Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Poranny pałerek > > > Koszule,spodnie ,sukienki odprasowane.....kwiaty nie padly w nocy;-) Jaka ja jestem szczesliwa ze to juz wreszcie koniec,bede miala tyyyyyle wolnego. Wczoraj odebralam ksiazki i 240 nie moje :-) Sasiadka ma dziekcko w 4 klasie w 2 i i w 1 nie wiem ile ona wyda na podreczniki.... Dzis czeka mnie nalot;-)inspekcja sanitarna w postaci tesciowej 😠 milam zostac dluzej w pracy tak aby sie z nia nie spotkac ale pomyslalam ze zrobie psikusa i wyjde wczesniej,jak bede w domku to nie bedzie zagladania po katach :-D Zreszta i tak musze zrobic porzadki bo znow mam pracowity weekend :-) ale to juz ostatni a potem mam wszystko w nosie :-P Miejcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra koniec tego-swiadectwa na stoł :-P ;-) Chyba ze opijacie te czerwone paski ;-) Dzis mojemu robie dzien dziecka czyli pozno pojdzie spac i bez kapieli :-) od czasu do czasu ma taka nagrode :-) Wlasnie znalazlam link ze starociami i sobie slucham-sandra,c c catch,sabrina,samanta fox,modern talking ale wtedy byly czasy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra przyznaje właśnie wrodziłam ze szkolnej imprezy opijaliśmy (soczkiem) czerwone paski :D grill i te sprawy było wyjątkowo bardzo przyjemnie .... a teraz paciorek,ciepła kąpiel i lulu :) dobrej nocy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo ciesze się że już jesteś 😘 u nas pogoda dziś piękna cały dzień byłam z dziewczynkami w plenerze zrobiłyśmy sobie wycieczkę rowerową było bardzo fajnie ale teraz troszkę mnie boli ..... :) ale co mi tam i tak jestem bardzo zadowolona :D spokojnego wieczoru życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyki słońca przebijają się i budzą mnie ze snu kolejny piękny wstaje dzień tak mówię sobie znów dziś ciepłe słonko mnie przywitało choć środek zimy jest świat tyle daje nam co dnia lecz trzeba otworzyć się z uśmiechem i nadzieją w sercu witajmy każdy świt a nasze pozytywne myśli powoli zamienią się w czyn. Pozdrawiam bardzo bardzo serdecznie,życzę wspaniałego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien bez dobry bo wcale nie jest dobry 😭 Przeciez jest zimno jak cholera,wczoraj tak strasznie zmarzlam ze na sama mysle o dzisiejszym wyjsciu dostaje dreszczy.Impreza kiepsa,nawet powien kicha straszna.Wiecej zjadla i wypila obsluga niz klienci:-) Jakies straty musz byc ;-) Dzis tylko do 24 a jutro mam wolne. Lece postawic cos na obiadek:-) Trzymajcie sie cieplo bo ziab okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo u mnie nie pada wiec zapraszam na Kujawy :D co prawda zapowiadają na jutro deszcz ale mam nadzieje że jednak się mylą ... ja dziś byłam z córką na bardzo długim spacerze,potem mała rundka po leśnych ścieżynach rowerami więc dzionek uważam za bardzo udany :D 🌼 🌼 🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdy już świecą I noc zapada Czas na odpoczynek Tak jakoś się składa Ktoś czyta książkę Bo bardzo lubi Ktoś szpera w pamięci Bo szczęście gdzieś zgubił Ktoś w szklany ekran jest zapatrzony Bo tak już jest przyzwyczajony Ktoś teraz właśnie idzie na spacer Bo w dzień nie może taką ma pracę Ktoś się ubiera w gustowną kreację Bo się umówił na romantyczną kolację Ktoś do torby kanapki zbiera Bo właśnie do pracy się wybiera A ja na monitor zwracam swoje oczy I Tobie życzę...dobrej nocy...!!! ________ŻYCZĘ_____$ _____MIŁEGO______$$$ WIECZORU________$$$$$ ____I_____$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____________$$$$$$$$$$$¬ ___SPOKOJNEJ___$$$$$$$ ____NOCY______$$$$_$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otwórz umysł na każdy życia wątek. Nowy dzień traktuj jak kolejny początek. Wytrwale brnij przez ścieżki kręte. W każdej twej uronionej łzie dobro zaklęte. Porażki pozostaw w mgle niepamięci. Ci co źle życzyli niech będą przeklęci. Wsłuchaj się w melodię serca swego. Szczęście twe zależy tylko od niego. Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-( co za pogoda to jest koszmar!!! Leje,pada,siepi i tak na zmiane 😭 tak ma byc do soboty z tego co widze a czy pozniej bedzie inaczej ....poczatek lata super... Dzis nie moglam dojsc do siebie,bylam taka senna ze o 11 poszlam na drzemke.Syn tylko pytal mamusiu dobrze sie czujesz?A ja czulam sie jakby mnie walec przejechal... Wlasnie siedze sobie z mezem i popijamy piwko ktore przynioslam z imprezki.Nie moge pic na,to wypijam po:-) w koncu pogoda barowa albo spanie alo picie ;-) Dzis szybciutko pojde spac co by sily zregenerowac i wrocic do normalnego rytmu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tylko dzien .... bo reszty nie jestem w stanie napisac To juz nie koszmar to jakis horror..... Dobrze ze juz do piatku nie jest daleko:-) Zaczne powoli pakowac walizeczke :-D co bym niczego nie zapomniala. Dzis jeszcze robie ostatnie wysylki i oglaszam urlop:-) Najbardziej z wyjazdu to cieszy sie syn,najwazniejsza rzecz jaka musi zabrac to wiaderko lopatka i grabki;-) Pedze wlaczyc praleczke,przygotowac obiad bo mam jeszcze dzis kilka spraw do zalatwienai. Trzymajcie sie cieplutko-ja wlaczylam sobie ogrzewanie :-P meza nie ma to nie bedzie krzyczal:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D sadząc po waszych wypowiedziach również macie pogodę jesienną tego lata :( no cóż pozostaje nam mieć nadzieje że będzie lepiej :) moje dziewczyny w poniedziałek jada w góry jak będzie tak lało to tylko im współczuć :( oj chyba już przestane narzekać co by Was nie zarazić tym moim pesymizmem Trzymajcie się cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja tez wpadam tu miedzy jedna burzą a drugą ...tak dziś leje że zalało mi piwnice :( Marketo dziewczynki jada do Zachełmia koło Karpacza :) ... niestety zostanę sama w domku :( na cały długi tydzień strasznie tego nie lubię ale co zrobić :( oby tylko im pogoda dopisała :) aby wróciły zadowolone :) Patyczak 🖐️ baw się dobrze :D pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry to jeszcze ja :-) Ostatnia poranna kawka przed komputerkiem ? Za oknem...... szkoda kalwiatury. Sips dziekuje za zaproszenie-zaloguje sie dopiero po powrocie kiedy bede miala wiecej luzu. Dziewczynki jada w gory to szczerze powiem nie zazdroszcze-zimno,mokro.Zrob im przeglad bagazu co by mialy jakis cieply sweterek i pelerynke:-) U mnie codziennie okropne burze-wali piorunami strasznie,podobno ma sie polepszac ale ja jakos tego nie widze. Marketo moze jakas wygrana Ci sie trafi i pojedziesz na wakacje-tego Ci zycze :-) Sips a Ty z mezuniem jakies plany macie ? Trzymajcie sie cieplutko,odezwe sie po powrocie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patyczak sama mam obawy przed tym wyjazdem dziewczynek jeśli nadal utrzyma się taka pogoda to poważnie zastanowię się czy je puszcze na te kolonie ....u nas tez wczoraj przeszła straszna burza niestety prognozy na najbliższe dni nie sa optymistyczne :( jeśli chodzi o mnie to nie mam żadnych planów wakacyjnych ale może tak spontanicznie uda nam sie gdzieś wyskoczyć na kilka dni :) Patyczak jeszcze raz życzę udanego wypoczynku i super pogody pozdrawiam 🖐️ Marketo buziaczki dla Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) znów od rana niebo zachmurzone zupełnie nie wiem co mam robić,posłać te dziewczynki na kolonie czy nie :( męża nie ma wiec nawet nie mam z kim przedyskutować tego,właśnie w takich chwilach najbardziej odczuwam brak kogoś bliskiego ... zawsze wszystko spada na mnie ...oj chyba mam dziś gorszy dzień,więc zmykam 🖐️ pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo bardzo Ci dziękuje chyba potrzebowałam tego aby ktoś bardziej obiektywnie spojrzał na mój problem u mnie emocje biorą górę w podejmowaniu decyzji,wiesz te wszystkie wiadomości w telewizji chyba trochę zadziałały na moja wyobraźnie jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc 😘 masz racje,jadą z opiekunami i na pewno nie stanie się im nic złego :) ... próbowałam porozmawiać o tym z mężem ale jest teraz w Danii i połączenie było fatalne wiec dałam sobie spokój,jeszcze mnie źle zrozumie i dopiero będzie problem .... Mam nadzieje że deszcz u Ciebie nie pada i zdążysz oberwać wszystkie porzeczki :D pozdrawiam 🌼 dziękuje ze jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja o pogodzie to już chyba nic nie będę dodawać :( :( :( :( :( Marketo oczywiście że klikam na drzewko :) jak że bym mogła zapomnieć :) tylko 2 dni w tym tygodniu nie klikałam bo była jakaś awaria chyba i link nie działał ale po za tym jestem bardzo pilna ;) chyba zbliża się następna burza ...😭 ... zmykam pozdrawiam i życzę więcej słoneczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczynki wyjechały z samego rana dojechały na miejsce cale i zdrowe wiec jestem już spokojniejsza :) od rana było słonecznie wiec wyszłam na ogródek skosić trawę ...ścięłam polowe i jak nie huknie jak nie błyśnie to mało zawały nie dostałam nie wiadomo skąd nagle przyszła burza....ledwo zdążyłam pochować wszystko i kiedy wpadłam do domu byłam już przemoczona do suchej nitki .... teraz też pada i pada ...... :( :( :( :( ale synoptycy zapowiadają że od jutra będzie ładnie nie wiem dla czego ale wierze im ;) przecież muszę skończyć koszenie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powoli dzień się już kończy, więc wieczorne pozdrowienia piszę. To jest jedno co nas łączy, wprowadza mnie w dobry nastrój i ciszę. Zostawiam wtedy moje sprawy codzienne i na komputerze klikam. Chcę,żebyście sny mieli przyjemne, dobrej nocki życzę i znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia
witam :) u mnie upały, chętnie poleżałabym sobie na leżaczku i poopalała się, ale boję się, że dla synka nie są wskazane takie temperatury, wychodzimy więc co jakiś czas na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Marketo bardzo mi przykro przyjmij najszczersze wyrazy współczucia.... czasami tak jest że przychodzi taki dzień i nic się nie okłada,ale musisz być dobrej myśli,kiedyś zaświeci słoneczko :) 🌼 u nas do południa jeszcze jako tako ale po południu każdego dnia przechodzą straszne burze.... Dallio fajnie że znalazłaś dla nas chwilkę.....,no tak takie upały to nie dla maluszka..., pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego trzymajcie się zdrowo :) *** Przyjacielu... Jeśli masz problem To ten problem jest też mój Jeśli płaczesz Po moich policzkach Spływają łzy Twojego bólu Kiedy się uśmiechasz W oczach mam blask Twojego szczęścia *** MIŁEGO DZIONKA I DUŻO SŁONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marketo dziewczyny dzwonią codziennie są bardzo zadowolone,pogodę mają zmienną ale im to chyba nie przeszkadza :) nie mogę dziś klikać znów na drzewko czy Ty tez masz z tym problem :( znów nadciąga burza :( mam już dość takiej pogody :( zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marketo no chyba musimy jakoś uczcić fakt że Twoje drzewko tak pięknie wyrosło :) wróciłam wczoraj wieczorem z Warszawy parno duszno,trzy godziny jazdy samochodem w taką pogodę to po prostu męczarnia :( ale niestety czasami trzeba :( dziewczynki już mam w domu zadowolone z koloni,opowiadań nie ma końca :) a za oknem właśnie zaczęło padać :( pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam:-D Na szybko skrobne tylko ze bylo super :-D :-D Jestesmy zadowoleni wszyscy,najbardziej chyba ja bo syn to pod koniec bardzo tesknil za babcia i kluseczkami slaskimi;-) Musze wyprac kupe rzeczy a pogoda kiepska,jak tylko uporam sie z tym wszystkim to skrobne cos wiecej. Trzymajcie sie cieplutko odezwe sie wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke dlugo mi zeszlo z tym praniem ;-) Pogode mielismy od pierwszego dnia-czyli sloneczko grzalo mocno.Oczywiscie plaza zaraz po sniadaniu.Ja zabralam sie za zbieranie muszli-przywiozlam reklamowke:-).Meska czesc kapiele albo zabawy w piachu.Morze czysciutkie i cieple,plaza sprzatana codziennie.Wieczorem obiadokolacja i wycieczka na rozeznanie terenu.Promenada tetnila zyciem do samego rana.Cale szczescie ze nasz hotel byl z dala od tego halasu. Jedzonko swietne-niczego nie brakowalo,kazdy znalazl cos dla siebie,ja oliwki ktore uwielbiam:-)synus lody a tatus....jemu wszystko smakowalo. Hotel bez zarzutu!!! Zwiedzilismy Nessebar-piekne miejsce.Przywiozlam troszku pamiatek,mase zdjec i opalenizne. Przezylam swoj pierwszy lot samolotem-nie wiem czym sie zachwycaja i czego boja.Jak dla mnie nic szczegolnego. Naladowalam akumulatory i zaczynam myslec gdzie wyjechac w przyszlym roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips widze ze jak czlowiek mlody to nawet deszcz,zimno nie przeszkadza.Jak czlowiek mlody to liczy sie towarzystwo,"wyrwanie z domu" i zawsze jest fajnie. Marketo ja pojde chyba za twoim przykladem i tez urzadze sobie wycieczke-troszke nazbieralo sie spraw a do konca tyg mam urlop.Na dokladke zaciagnelam m do malowania mieszkania.W sumie tylko jeden pokoj i klatak a balagan w calym domu 😭 Gipsowanie pekniec i pyl w kazdym pokoju murowany 😠 Jutro jade po farbe a koncepcji na kolor brak :-( musze dbrac cos aby pasowalo do kanapy,zaslon i dywanu a do tego wymyslilam sobie malowne drzewo z sowami na scianie.Mam nadzieje ze syn znajomej mi to wymaluje. Lece do kapieli a potem do wyra o ile bedzie miejsce bo w sypialni mamy teraz wszystko co mozliwe-telewizor,fotel,polki poleczki dywany itd Trzymajcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny ja tylko pomacham do Was i zmykam,mój mąż jedzie do Anglii więc zabieram się z nim wrócę dopiero za kilka dni to się odezwę :) Marketo jesli chodzi o ślimaki to u nas masakra :( zjadły mi wszystkie moje piękne kwiatki 😭tyle się napracowałam aby ogród wyglądał ładnie a te szkodniki wszystko zniszczyły nic tylko płakać :( Patyczak 🖐️ ja tez zamierzam malować pokój dziewczynek ale jakoś nie mogę się do tego zabrać,ta pogoda strasznie mnie zniechęca ale od wtorku ma być już ładnie wiec jak tylko wrócę zaraz zabieram się do pracy :) pozdrawiam trzymajcie sie 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzewczynki :-) Padam-doslownie .Wstalam o 3 aby jechac do Warszawy.Mielismy duze zamowienie i w koncu tzreba sie bylo tego pozbyc bo zajmowalo caly garaz.Jazda w tamta strone spoko maly ruch ale powrotna okropna.Spac mi sie chcialo strasznie nawet kawunia nie pomogla. W domu zostawilam balagan po malowaniu,myslalam ze cos posprzatam ale jestem do niczego. Jeden pokoj zrobiony-teraz tylko jeszcze zmiana dodatkow typu zaslony poduszki jakies drobiazgi i bedzie ok.Wymyslilam sobie ze na scianie znajomy wymaluje mi drzewo z sowami i czekam na wiadomosc czy da rade. Wczoraj bylam w castoramie po tapete-klatka i przedpokoj postanowilam \"zakleic\"Udalo mi sie zlapac dekoratorke ktora mi doradzila i jestem bardzo zadowolona z wyboru:-)Teraz tylko m zmusic do malowania to bedzie klopot... Marketo-wczoraj jak wyszlam do ogrodka to sie zalamalam slimak na slimaku-az robi sie niedobrze.To jest jakis koszmar!!! Sips widze ze sie wypadzisk we dwoje szykuje:-)Pozdrow krolowa;-) A sama rozkoszuj sie obecnoscia meza:-) I oczywiscie na jakies zakupy niech cie wezmie w konu sezon obnizek sie zaczal. Lece do kapieli i do wyra.Jutro nie gotuje obiadku m zabiera nas do knajpy.Taka mala rekompensata za ciezka prace:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×