Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Poslucham starszego kolegi i na niepowazne prowokacje nie bede odpowiadac!! Witamy kolege ponownie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sips gdzie jestes hop hop czyzby za duzo sniegu ;-) a moze poszlas na kawe z kurierem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D oczywiscie ze poszłam na kawe z kurierem......i dopiero wróciłam hihihi pozdrawiam Was wszystkich odezwe sie jutro bo dziś czas mnie goni buziole 😘 uśmiechu Wam zyczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba byl ten kurier od Markety bo ten moj to malo urodziwy ;-) Sips jak dziewczyny spedzaja ferie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo widzialam kuriera ktory odbieral snieg nie bylo na czym oka zawiesic ;-) Mam inne sprawy na glowie niz pomaranczowe :-P Wybierasz sie w najblizszym czasie ogladac malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> 🖐️ To oni rabaty wprowadzaja jak ja juz wszystko osniezylam 😠 Marketo dziekuje za dobre chceci 🌻 Problem nie dotyczy bezposrednio mnie,chociaz i tak dotyczy.Chodzi o moja mame ktora leczy sie na nerwice juz bardzo dlugo i czasami jest lepiej a czasami gorzej i teraz wlasnie jest to gorzej. Piczecie dziewczyny paczki albo inne przysmaki na jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry den. Holko procz rzikasz nadawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D nareszcie mamy troche sniegu :D dziewczyny dzieki 😘wasi kurierzy spisali sie na medal :D Marketo 🌼 Patyczak 🌼 Hajduś 🌼 Dallia 🌼 dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/> kawa paczkow brak bo jeszcze nie bylam w sklepie Nie wiem jak u Was ale u mnie sypalo wczoraj caly dzien,az boje sie pomyslec co bedzie jak ten snieg zacznie sie topic,zeby powodzi nie bylo. Dajcie jakis pomysl na obiad bo oszaleje nie wiem juz co mam gotowac 😭 Czytalyscie wiadomosci-Kamila Skolimowska nie zyje,26 lat jestem w szoku Zawsze sie zastanawiam dlaczego tak jest,tyle bezwartosciowych potworow chodzi po tym swiecie a osoby wartosciowe umieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was :D jedzcie śniadanko i szybciutko kawkę pijcie i słodkościami sie zajadajcie http://www.strykowski.net/kawa/Kawa_czarna ,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg http://www.strykowski.net/chorwacja/paczki_z _polewa_i_orzechami_desery_fotografie_2974.jpg Słodkiego miłego dnia kobietki Patyczak całkowicie sie z Tobą zgadzam (26lat taki piekny wiek) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w nowym wcieleniu dlatego suchą nogą wchodzę do rzeki ale tutaj tylko się pisze po polsku.Będzie to pewien dla mnie problem,gdyż nick nie jest w tym języku.Więc poczekam na waszą decyzję,będzie to trochę kontrowersyjne.Czym jest wlaśnie życie.Jest rachunkiem prawdopodobieństwa gdzie jest koniunkcja ale i też negacja.Jest ścieranie się poglądów ale też kompromisów.Czekam na waszą decyzję cierpliwie na brzegu życia. W trudnej sytuacji Cię postawiłem Marketa wówczas gdy napisałem po czesku.Nie chciałem doprowadzać cię do publicznej negacji i dlatego może był to zgniły kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Czy ta cholerna zima bedzie trwac wiecznie 😠 Jak nie sypie to mrozi,wczoraj wieczorem bylo u mnie -16C Mam nadzieje ze wczoraj zadna z was nie byla na diecie :-) znajoma mowila ze jesli ktos nie zje paczka w tlusty to reszte roku bedzie mial chuda ;-) dzis dostalam kobiety rachunek za prad,bylam w totalnym szoku jak podrozal,teraz czekam na podwyzke mojej pesji :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa🌻 patyczak🌻 sips 🌻 i pozostałe jak są 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Marketo nie denerwuj się 😘 topik nie takie naloty przeżył, nie martw się bedzie dobrze :D ja i tak bede tu zawsze zagladac bo musze dbac o Twoje drzewko hihi a i inne dziewczyny na pewno nie zrezygnuja z tego topiku,nosek do góry........pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężuś przyjedzie we wtorek juz nie mogę sie doczekac :D Marketo spokojnie ja wytrwam na posterunku,badz spokojna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiadasz ze obietnica to nie grzech...warto zapamietac hihi Ja już dawno nadwyrężyłam moją cierpliwosc na to czekanie :( czasami sobie mysle że juz tak długo nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ufff dopiero teraz moge spokojnie siasc,musialam nadrobic zaleglosci w sprzataniu bo ostatnio mialam cos lenia albo narzekalam brak czasu. A na dodatek mezulo wyciagnal mnie na zakupy i jak zwykle kasa poplynela dobrze ze wyplata juz blisko :-D U mnie straszny ziab teraz jest -12 ciekawe ile jeszce spadnie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sips nie wiem czy tak to szlo ale-cierpliwosc jest gorzka ale jej owoce sa slodkie :-d hmmm a moze cos innego bylo gorzkie no nie wazne ta slodycz juz do Ciebie jedzie :-D oj bedzie sie dzialo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak 🖐️ oj bedzie sie dzialo napewno :D tylko musze sie zrobic na bóstwo bo jeszcze gotów znalesc sobie inną :( u nas tez mroźno ale nie tak bardzo na termometrze -4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham lapka chocziaz bardzo wolno bo zaczyna zamarzac taki mroz 😠 Sips jak dziewczynki spedzaja ferie-wyslalas je do jakiejs cioci czy wujka ;-) bo ja pamietam ze jak bylam dzieckiem to zawsze udawalo mi sie namowic mame zeby mnie gdzies wywiozla.Pamietam nawet ze jak bylam w przedszkolu to mieszkalam przez tydz u swojej wychowawczyni :-D Marketo male dzieci sa cudowne,mam czasmi taka okropna ochote miec drugie ale zaraz potem rzeczywistos prostuje moje plany ale ty patrz patrz ogladaj moze sie zapatrzysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Patyczak to masz tu o de mnie gorącą kawusie i termofor może nie zamarzniesz 🌼 niestety dziewczynki ferie spedzają w domu :( chcialam je wyslac na mazury do brata ale tam ferie już sie skończyły a do siostry nie chcą jechac bo tam małe dzieci są i zazwyczaj kiedy tam jada maja pełne rece roboty bo siostra i szwagier cale dnie w pracy wiec siedzenie z 2 malych bąbli i babcią w dodatku nie swoją im nie odpowiada :( moze uda nam sie gdzies wyskoczyc od srody, mąż wraca z trasy to cos skombinujemy na te kilka dnie :D Marketo mam nadzieje ze dzis masz lepszy humorek i tego Ci zycze z samego rana :D pozdrawiam 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Horzczica (mam nadzieje że dobrze napisałam nik :) ) dajmy juz spokój tym wyjasnieniom i slownym potyczką niech to bedzie wesoły topik na który zaglada sie z radoscią ,zycie jest dosc skomplikowane każdy zaglada tu aby oderwac sie od klopotów dnia codziennego,na ulicy widziemy dosc ponurych twarzy, niezadowolonych,zapedzonych a topik jest taka naszą oaza wiec niech tak bedzie nadal,pisz jesli masz ochote,smiej sie razem z nami bo o to tu chodzi prawda moi kochani 🌼 Marketo ciesze sie ze humorek masz lepszy mam nadzieje ze tak bedzie częściej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za portret psychologiczny :-P Dobrze ze jestem duza dziewczynka i nie przejmuje sie wszystkim i wszystkimi!!!Tylko tym na czym mi zalezy i tymi na ktorych mi zalezy!! Sips jak juz nacieszysz sie mezem tak jak kobieta powinna :-D to zwerbuj go do wyjazdu z corami. Marketo jak nie bede dawac sobie rady to Cie zatrudnie jako moja asystentke do sparw dzieci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik pod nadzorem. Horzczica----->jeszcze jeden post,o takiej lub podobnej treści,a także w podobnym tonie,a twój nick zostanie zablokowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Marketo widze ze jesli chodzi o seriale to moglabys sie zakumplowac z moim m.Juz siedzi i czeka :-P istny maraton filmowy 😠.Ja to tylko na czasami na Zagadki..... zobacze ale wole \"Zagadki kryminalne Las Vegas\" przystojniejsi aktorzy grali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitajcieBez złych zamiarów🖐️🌻 Marketa[🌻 Patyczak🌻 sips🌻 No,no,.ladnie to tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ I znow sypie 😠 a ja dzis z mama wybieram sie do miasta,zawsze w poniedzialki robimy sobie takie wypady,obiad ugotowany,syna odbiera maz ,wiec mamy luz:-D Odezwe sie z pracy:-) Marketo detektywie w spodnicy kawunia \_/> Sips kawunia \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow wybrakowane,kawa na obrusie kur... jak ja nie lubie poniedzialkow ;-) od jutra zostawiam kawe w ekspresie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×