Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Witam moje Walentynki ...ups miało być na M hi hi Dziewczyny może tak więcej optymizmu jeśli chodzi o ten śnieg ...proszę mi tu nie marudzić ... zima jest po to aby padał ... wiem ,wiem utrudnienia straszne są wiec nic dziwnego że każdy narzeka pozdrawiam i życzę miłego dzionka ...mój Walenty w trasie więc na całusa muszę trochę poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł :-) Wybaczcie ze sie tak podniecam ale dowiedzialam sie o tym M dopiero jak Sips przeslala mi @ a wiec mamy tu teraz takie male M3. W czwartek ruszam z remontem-tzn m rusza z balaganem :-P Mam nadzieje ze pojdzie to szybko i sprawnie...... Wciaz cos zmieniam,wymyslam,przemyslam hmmm sama nie wiem czego chce :-P ale wiem jaki ma byc efekt koncowy :-) Snieg no coz oddam za darmo....mimo tego strasznie pieknie u mnie jest zwlaszcza w lesie,na polach. Mamy ferie wiec snieg musi byc to tak jakby w czasie wakcji nie bylo slonca:-) Lece zrobic sobie kawunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patyczak widzę że masz właściwe podejście do tematu zimy :) tak trzymaj :D zimą śnieg latem słońce i niech tak pozostanie ... Remoncik powiadasz ? no no ciekawa jestem tego efektu końcowego ale znając już Cie troszkę jestem pewna że będzie super ;) Marketo zasypało Cię potrzebujesz pomocy ? ;) pozdrawiam Was cieplutko pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) byłam kliknęłam i lecę do kościółka a potem do pracy ...miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) post postem ale pogrzeszyc trzeba hi hi hi miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ No i diabli wzieli plany syn sie rozchorowal-chyba po basenie.Siedzi w domu a babcia razem z nim. Remontu nie bedzie bo jak tu remontowac.....😠 😭 Dzis tez mialam okropny dzien najpierw rano zadzwonilo babsko ze skrzynka ktora otrzymala jest brzydka-ona chciala taka jak na obrazku-tylko ze nie zamawiala takiej-roznica w kolorystyce.Wrzeszczy mi do sluchawkiz ze mial byc taka jak na obrazku,ze odsyla ze nie chce normalnie myslalm ze sie rozlacze. Starsi ludzie to powinni robic zakupy na targu :-P Potem pojechalam do kina-2h mielismy do seansu a na koncu okazalo sie ze film trwa 3h wymieklam w domu bylam o 17:30 Calu dzien do dup.... Szkoda slow... Do tego tesciowa ktora tylko ciagle wydzwania zeby przywiez wnuka jakby sama nie mogla ruszyc tej swojej dopy i przyjechac.Jak uslyszala ze chory to nawet sie nie przejela,nie wpadlo jej do glowy zeby go odwiedzic....jak ona mnie wkur...trzymajcie mnie bo nie wytrzymam :-P Najadlam sie zapiekanek i chyba zaraz pekane ale tak sie chcialo synowi ze nie mialm sumienia mu odmowic i zrobilam na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie uwierzycie dzis byla u mnie sanepid w postaci tesciowej :-P dobrz eze rano ogarnelam chalupe i wymiotlam klaki z katow :-) Normalnie chyba mnie czytala wczoraj ;-) Syn jest juz lepszy i cale szczescie bo wczoraj biedaczek byl w kiepskiej formie. Pogoda dzis byla swietna -sloneczko zagladalo do domu przez brudne szyby....udawalm ze tego nie widze tzn tych szyb ;-) Przed domem mam chyba z tone dziadostwa-szlaka,popiol-co mieli tym sypali Panowie drogowcy a ja to teraz bede zamiatac. Prosze podpisac liste. Marketo jak piesio. Kurka ja jeszcze tych fot nie wyslalam do Ciebie ale szukam czegos gustownego :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie przywitam i zmykam 🖐️ odezwę sie jutro ...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Marketo widzę że miałaś bardzo udany wypad ...teraz nie pozostaje Ci nic innego jak zrobić sobie foteczke w tej czapce i kurtce i przysłać ja nam prawda Patyczak ? a tak bardzo poważnie to taki wypad na pewno pozytywnie wpływa na humorek :) chyba tez muszę pomyśleć o takim wyrwaniu sie z domu ;) pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\_/> 🖐️ Zostawiam kawunie taka swiezo zmielona. Koniecznie koniecznie prosimy o jakas dokumentacje jesli chodzi o te nowe zakupy. Ja niestety teraz inwestuje w sypialnie :-) ale wszystko sobie odbije jak skoncze remont ;-) Trzymajcie sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewuszki tylko pomacham bo zaczelam remont i mam taki sajgon ze hej. Jutro musze jeszcze zaliczyc kino a w piatek urlop wiec popcham prace do przodu. Sniegu u mnie jak na lekarstwo :-d :-d :-D A tulipanki przebijaja sie cale wystraszone czy to juz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej widzę że machanie modne wiec i ja dołączę :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Duch kafe doradził mi, aby zapytała ''spis'' , bo na pewno będzie wiedziała :) więc pytam: Ile rocznie nadgodzin może mieć kierowca ? Chodzi mi o kierowcę przewożącego ładunki ( nie osoby), samochód powyżej 3,5t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Patyczak jak tam remont widać już efekty końcowe ? Marketo u mnie dziś wiosennie czekam na pierwsze kwiatki :) Od rana sprzątam wietrze piorę,jestem pełna energii wiec muszę ją spożytkować odpowiednio ;) mp-30 z tego co mi wiadomo zgodnie z kodeksem pracy do 416 godzin rocznie, a zgodnie z ustawą o transporcie drogowym 260 godzin rocznie. nie wiem czemu tak jest ale to częsty temat do dyskusji w śród kierowców i nie wiadomo czego sie trzymać ... sorry nie umiem inaczej pomoc :( pozdrawiam wszystkich miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr Wojciechowski, zastępca dyrektora Departamentu Prawnego Państwowej Inspekcji Pracy potwierdza, że w przypadku kierowców liczba godzin nadliczbowych sięgnąć może maksymalnie 416 godzin w ciągu roku. Pracodawca musi jednak powiadomić o tym kierowców - w układzie zbiorowym pracy, regulaminie pracy lub umowie o pracę kierowcy. W przyjętym okresie rozliczeniowym (dla kierowców nie może on przekraczać 4 miesięcy) tygodniowy czas pracy kierowcy nie może przekraczać przeciętnie 48 godzin tygodniowo - łącznie z godzinami nadliczbowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzienks za wyczerpującą odpowiedz sips dla mp-30 wiedziałem,że pomożesz. Przyjemnego dalszego dnia❤️🌻))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie Spis. Właśnie to ''zgodnie z ustawą o transporcie drogowym 260 godzin rocznie'' w ubiegłym roku stosowałam. I cały czas nurtowała mnie dlaczego nie 376 godzin ( 416 godzin podaje kodeks pracy, ale z tego co czytałam trzeba uwzględnić urlop pracownika 26 dni - takie jest stanowisko kogoś tam, nie pamiętam kogo). No nic, będę stosowała 260h, tak przynajmniej nikt mi nie zarzuci przy kontroli, że za dużo było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, nawet nick przekręciłam :O Sips 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę ciesze się że mogłam choć trochę pomoc ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Uff w koncu odgruzowalam sie troszke.Zostalo mi tylko dopieszczanie sypialni i meza :-P bo nie wiem kto by sie zgodzil na taki kolor i takie dziwactwa :-) Sypialnia czekoladowy braz-meble biale,dodatki bezowe biale. Na dwoch scianach lamperia przypominajaca drewno specjalna tapeta,pomalowana na ten sam kolor co sciany i przecierana. Wczoraj dotarly zamowione nocne stoliki :-) Jeszcze tylko zamowie lampy i swieczniki. I powoli powoli bedziemy zblizac sie do efektu koncowego . Nogi to mi wchodza w cztery litery no ale sama chcialam...dlatego jutro laba obiad w knajpie. Ide wyciagnac konczyny zobacze co w tv a potem do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ale tu cisza zapanowała no proszę Was ja rozumie wiosna i tak dalej ale żeby choć nie pomachać U nas niestety znów zimowo dziś -8 i śnieg no ale nie ma co narzekać w końcu mamy jeszcze zimę ;) pozdrawiam wiec zimowo i zmykam miłego weekendu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zima,zima zima bielusiensko na zewnatrz a w zeszlym tygodniu swiecilo piekne slonce i bylo bardzo przyjemnie.Na wiosne przyjdzie jeszcze poczekac. Sypialni jeszcze nie wykonczylam-ciagle nie moge zdecydowac sie na listwy a maz juz krzywo patrzy.Zamowilam obrazki http://www.goha.pl/sklep/index.php?cPath=74_148 Pamietajcie ze jutro swietujemy :-) wiem wiem co to za swieto ale kazdy powod jest dobry ;-) ja mojemu powiedzialam ze ma mnie zabrac na kawe latte i do tego szarlotke na goraco z lodami i bita smietana :-) W pracy musze zagescic ruchy bo przygotowania do Niedzieli Palmowej czas zaczac a ja nie mam jeszcze nic zrobione.w ogole jak pomysle to te swieta tuz tuz a jeszcze chwile temu bylo Boze Narodzenie i tak z gorki i opamietam sie przed sama komunia..... Lece na kawunie w ciszy i spokoju-maz spi a dziecie przed tv . Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serdecznie dziękuje naszemu rodzynkowi za pamięć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markeo w przyrodzie nic nie ginie hi hi hi Witam w ten słoneczny acz kol wiek bardzo zimny poranek zrobiłam sobie małą przerwę na kawkę,jakieś szaleństwo mnie dopadło i od rana sprzątam ,piorę to chyba te słoneczko tak na mnie działa .. pozdrawiam Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a co tu tak cicho ... U mnie nadal zimowo a do tego przeziębiłam sie i to bardzo wiec humorek mam okropny ... kliknę tylko tu i tam i zmykam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja niestety narzekam na chroniczny brak czasu.... W jednej pracy ruch w drugiej ruch......zebrania spotkania i tak juz niestety bedzie do wrzesnia. Wczoraj wlasnie zaliczylam zrbranie-zaopatrzylam sie w rozpiske imprez i wynika z tego ze w sobote do pracy-turniej tenisa stolowego. Potem to juz swieta i tak bedzie juz kwiecien.... Jestem na etapie szukania ekwipunki komunijnego-najgorsza ta alba dzis bede dzwonic do krawcowej i do firmy ktora zajmuje sie sprzedaza. w przyszlym tygodniu zaloza mi na dobre internet w pracy wiec bede miala dostep non stop wiec i okazji bedzie wiecej do skrobania.Do tej pory jak kolezanki nie bylo to i internetu nie bylo. Sips kuruj sie ❤️ Marketo dezerter sie znalazl czy nadal poszukiwany. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Marketo masz racje przeziębienie trzeba dobrze wyleczyć ale mam na to czas wiec na pewno wykuruje się jak trzeba ... dzięki za troskę :) Patyczak mogę Ci odstąpić trochę czasu mam go od poniedziałku w nadmiarze ;) Zastanawiam się co znaczy poszukiwanie ekwipunku komunijnego ? ;) u nas wszystko organizował ksiądz szatki,świece,książeczki itd. wiec nie było z tym problemy czyżby Wasz ksiądz pozostawił te sprawy rodzicom ? no cóż co kraj to obyczaj ...no może z tym krajem to przesadziłam ale wiecie o co chodzi ;) pozdrawiam ...aby do wiosny pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×