Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mirellka84

śmierć 14-latki wstrząsnęła gdańskim*** Aniu jesteśmy z Tobą...

Polecane posty

Gość RobakFreerideWieliczka
Nic innego, tylko pozabijac tych śmieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXXXXXXQQQQ
Ja mam 15lat i chcemmmmmmmmmmmmmmmmmm ŚMIECIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walduuuś
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadacie się na temat o którym nie macie pojęcia. Wypowiadacie się ze swojego punktu widzenia osoby postronnej osoby nacechowanej emocjami, która jest manipulowana przez wypowiedz innych osoób, w tym i tv, prasę, tak do końca nigdy sie nie dowiemy co tak właściwie tam zaszło. Nie oceceniajcie kogos zbyt pochopnie, ja nie oceniam nie neguje nikogo, nie pochwalam zachowania tych chłopców, wina tego co sie wydarzyło lezy i po stronie rodziców, wychowawcy i pośrednio wszystkich w tym uczestniczących. To złożonośc problemów tego nie da sie tak bezpośrednio wyjaśnić. Tu potrzebny jest specjalista choć i on często w tak złozonym procesie wychowawczym jest bezsilny, dziś edukacja polega na przekazaniu wiedzy, mechanicznie, nie utozsamiając się z wychowankiem, nauczyciel poprostu odwala swoja ,,robote\'\' idzie do domu i cześć, nie integruje sie z grupą, jego zadaniem jest przekazać wiedze i tyle, gdyby wychowawca znał normy panujące w klasie to by do tego nie doszło. Uczniowei dzis w nauczycielu nie widza autoryteu godnego do nasladowania, a czemu tak jest oj długo bym o tym mogła napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby było lepiej, aby w naszych szkołach nie dochodziło do takich incydentów najpierw trzeba uzdrowic naszą oświatę, potem wprowadzic program uświadamiania nuauczycieli, że uczeń nie jest pustym naczyniem, którego trzeba napełnić jest przedewszystkim osobą, indywidualnoscią, której trzeba pomóc w ogólnym rozwoju, ale nie poprzez narzucanie mu odgórnie ustalonych norm, reguł wychowania nie podlegajacych dyskusji. Szkoła to drugi dom naszych dzieci, drugi i nie mniej ważny niz ten rodzinny, to tam nasze dziecko zdobywa wiedzę aby na szczeblach swojego rozwoju piąć sie wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam ostatnio z koleżanką z grupy, która pokazała mi trochę inną wersję tego wszystkiego, co się stało. Jej hmm... kuzyn zdaje się, albo w każdym razie młody chłopak z rodziny chodził do klasy z Anią i był przy tym wszystkim. Jego ojciec zapytał go potem dlaczego nikt nic nie zrobił, nie pomógł, nie zareagował, takie pytanie pierwsze się nasuwa. Chłopak odpowiedział, że w ogóle nie zauważył, że dzieje się coś takiego. Dlaczego? Dlatego, że zabawy, powiedzmy \"na tle seksualnym\" były normalką, po prostu dziewczyna b. prowokacyjnie się zachowywała, np. łapała kolegów z klasy za krocza (!), ubierała się b. wyzywająco, była typem laski dyskotekowej po prostu, co często zresztą się pojawia w wypowiedziach. Zauważmy, że jej koledzy również mogli czuć się molestowani. Ta sytuacja podobno wyglądała tak, że po wyjściu nauczycielki z klasy dzieciaki zaczęły gonić się po klasie, koledzy biegali za Anią itp. Nikt na to nie zwracał nawet uwagi, ot, normalne zabawy. Ania podobno nie miała nic przeciwko nim, a nawet wręcz przeciwnie, dopiero kiedy (ten chłopak z rodziny koleżanki twierdzi, że przypadkiem) koledzy ściągnęli spodnie Ani próbując wyciągnąć ją spod biurka, gdzie się schowała, czy jakoś tak, dziewczyna się zawstydziła i rozpłakała. Tak przedstawia to wszystko ten chłopak. Podobno jeszcze tego dnia dziewczyna rozmawiała z koleżanką umawiając się na dyskotekę i martwiła się, że rodzice jej tam nie puszczą. Trochę inaczej to wygląda, niż media próbowały przekazać, prawda? Nie uważam, żeby takie zachowania były normalne, ale też robienie z tych chłopaków diabłów wcielonych jest chyba nie w porządku. Tak przynajmniej ja uważam. Wygląda na to, że tragedię śmierci tej dziewczyny, która na pewno miała poważne problemy ze sobą, a której nikt nie potrafił pomóc wykorzystał szanowny pan Giertych w swojej kampanii, która to niby ma ratować polską młodzież, a tak naprawdę rozpromować jego i jego chorą partię. Tak mnie to dręczy od dłuższego czasu, a widzę, że temat znowu wypłynął, więc postanowiłam wyrzucić to z siebie. Jeszcze bardziej obrzydliwe wydają mi się media w tym momencie. A co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqwwwww
a bo mi sie zyc nie chceeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze tak jest
Przypadkiem sciągnęli jej spodnie wyciągając spod ławki? Bardzo naciągane mnie to sie wydaje? Na gumce były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyczy
Szkoda ze ania nie zyje byla fajno i pogodna dziewczyna a im bym sobie nogi z dupy po wyrywal szkoda mi ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domisia_14
słuchajcie nie mozna wieżyć gazetom co piszą i gadają w telewizji.....nie obchodzi mnie to ci piszą ale gwarantuje wam że to co poczęści gadali w tel..i pisali w gazetach jest nieprawdą wiem coś o tym i nie bede wszystkim tego pisac bo nie muszą wiedzieć kto do tej klasy chodzi.....też nie bede tłumaczyc czego innego.Nie mozna wieżyc wszystkiemu co napisza...banda debili te media i koniec....wstrząsneło to zdarzenie mna i to nie jest nasza wina klasy.rozumiecie....może troszeczkę tak ale nie do końca.gwarantuje to..nie mozna obwinią wszystkich za to co sie stało......Ania zawsze będziemy z toba pamięcią pamiętaj o tym... w imieniu...klasy 2 ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×