Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Diva

Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Polecane posty

Gość alekxx
Nie obawiaj się , ja mam cerę tłustą i trądzikową, oliwke stosuję od soboty i jestem zachwycona, trądzik w ogóle się nie nasila, a skóra jest miła w dotyku i matowa przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alekxx
Diva odkrycie oliwki było genialne, znasz może jakiś sposób na suche włosy? Co za ironia losu tłusta cera suche włosy. Masakra !! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie znam, bo nie mam suchych włosów, więc nie pomogę. Ale cieszę się, że pomogłam z oliwką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby nie przetłuściły Ci się szybciej niż zwykle, bo mogą byc obciążone. No ale czakam na dalsze spostrzeżenia, to może i ja się skuszę na taki sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj a tą oliwke mam nałożyc na mokrą skóre? i po jakim czasie wytrzec chusteczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nakładam na suchą i wycieram po 5-10 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_06
A mnie ta oliwka zamiast nawilżyć pyszczek, to go wysusza. Czy to normalne? Co ja źle robię? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysusza??? Dziwne :o W takim razie nie mam pojęcia dlaczego? Mi absolutnie nie wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzorz
gupias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_06
No ja sama jestem zdziwiona, że coś tak tłustego może wysuszać. Ale po kilku dniach używania tej oliwki łuszczą mi sie policzki i nos, a nigdy nie miałam z tym problemów. W ogóle czuje się jak taki wiórek :) A szkoda, bo generalnie HIPP dobrze działa na moją cerę. Zdecydowanie ładniejsza się zrobiła. No ale co z tego jak się łuszczy... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kup sobie wodę termalną
Avene z aptece i spryszkuj twarz po umyciu i zaraz na to nakłądaj oliwke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ta oliwka dziala
jak peeling i zluszcza stary naskorek?? i dlatego buzia robi sie coraz ladniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziubdziuś
cze bardzo zainteresował mnie ten topik, również mam problemy z cerą, nie dość że sie świece to jeszcze wyskakują mi pryszcze. Chyba sobie kupię tę oliwkę, nad kremem sie jescze zastsanawiam. Używałam już bardzo dużo różnych kosmetyków i efektów specjalnie nie widać. Już od ponad roku używam żelu do mycia twarzy z garniera i kremu matującego z tej samej firmy, ale nadal cera sie świeci i do tego te pryszcze. Nie ma dnia żebym ni musiała wycisnąc choć dwóch pryszczyków, wiem ze sa osoby które maja wieksze problemy z cerą i chodza do dermatologa, ale dla mnie mój problem jest katastrofą, także jestem załamana. Czy któraś z was może mi doradzić czym myć twarz przed nałożeniem tej oliwki? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierowe_Nozyczki - a jak długo trzymałaś oliwkę na włosach? No i koniecznie napisz jakie są po wyschnięciu ;) Niestety ja też mam wysuszoną skórę :( i teraz nie wiem czy od: żelu babydream oliwki Hipp kremu piel. Hipp ? dziś byłam w Realu i zastanawialam się nad Penatenem, ale pewnie jest tłusty, sama nie wiem...poza tym wczoraj czytałam tu topic o myciu twarzy żelem do higieny intymnej więc może to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic dziwnego, że Ci się buzia przetłuszcza skoro ją tak intensywnie wysuszasz matującym żelem Garniera (który ma w dodatku w składzie alkohol, a to zgroza dla cery) i do tego jeszcze krem matujący!!! Ja myję buzie uniwersalnym żelem do mycia Babydream. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=13945 Spróbuj, na pewni nie pożałujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasadenka--> ja podejrzewam, że to od kremu HiPP, bo jak już pisałam mi on prawie wcale nie nawilża buźki, a nawet powiedziałabym, że ją ściąga i wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzubdziuś
Dzieki jutro kupie sobie tą oliwke i żel i napisze wam o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj i koniecznie napisz o efektach :) pasadenka--> właśnie z tego względu, że mojej buzi krem HiPP nie nawilża odpowiednio, to mojego bobasa nie będę nim smarować. Ale oliwką jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia malenka
niestety... na mnie nie dziala :( najpierw kupilam kem - fantastyczny zapach, mila, pudrowa konstystenjca i podobal mi sie efekt - zmatowalana ladna cera... ale mam wrazenie ze ten krem nawet jak nakladam go warstwami nie nawilza wogole i moja skora wola pic :( dzis kupilam oliwke i tez mi nie pasuje! :( kurcze smutno mi bo wam tak spasowala... nalozylam na buzie, po jakis 5-10 minutach starlam wacikami... i na mojej twarzy mimo to pozostala tlusta swiecaca sie warstwa oliwki..... do tego stapnia wygladalam na "naolejona" ze umylam twarz raz jeszcze... szkoda ze na mnie nie dziala i nie matowi zupelnie mojej twarzy :( a moze za duzo jej dalalm? jak duzo oliwki nakladacie na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipp hipp hura
dzis kupilam ta oliwke ;) Pieknie pachnie... tak cudnie,ze sie zamierzam nia cala nasmarowac :p opowiem o efektach jutro :) Pozdrawiam cudokosmetykoholiczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia malenka
odp prosze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troche starsza koleżanka
Dziewczynki dobrze kombinujecie z ta oliwka ale pozwolcie, ze wyjasnie Wam kilka niescislosci;).Kazda oliwke nalezy nakladac tak jak napisala Chomik-na mokra lub wilgotna skore i wytrzec zaraz po nalozeniu np. papierowym recznikiem.Powodem takiego nakladania jest fakt ze oleje nasycone i nienasycone znajdujace sie w oliwce lepiej lacza sie ze skora jesli nosnikiem jest woda(to w bardzo duzym uproszczeniu).Nakladajac oliwke na sucho po jakims czasie(jedne wczesniej inne pozniej zaleznie od cery)zaobserwujecie ze oliwka wysusza Wam cere.Jesli tak sie zacznie dziac wowczas przerzuccie sie na nierafinowany olej jojoba -ktory skladem jest najbardziej zblizony do ludzkiej skory i ma najmniejsza zawartosc kwasu olejowego odpowiedzialnego za komendoggennosc danego oleju w stosunku do skory.Nie ma znaczenia ze oliwka hipp nie zawiera parafiny czy jej pochodnych w postaci petroleum - generalnie chodzi tu o to ze oleje roslinne a takie zawiera nasza oliwka nalezy nakladac na mokro.Parafina to wytwor oleju mineralnego a wiec nie roslinnego i jej jest obojetne czy na mokro czy na sucho bo i tak sie nie wchlania w skore(zbyt duze czasteczki)tylko zostaje na jej powierzchni do nastepnego zmycia.Stad wiadomo dlaczego stosujac kremy z parafina albo innymi pochodnym oleju mineralnego tworza sie nam pryszcze,wagry i zaczopowane ujscia gruczolow lojowych.Jesli oliwki hipp ktos z jakis przyczyn nie moze dostac w sklepie to proponuje zaopatrzyc sie w zimnotloczony olej np. sezamowy lub migdalowy lub z orzecha wloskiego lub winogronowy dostepny w wiekszych sklepach spozywczych i stosowac jak powyzej.Wymienilam tylko te oleje poniewaz przy tlustej cerze odznaczaja sie one najmniejsza komendogennoscia-zatykaniem i powoduja zmniejszenie zaskornikow.Do cer suchych polecane oleje to:oliwa z oliwek, rokitnikowy, z dzikiej rozy i inne....To wszystko podaje Wam w duzym uproszczeniu i skrocie.Co do samego kremu hipp-nie kazdemu bedzie on sluzyl niestety.Posiada phenoksyetanol,carbomer i parabeny w skladzie.Nie sa to najzdrowsze substancje dla naszej skory ale o tym innym razem...:).Na wlosy polecam nierafinowany olej kokosowy-szczegolnie na koncowki.Pieknie pachnie a skladem najbardziej odpowiada budowie wlosa ludzkiego.Na skore c tez mozna go stosowac lecz z umiarem bo moze zatykac coniektorych.Dobrze sie spisuje na popekanych pietach i lokciach.Mam nadzieje ze Troche Wam rozjasnilam watpliwosci:)Pozdrawiam Ps.Z kosmetykow hipp dobry sklad maja oliwka i zel do kapieli.Pozostale kosmetyki z tej serii sa polnaturalne a wiec maja w skladzie nie zawsze to na co wskazywalby test eko.Babydream maja dobre zele,szampony,lotiony i oliwki.Na kremy radze uwazac, matuja ale zawieraja mirystyniany,ktore zatykaja tlusta cere.Chusteczki nawilzajace zas propylene glikol,ktory wyciaga wilgoc z glebi skory powodujac, ze z zewnatrz jest nawilzona a wewnatrz pomarszczona i sucha(przyspiesza starzenie sie skory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę starsza--> bardzo ciekawy wykład :D Dostosuję się do Twoich rad, bo mądre rzeczy piszesz. Od dzisiaj będę nakładała oliwkę na mokro. A co do pytania ile nakładamy, to ja biorę wacik, zdejmuję z oliwki korek całkiem, żeby była ta większa dziura i przechylam raz i smaruję całą twarz tym jednym wacikiem. Tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nakladam oliwke
babydream na sucho i to grubo a rano mam boska cere!!! jak nigdy dotad! nawilzona,cudna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej wielkie mi rzeczy
no i co z tego, ze taki sam temat? dziewczyna zalozyla dwa i wcale tego nie ukrywala, juz ktos to wczesniej odkrył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julittaa22
Ta oliwka jest cudowna!!! Dopiero wczoraj kupilam i nalozylam na noc a rano nie moglam uwierzyc taka mialam nawlizona cere :)) Ciekawa jestem jak bedzie dalej ale ta oliwka przebija kazdy krem nawliżający. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papierowe_Nozyczki - dzieki za info, ja też mam krotkie (tzn do ramion) więc dzis zrobie im kuracje oliwkową :) Diva - to chyba odstawię ten krem na rzecz oliwki, krem będę stosować punktowo na \"niespodzianki\" skoro ma działanie wysuszające :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×