Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Witam :) Patyczak tych mrówek to wszędzie pełno i u mnie się tak rozpanoszyły że zaraz dostane nerwicy,zniszczyły mi drzewko i takiego pięknego kwiatuszka 😭 😭 😭 jak nie kret to mrówki ...... Jeśli chodzi o truskaweczki to ja mam za darmo we własnym ogrodzie :D :D :D są pyszne,czereśnie tez już dojrzały więc mam czym się opychać o ile szpaki mnie nie ograbią :( :( :( Marketo pomachaj do nas wszystko u Ciebie dobrze ? miłego dnia życzę ...aha i uprzedzam na dworze strasznie wieje wiec proszę załóżcie przed wyjściem z domu ciepły kubraczek i czapeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajadam truskaweczki ale to jeszcze nie ten smak:-( za malo sloneczka Marketo halo halo prosimy o kontakt:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zapraszam na świeżo zaparzona kawkę :D http://x.garnek.pl/ga9078/f423e953e0f384a4199107a3/kawusia_i.jpg Marketo szkoda że nam znikasz na jakiś czas ale rozumiem :D mam nadzieje że wyjazd do brata będzie bardzo udany,wiec załatwiaj pozytywnie wszystkie swoje sprawy i szczęśliwej drogi Ci życzę będziemy tu na Ciebie czekać z niecierpliwością :D 🖐️ Patyczak jak tam brzuszek nie boli po wczorajszym spałaszowaniu truskawek,mam nadzieje że nic Ci nie jest słyszałam że w tym roku truskawki szczególnie mocno uczulają :( pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo trudno coś doradzić nie znając zainteresowań Twojej bratowej,ja na przykład mojej siostrze kupuje zawsze książka wiem że bardzo jest z tego zadowolona,ale druga z sióstr była by nie pocieszona z takiego prezentu woli jakiś ciuszek,czy tez biżuterię znów w rodzinie mojej znajomej jest taka tradycja ze dają sobie pieniądze w tym roku wkładają do koperty po 100 zł mam nadzieje że choć trochę Ci pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduj sie :-) Dziewczyny nie moge sie dosprzatac :-( wszedzie pelno piachu.Zostalo nam kostki wiec polozylismy jeszcze dalej ale trzeba bylo usunac ziemie.Dziadostwo sie zrobilo okropne i jeszcze ta pogoda co troszke przeschnie to zaczyna padac istny obled. Mamy teraz takie wieksze zamowienie i musimy je zrealizowac przed urlopem wiec tez musze zagescic ruchy. Co do prezentow to wychodze z zalozenia ze nie ma co uszczesliwiac nikogo na sile.Bratowa sama bedzie wiedziala co ja uszczesliwi. Jutro mam urlopik ale bedzie pracowity piatek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko wyglada nieporadnie za chmur moze nie bedzie padac:-) Czeka mnie pracowity weekend musze zrobic jak najwiecej bo nastepny tez mam pracowity-czyli kolejna imprezka w pracy:-) Namowilam meza co by mnie zawioc i przywiozl a wszystko po to abym mogla wypic sobie piwko:-D zawsze jestem pokrzywdzona;-) ale jak bedzie zimno to rezygnuje z piwka :-P Lece budzic synusia-tak ciezko mu wstac ma coraz mniej energii,dobrze ze juz dzis piatek w przyszlym tyg tez troche wolnego a potem to juz prawie koniec roku. Miejcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja tylko pomacham🖐️ podpisze listę obecności kliknę na drzewko i zmykam,moje dziewczynki jada w poniedziałek na zielona szkołę wiec muszę jeszcze trochę pobiegać po sklepach i dokupić im parę rzeczy :) Marketo dziewczynki z wyjazdu są bardzo zadowolone,przyjechały zmęczone ale powiedziały że było fantastycznie :) Patyczak zwolnij trochę zaczynam się martwic o Ciebie ... 🖐️ trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam na pysk :-( Ciesze sie jednak ze w koncu zaprowadzialm porzadek w kolo domu,trawka posiana,drewno uprzatniete jutro jeszcze tylko skosze trawniczek i bedzie ok. Mamy teraz dosyc duze zamowienie i musze skonczyc przed urlopem wiec dlatego dzis zrobilam sobie wolne.Mam nadzieje ze jutro bedzie pogoda i bede mogla malowac na zew bo te farby cholernie smierdza :-( Mam zamiar upiec jutro drozdzowkke z truskawkami-poniewaz nie umiem zarobic ciasta drozdzowego zaopatrzylam sie w przepis gdzie nic nie trzeba robic-wszystkie skladniki wrzuca sie do michy i zostawia na 4h a potem wyrabia drewniana lyzak-wychodzi bardzo puszyste,wysokie wiec szybko znika:-) Lece pod prysznic bo za chwile koncza mi sie aukcje na allegro-poluje na bizuterie.Ostatnio mialam szcescie i zakupilam kilka fajnych drobiazgow w niskich cenach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? ? ? Dzien dobry czujecie ten zapach pysznej kawuni:-D wstawac spiochy:-) zaraz zaladuje skladniki na ciasto do miseczki i pedze do sklepu bo ruch potem nieziemski. Trzymajcie sie cieplutko-wlasnie zalaczylam sobie ogrzewanie bo mi jakos zimno:-) ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 zeby bylo kolorowo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Patyczak jesteś nie zastąpiona codziennie witasz nas pyszną kawusią chyba trzeba pomyśleć o jakimś prezencie dla Ciebie w końcu za takie poświęcenie coś się należy :D ale ale co ja tu czytam ciasto które zawsze wychodzi i nie wymaga dużego nakładu czasu i pracy :) koniecznie musisz podzielić się przepisem bardzo proszę 🌼 u mnie od rana pięknie świeci słoneczko i mam nadzieje że tak pozostanie przynajmniej przez kilka najbliższych dni :) Marketo pamiętamy o Tobie pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego 🖐️ miłego dnia dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasta z zostalo juz tylko ciut-sama zjadlam pzred chwila dwa kawalki:-) zapodaje wiec przepis 5 dag drozdzy 4 jaja-ja dalam 3 3/4 szklanki cukru 3/4 szklanki letniego mleka 3/4 szklanki oleju 4 szklanki maki cukier waniliowy szczypta soli wszystko wlozyc do miski-drozdze zasypac cukrem,zalac mlekiem i olejem,jaja,maka i reszta i nic z tym nie robic,przykryc sciereczka na minimum 4 godziny.Po tym czasie wyrobic drewniana lyzka-wazne drewniana.Ciasto jest rzadkie,mam inna konsystencje niz typowe drozdzowe.za to jest puszyste i takie lekkie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) U mnie po ciescie zostala tylko brudna blaszka:-) Mysle ze jesli nie masz cukru to nic nie szkodzi,rzucisz na ciasto cos pysznego i bedzie wysmienite. Mam piekarnik z termoobiegiem wiec najpierw daje na pozycje mocniejsze pieczenie od dolu tak aby ciasto roslo a po jakich 15 min daje sam termoobieg.Temp 180C a ile sie piecze to tak sama nie wiem z pol godziny napewno-sprawdzam patykiem . Plany,plany a zycie toczy sie samo..... Urlopik zaczynam 29.06 tydzien blogiego lenistwa-nalezy mi sie bo ciezko pracowalam caly rok-potwierdzicie ;-) a potem znow wycieczki,baseny w pracy wiec wakacje mam urozmajcone. wlasnie szukam jakich ciekawych miejsc ktore nadaja sie na odwiedziny z dziecmi.Marketo moze jest w Twojej okolicy cos ciekawego. Pojedziemy na pewno do Czech na kapielisko Frydka. Lece robic obiadek bo jakos pozno dzis wstalam i czas ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) jestem jestem przepis na pewno wykorzystam :D bardzo dziękuje Patyczak że się nim z nami podzieliłaś :) przypominam że dziś dzień dziękczynienia :) więc jeszcze raz DZIĘKUJĘ ale nie tylko za przepis ale również za to że tu jesteście :) Marketo to nic że plany Ci się trochę zmieniły pamiętaj spontaniczność ;) wybaczcie mi ale teraz zmykam kupiłam sobie dziś nowy telefon i muszę go rozpracować :D sama się z siebie śmieje ależ mam zabaweczkę :D pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry-dobry bo sloneczny:-) Ciekawe po ile truskawki na targu:-D Sips a mowia ze faceci uwielbiaja gadzeciki;-) ale przyznaje jest zabawa jak sie ma cos nowego.Swoja droga tez by mi sie przydal nowy tel bo ten co mam czasami strajkuje:-(Moze po urlopie bo teraz nie mam glowy do tego. Dzis mam zebranie w sprawie imprezy weekendowej juz jestem ciekawa ile osob sie wymiga- weselem,maz mi nie pozwala,chora noga,gram koncert itd mowie wam w ostatnim czasie tak sie towarzystwo wycwanilo ze ciagle sa te same osoby a laury zbiera jeszcze ktos inny 😠 o kawuni zapomnialam \\_/> \\_/> \\_/> trzymajcie sie cieplo i poreczy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marketo mam taki telefonik http://www.techgadgets.in/images/motorola-gold-razr2-v8.jpg chciałam inny ale niestety nie na moja kieszeń on był wiec zrezygnowałam :( Patyczak trochę Ci zazdroszczę tych imprez moje jakoś szybko się pokończyły :( czasem wpadnie jakieś wesele ale jest tego ostatnio nie wiele :( chyba muszę rozejrzeć się za nowa pracą pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawe na lawe podaje > > > Dzis mam urlopik zreszta wczoraj tez mialam tak jakos wyszlo:-) Po zebraniu w pracy tak sie wkurzylysmy z kolezanka z pracy 😠 kazdy sie miga od pracy jak tylko moze.Za tydzien okazalo sie ze jest znow impreza i szefowa powiedziala ze jak ktos moze to niech przyjdzie oczywiscie nikt sie nie zglosil.A premie chce kazdy.Nic za darmo tylko narzekac ze sa wykorzystywane .Przeciez za to dostajemy wolne w tygodniu i wiecej zrobie w tygodniu niz przez ta jedna sobote i to jeszcze w nocy eeee szkoda gadac.... Sips telefonik super:-) Marketo w S-B bylismy w zeszlym roku i diabelek bacznie mi sie przygladal,zreszta ja jemu tez;-) Lece budzic syna-jeszce tylko troszke mu zostalo i bedzie mogl spac do poludnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak dzięki za kawkę :) a jeśli chodzi o to miganie od pracy to masz całkowita racje premie to by wszyscy chcieli ale jak trzeba coś zrobić to ludzie maja tysiące powodów aby się wykpić od obowiązków,a wystarczy przecież podzielić się obowiązkami zorganizować to tak aby nikt nie był pokrzywdzony no cóż najlepiej żeby dawali pieniążki za wykorzystywanie innych podejrzewam że Twoje koleżanki były by milionerkami :( Marketo diabełek pierwsza klasa :D może kiedyś uda mi się go zobaczyć na żywo kto wie ,marzenia się spełniają ;) ja dziś w domku samiuteńka,dziewczyny na zielonej szkole mąż w trasie :( nie lubię samotności no ale co zrobić dziewczynki dorastają i coraz częściej będą po za domem na dłużej czasu nie da się zatrzymać a szkoda .... pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie czy zostawiac kawke ale co tam zostawie > > > Dzis juz ide do parcy ale to chyba dobrze bo m idzie na ryby...o zgrozo.... Wczoraj byl strasznie ciezki dzien...burzowy a nie padalo takie ciezkie powietrze bylo....mala iskra i klotnia gotowa,tak mnie wszystko wkurzalo. Dziewczyny mam gooooore prasowania nie wiem kiedy to zrobie.... Sips chyba powinnysmy sie zamienic-ty poszalejesz z moim ;-) a ja odpoczne u Ciebie skoro takie masz pustki.Tobie sie rozerwie a ja sie zrelaksuje:-) Ide budzic synusia-biedaczek juz resztkami sil zwleka sie z wyra,za to wieczorem moglby szalec do 22.Jeszce troszke i bedzie mogl szalec do 24 ;-) 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) Co za pytanie ? oczywiście że zostawić kawkę :D masz gore prasowania to może podeślę Ci przystojnego pomocnika ??? mówisz masz http://www.dzinsy.codziennosc.info/images/5.jpg jeśli chodzi o te zamianę to bardzo chętnie....ale może innym razem bo dziś wieczorem wracają moje córki :D :D:D Marketo 🖐️ życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam totalny luzik dzieki Tobie Sips;-) Synus oglada bajke,mezus na rybach a ja nie mam co z czasem zrobic...teoretycznie bo praktycznie to mam mnostwo pracy. Dzis przeszla taka straszna burza ze az nie moglam jechac,padalo wialo okropnosc!!ale za to odswiezylo sie i jest strasznie przyjemnie. Sips to opowiadania bedzie bardzo duzo i to jeszcze w podwojnym wydaniu;-) Tylko mezunia Ci jeszcze brak,mam nadzieje ze dojedzie. Marketo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* (^^,) …. .•* PIĘKNEGO .•*¯¯*•. ….(DNIA .•*,•*¯*×...) ….*•.¸_¸.•* ..*ŻYCZĘ.•* Póki radość jest w nas, póki wciąż śpiewa ptak - Warto żyć, warto śnić, warto być... Póki śmiech tłumi łzy, póki wciąż mamy sny - Warto śmiać się, cieszyć się, warto żyć ! $$$$$____________________$$$$$ $$$$$$$$_____________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$,,__________,,$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$__ .___._$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,_'.__.',,$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$,, '.__,'_$$$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$.@:.$$$$$$$$$$$ ___***$$$$$$$$@@$$$$$$$$$* ____,,,__*$$$$$$@.$$$$$$,,,,,, ___,,$$$$$$$$$* @ *$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$*_@@_*$$$$$$$$$$ _$$$$$$$$$$$__.@.__*$$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$$___*___*__$$$$$$$$$ *$$$$$$$$$____________$$$$$$$$ _,;$*$,$$**'____________**'$$ ¸.•´ .•´¨¨))`•.¸.•´«¸¸.•*``°» ((¸¸.•´ .•´ °.¸¸»° ´¨¨))°.¸¸»°Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Pogoda cudowna wiec i humor swietny:-) Siedzimy sobie z synusiem i popijamy ja kawunie on herbatke. Sips Ty ranny ptaszku.Podziel sie troszke tymi opowiesciami dziewczynek nie badz sknera;-) Dla wszystkich i kazdego z osobna🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..((((_,»*¯*«ஐ»*¯*«,_)))) ((_,»*¯**¯*«,_))ﯔ((_,»*¯**¯*«,_)) -------------WITAM SERDECZNIE-------- ((_,»*¯**¯*«,_))ﯔ((_,»*¯**¯*«,_)) .........((((_,»*¯*«ஐ»*¯*«,_)))) Dobrze jest mieć znajomych i zwracać się często do nich czy słońce świeci czy pada pozdrowić zawsze wypada pozdrowić o zdrowie zapytać wiersz napisać przeczytać szanujmy się więc Przyjaciele przyjaźni nigdy zbyt wiele ((♥,»*¯*♥*¯*«,♥)) ((♥,»*¯*♥* ˜˜”*°•.˜”*°•.•°*”˜.•*”˜˜ ___*♥*_______*♥* _*♥*__ *♥*_*♥*__*♥* *♥*_____*♥* ____ *♥* *♥*_SERDECZNIE__*♥* _*♥*POZDRAWIAM*♥* ___*♥*___*____*♥* _____*♥*___*♥* _______*♥*♥ Patyczak już się dziele :) dziewczyny z wyjazdu bardzo zadowolone,mieszkały w hotelu miały 2 osobowy pokój z łazienką, basen i jezioro w zasięgu ręki oraz to co nasza rodzinka uwielbia najbardziej czyli stadnina :) na jedzenie nie narzekały,wyjątkowo wszystko im smakowało ,pogoda dopisała choć nie było może zbyt słonecznie ale najważniejsze ze nie padało :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
? ? ? smaczna pachnaca :-) Za 12 godzin rusze do pracy a pogoda wcale sie sprzyja imprezowniu.Jakos zimno i wietrznie zreszta wczoraj tez tak bylo tylko ze jeszcze padalo. Sips to swietnie ze dziewczyny zadowolone,taki wypad dobrze im zrobil po calym roku szkolnym.Taka nagroda:-)Teraz Ty musisz sobie zafundowac jakas nagrode za caly rok pracy:-) Nie pisalam Wam jakiego sie wstydu najadlam ostatnio pzrez mojego urwiska. Wspominal ze mu dokuczaja starsi koledzy-gimnazjalisci-Ostatnio gdzies na Kafeteri przeczytalam takie haslo-Idz do Biedronki,poloz glowe na wadze i wcisnij burak:-D-Mowie Mu jak Ci bedzie dalej dokuczal to strzel takim haslem:-P-czysto pedagogiczne podejscie;-).Wychodzimy ostatnio ze szkoly a On zaczepia wozna i strzela do Niej tym haslem,myslam ze zapadne sie pod ziemie-jakos obrocilam to w zart ale i tak dziwnie sie na mnie patrzyla a do tego jej syn chodzi z Szymonem do jednej klasy wiec sie znamy blizej.Tym bardziej bylo mi glupio:-) Pedze do sklepu po jedzonko dla chlopcow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D właśnie takiej kawki mi potrzeba :) Patyczak ależ się uśmiałam z Waszej historyjki dzieci bywają zaskakujące,wyobrażam sobie Twoja minę :) hasło muszę zapamiętać nigdy wcześniej go nie słyszałam ale może mi się przydać :) :) :) pogoda oczywiście dziś typowo jesienna pada,wieje,zimno nie nastraja zbyt optymistycznie żeby tylko nie dopadł mnie przez to jakiś dołek :( będę się trzymać dzielnie czego i Wam wszystkim życzę :) chodzi dziś za mną taka pioseneczka \"Przez palce zwykłych dni, oglądasz świat, w pośpiechu gubiąc sny, twój śmiech zawstydza cię, więc wolisz nie śmiać się, niż chwilę śmiesznym być Spróbuj choć raz, Odsłonić twarz, I spojrzeć prosto w słońce, Zachwycić się po prostu tak, I wzruszyć jak najmocniej, Nie bój się bać, Gdy chcesz to płacz, Idź szukać wiatru w polu, Pocałuj noc, najwyższą z gwiazd, Zapomnij się i tańcz.\" czyż nie jest fajna :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
witam :) Mój synek właśnie zaczął ząbkować i ciężko to znosi, na szczęscie gorączka już spadła, bo ostatnia noc była ciężka. Zostałam zaproszona na imprezę do pracy, jeśli tylko synkowi przejdzie to pójdę, oczywiście na krótko, ale miło byłoby pogadac z ludźmi. U mnie pogoda zmienna, raz gorąco raz zimno i deszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ W koncu dotarlam na topik:-) resztakami sil;-) W sobote dotarlam do domu o 3:30 zmarznieta na kosc i nie bylo nic przyjemniejszego jak przytulic sie do cieplego mezusia:-) Ludziska wiecej pili niz tanczyli ale za to w niedziele szaleli strasznie-pogoda dopisala-zespol swietny.Ruch mialysmy okropny-ale o to chodzi.Dotarlam do domu o 2 .Cztery godzinki snu i trzeba bylo wstawac wiec zaraz ide do lozeczka. W sumie bylo bardzo fajnie i jakos zmecznona bardzo nie bylam.W ten weekend znow pracuje a potem witajcie wakacje :-) Dallia teraz zabkuja a za chwile bedzie rozsypywal rozumy jak moj:-) Jak tylko masz z kim zostawic malego to idz,zawsze to jakas odskocznia,chwila oderwania ale i tak wiadomo ze mamusie mysla co tam sie z dzieckiem dzieje-przynajmniej ja tak mialam ale z czasem wyroslam z tego. Lece wyszorowac zabki i laduje w lozeczku a jutro mam urlopik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja tylko pomacham 🖐️ i zmykam :) miłego dnia życzę buziaczki dla Was :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) W koncu wielkimi krokami zbliza sie koniec roku,jeszcze tylko jutro a potem witajcie wakacje:-) Dzis zaliczylam zebranie,w kazde wakcaje organizujemy wyjazdy dla dzieci w tym roku to mi wyrosna pletwy;-) same kapieliska,jakies wody termalne aqua parki itp.Szczerze mowiac nie lubie za bardzo basenow i innych tego rodzaju przybytkow-jakos odnosze wrazenie ze to siedlisko bakterii i grzybow. Kupuje truskawki odkad sie pojawily i wicie co nie maja one smaku truskawek 😭 Sips twoje truskaweczki pewno sa super.Cos niedobergo zaczyna sie dziac z tymi warzywami i owocami....bede czekac na plony w swoim ogrodku. Trzymajcie sie cieplutko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) juhu jeszcze tylko jutro zakończenie roku szkolnego i witajcie wakacje :) myślałam że się nie doczekam :( Patyczak jeśli chodzi o baseny podzielam Twoje zdanie odnoszę identyczne wrażenie,jednak moje dziewczyny są innego zdania i chyba maja coś z żaby bo z wody mogły by nie wychodzić :) truskaweczki mam pyszne ale pogoda im niestety nie sprzyja kiedy potrzebowały deszczu była susza,potem przymrozki zrobiły swoje a teraz deszcze powodują że dożo owoców gnie :( no cóż plon mniejszy ale bardzo smaczny to najważniejsze :) Dallio widzę że trudny okres w życiu Twojego maluszka i oczywiście tym samym Twoim ale to minie jak wszystko co złe w życiu tylko trzeba na to troszkę czasu :) jeśli chodzi o imprezę w pracy to koniecznie się wyrwij z domu na pewno dobrze Ci to zrobi każdy potrzebuje takiej odskoczni od dnia codziennego :) Marketo 🖐️ mam nadzieje że u Ciebie wszystko dobrze :) pozdrawiam i życzę miłego dnia :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×