Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

silicowa

Forum 30 - 70

Polecane posty

Pewnie Marketo mielibyśmy wtedy święta (czytaj: wolne) do 6 stycznia...;);(... to byłoby dobrze i źle jak wiadomo... a ja wczoraj byłam na Pastorałce w krakowskiej operze...fajnie święto uczcilam:) Co do tej wejsciówki za 25 na koncert noworoczny do Słowackiego to wiesz pare ich było:) i dobrze, że po prostu poszłam a nie dowaidywalm sie wczesniej o bilety...Za 80 na pewno bym się nie skusiła nawet na noworoczny koncert! Repertuar oczywiscie radosny- walce, głównie wiedeńskie..no i wesołkowaty dyrygent do tego wszystkiego:):) Tak, utrzymanie kota to dopiero coś! wiem cos o tym-mam 4 miauczace czworonogi:)osttanio tak urosły, że żwirek, który mi starczał na 2i pół tygodnia starcza mi tylko na półtora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry chociaz za oknem jest juz szarawao..... Snieg sypie i sypie i sypie......zasypalo mi auto,droge chyba w czasie zimy wolalabym byc dzieckiem-widza tylko korzysci. Zapisalam sie dzis do fryzjera ale jakos przez ta pogode nie chce mi sie isc i zblizajacy sie @ tez ma chyba na to wplyw 😭 Siedze w pracy zaraz zrobie sobie kisiel na poprawe humoru :-D Marketo jak Twoje rozdawanie autografow :-) O kosztach to mi nie mow zbieram rachunki i jakos tak nie moge sie przelamac i siasc aby je zaplacic :-P No ale jak sie chce korzystac z tylu dobrodziejst to trzeba placic jak to mowai plac i placz :-) Sips jak tam Twoja imprezka wrocilas juz:-P bo w koncu ile mozna zegnac stary rok no chyba ze tak dlugo witasz sie z nowym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo, juz dawno moje kiciusie sa duże ale w Święta chyba wyjątkowo urosły sądząc po ilości zużywanego przez nie żwirku;) Patyczak, wiesz ile mi prądu zeżarło w te Święta!;( wlasnie idę do elektrowni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :) dziewczyny imprezka był fantastyczna :D uzbierało nas się z 60 osób,na początku było trochę drętwo ale już po godzince Ci co byli nie zadowoleni poszli do domu a reszta która pozostała bardzo fajnie się bawiła z czego jestem bardzo zadowolona, było mi to potrzebna :) tak wiec oświadczam , że stary rok godnie pożegnaliśmy a nowy nie gorzej przywitaliśmy ;) Jeśli chodzi o kotki to ja tez mam co prawda jednego ale jest bardzo zaprzyjaźniony z moim pieskiem więc jest ok :) Mówicie że macie dużo śniegu no u mnie tez go nie brakuje ale w końcu mamy zimę wiec nie ma co narzekać ;) pozdrawiam Was wszystkie bardzo cieplutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co diabli mnie biora na te Kafeterię...kompletnie nie da się tu pisac- ciągle cos nawala...:( A w Kraku paskudnie mokro i zimno- wczoraj tak nawalała komunikacja, ze do tego nie zdązylam do elektrowni! nie wiem czy mi straczy prądu do poniedziałku...:( ale sie urządziłam na weekend, nie ma co...a w dodatku jutro szykuja sie dwa odcinki Rancza na naszej poczciwej jedynce;) oglądacie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) oj Marketo chyba przeoczyłaś mój wpis bo pisałam już o imprezce ;) Dziś od samego rana odśnieżam i odśnieżam łapki już mnie bolą ale nie mam wyjścia tak to jest jak męża w domu nie ma :( ale po takiej ciężkiej pracy mogę sobie poleniuchować bo jestem na urlopie i to az do 20 stycznia wiec nie narzekam az tak bardzo ;) pozdrawiam Was cieplutko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spis, aż tak Cię przysypało?;)no no...:)to pozazdrosci urlopu w takim śniegu;) Marketo, ja mam prąd na doładowanie(jak komórkę)- wiele ludzi na to sie przestawiło ....a nawet jakos sobie poradziłam i starczyło mi w niedziele az na póltora odcinka Rancza:) zawsze ten serial poprawiał mi humor przed poniedziałkiem wiec musiałam popatrzeć:) co o Romantiki, nigdy nie oglądałm tego kanału i nie interesują mnie seriale brazylijskie ale bardzo mi brakuje TCM ze starymi filmami...juz ponad rok nie mam kablówki... doradxcie, co by tu kupic, zeby nie bylo drogo a jednoczesnie zeby nie trzeba bylo wyłozyc kasy na montaż tego nieszczesnego talerza...to okropne zdzierstwo wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pewno smacznie spicie,mi tez sie smacznie spalo ale co zrobic trzeba wstac i dziecie do szkoly odprawic. Sniegu duuuuzo bardzo duzo i dlatego w ogrodzie mam ogromne iglo.:-) Niedziela byla okropna nic nie odsniezone a tu pada i pada.Dopiero poznym popoludniem drogi staly sie przejezdne. Myszka nie moglabym miec takiego pradu-na sama mysl ze robie cos a tu sru i po pradzie.Czy tak sie da zyc....Raz mialam telefon na karte i powiedzialam nigdy wiecej!!! W pracy mam troche luzu bo dzieci chore wiec sie wzielam za szycie.Same duperele do sypialni i innych pomieszczen.Cos w tym stylu.Mam nadzieje ze link dziala. http://petitbonheur-blog.blogspot.com/2009/08/serduszka-i-woreczki.html Szukam jeszcze jakichs wzorow na zabawki do szycia i wzoru lawendy do wyszycia krzyzykami ale nawet w internecie nie ma 😭 Lece zrobic sobie kawunie taka aromatyczna zaraz sobie zmiele i zapach bedzie w calym domu-jak na tej reklamie z mikolajem co leciala w swieta-te kawy mielone co spzredaja w sklepach to takie bez aromatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Patyczak ja codziennie wstaje o 5.50 wiec nie ma mowy o żadnym spaniu o tej porze nawet podczas urlopu ...choć przyznam się bez bicia że chodzę do pracy na 4 godzinki,koleżanka miała wypadek wiec postanowiłyśmy ją zastąpić ...a ten aromat Twojej kawusi dotarł aż tu na Kujawy hi hi hi Myszko ja tez mam prąd na kartę ze tak powiem dla mnie fajna sprawa, kupując dom taki licznik był już zainstalowany wiec postanowiłam nic nie zmieniać trochę się tego obawiałam ale na dzień dzisiejszy jestem zadowolona ... Marketo widzę że teraz Ciebie zasypało jeśli potrzebujesz łopaty to mogę Ci pożyczyć ale tylko na chwilkę bo ....u nas znów pada !!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Spis, przeciez lepiej uwolnic się od rachunków, nieprawdaż?;) W Kraku tez troche sypie w tej chwili ale u nas niesttey snieg dlugo sie nie utrzymuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko całkowicie się z Tobą zgadzam im mniej rachunków tym życie jest piękniejsze ;) ja na dziś skończyłam odśnieżanie,wzięłam kąpiel i czuje się jak nowo narodzona żebym tak jeszcze miała przyjaciółkę z która mogła bym wypić kawkę to nic więcej do szczęścia by nie było mi potrzebne :) pozdrawiam buźka dla Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spis, czasem myślę, szkoda, że nie można na ten przykład kupować przyjaciół w sklepie....skłonna bym byla zapłacić nawet wysoki rachunek za "używanie"...ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo prawie tak jak mówisz z tym prądem ale nie żetony tylko kody wprowadza się do licznika ... ja np. mam specjalną kartę z energetyki taką jak do bankomatu wkładam do automatu wrzucam pieniążki i wyskakuje mi rachunek z kodem ot i cała filozofia :) Myszko co mi po takim "przyjacielu" ze sklepu mnie się marzy taka prawdziwa psiapsiółka od serca a takiej na pewno nie kupie ....przyjaźń jest bezcenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie Spis, żartowałam...po prostu tak trudno znalećx prawdziwego przyjaciela, że marzy się czasem, zeby był po prostu w sklepie...niekoniecznie internetowym;);( No to widze, że u Ciebie cywlizacja na miarę XXI wieku z tym prądem..ja niesttey musze sie pilnowac, zeby nagle nie zostac bez...ale kontrolowanie sie i tak lepsze niz nagłe, nieoczekiwane drakońskie rachunki.... Marketo, ale to cena talerza czy jego montażu?...w Kraku za montaż zwykle sobie życzą aż 150 zł...: ( ładny interes...tylko nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo wybaczam nie ma sprawy :) wiecie co dziewczyny zaraz mnie krew zaleje wspominałam Wam kiedyś o mojej sąsiadce wiec nie będę wdawać sie w szczegóły ale wyobraźcie sobie że od rana zasuwałam jak mały spych aby odśnieżyć nasz wspólny wjazd...kobitka ma 70pare latek wiec dla mnie oczywiste że spór czy nie trzeba pomoc... a to babsko jak tylko zobaczyła że ze wszystkim się uporałam już ...uwaga !!!!! wlazła na dach i calusieńki śnieg zepchnęła....zgadnijcie gdzie? tak tak właśnie we wjazd ... i myślicie że posprzątała nic z tego ....to ja się lituje,pomagam mimo że kobitka ciągle mnie po sądach ciąga a ona taka wredna i jak tu być uczynnym :( ech szkoda gadać 😭 niby chora,słaba ale przepchnęła śnieg z drugiego końca dachu żeby mi tylko dokuczyć,żeby choć było jej wygodniej to jeszcze bym zrozumiała :( no dobra już się pożaliłam teraz zmykam zaprzyjaźnić sie z łopatą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o rachunki to ja jestem staroswiecka :-P no moze troszke nowoczesna bo nie stoje juz na poczcie ani w banku ;-) sips ty powinnas tej zolzie zrobic dzis zdjecie na dowod jak przyjdzie co do czego.To musi byc wredne babsko i pewno z tej werdoty takiej sily nabrala. Marketo ten typ tak ma moj wiecznie nie odbiera wiec zadaje pytanie-po co Ci komorka.... Jak tylko uzbieram pokazna kolekcje serduszek i woreczkow i to wrzuce jakies zdjecie :-) Dzis udalo mi sie znalesc fajnego kota do powieszenia na klamce.Wy macie takie prawdziwe a jak bede miec imitacje ;-) http://deccoria.pl/galeria/foto,id,24173,272153

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patyczak, wiesz, jakos tak wokół bywa nagle albo ni stąd ni zowąd staroświecko i komunistycznie:):) nie uwierzysz ale w mojej elektrowni to o 7 rano juz kolejka stoi:):):(co ci ludzie tam robią?? A ja to chyba jestem hop do przodu... na calym świecie mozna przeciez pozbyc sie rachunków płacąc za cos z góry...tyle, ze mozna u mnie zrobic to tylko w dni robocze i tylko do 14stej- telefonicznie:) :(...a do 17stej osobiscie:) :( Marketo, dzieki za linka...popatzre..wiesz odezwali sie do mnie wczoraj z Telewziji n....moze to dobre...rozglądam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Marketo jeśli chodzi o koleżankę to wyobraźcie sobie że ma dość poważne uszkodzone kręgi szyjne i jest cala opuchniętą na buzi a to dlatego że podczas uderzenia auta w drzewo otworzyła jej się poduszka powietrzna a ze miała fotel przesunięty na maksa do przodu(bo tak lubi ) obrażenia są takie a nie inne(jechała jako pasażer) minął już miesiąc od wypadku lekarz powiedział że może dochodzić do siebie bardzo długo od 3 miesięcy nawet do pół roku :( temat mojej sąsiadki może lepiej pominę .... dziewczyny wybrałam się dziś do biedronki kupiłam dziewczynkom do pokoju komodę i nie było by nic w tym nadzwyczajnego gdyby nie fakt że trzeba ją samemu zmatować w instrukcji napisali że potrwa to około 45 min.no cóż jakież było moje zdziwienie kiedy udało mi się ją złożyć w dwie godziny hi hi hi ....jak myślicie powinnam się zwrócić do producenta o korektę w instrukcji :) (oczywiście żartuje) ale nawet nie wiedziałam że tak mnie to wciągnie :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana nawet nie wiesz jakie talenty w nas drzemią uwiniesz sie z tą anteną raz dwa :) a jak nie to ja Ci pomogę nie daje głowy że zmatujemy ją jak należy ale super zabawę gwarantuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo Ty wcale nie zwracaj uwagi na tego siostrzeńca jest ok jeśli uważasz to za słuszne to nie masz sie nad czym zastanawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zauważ Marketo, ze Rachunki przeciez najwygodniej płacic przez internet z własnego konta...więc tro jednak naprade filozofia, ze ludzie tego nie robią w cywilizoanym kraju w secu Europy, bo to, że robią to stojąc w kolejce w enion to akurat filozofia żadna- trudno płacic na naszej cudownej poczcie takie krocie! A tu moja droga dotknęłas sedna problemu- ja tez nic nie wiedzialam o licznikach na przedplaty!..dopiero jak świezy nabytek-laptop okazał sie niespodziewanym pożeraczem prądu i wpędził mnie w tarapaty, Enion załozył m sam ten licznik...ale tylko dlatego, że "normalny" mi wyłączył- za długi!A juz od kilku lat mozna bylo trakie ustrojstwo miec i kontrolować swoje "zużycie"! W telewzji n żaden rarytas niesttey...talerz + dekoder za 90 zł i do tego chcą 200 zł za montaż! na pewno nie ide na cos takiego, skoro nie chcą tego rozłozyc na raty no bo co to za interes? abonament taki sobie- 48 zł za wszystkie pakiety...najmiej 38 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko nie przeceniaj mnie ...ale miło poczytać coś dobrego o sobie od razu urosłam :D ale tak poważnie czasami wiele rzeczy muszę robić sama nie mogę czekać ze wszystkim na mojego męża ,jego ciągle nie ma wiec same rozumiecie jakoś muszę sobie radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketo miłego pobytu życzę i wracaj do nasz szybko :) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Spis, super zaradna osobka z Ciebie:) Marketo, zadnego rachunku nikt nie musi płacic w elektrowni!. to, ze ludzie tak płacą wynika z ogólnej biedy i fatalnej organizacji pracy... A co do opłat przez net...to świadczy dobitnie, że zyjemy jak za komuny...ja tez rzadko mam w domu net ale od dawna płace wszystko za pomocą tego ustrojstwa:)cieszę się, że przynajmniej nie blokuję kolejki na poczcie stojącym po znaczek:):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w koncu oddali mi prad :-P Dzis od rana nie mialam pradu i to nie dlatego ze nie zaplacilam rachunku ;-) trwaly prace jakies tam i bylam bardzo biedna nic nie moglam robic.A wiec wybralam sie na zakupy :-) Sips nalezy Ci sie medal,hmmm odznaka majsterkowicza :-D zdobylas kolejna sprawnosc harcerska :-) A swoja droga ja tez odbieram komode w sobote ale maz bedzie zdobywl sprawnosc :-) A te kolejki w elektrowni to tylko dlatego ze ludzi oszcedzaja na oplatach a wiadomo w eleltrowni oplat nie pobieraja za wpalte co innego poczta czy bank. A placenie przez internet to duze uproszczenie a nawet wygoda.robie duzo przelewow,zakupy przez internet wiec nie wyobrazam sobie jak bym miala stac z kazdym przelewem na poczcie.I nie ograniczaja mnie zadne godziny pracy i nigdzie nie musze zdazyc bo Pani zamknie okienko. Myszko dlaczego uwazasz ze to wyglada jak za komuny? Marketo udanego pobytu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, jednak robienie kolejek na poczcie, jak kazdy moze sobie sam przelac pieniądze z wlasnego konta- blyskawicznie i za darmo lub prawie za darmo...no jak to mozna nazwać???...zauwaz, ze ucywilizowalismy sie na tyle, ze jest móstwo miejsc z bezpłatnym internetem... nie wspominając o czytelniach.... Oczywiscie, ze do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaic ale zauważ ile w naszym pieknym kraju to trwa! no chyba ludzie mają umysły na wskros przeżarte przez komunę- albo muszą na poczcie albo jak ich nie stać (jak mnie) wystają nieszczesnicy w elektrowni na ten przykład:( Nie, no Spis powala mnie z tymi "męskimi"robotami u siebie ...szacunek:)ja kompletnie nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sips zostaw ta skrzynke z narzedziami ;-) Hmm u Ciebie chyba zaczynaja sie ferie.Dziewczyny maja cos zaplanowane? Myszko chyba jestes strasznie zezlona bo raz piszesz ze kolejki to komuna innym razem ze internet. Ja tam nie zwalam na nic i na nikogo a w kolejkach czasami stoje :-) i nie fucze ze musze stac.:-P Dzis to mialam mlyn w prac- dzieciarni....i kazdy chce robic cos innego. I ten balagan po skonczonych zajeciach...... Wrocilam do domu tez balagan😠 😭 a jak wychodzilam to bylo posprzatane. Dobrze ze jutro wolne odespie troszke poranne wstawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×