Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

market, wszystko napisalam wczoraj,na poprzedniej stronie chyba....bo juz mnie tu korn przepytał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witum krajanie. Chopie niy wiysz co sie robi jak Cie bajtle wkryncajum.Jak miyszkosz w chałpie to mosz wielki antryj.Tam sum bigle i mantle i mosz komora.Zawrzyj to pieruństwo na cztyry spusty a moja niych tego pilnuje.Chopie a jak miyszkosz w blokowisku to chopie mosz pywnica i bier to i zaniyś to i powiunzej to cztyry razy lyncuchami.kup se wieko kótka i zawrzyj to.Dopiyro jak bycie chopym to mu to dej,bo jak niy to ci uciece za hranica i tyla go bydziesz widzioł,Kochany krajanie łodezwij sie to ci to wytumacza jak mosz to zrobić.Jo miyszkum kole Glywic na wsi sam sie łożyniuł 10 lot tymu.Mum dwa bajtle jedyn mo łosiym lot a drugo cera sześ.Lodezwij sie bo muszymy pogodać sam sum same baby,jo sam je jak tyn łun.Pyrsk .Czekum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ a co to za impezka :D znajdzie sie coś dla mnie na rozgrzewkę :D Hajduś gdzie żeś mi uciekła z tymi pączkami ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś mile widziana a gdzie masz resztę koleżanek? Sipsi i hajdusiek to w górę serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w górę !!!!! Hajdus bo Ci imprezka ucieka,choc tu do nas szybciutko !!!!!!!!!!! będzie weselej :D Marketo!!!!!!!!! Patyczak!!!!!!!!! Izabelinko!!!!!! Korn !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korn niy dej sie prosić.chopie tyś sam yno szprungnuł to a łune sam wcale nie chcum łodwiedzić.Czytołeś ta żona czy wto łuna je do niygo za dobro.Co padosz jak by mu tak łobciulała toby tych palczyskuw wiyncyj nie wsadzoł. Palczyska niych sie wsadzi do rzici a niy do tego kaj niy mo. a co ty byś na to padoł.Chopie dej tyj babie pokuj a zaś nadubiesz jakigoś bajtla,jo ci radza a ty rub jak uważosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem!! :D Byłam wlasnie na pogaduchach i juz biegiem tu do Was przylecialam ,takie biegi to dobra gimnastyka,kalorie po pączkach spale ;) :D a gdzie reszta dziewczyn? mam nadzieje ,ze dołacza :) Zdrowko w takim razie ...pije za miłe zapoznanie Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślicznotki to nie było dla Was.My się tu porozmawialiśmy ale na razie jednostronnie.Ale jak z tych piernatów wyjdzie to już będzie całkiem dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie bardzo staram zrozumiec co marketon do korna pisze,moze po tokaju pojdzie mi łatwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś nie bądż taka nie ukrywaj za szafą mego krajana.Chcę go zobaczyć.Albo wlazł nie daj boże pod stół..Masz odkurzacz to do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O porwanie jestem podejrzana ,no ładnie :D Nie schowałam,zreszta On by ze mną nie wytrzymał ...sam by uciekła ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś to tak jakbyś chciała się na gwałt chińskiego nauczyć.Skutek będzie taki sam.Podpowiem Ci SAM = tutaj resztę się domyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby to była krajanka? Gadaj prawdę jakiej jest płci.Bo nie chcę się zblamiyrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto jakiej płci? ja???? Zniewalajaca długimi blond włosami niewiasta jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ze hajduś ,bo taka co to to wszędzie wlezie nawet na drabine ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś co ty wygadujesz.to twój powinien za życia iść do nieba.Tylko przyjrzyj się uwaznie czy niob jeszcze mu za bardzo nie błyszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to znaczy...zblamiyrowac.....bo ja filigramowa kobitka nie ponimaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba skompromitowac...tak Panie profesorze? sips to gwara ,ktorej kompletnie nie znam ,ale bardzo fajnie brzmi jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ....a prosze skreslic ...sam by uciekł .....tak mialo byc,klikneło mi sie dodatkowo :) literówka mi wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pardon.w wyniku pośpiechu sips przejęzyczyłem się zblam......zawstydzić.A kto mnie obraża ? nasza koleżanka dziwne przecież od dzisiaj tutaj jestem i już tak z grubej rury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety tez nie znam ale w ferie wybieram sie na śląsk wiec pare lekcji mi sie przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy wiec dawac te trunki :-) ale cos mi sie zdaje ze obaliliscie wszystko 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paaaaaaaaaaaaattttttyyyyyyyyyyyyycczakkkk żdżiebko my sam wypiyli kajś sie szlajała czekumy a ciebie nikaj niy ma.Mugłaś mojemu pedzięć,żeby cie puściuł bo chcesz kamratki łodwiydzić.A niy mo łoco sie gorszyć bo my sam sum jak swoi yno tyn karlus kurn go niyma .Pierunie wyłaś z tego szranku bo sie sam łożrymy.Patyczek puć sam bo sie łożera i moja byndzie mi fandzolić że z frelkami żech załunaczuł.Czekejcie yno Marketa przydzie to łuna wos nauczy po naszymu gołdać.Łuna umiy jo to wiym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że trochę na oczy przejrzałem bo nie wiem po co pijanego żeście mnie zawlekły do sąsiadek.Wstyd jak diabli.Co te kobietki o mnie pomyślały? Miało to być tylko delektowanie i co wyszło? Wiem to przez PATYCZAK bo jak by była to by się to równomiernie rozłożyło.A tak co? ajajaj.Patyczak na drugi tydzień oboje a i jeszcze Marketa odbijemy to sobie.Ale to będzie jeszcze coś lepszego koniak francuski.To jest super smak bardzo delikatny nie wiem czy próbowałyście.No dochodzę do siebie będę musiał jutro sąsiadki przeprosić za WAs.Taki wstyd. Nie mogę tego przeboleć. Patyczak i Marketa następnym razem delektują się tylko ze mną.Pycha francuski koniak.Pozostałe będą się delektowały wodą żródlaną z okolic Cieszyna albo z Zebrzydowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×