Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość allooo

Tania apteka w Warszawie

Polecane posty

Gość Monika

Polecam Aptekę od Serca,miła obsługa, zawsze pomagają w razie wątpliwości. leki nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadwiga

Ja mam tylko zaufanie do apteki "Apteka od serca" nazwa tej apteki jest adekwatna do działania. Panie pracujące w aptece wykonują swoją pracę z sercem, są życzliwe i pomocne. Przynajmniej tak jest na Saskiej Kępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka

Też moge polecic apteke od serca 😉 zajrzalam tam bo akurat bylam w poblizu. Troche mnie zaskoczylo jak wiele na tych samych produktach przeplacalam przez lata 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia

Dokladnie! Apteka od Serca, pod tym wzgledem nie ma sobie rownych 😉 ceny maja super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Hej dziewczyny 🙂co w Aptece od Serca kupujecie? Leki czy kosmetyki? Ostatnio widziałam że można tam wyłapać nowości kosmetyczne 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia

ja jakiś czas temu przerzuciłam sie na apteke od serca. konkurencyjne ceny no i zawsze wszystko jest, nie trezba latać z miejsca na miejsce także duży plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgoscgosc

Najlepiej wychodzi w aptece aptekarza, bo apteka to więcej jak lek.

Kocham to ,bo w aptece aptekarza mgr. farm. osobiście wydaje lek i nie trzeba ciągnąć za język,przy wydawaniu  leku zadba  i wyedukuje o prawidłowym przyjmowaniu i dawkowaniu,o jakiej porze i interakcjach z innymi lekami,suplementami ,jedzeniem.To wszystko ma wielki

związek w terapii lekowej i udanym procesie leczenia.

W innych przypadkach mozesz brać leki za lekami i nic lepiej z takiego traktowania nie wychodzi , bo INTERAKCJE LEKÓW Z POKARMEM ,suplememtami  i nieprawidłowo przyjmowane. Trudno to wiedzieć samemu ,ale jak umiesz wybrać aptekę aptekarza , to masz problem

z głowy ,bo to  bezcenna edukacja dla pacjenta oferowana w dodatku za darmo i takie leczenie leci z GÓRKI i mało kosztuje.

Nie kupuje KREMÓW Z MASOWEJ PRODUKCJI, ale uwielbiam te robione w aptece I zamawiam dla całej rodziny  , składy ekologiczne ,to prawdziwe perełki  dla zdrowego potraktowania i pielęgnowania SKÓRY LUDZKIEJ i TRAKTOWANIA SWOJEGO ZDROWIA poważnie , bez toksycznych substancji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOZ wychodzi tanio. Teraz też mają tą promocję dla seniorów. Jak zrobią zakupy między 8 a 12 to jest na wszystkie leki rabat 20%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×