Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość allooo

Tania apteka w Warszawie

Polecane posty

Gość Omkła
A internetowa wersja np. Wapteka? maja tam roznosci :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to Apteka superapteka.pl ma niskie ceny, bo szukam informacji o pracy tam ale przeważnie natrafiam na opinie klientów. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24326

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Parę tanich aptek w mieście by się pewno znalazło. Ja w sumie najczęściej kupuję w aptece na ul. Środkowej. Mieszkam na Pradze więc mam blisko. Poza tym ostatnio ceny u nich znacznie pospadały, także dodatkowy argument, żebym u nich kupował ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatka333
Jest taka całkiem przystępna cenowo apteka przy ul. Środkowej 30, ona już istnieje tutaj od jakiś pięciu lat. Jak się tu sprowadziliśmy z mężem 4 lata temu to ona już tu była. Może tutaj uda Ci się znaleźć potrzebne leki, zaopatrzenie raczej stoi tu na wysokim poziomie. Jeszcze nie było takiej sytuacji, żebym wróciła bez leków. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hala mirowska jest spoko.maja dużo promocji. tylko raz trafiłam na lek z krótką datą ważności.no ale każdemu może się zdarzyć:) druga jaką znam to na Górczewskiej przy Syreny. kupiłam tanio essentiale forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlodi72
Sieciówek nie polecam, bo kilka razy byłem np. w Głównej na Reymonta, chłodne przyjęcie i ściemniają, że jest tanio, bo 300m dalej jest apteka niesieciowa, która się nie raklamuje i dosłownie wszystko jest tańsze, poza tym miło i fachowo. I ładne panie:) Ziko - nic nie załatwisz nawet w wiekiej potrzebie, zlewka. Hibiskus - chamstwo straszne, "nie ma, następny", jak w komunie. Internet - duże ryzyko, że dostaniesz podróbę. Poczytaj w necie. Lepiej znaleźć jedną fajną aptekę, prawdziwego aptekarza, jak Cię poznają, to wszystko załatwisz, ceny dostaniesz dobre. Tak, jak u Pani Jadzi w warzywniaku pod domem, a nie w Oszoncie:) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka94
Ja kupuję w aptece internetowej www.aptekamini.pl/category/dziecko bo jest taniej, niż w aptekach w mojej okolicy. Zdecydowanie warto, bo ceny w porównaniu do zwykłych aptek są dużo niższe. W dodatku zawsze wszystkie leki są dostępne, co gdzie indziej niekoniecznie jest standardem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno przy Rondo Wiatraczna jest jakaś spoko apteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie o tę chodzi : http://www.aptekawarszawa.pl. Można u nich składać zamówienia przez Internet, ale tak ogólnie to jest firma która ma kilka aptek m.in. przy Rondzie Wiatraczna. Ja zawsze kupuje tam sudocream i suplementy diety. Ceny jak na stolicę są naprawdę przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej zamówić to co potrzeba przez internet? Ludzie, mamy XXI wiek i nie trzeba już zasuwac po całym mieście i szukać najtańszej. Ja osobiście kupuje w necie na www.apteka-melissa.pli jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić aptekę Przy stacji Metro Centrum A-13. Bardzo dobre ceny, miła obsługa i bardzo szeroki asortyment! W dodatku czynna 24 h na dobę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramofon
Jeśli chodzi o zakupy przez internet to ja zdecydowanie bardziej wolę Cosmedicę (http://aptekacosmedica.pl/662-zdrowie). Od połowy kwietnia na naszym pięknym Mokotowie stanie ich sklep/apteka i ja jestem pewna, że to tam będe robić zakupy, szczególnie w sezonie wiosennym, kiedy alergia nie daje mi żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnytenswiat
Też słyszałam, że ma być właśnie na ulicy Naruszewicza, przy stacji metra Wierzbno. Fajnie, ucieszyło mnie to, bo od zawsze kupuję leki i inne produkty czy suplementy właśnie w Cosmedice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uleki
Ja dzisiaj miałem okazję być w tej aptece i wykupić receptę dla mojej ukochanej. Powiem Wam, że w sumie sam się zaskoczyłem, że tak mało zapłaciłem. A sama apteka bardzo przyjazna, zachęca do tego, aby robić w niej zakupy. Sporo przestrzeni i coś co mnie zaciekawiło, szeroki wybór suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od jakiegoś czasu kupuję leki i suplementy w Warszawskiej aptece Cosmedica, na ulicy Terespolskiej. Ceny są naprawdę korzystne, a dodatkowo często można upolować fajne promocje, które pozwalają trochę zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otworzyli teraz jakoś niedawno aptekę na Grochowskiej nową, chodzi mi o Namex. Byłam tam już kilka razy i cenowo jest okej. Myślałam, że tylko na chwilę po otwarciu będą mieli niskie stawki, ale cały czas trzymają ten poziom. Jakbym miała jakieś przykłady cen i leków podać to choćby Acard wychodzi tu przystępnie bo za 4,9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się poszuka to się tanią aptekę nawet w Warszawie znajdzie ;) Ja najlepiej oceniam ceny w Namex na Turmonckiej. Obok jest też apteka, ale tam już jednak mają drożej. W każdym razie na pewno te tabletki na receptę co ja wykupuję bardziej się opłacają w Namex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popytaj wśród znajomych, to chyba najlepsze źródło. Ja dzięki temu dowiedziałam się o aptece w naszym mieście www.aptekapultusk.pl, bardzo dobrze zaopatrzona i niedroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineszka
Tylko apteki internetowe! W porównaniu ze stacjonarkami różnica jest kolosalna - w zwykłej aptece niektóre leki potrafiły mnie kosztować nawet 75-80 zł więcej niż w internecie. I uprzedzając wątpliwości: apteki internetowe muszą spełnić te same warunki, co stacjonarne, więc to nie jest tak, że te w necie są oszukane. Ja kupuję ostatnimi czasy głównie na www.aptekalubelska.pl, bo wychodzi mnie najtaniej i najszybciej, zwłaszcza gdy porównywałam z innymi, bardziej znanymi sieciowymi aptekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie masz aptekę na aptece, ale jak chcesz leki kupić taniej to lepiej zamówić przez internet na stronie http://aptekawsieci.pl i jeszcze dostaniesz je szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga88888
jeśli chodzi o Warszawskie apteki to ja zdecydowanie polecam Aptekę od Serca. Po pierwsze mają dobre ceny, a po drugie dużą dostępność leków - rzadko zdarza się aby czegoś nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiniaxxxxx
też bardzo lubię aptekę od serca, ale trochę ubolewam, że nie mają również apteki internetowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę, że wiele by na tym zyskali, tym bardziej, że mają już kilka punktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Wiecie co jakiś czas temu robiłam rozeznanie wśród najtańszych aptek i trafiłam na ten filmik na yt https://www.youtube.com/watch?v=xnk7e003fc8. Sprawdziłam i faktycznie w Ziko mają często dużo lepsze ceny niż w pozostałych aptekach. Ja z racji tego, że leki kupuje regularnie szukam jednak miejsc gdzie zapłacę najmniej. Można zamówić rzeczy do domu lub odebrać w jednym z ich punktów ( a w Warszawie mają sporo lokalizacji ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terlinka
Polecam tutaj aptekę Tanie leczenie https://www.tanie-leczenie.pl Wybór jest spory, apteka nie jest tak rozreklamowana ale mają tam jedne z lepszych promocji na leki i suplementy w sieci. Jest równiez duży wybor kosmetyków w dobrych cenach. Ostatnio wprowadzili do oferty kosmetyki rosyjskie, do których początkowo nie miałam zaufania. Jednak potem wczytałam się w ich składy i pomimo niewysokiej ceny mają naprawdę dobre składniki :) Z polskich firm polecam sylveco i vianek. W aptece są na nie duże promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Warszawę to na pewno najlepsza jest Apteka od Serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1496
Polecam Wam apteke na Bemowie ul. Powstańców Śląskich 104 lok 210 , w tym samym budynku co współdzielenia mieszkaniowa. Super obsługa( przemiła i profesjonalna) a co najważniejsze maja bardzo niskie ceny! Naprawde polecam. Ich strona internetowa aptekawarszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drożyzna
Dnia 25.10.2006 o 15:14, Gość nie ma takiej napisał:

 

 

Dnia 25.10.2006 o 15:05, Gość allooo napisał:

Jeśli znacie taką wpisujcie. Może ja zacznę: Hala Mirowska Targowa róg Kijowskiej nie polecam za to tej na Swiętokrzyskiej róg Kredytowej bo tam zdzierają z ludzi :O

Akurat ta na rogu Kijowskiej i Targowej jest mega droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa

Ja kupuje leki w Aptece od Serca i wg mnie to jest najlepsza apteka. Ceny są najniższe z jakimi się spotkałam i nie ma problemów że czegoś nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×