Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość allooo

Tania apteka w Warszawie

Polecane posty

Gość alabama84
Poza loterią w zikoaptece, watro też zwrócić uwagę na promocję na kosmetyki Biodermy. Drugi kosmetyk za 1 grosz. Ja już skorzystałam, a kto chętny, niech się pospieszy, bo to tylko do 23 grudnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaarna
No proszę to nawet nie wiedziałam, że na Koszykowej też jest. Może sama tam zajrzę z ciekawości, może coś wygram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O promocji na Biodermę słyszałam, ale co to za loteria?? Co jest do wygrania? W konkretnym punkcie ZIko czy w każdym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabama84
W tym na Koszykowej. Główna nagroda to wycieczka do Zakopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezienie taniej apteki w Warszawie wbrew pozorom wcale nie jest takie łatwe ( wiem bo jakiś czas temu sporo czasu poświęciłam na szukanie ). Z tego co udało mi się wyszperać to chyba najciekawszą ofertę ma Apteka za Grosze . Mieszczą się na ul. Złotej 60 róg Jana Pawła, w bliskim sąsiedztwie CH Złote Tarasy ( ale wiem, że mają w wawie jeszcze jeden punkt, zdaje się że na Mokotowie ). Cierpię na nadkwasotę i u nich wlaśnie zaopatruje się w Bioprazol. Kosztuje mnie niecałych 11 złotych, więc w porównaniu do tego co kiedyś płaciłam jest naprawdę całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igromirk
tanie apteki masz w internecie, np superapteka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazzaxxxx
tania to jest superapteka.pl. ta na raclawickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtularna
www.doz.pl tania apteka internetowa, zmówiony lek odbierasz w najbliżej aptece u siebie w mieście /jeśli tylko jest na liście/. ja się akurat tam zaopatruję w pigułki anty i sie naprawde opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszetka
te apteki doz. są nie tylko w necie i mają najniższe ceny tym bardziej na pigułki teraz promocja jest na stronie jets lista aptek w każdym mieście po kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś taniego w Stolicy
Ciekawe ciekawe. Czy coś takiego wogóle jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apteka X
Jak to tania? Każda szanująca się musi swoje brać kur....mać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxco
tania to najlepiej superapteka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
najtańsze są faktycznie apteki internetowe, ja od jakiegoś czasu prawie wszystkie leki kupuję na e-lek.pl wychodzi mnie o wiele taniej, a bywa też, że więcej dowiem się od farmaceutów z e-lek, niż od farmaceutek z tradycyjnej apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie w necie można niektóre produkty kupić taniej i podobnie jest z aptekami. Muszą przyciągać klientów, bo chyba wciąż są mało popularne. A szkoda bo to bardzo wygodne :D Ja też czasami robię zakupy w tej aptece co cube i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekotka
ogólnie doz.pl jeśli chodzi o tabletki antykoncepcyjne. Dużo mają aptek w wawie i nie tylko, na ich stronie jest wykaz. Ale ja tylko tabletki tam kupowałam, więc nie wiem, czy takie fajne ceny maja na wszystko, czy tylko na tabletki włąśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hantula
polecam apteki Aralia i Forte Krochmalna Fieldorfa Al. Stanów Zjednoczonych Egipska Marki Klonowa Ząbki Kobyłka Wołomin Lipinki Miły i kompetentny personel. Naprawdę dobre ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaxxza
superapteka.pl jest tania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xzzcvvv
superapteka.pl, kiedys byla na raclawickiej - polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania.....
Chłodna za inhalator seretide 100 zapłaciłam tam 21,50zł podczas gdy w mojej osiedlowej 45zł . Asmenol - w promocji za 1grosz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxxxcooox
ojj tak superapteka.pl to akurat b. dobre miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel09
A ja polecam aptekę internetową każdy znajdzie tam wszystkie produkty to świetny sposób na zaopatrzenie swojej apteczki nie wychodząc z domu gorąco polecam WWW.DOBRA-APTEKA.PL Posiadają koncesję wydaną przez Mazowiecki Inspektorat Farmaceutyczny na prowadzenie apteki ogólnodostępnej.Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karin.na
Ja na co dzień apteczkę uzupełniam w byle jakich tak naprawdę aptekach, natomiast leki na cukrzycę bardziej opłaca mi się podjechać do płocka te kilkadziesiąt km i kupić tam insuliny i paski w aptece za grosze w kauflandzie bo są po 1 grosz, niż w wawie, nawet doliczając koszty dojazdu wychodzi nieporównywalna cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amedis.pl
Jeżeli szukasz apteki w Warszawie,to może warto skorzystać z profesjonalnej wyszukiwarki medycznej www.Amedis.pl tym sposobem znajdziesz ja bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edumed.com.pl
A może skorzystasz z usług apteki internetowej? Taniej,szybciej i pewniej www.Edumed.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam aptekę AKER, która oferuje Karty Stałego Klienta upoważniające do 12% rabatu - każdy może otrzymać taką kartę. Można tam też kupić bardzo tanio markowe kosmetyki, np. VICHY. Apteka mieści się przy Al. Jerozolimskich 113/115 - także praktycznie w samym centrum - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brusse45
Ja kupuje w internetowej aptece www.Edumed.com.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają konkurencyjne ceny i szeroki wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jares
W sieci leki są znacznie tańsze. Np. porównaj sobie ceny w http://www.i-apteka.pl/ z tradycyjnymi aptekami. Różnice są bardzo wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drożyzna w każdej, ale szczyt wszystkiego to apteka w Sadyba Best Mall, wszystko jest tam droższe i nawet torebki foliowej nie dają, bo im szkoda 20gr dla klienta. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia m.
Radzę raczej zamawiać leki z internetu, zobacz - http://www.i-apteka.pl Większość tego, co potrzebujemy, udaje się nam zamawiać znacznie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieseł_łał
Jeśli mieszkasz blisko bemowa, to zobacz aptekę dla bliskich. Są o tyle fajni że mają sklep internetowy (http://www.aptekadlabliskich.pl), w którym mają niższe ceny niż na półkach - więc spokojnie w domu wybierasz i zamawiasz a potem tylko przychodzisz po odbiór. Nie dość że masz taniej niż przy okienku to jeszcze sama spokojnie decydujesz co kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×