywa. Ale nic straconego - co do buźki się nie nada można wsmarować w ciałko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz dawno mi nic nie wyskakiwalo!!:( a tu takie gnojki 3 ,widac ze z zapchanych porow! moze za duz tej oliwki nalozylam na noc?!? lepiej wtakim razie zastosuje sie do rad i bede nakladala na mokra cere , wacikiem i nadmiar usune chusteczka! nie wiem juz kurcze,no chyba po winku i weekendowym piwku mi nie wyskoczyly🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche starsza koleżanka
Chomiku ja nigdy nie mialam suchej skory:(Czasem zdarzalo sie luszczenie ale wowczas smarowalam na noc buziaka olejem rokitnikowym na mokro i jak reka odjal na drugi dzien.Jesli chcesz sprawdzic lanoline to moge poradzic Ci tani sposob:kup w rossmannie krem na pekajace brodawki babydream(dla kobiet w ciazy) ma on w skladzie mega dawke lanoliny,olejek kokosowy,witamine e i cos tam jeszcze.Sklad ubogi ale skuteczny u mnie sprawdza sie doskonale na suche piety.Lanolina moze zatykac cere,jednak bedziesz wiedziala czy ogolnie Ci sluzy na mrozy i czy warto krecic takie mazidlo na bazie lanoliny.W razie czego mozesz go zuzyc na pekajace usta bo ponoc tez sie nadaje:) Diva z Lavery uzywam samoopalacza do ciala oraz serii young faces, na dzien przeciwzmarszczkowego mleczka do opalania z filtrami 20-wbrew pozorom matuje doskonale:).Uzywam tez kolorowki z tej firmy poza pudrem bo ten zawiera talk.Puder sporzadzilam sobie sama na bazie bialej glinki,skrobii i pigmentow.Twarz myje mydlem Alep z biolandera a wlosy zdazylam juz umyc w zelach alverde,babydream,hipp,mydlach z ekosensu i dalej szukam taniego myja bez sls.Myje je co 2 dzien wiec to cos musi byc tanie a zarazem nieszkodliwe.Poki co myje na zmiane tymi 3 firmami.To chyba tyle,pozdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - oliwka na włosy to prawdziwe cudo - POLECAM! Mam suche włosy przez farbowanie, suszarkę i prostownicę. Wieczorem nałożyłam oliwkę a rano ją zmyłam, włosy były mięciutkie jak kaczuszka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktowie
no właśnie karite może nie pomoże suchej cerze, ale ja mam tłustą, ale wrażlwią i nie wiem, czy wystrczy oliwka na mróż, czy np można wysmarować buzie karite, czy zapcha? jezdze tez n nartach takze musze jakos chronic, ale nie moge zapchac, bo mam pryszcze i bede miala masakre...A karite nadaje sie tez np do rak i na piety?? Może strsza koleznaka coś wie, bo chyba jest najbardziej obeznana...z góry dziekuje wszystkim za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche starsza koleżanka
Karite jak kazdy tluszcz moze zapychac.Przewaznie dotyczy to ludzi,ktorych zapycha wszystko co jest maslem lub olejem.Karite jesli nie zapcha to pomoze skorze nie tylko przesuszonej ale wlasnie dotknietej zmianami tradzikowymi,wypryskami i innymi cudami.Swietnie sie tez nadaje do stop, wlosow suchych,do opalania i produkcji domowego blyszczyku:)Maslo i jego wchlanialnosc zalezy tez od surowca z jakiego powstalo.Nie kazde maselko karite jest z prawdziwego maslosza!!!!Druga sprawa to taka,ze koniecznie musi byc ono nierafinowane!W swoim "naturalnym" dorobku mialam 3 maselka karite i roznily sie one praktycznie wszystkim:zapachem,wchlanialnoscia i sposobem produkcji!Najlepsze maslo i najpewniejsze,pachnace orzechowo z lekko zielonkawa barwa jest w tym oto sklepie: http://www.ecospa.pl/mas%B3o-karite-shea-p-11.html Uwaga: inne masla albo smierdzialy albo byly pozbawione zapachu a w zwiazku z tym podejzewam je o rafinacje,ktora pozbawia takiego maselka wszystkiego co jest w nim najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx_22
Dziewczyny a jak tam wyglada sprawa z wypryskami po tej oliwce??? Schodza czy nie? Oczywiscie pytanie kieruje do tych ktore maja ten problem i uzywaja oliwki Hipp dluzszy czas.Bo ja stosuje dopiero od paru dni i jak narazie nic nie moge powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja wam powiem
najlepszym sposobem na tłustą cere są hormony np. Diane 35 ja biore i jest suuuuuuuuuper. A przed tem swiecilam sie jak zarówa:pTeraz mam piękną cerę bez swiecenia.to tyle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak odstawisz
to wszystko wroci ze zdwojona sila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do troche straszej koleżanki
nawet nie wiesz jak jestem Ci wdzieczna za odpowiedz:-))))👄 włansie chciałam kupic to maslo (akurat znalazłam na allegro ecospa), bo troche czytałam wczesniej. Nie wiedziałam czy nadaje sie na zime do skóry. W razie czego wiem, ze moge zuzyc do innych rzeczy. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do troche straszej koleżanki
pytalam tez dlatego, ze bede brała roacuttane i bede musiała natluszcac skóre, a nie wiem czy sama oliwka da rade, tym bardziej cały dzien na mrozie na nartach, dlatego kupie masło skoro tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to zrobic z tą oliwką
najpierw umyc twarz i zaraz nałozyc oliwke? czy umyc twarz, potem tonik i dopiero oliwka na jeszcze nie wyschniety tonik? czy nie uzywac juz w ogóle toniku Starsza Koleżanko bardzo proszę o radę, dziękuję z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj
poczytaj odpowiedzi straszej koleznaki, Zaraz gdzies na poczatku topiku napisała dokładnie jak stosowac olwike...nawet nie przeczytałas jej wypowiedzi....nie mówie juz o topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do to ja wam powiem: mie na kazdego hormony tak dobrze dzialaja,bralam diane ok.3lat teraz cilest i swiece sie jak cholera a o przetluszczajacych wlosach juz nie wspominam. Oliwki uzywam od jakiegos tygodnia i moze troszke lepiej,ale nadal sie swiece:\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×