Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Witam :) Marketo popytam o książkę jak tylko będę coś wiedziała zaraz dam Ci znać ,może uda się ją załatwić :) Patyczak tak w drodze wyjątku pożyczę Ci te łapki do wtorku :D dziewczyny miałam wczoraj koszmarny dzień,znów miałam awanturę z sąsiadkę ale tym razem staruszka rzuciła się na mnie z łapami i co ja miałam zrobić w takiej sytuacji kobitka siedemdziesiąt parę lat a taka agresywna,przecież nie oddam jej :( przyjechała policja ale jak zwykle skończyło się na pouczeniu i znów sprawa rozeszła się po kościach :( usłyszałam ..."ze względu na wiek tej pani nic nie możemy zrobić ..."....oj ktoś kiedyś mądrze powiedział ...dobra sąsiadka to martwa ....sąsiadka .....ech życie :( pozdrawiam i życzę miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja tylko na chwilkę, mam mnóstwo pracy wiec tylko pomacham 🖐️ Marketo o książkę pytam,ale na razie nic nie znalazłam,jak do tej pory to są, ale zupełnie inne jeszcze jutro ma mi koleżanka dać odpowiedz ,wiec mam nadzieje że uda mi się coś załatwić :) zmykam bo mnie szefowa zabije :O pozdrawiam pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie-jeszce dycham :-) Latam z jednego zebrania na drugie jak nie w szkole to w kosciele i tak na okraglo. Maz mnie goni😠 bo chce zamowienie skonczyc bo pogoda jest wiec musze zageszczac ruchy a tu 25.09 mam zaplacona Prage:-D zaklepane na amen :-D :-D Wspominalyscie ostatnio o zbieraniu nasion chcialan zebrac z nasturcji i co widze jakies gasienice zjadly mi wszystko 😭 😠 normalnie sie zgrzalam-tak mowi moja znajoma jak sie wkurw.... Bede musiala to wyrwac i ziemie czyms spryskac bo to paskudztwo gotowe przezimowac. Lece wydac kolacyjke synowi bo w koncu skonczyl maraton pzred tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popadalyscie od tej kawki;-) Ja biore capuccino bo juz pozno cos lekkiego bedzie w sam raz. Zaliczylam zebranie w kosciele-madry ten nasz wikary :-D i jeszcze do tego z poczuciem humoru. Jutro kolejne zebranie w szkole-platnosci 😭 Wybieram sie tez z synem do dermatologa-w koncu trafilam na kogos z glowa zaliczylam juz kilku specjalistow wydalam kupe kasy i nic a tu prosze sa efekty:-D Dopijam kawunie i obieram kierunek lazienka.Rano musze wczesnie wstac zreszat jak zwykle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie naczytac sie nie moge;-) tyyyle naskrobalyscie Zaliczylam zebranie w szkole-portfel pusty :-( i jeszcze sporo wydatkow bedzie-wycieczka,teatr... Poruszalismy jeszcze kwestie wychowania dzieci bo zaczynaja sie problemu typu jestem bogaty,na wszystko mnie stac...i do tego twoja mama jest brzydka,gruba itd.Mamy taka dwojke-dziadekich pracuje w szkole i mama jednego z nich i mysla ze im wszystko wolno. Jak dobrze ze jutro piatek:-D W niedziele wybieram sie do Ikei uwielbiam ten styl:-) Trzymajcie sie sucho bo u mnie pada i pada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) w ten piękny słoneczny dzień :D prze de mną 8 godzin pracy i powitanie weekendu...ach jak ja to lubię ;) http://media3.mojageneracja.pl/oipuerrtur/mediumjwow7b5547c005074e1b443897.jpg Patyczak u nas w szkole jest ten sam problem z dziećmi,poruszaliśmy ten temat na zebraniu ale ....szkoda słów,chyba najpierw trzeba by było zrobić wykład rodzicom na ten temat .... Ja nadal mam kłopoty z sąsiadką,jedyna pociecha to taka ze na kobitkę nie tylko ja narzekam okazuje się że na policji ma nie złą teczkę :O Marketo robię co mogę w sprawie tej książki ale powoli tracę nadzieje że uda mi sie coś załatwić,szkoda bo bardzo chciałam pomóc ... no nic zmykam do pracy,przesyłam dla Was trochę słoneczka http://2.bp.blogspot.com/_omsfY_l-Ui8/SkZB7vufYbI/AAAAAAAAAhw/qLE3ixOkPew/s320/1.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry z pracy Chwila przerwy na herbatke:-) Sips masz racje najpierw trzeba by wziasc sie za wychowanie rodzicow w koncu w duzej mierze dzieci nasladuja swoich rodzicow i mowia to co slysza w domu. Mysle ze to jednak walka z wiatrakami-mamusia jednego z tych gagatkow dziala na moj uklad nerwowy na maksa.Mialabym ochote jej walnac sierpowego :-D..... Pogoda dzis swietna weekendzik tez sie zapowiada sloneczny nic tylko zyc pelnia zycia:-D :-D :-D Dzieciarani wpadla wiec pora zmykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) alez mam w domu sajgon :0 wymieniamy drzwi wejściowe,myślałam że pójdzie to sprawnie i szybko ale się pomyliłam :( dwa tygodnie temu wymienialiśmy okno u dziewczynek,jeszcze nam zostało okno w kuchni i będzie oki problem w tym że mój mąż robi to sam,a że ma mało wolnego to że tak powiem remont jest z doskoku ...a bałagan w domu trawa no ale nic czasami trzeba sie poświecić... pogoda u nas śliczna,jest cieplutko wiec nie jest az tak źle jak by mogło sie wydawać ;) pozdrawiam 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w ten piekny sloneczny dzien:-) Wczoraj nie mialam juz sily aby cos skronbac bo ledwo zdazylam na "Mam talent" Musialam nadgonic prace bo w tygodniu jakos z czasem kiepsko a na wieczor zachcialo mi sie jeszcze pieczenia ciasta ktore w dodatku nie wyszlo ale to maly szczegol..... Popijam sobie kawunie.....mysle o obiadku-najgorsze jest to wymyslanie... Sips jesli chodzi o remonty to nie ma nic gorszego...niby cos malego a balagan w calym domu ale jak mus to mus czasami trzeba sie sprezyc wszystko jest do przezycia. Meskie towarzystwo wstalo zaraz zaczna wolac jesc jesc niczym mlode ptaki na wiosne;-) Udanej relaksujacej niedzieli wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ogarnęłam trochę ten cały bałagan i zrobiłam sobie przerwę na kawkę :D dziś powinnam właściwie świętować a nie ciężko pracować mamy z mężem 12 rocznice ślubu no ale cóż świętowanie odłożymy na później :) życzę wszystkim wspaniałej niedzieli pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Wpadam z kawa bo mam chwilke czasu-syn idzie pozniej do szkoly. Jak zwykle jestem zakrecona :-D ale pozytywnie;-) Koncze co mam zaczete bo wszystko przed wyjazdem musze wyslac tak abym spokojnie mogla wypoczywac. Dzis musze jechac do swojej kadrowej bo jeszcze papierow nie oddalam-jestem zdziwiona ze mnie nie szuka. Potem jakis szybki obiadek hmmm racuszki z jablkami. a na koniec kierunek praca. Sips gratki z okazji rocznicy 🌻 🌻 🌻 Marketo tak mi sie pomyslalao jesli chodzi o ta ksiazke,patrzyliscie na Allegro.Mignely mi ostatnio aukcje z ksiazkami dla gimnazjum. Lece umyc lepetyne a potem budze mojego spiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :0 ale dziś piękna pogoda,jeśli taka będzie przez całą jesień to ja sie zgadzam :) ja od rana wpadłam w wir pracy,pranie,sprzątanie,prasowanie i takie tam mam takiego pagera ze mogę przenosić góry chyba ta pogoda tak na mnie działa ;) teraz tylko coś rzucę na ząb i zmykam do biblioteki ach zapomniałam ale ze mnie gapcio dziękuje Wam ślicznie za życzenia to bardzo mile z Waszej strony 😘 😘 pozdrawiam miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale sie zaopuscilam....bije sie w piers.... Przy takiej pogodzie jaka mamy to nie wiadomo do czego 🖐️ wlozyc... Sips prosze o wypozyczenie tego hindusa do prasowania :-D ostatnio spisal sie swietnie w dodatku na odchodne jakas potrawke z curry i szafranem mi ugotowal ;-) Marketo jak poszukiwania ksiazki? Mam nadzieje ze łopaty na zakopanie tych stresow nie musze wysylac. Zaliczylam dzis fryzjera i mam piekna grzywke:-) A i odliczam godziny do wyjazdu :-D Lece posiedziec z mezulkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patyczak 🖐️ 😘 Marketo mam wrażenie że ten remont u mnie to trwa.... i trwa....robimy coś tylko w weekendy bo wtedy mąż jest w domu,ale dziś nie dojedzie ...musi zaliczyć najpierw firmę ubezpieczeniowa a potem warsztat samochodowy,biedak miał pecha kiedy jechał na rozładunek ktoś rzucił kamieniem i pękała w aucie przednia szyba :( na szczęście jemu nic się nie stało po za tym u mnie nic nowego dzieci,praca dom lekcje itd. itd. dzień podobny do dnia ... niestety ... monotonia życia pozdrawiam i życzę spokojnego i słonecznego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marketo dziękuję za zaproszenie na spacer 😘 masz racje piękna ta Praga bardzo piękna,może kiedyś uda mi się tam pojechać ;) życzę miłego dnia i zmykam bo zaraz mi się obiadek przypali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo :-) Oswiadczam ze dotarlam cala i zdrowa-ciut bola nozki ale co tam nozki:-) To co zobaczylam przeszlo moje najsmielsze oczekiwania-Praga jest piekna!!! Pogoda cudowna na zwiedzanie:-) turystow bardzo duzo dominuja Polacy i Japonczycy. Piwko wypilam:-D knedliczki zjadlam,synusiowi kupiłam cudownego Krecika i Lentilki:-D Jesli chodzi o wizyte Benedykta to widzialam tyle co nic-zreszta zainteresowanie Papiezem wsrod Czechow jest znikome.Na trasie przejazdu to w wiekszosci byli turysci.Sam przejazd przez miasto byl dziwny-jechalo kilkanascie samochodow wszystkie jednakowe nawet nie wiem w ktorym jechal Papiez :-( Dobrze ze w piatek zwiedzalismy bo w sobote czesc miasta byla zamknieta:-( Tak wiec moje drogie polecam :-) A teraz pora wracac do pracy:-) koniec tego dobrego. Nastepny dluzszy przystanek w okolicach swiat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo :-) Kawunia w sam raz na popoludnie:-) szczerze mowiac wypilabym takie pyszne capuccino.... i do tego male ciasteczko. Wczorakj czula sie jak staruszak wszystkie kosci mnie bolaly-a pogoda robila swoje zimno,padalo jednym slowem :-( Dzis juz jest lepiej,swieci sloneczko i humor ma czlowiek zupelnie inny:-D W sobote ide do pracy....ale jest plus bede miec zaplacone:-) wiec zaprosilam chlopakow w ramach rekompensaty na obiad w niedziele. Syn ciagle ma do mnie zal ze za malo czasu spwedzmy ze soaba i niestety ma racje 😭 rano jest w szkole po poludniu ja jestem w pracy przychodze wieczorem i mamy dla siebie raptem godzinke....wiec ta niedziela bedzie dla nas. Ide zrobic sobie herbatke skoro nie mam pysznej kawuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziś nie ma pysznej kawusi ...pogoda jest okropna wiec mogę jedynie zaproponować herbatę z cytryną http://www.story.pl/fotka/76/76921_l/herbata+z+cytryn%C4%85.+dos%C5%82ownie..jpg Patyczak moje dziewczynki sa trochę starsze od Twojego synka a tez ciągle narzekają ze mnie nie ma w domu,prawdę mówiąc maja trochę racji ale co zrobić takie czasy....ale ale muszę sie pochwalić ze moje panny dostały sie do orkiestry strażackiej ...jestem z nich bardzo dumna poszły w ślady mamusi :D Marketo milo mi ze sie tak o mnie troszczysz,kochana jesteś,ale wiesz co ja lubię życie w takim tempie,pewnie dla tego ze ładnych parę lat siedziałam w domu ,nie miałam pracy a teraz na reszcie wiem że zyje...no pewnie za jakiś czas będę sie skarżyć ze jestem zmęczona itd. ale na razie jest ok :D pozdrawiam i życzę słoneczka w życiu jak i na niebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś u mnie słonecznie wiec mogę podesłać Wam trochę promyczków ... ja od rana urzęduje w sadzie zerwałam już jabłka i gruszki,muszę jeszcze pozbierać orzechy i powoli zacząć wykopywać kwiatki ale to już nie dziś bo muszę zmykać do pracy ... Marketo moje panny graja na werblach a w miedzy czasie uczą się gry na klarnecie :D Patyczak proszę podpisać listę obecności :D zmykam trzymajcie sie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewam-popijam z mezem żubrówke:-) A tak na serio to bylam od rana w pracy-przygotowanie do jutrzejszej imprezy.Kiedy wrociłam to zjadlam obiad i popedzilam z synem do kosciola.Wrocilam i robilam male przemeblowanie w pralni i tak zlecialo. Jutro na 15 do pracy-rola kelnerki,sips musi mi dac jakies rady;-) wroce pewno w nocy lub nad ranem. Rano musze wstac wczesnie i popracowac cos tzn pomalowac bo sie ludziska piekla 😠 kazdy chce na wczoraj a przeciez farba musi wyschnac!!wiecie sa ludzie i ludziska. A moze jak to powiedziała ostatnio Stefani Forester w "Modzie na sukces" :-D kon i swinia to ssaki ale tylko tyle ich łaczy.A wiec czasami trafiam na pieknaego araba a czasami na loche:-D :-P Marketo a co to za zlosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-D Zimno zimno zimno brrrrr Popijam kawunie i zaraz lece sprzatac bo czas mam dzis ograniczony. Marketo mam nadzieje ze zlosci Ci juz przeszly..... Sips poprosimy o raport a zapomnialam gratulacje dla dziewczynek,moze i mamusia cos sobie przypomni i stworzycie tercet:-D Trzymajcie sie cieplutko w ten pochmurny dzien 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
…. .•*☆ DZIEŃ * ☆ …. .•*☆ DOBRY .•*¯¯*•.☆ ☆ ….( ……. .•*,•*¯*×...) ….*•.¸_¸.•* ..*•.¸_¸.•*☆ ☆ ................”\......_~”~, .................\..\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) oj zimno nawet bardzo :O Marketo tak sobie czytam Ty dopiero wykopujesz cebulki tulipanów ??? ja wykopuje je już w sierpniu a o tej porze to ja je sadze,kwiatki są wtedy duże i bardzo ładnie wyglądają na wiosnę :D ja nie wiem co zrobić z daturą teraz właśnie rozkwitła sie na dobre a wszystkie poradniki piszą ze należny ją w połowie października przyciąć, wykopać i schować do piwnicy :O ale ona wygląda tak pięknie ze zal mi ja teraz ciąć :( poradźcie mi dziewczyny co robić .... Patyczak wstawaj dość już tego spania hi hi :D pozdrawiam i życzę miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:-) Jakos ostatnio nie mialam sily na nic.Po pracowitej sobocie bylam strasznie padnieta-mlyn byl okropny. W niedziele do poludnia spałam a po poludniu ogarnialam balagan ktory zrobili chlopcy 😠 Wczoraj do poludnia mialam malowania wiec dzis bedzie pakowanie. Robie tez porzadki w szafach-letnie rzeczy na strych albo do wyrzucenia-ile rzeczy mam w ktorych cale lato nikt mnie nie widzial....tylko przekladam z pudelka do pudelka chyba w koncu czas to wyrzucic bo jak ciagle bede gadac szkoda szkoda to zabraknie miejsca. Za oknem szaro i ponuro i w dodatku pada :-( juz czuje jak zmarzne w pracy.... Wczoraj wrocila inspekcja z winobrania oczywiscie nie omieszkala zadzwonic do meza i co sie pytala ......tak tak kiedy przyjedziesz Boze ta kobieta jest niezmordowana. Powiadacie cebulki chyba tez gdzis mam musze wsadzis,a powiedzcie mi nasiona nasturcji zbieracie?Jesli tak to zielone czy jak troszke sie zbrazowieja. Dzis daje komputer do wyczyszczenia wiec bede bez sprzetu 😭 w pracy tez nie mam internetu bo kolezanki nie ma....o ja biedna ;-) Trzymajcie sie cieplutko 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ależ okropna pogoda,szaro,buro i ponuro brrryyy Okropne sa te deszczowe dni,strasznie mnie dołują,na nic nie mam ochoty i wszystko mnie drażni ale mam nadzieje ze to przejściowe Marketo dzięki za pomoc,poczytałam sobie troszkę i juz wiem co robić jeszcze raz dzięki 😘 Patyczak czekamy tu cichutko na Ciebie,mam nadzieje ze niedługo odzyskasz sprzęt pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) u nas deszcz,zimno wiec humorek mam nie za bardzo,miałam ochotę wybrać sie dziś na spacer do parku ale w taka pogodę moje plany nie maja żadnego sensu :( ...ostatnio bardzo dokucza mi samotność...wiem wiem powiecie,chodzisz codziennie do pracy,jesteś miedzy ludźmi a czujesz sie samotna? ale to prawda ... mąż wiecznie w trasie nawet dziś go nie ma w domu,dziewczynki maja swoje zajęcia,próby,występy a ja gdzieś zagubiłam siew tym wszystkim...a może to po prostu monotonia życia tak na mnie działa,no cóż pewnie i pogoda tez ma w tym swój udział..... pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×