Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

🖐️ Alba zamowiona :-) U Nas ksiadz kupuje tylko ksiazeczki,medaliki,rozance itd Mi chodzilo glownie o czesc odziezowa-spodnie,koszula,buty. Jutro musze zamowic jeszcze tort mam nadzieje ze nie jest za pozno. A najgorsze jest to ze jeszcze nie mam nic dla siebie 😭 i czuje ze bedzie mnie to kosztowalo najwiecej nerwow..... Sips zdrowko jak? Marketo moze kotek u jakiejs panny przebywa w koncu juz sie marcuja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
o jakie fajny topik tylko dla dojrzałych nie trzeba udawać ,że się jest młodszym taki kulturalny ,wyciszony cześć wam moi mili nieznajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) witam z samego rana :) ależ dziś ładny dzionek uwielbiam tę porę roku :) zaszywam sie w swoim ogrodzie , przycinam gałązki,grabie trawę,sadze kwiatki itd. to mnie uspakaja i daje mi silę .. jest pięknie :D A co u Was moi kochani ? pozdrawiam wiosennie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam nowych i weteranow ;-) Slonce swieci,pogoda cudowna :-) ale.....ile pracy Okna az krzycza umyj mnie😠 musza poczeakac bo nie mam weny :-P a najgorsze jest to ze jutro sanepid wpada z wizyta 😭 Syn sie rozchorowal -nie wiem na co ma temperaturae i nic poza tym, w piatek bedzie mial robione podstawowe badania bo lekarz tez nie wie co mu jest.....pogoda taka a dziecko w domu siedzi..... Zwialam dzis z pracy :-D bylam glodna Sips Tobie to ta pogoda pasuje,juz widze jak planujesz co gdzie bedzie roslo ja w ogrodzie to widze na dzien dzisiejszy tylko jakies psie kupy 😠 a pasa nie mam,sucha trawe i jakies tony dziadostwa po zimie czyli sypali drogowcy co mieli.... Marketo zaginiony wrocil? Zielona fala chyba nie odplyniesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wizytacja odroczona:-) Jutro ide z synem na badania-standardowe mam nadzieje ze cos to da bo dziwne to wszystko...dzis nie ma goraczki czuje sie dobrze.....nie mam pojecia co o tym myslec. Dzis skonczylam kwiatki do palmy-w sobote czeka mnie praca i babcie tez a nagrody zwija syn :-D mam nadzieje ze nie bedzie to to kolejny łos z kocykiem bo mam juz takie dwa :-P Sips pewno odpoczywsz teraz-a ogrodek wypieszczony czeka na deszczyk. Marketo jak sprawa zaginionego odnalazl sie? Fala chyba poplynela;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej chciała bym poszaleć w ogrodzie ale mam gości i niestety mój ogródeczek nadal nie dopieszczony :( no cóż musi poczekać nie ma rady ...pozdrawiam trzymajcie się zdrowo pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tylko na chwilkę ;) Marketo goście to raczej tacy przedświąteczni na święta wracają do siebie .. Patyczak pisz nam tu zaraz co z synkiem ...martwimy się ... mam nadzieje że i w tym roku zgarniecie nagrodę za palmę czego życzę Wam z całego serca :) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hmm jesli chodzi o palme to nie wypowiadam sie na temat....w tym roku liczyla sie wielkosc a nie jakosc-postawilam na to drugie.Palma prawie do nieba ale bez dekoracji same pociachane tuje :-P pierwsze miejsce.... Moje dziecie bylo tak glodne w kosciele ze mowi smolic konkurs ja chce jesc :-) Mam kolejny dziwny przedmiot w domu-torba na kubusie :-D Siedzimy w domku i nadrabiamy zaleglosci szkolne...syn czyje sie lepiej jutro beda wyniki ale lekarz dopiero w srode wiec wszystko trwa... Pojdzie do szkoly dopiero po swietach-jeszcze mu o tym nie mowilam ;-) Marketo nie chc ekrakac ale kotek chyba przepadl chociaz kto wie koty lubia chodzic swoimi drogami... Sips goscie juz pojechali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina 57
Witam! Ja szukam czegoś dla nawet starszych, bo już jestem po pięćdziesiątce:) Na razie znalazłam trochę ciekawych informacji na http://bycseniorem.pl/ ale dalej brak mi forów, na których mogłabym porozmawiać z ludźmi w moim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Składam Wam wszystkim życzenia .... Żurku smacznego Baranka cukrowego Pisanek wymarzonych Świąt mile spędzonych Dyngusa mokrego i wszystkiego bardzo udanego. WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do diabla z tymi linkami ..... Na dzis koniec!!!nie mam juz sily ani ochoty a do tego jeszcze doslalam @ i sily opuscily mnie calkowicie.... Jutro lazienka i kuchnia do ogarniecia i bedzie ok :-) W niedziele mamy gosci a w poniedzialek chyba pojdziemy wiecie gdzie 😭 juz neka nas telefonami... Tak jakos zimno sie zrobilo....tylko 3 stopnie Z okazji Wielkanocy życzę Wam wiosny, wiosny, wiosny! Pękających pąków, krokusów i przebiśniegów, topniejących śniegów, ziemi, która zaczyna pachnieć, słońca, które nie tylko świeci ale wreszcie i grzeje. Wiosny w przyrodzie i w życiu rodzinnym, w pracy, na koncie bankowym i gdzie tam jeszcze komu zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Godzinke temu zwleklam sie z wyra :-) normalnie wylezalam sie za wszystkie czasy ;-) od jutra koniec pobudka o 6.... Wczoraj bylismy u tesciow-zawiezlismy przy okazji zaproszenia na komunie-nie bede musiala specjalnie jechac :-P W niedziele mielismy gosci i tak zlecialo.Dzis dzien przejsciowy czyli powolutku wdrazam sie do rzeczywistosci :-) Obiadek mam ugotowany,ogarne troszke dom,przewertuje zeszyty z synem i do pracy..... Pogoda przygnebiajaca,pada pada pada ale za to jak bedzie zielono :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł heloł Biegacie aby zgubic nadwyzki ;-) bo sprzatac chyba nie sprzatacie.... chyba ze pracujecie nad ogrodkami..... meldowac mi sie tu zaraz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) biegamy biegamy co by kilogramy zgubić hi hi hi a tak poważnie to ja biegałam wczoraj ale za kosiarką niestety nagle zatrzymała sie i klops koniec koszenia i co dalej ? paliwo jest olej tez świeca wyczyszczona ...chyba muszę poczekać aż mąż wróci bo taka awaria to na pewno wymaga męskiej ręki :( chciałam dokończyć kosiarką elektryczna ale tu niespodzianka awaria prądu no coż pozostaje mi czekac ....ale ja jestem cierpliwa po za tym u mnie wszystko w porząsiu pracy szukam nadal ale jestem dobrej myśli podobno optymistą żyje sie lepiej ...zobaczymy ;) pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10.KWIETNIA 2010 ---PAMIĘCI OFIAR TRAGEDII ROZBICIE POLSKIEGO SAMOLOTU RZĄDOWEGO ((:.......) ((:......(,) ((:..... ((:..... ((:..... ((:....(____) ((_,** **,_)) *ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI*+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze "dychom" ;-) Na temat ostatnich wydarzen...................................... U mnie zaczynaja sie pelna para przygotowania do komunii-zebrania,proby,ustalanie terminow sprzatania kosciola itd Zamowialm "papu" tzna wybralam mieska,salatki reszta w domu czyli jakies ciasto i salatki dodatkowe Alba juz uszyta :-) Kolezanka zgodzila mi sie przyjsc pomoc w dniu komunii :-) Jutro jade z mama na zakupy-w koncu musze jakas szmatke dla siebie kupic i to bedzie pewno najwiekszy problem........ Trawa w ogrodku rosnie w zastraszajacym tepie chyba sezon kosiarkowy czas zaczac.Pogoda kiepsa zimno, pada ech wszystko to do kupy dziala przygnebiajaco zwlaszcza w obecnej sytuacji. Marketo hop hop...wszystko gra i buczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej bardzo mnie cieszy że jeszcze dychacie :) bo przez moment myślałam że zostanę tu samiusieńka jak ten paluszek ;) pozdrawiam miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo uspokoiłaś mnie trochę :) no tak na brak czasu to i ja narzekam ostatnio ale ja bardzo lubię żyć w biegu wiec odpowiada mi to jak najbardziej ;) Patyczak do raportu proszę jak tam przygotowania do wielkiego dnia :) no i oczywiście pisz nam tu zaraz jaką kreacje sobie kupiłaś mam nadzieje że znalazłaś coś odpowiedniego z czego jesteś zadowolona :) pozdrawiam i życzę więcej słoneczka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Melduje ze kreacja zakupiona :-) brakuje jeszcze butow i torebki.W sobote cale godziny do poludniowe spedzilam w sklepach....i nic mi sie nie podobalo,fakt ciuchow duzo ale na taka okazje nic....dopiero za namowa maojej mawy weszlysmy do jednego sklepu firmowego-ceny tez firmowe;-) i wyszlam z niego ubrana ale portfel mialam odchudzony 😭 ale i zadowolona :-D szukam jeszcze czolenek w grafitowym/szarym kolorze i torebki-kopertowki. Papu zamowione,tort tez teraz tylko przezyc pieczenie ciast i sprzatania z tym moe byc klopot bo...no wlasnie od kilku dni cierpnie mi lewa reka i noga.Zdarzalo sie to juz wczesniej ale to bagatelizowalam ale ostatnio bylo to nie do zniesienia i do tego jeszcze bol reki wiec poszlam do lekarza i co sie okazalo-skolioza! i to okropna przepisal jakies leki jutro ide do zdjecia co by wiedziec dokladniej co i jak. Na dodatek dzis mam popuchniete palce w nogach .....scierpniete podudzie czuje sie jakbym miala z 70 lat.... Mowie mezowi szykuj miejsce na Wawelu :-P a on mi na to ze tylko na Powazkach ma znajomosci i musz byc gotowa na jutro ;-) Marketo dzieki za @ Oj jesli chodzio czas to tez nie mam nic do opylenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no Madziu nie zabrzmiało to zbyt optymistycznie... skolioza!? ale mam nadzieje że da się to opanować odpowiednim leczeniem. Co do kreacji to powiem ze bardzo ładna mam nadzieje że dokupisz jeszcze sobie buty i torebkę w wymarzonym fasonie i bez ryzyka schudnięcia portfela w tak znacznym stopniu jak poprzednio ;) Jak tak dalej będzie to na komunie spadnie śnieg jest tak zimno że szok Marketo pozdrawiam Cię trzymajcie się dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Pogoda cudowna :-) az chce sie zrobic banana :-D wczoraj bylo cudownie a dzis juz od 7 sloneczko zaglada przez okno-moze wczesniej zagladalo ale spalam ;-) Mezulo spi bo oczywiscie ogladal walke,dziecie gapi sie w telewizor-zachwycony bo jest Panem pilota. Popijam sobie kawunie. W piatek bylam zrobic zdjecia kregoslupa-beda na srode i w czwartek maszeruje z nimi do lekarza.Jak dostane foty to czegos sie dowiem bo beda z opisem-moze mi sie cos rozjasni........ Po poludniu jade szukac dodatkow-bo potem to juz nie bedzie czasu.... Ladujcie akumulatory sloneczkiem-mam nadzieje ze u Ciebie Sips tez swieci. 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem w wolnym związku z facetem,który co jakiś czas ( pod namową kolegów i nie tylko) ma ochotę na samotne wypady na dyskotekę...Ma już 35 lat,za sobą kilka nieudanych związków ,i jak widać nadal stawia na wolność...Jak go poznałam dałam mu 100% zaufanie,niestety z biegiem czasu zostało ono mocno nadszarpnięte...Przyjaciel jego powiedział mi pewnego razu,że on mnie nie kocha,że powinnam od niego odejść,że to co on robi za plecami moimi z innymi kobietami jest niedopuszczalne....Uwierzyłam jednak mojemu facetowi,że jego kolega to nazmyślał bo chciał się na nim zemścić za wcześniejsze jakieś ich sprawy...Jednak,na jednej z dyskotek gdy byliśmy razem,gdy procenty zrobiły swoje,zaczął się przechwalac,że on jest "mistrzem" i wie które kobiety za kasę a które za darmo robią lo....później zobaczyłam go,gdy siedział i jakaś kobieta stała wtulona między jego nogami ,zupełnie mu ta bliska odległość nie przeszkadzała...Później sie ze mnie śmiał,że wyolbrzymiam,że przecież to nic złego nie było,a tak w ogóle to on był pijany i to go usprawiedliwia.....I co ja mam robić?... Waszym zdaniem-można ufać takiemu facetowi i spokojnie zgadzać sie na jego samotne w gronie kolegów wyjścia na dyskoteki????? Zaufałybyście takiemu facetowi????????Jesetem załamana To też mój kolejny związek,chciałabym spokoju,poczucia bezpieczeńtwa,a nie haseł typu :"czekam wciąż,aż sie poprawisz,zmienisz,a Ty nic...jeszcze daję Ci szansę.."to słowa ukochanego,gdy czasem używam słowa "nie" lub mam inne zdanie niż on....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buty i torebka zakupione :-D :-D :-D moge odetchnac z ulga. http://moda.allegro.pl/item1008234809_zara_czarne_luksusowe_platformy_szpilki_40_nowe.html http://moda.allegro.pl/item1013318195_kopertowka_barratts.html Orientacyjne zdjecia do wgladu. Dzis jade odebrac albe-mam nadzieje ze nie beda potrzebne poprawki. Ewuś-jesli o mnie chodzi zwiewalabym tam gdzie pieprz rosnie,w koncu ile mozna.....zaufanie to podstawa...chyba nie chcesz sie zastanawiac przez cale zycie czy partner mowi prawde,zachowuje sie wobec ciebie uczciwie...czy zTwojej strony nie jest czasami tak ze chec stabilizacji,poczucia bezpieczenstwa bierze gore nad zdrowych rozsadkiem,moze pora przejrzec na oczy...wiem wiem kazdy potrzebuje milosci ale nie kosztem siebie,w koncu tez masz poczucie wlasnej wartosci,cos cie rani....slubu nie bralas wiec moze warto znalesc w sobie sile... Pozdrawiam Was 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tylko przywitam sie i uciekam mam trochę pracy bo majówka się zbliża :) Patyczak widzę że jesteś już gotowa do uroczystości wiec możesz trochę wyluzować ;) Marketo trochę długo Cie nie ma wszystko w porządku ? Ewuś powiem szczerze myślę że to nie ma żadnej przyszłości przykro mi ale nie ma się co oszukiwać :( pozdrawiam trzymajcie się dziewczyny pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co to za pogoda na majowke 😭 oberwanie chmury szkoda slow...mamy isc dzis na grilla....tylko w obecnej sytuacji raczej nierealne. Syn mial dzis jechac na Slowacje jakies jaskinie ogladac tez nie pojechal. A tym ktorzy juz dzis maja komunie wspolczuje.... Siedze i szukam w necie jakie tu imprezy,pokazy,wystawy itd itp mozna zorganizowac-szefowala wziela sie za nas :-p i mamy wyscig szczurow,kazdy pracuje na wlasny rachunek a ja mam pustke w glowie i do tego w srode zebranie gdzie mamy pzredstawic swoje propozycje..... Marketo moze te wszystkietroski i smutki odplyna wraz z deszczami daleko do morza.... Sips jak tam majoweczka... Lyczek kawki a Wy spijcie sobie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×