Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

„Przyjaciel to taka osoba Którego wygląd, nie musi się podobać Wystarczy że, to coś w sobie ma: Prawdę i miłość w sercu Którą potrafi obdarzyć nas Oczy jego dostrzegą Co w sercu twoim się tli A serce jego podpowie: Jak z tym można żyć Zawsze o każdej porze Potrafi zjawić się Jak Anioł który z kłopotów Zawsze wyciągnie cię Cieszy się twoim szczęściem Wraz z tobą smuci się I myśli co tu zrobić By sytuacja poprawiła się Najważniejsze jest jednak że NIGDY NIE OPUŚCI CIĘ” To nie jest mój wiersz ale jest bardzo piękny. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 P.S czepialski przyszedł Was odwiedzić. tylko to.:P Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ Jedyna rzecza jaka przedluzylam sobie w zyciu to byly paznokcie ;-) Tak sie jakos zlozylo ze przez weekend spadlo troszke zamowien i trzeba jak to mowia zagescic ruchy.W weekend postanowilam nic nie robic to teraz musze sie sprezac ;-) W pracy niestety mam tylko jeden komputer i szanse ze sie dopcham sa marne :-( Wieczorem w domu nie mam juz sily albo czasu aby zagladac na forum. Posypuje glowe popiolem i prosze o wybaczenie :-D Slonko zaglada przez okno czyli sa szanse ze bedzie ciut cieplej bo ostatnio jakos strasznie zimno sie zrobilo. Pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak jeśli chodzi o mnie to wybaczam jesteś w pełni usprawiedliwiona 🌼 Marketo naprawdę nic się nie da zrobić z tymi zatokami :O ileż można cierpieć :( zmykam bo jestem padnięta a jeszcze muszę pomoc dziewczynkom przy lekcjach 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam tak to prawda Merketo dziś piękny dzionek :D lubię kiedy tak słoneczko świeci ale przyznam że tego deszczu było ciut za mało na te moje roślinki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonce slonce ale w niedziele ma padac(moze kropic dokladnie nie powiedzieli). Mogloby chociaz w nocy bo trawnik mi wysycha 😭 Sezon komunijny w pelni u nas wszyscy robia w restauracjach albo zamawiaja catering.Ja slucham zbieram informacje bo czeka mnie to w przyszlym roku. Dobre ciasto i tort trzeba zamawiac rok wczesniej-chore troszke ale coz musze trzymac reke na pulsie.Na szczescie bede miala tylko kilka osob albo jeszcze mniej rodzina meza zastrajkuje:-D Trzymajcie sie cieplutko i ladujcie akumulatory kwiatuszki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak jeśli chodzi o komunie to ja służę radą moje dziewczynki miały komunie 2 lata temu ale jestem na bieżąco bo obsługuje takie imprezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Planowanie no wlasnie roznie z tym bywa....na dzis zaplanowalam tyle roznych prac i co i klops:-( Mezulo szlifowal wczoraj i wbil cos do oka,myslal ze samo sie usunie albo ja mu wyciagne.Dzis rano oko czerwone,ja oczywiscie nie dalam rady wyciagnac i wyladowalismy w szpitalu.Nie wiem co sobie te chlopy mysla ale co ktorys przyszedl to mial cos wbite do oka albo mu cos wpadlo-zero odpowiedzialnosci ale mnostwo glupoty. I tak zlecialo mi popoludnie-w poczekalni. Takze planowanie odkladam na dalszy plan;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niedziele miałam bardzo pracowitą więc dziś należny mi się odpoczynek :D Marketo czemu na szczęście ?????? komunie i wszelkie imprezki to fajna sprawa :D Patyczak jak tam mężulo ???? a tak swoja drogą myślałam ze szlifuje sie w okularach pozdrawiam miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padalo padalo nawt burza byla :-) Atmosfera sie odswiezyla:-) roslinki podlane:-) a teraz swieci piekne sloneczko:-D Szlifuje sie w okularach,spawa w masce itd tylko ze moj m. z zasad bhp powinien dostac jedynke.Wszystko to wie tylko nie stosuje bo albo sie spieszy albo sie nie da zawsze jest cos 😠 a potem tak to wyglado.Juz mu zapowiedzialam ze jak tak dalej pojdzie to urlop spedzi w szpitalu a pojade z kims innym :-D Wiecie co-ja w sumie tez nie lubie takich imprez -komunie,wesela,roczki itd bo myslenie o prezentach mnie przeraza.Niewiadomo kogo uszczesliwic dziecko czy rodzicow. Lece popracowac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Niech się panie nie denerwują pożartowałem sobie.:P Nie jestem żadnym karminem jak któraś osoba mnie tak nazwała.:D Spokojnego i wesołego dnia zyczę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niestety ja nie mogę narzekać na nadmiar deszczu wczoraj spadło tyle że spokojnie mogła bym policzyć te wszystkie kropelki :( miałam wczoraj cały dzień wypoczywać a ja jak tylko wróciłam z pracy zabrałam się za wrzucanie węgla dziś bolą mnie wszystkie kości przydał by mi się jakiś masaż :) a swoja drogą czy u Was tez takie kosmiczne ceny opału ?????? pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips tobie to potrzebny chlop do lopaty;-) bidulo a masazysta to tak na rozluznienie i dla relaksu:-) O cenie opalu to nie wspominaj ale i tak taniej to wychodzi niz grzanie gazem i o wiele cieplej w domciu jak sie pali weglem. Dzis zimnych ogrodnikow a potem zimna Zoska mam nadzieje ze tylko w nazwie:-) a po 15 ma juz byc tylko cieplej:-D Lece zaparzyc sobie herbatke a Wam zostawiam w kubeczkach ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i mysle co robic aby nie umrzec z nudow:-) lyczek herbatki :-D Poczytam co w kraju sie wydarzylo:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) bbbrrryyyy jak dziś zimno w nocy przymrozek -3 musiałam pochować wszystkie roślinki bo by mi zmarzły :O a muszę się pochwalić ze pięknie powschodziły ;D teraz tylko czekam aż przyjdą cieplejsze dni i wysadzę je do ogródka :) tylko mam jedno zmartwienie :O u nas nie wolno podlewać ogródków 😭 przecież w taka suszę wszystko mi uschnie , mówię Wam masakra chodzą i sprawdzają jak złają kogoś na podlewaniu to takie kary solą że szkoda gadać,trochę mnie to złości bo przecież mam licznik i płace za każdą kropelkę wody wiec o co chodzi :O :O :O :O Patyczak 🖐️dzięki za herbatkę Marketo 🖐️ceny węgla maja podskoczyć pod koniec czerwca :( pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofiara
Ciesze sie na to forum,jestem juz grubo po 50 tce,i mam pytanie jak to jest z ta nasza babska przyjaznia jest czy jej nie ma?Bo cos mi sie widzi ze faceci jakos lepiej sie szanuja i koleguja,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Marketo Ty mnie nie strasz tymi burzami bo ja tez bardzo się boje tych grzmotów i błyskawic 😭 Ofiara witaj :) poruszyłaś bardzo ciekawy temat,zgadzam się z tym co napisałaś te nasze babskie przyjaźnie są bardzo kruche ja przyznam osobiście że bardzo rzadko używam tego słowa bo dla mnie przyjaźń to coś bardzo szczególnego... Patyczak może byś tak wyszła z ukrycia i pomachała do nas 🖐️ Dallia co u Ciebie 🖐️ pozdrawiam i życzę miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w parcy i mam czas pomachac lapka 🖐️ Slonecznie ale zimno a ja dzis na rowerku do pracy przyjechalam mam nadzieje ze nie bedzie padac. Przyjazn powiadacie ja tam wole sie przyjaznic z facetami,no kolegowac.Mniej zdrowia mnie to kosztuje;-).Chcac nie chcac z kobitami wczesniej czy pozniej beda problemy tak to juz jest!! Mialam taka przyjaciolke od przedszkola,takie papuzki nierozlaczki ale jak pojawily sie u niej klopoty z zajsciem w ciaze to wszystko szlag trafil. Przestala sie odzywac a ja na sile nie bede w kogos zycie wchodzic.Urodzila w koncu corke ale juz nigdy wiecej sie nie odezwala. Wiec na niedziele umowilam sie na spotkanie z kolega:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31latka
Hej, hej. Wpadam niechcący przez link z google. 31 lat, więc pasuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasujesz idealnie :-) jakbys szyta byla na miare;-) Niby slonce swieci ale zimno i chyba bedzie padac..... Moj m wymyslil ryby nowe hobby 😠 😡 wczoraj zakupil wedke a dzis oswiadczyl ze wybiera sie an ryby. Ja to kiedys umre na zawal i bedzie mial swiety spokoj,bedzie mogl robic cokolwiek sobie wymysli. Jest gorszy niz moj 8 letni syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka :D Marketo my chyba obie mamy pecha z tym netem mi dziś zżarło wszystkie kontakty z gg i za chiny nie mogę ich odzyskać 😭jak się zdenerwuję to wyrzucę ten sprzęcior przez okno Patyczak Ty nie narzekaj zobaczysz jaka będziesz szczęśliwa jak mąż Ci przyniesie do domu złotą rybkę :D cierpliwie czekaj :D 31latka ja tez myślę że tu pasujesz :D witaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzien dzisiwjszy marze aby go porwala jakas syrenka:-P A ryb to ja nienawidze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po rybach:-) w pracy spadlo mu cos na noge i chodzic nie moze.Palec ogromnych rozmiarow,boli,spuchniety.Lezy i umiera a ja kolejny weekend bede robic za pielegniarke 😠 Mam dosc dosc dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak tam mi przykro doskonale rozumie co znaczy chory facet w domu trzymaj się dzielnie dasz rade niech moc będzie z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Weekend sloneczny ale tylko na zewnatrz. W moim domu sypaly sie pioruny:-) m oczywiscie pojechal na te cholerne ryby i nie wazne bylo to ze palec w nogdze ma gigantycznych rozmiarow.Ja cala sobote smarowalam dogladalam a on lezal ale jak na rybki jechac to juz nic nie boli 😠Wrocil to poszedl spac bo oczywiscie zmeczony a potem wymyslil ze do mamusi pojedzie i to byl gwozdz do trumny.... tak sie wkur.....musialam sie powstrzymywac bo u sasiada komunia kupa gosci zeby mnie nie slyszeli:-) Dobrze ze dzis poniedzialek:-) A na domiar zlego wczoraj mialam temp. i katar 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D Patyczak mam nadzieje ze fatum minie i wszystko będzie dobrze no cóż czasami tak bywa że wszystko się sypie a jeszcze jak kochana "mamusia"wtrąca swoje trzy grosze to już nerwy puszczają :O co zrobić :( ale trzymaj się dzielnie :) Marketo nie odzywałam się bo mam potwornego stresa mam dziś wizytę kontrolną u gina więc nie wiem czego mogę się spodziewać :( minęło już pół roku od zabiegu czas na powtórzenie wyników badań :( ale muszę być dobrej myśli :) u nas dziś bardzo słonecznie i pięknie można się opalać po 2 dniach deszczu roślinki ożyły i ogród wygląda bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mamusia to ja sie juz dawno nie przejmuje:-) jedynie co to mi cisnienie podnosi.Zaczne ziolka pic i bedzie ok;-) M chce wolnosi to ja dostanie-powiedzialam mu rob co chcesz i ja tez mam wolna reke-zadzwonil do mnie kolega o 23(przyjechal z Oslo na kilka dni)i chcialby sie spotkac ale sie gotowalo w m ale nic nie powiedzial:-) Wkurza mnie jak mi ciagle zarzuca ze tylko pracuje-jakbym ja nie pracowala.....ech szkoda gadac Umowie sie chyba na jakies ploty z kolezanka,bo zakupy nie pomoga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najsmieszniejsze jest to ze ja go wcale do tej pracy nie zmuszam-nigdy nie powiedzialam idz pracuj,wrecz przeciwnie mowie odpocznij spedz czas z synem.On sam narzuca sobie tempo a teraz ma do mnie pretensje😠.Mysle ze chodzi tu tez o to ze jego rodzina-rodzice i bra-bardzo zle go potraktowali,oszukali i z tego powodu jest mu tez przykro-nie ma w nich oparcia-zona to zona ale rodzice to cos innego a oni niestety nie staneli na wysokosci zadania.A teraz jeszce mamusia probuje w nim wzbudzic poczucie winy..... Tak to juz jest w zyciu i w malzenstwie raz dobrze raz kiepsko ale teraz juz tylko wypatrywac tego dobrego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marketo dzięki po wizycie u gina wszystko dobrze :D następna za pól roku mam nadzieje ze nie będzie żadnych nie miłych niespodzianek i to co złe mam już za sobą :) Patyczak jeśli chodzi o naszych m to muszę Ci powiedzieć że są oni w bardzo podobnej sytuacji mój mąż też został bardzo źle potraktowany przez swoich najbliższych mam wrażenie że żyl zawsze cieniu swojego brata i tak jest do tej pory tamten co by nie zrobił to jest cacy a mój mąż no cóż nie taka żona jak byc powinna nie takie wnuczki itd. itd. :( :( :( no i to wzbudzanie poczucia winy za wszystko co złe :( było to powodem wielu sporów między nami ale na szczęście mamy to już za sobą :) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×