Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Ja własnie dostałam antybiotyk po zabiegu a do domu żadnej recepty. Nic. Dzisiaj bede u lekarki. Powiem wam co i jak. Lidka gratulacje z powodu @. Skoro równiutko 6 tygodni po to ja powinnam dostać 7 grudnia pierwszą. Jak to daleko. Ewa marchewka co sie odwlecze to nie uciecze - jak powiadają. Pozdrawiam!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki, lekarz kazał czekać do stycznia :( Mam nadzieję, że wytrzymamy. Z jednej strony chcę już, ale gdyby znowu się nie udało mogłabym mieć pretensje do siebie, że nie poczekałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta opcja mnie przeraza i przerasta, to nie może się zdazyc nam znowu, nie może!!!! teraz jak juz zajdziemy to donosimy do konca, bedziemy juz teraz mamami, juz nas Bóg i los doswiadczył, juz nam wystarczy. Powtarzam to sobie codziennie, ale wiem, że kazdy dzien jak juz bedze w ciązy bedzie istnym strachem o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10krocia my razem około stycznia zafasolkujemy - co? zrobimy tak a co? kto się przyłancza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🌼 ja czekam teraz na ten okres jak na zbawienie:-P Lidka widzisz jak pięknie:-D obyś wszystkie cykle tak pieknie zaczynała:-)boję się o swoje cykle..dopiero po tym jak zaczęlam brać luteinę to mi się wyregulowały:/ ciekawe jak bedzie teraz? tiki chciałabym z Wami ale będę musiała chyba poczekać jeszcze miesiąc do lutego:-P ale co tam:-P zobaczycie, że już niedługo będziemy narzekać jakie to się grube robimy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny brzuch mnie boli tragicznie! Tak jak po drugiej tabletce na wywołanie poronienia (te z was które miałay tą przyjemność wiedzą o co chodzi). Wzięłam już dzisiaj 3 nospy i nic. wezmę jeszcze apap. Nigdy mnie brzuch podczas @ tak nie bolał. No i od dziś miałam mierzyć temperaturę - z tego bólu zapomniałam. Cóż zaczne od juta. Ewa - marchewa może za wczesnie test zrobiłaś. I gdzie jest ta poradnia genetyczna? Duże kolejki? Powiedz cos na ten temat. Ja się przyłączam do Was. Lekarz przeciez w styczniu mnie zaprosił do siebie z dwoma kreskami na teście. Czyli ja zacznę już starania po dwóch cyklach. Chyba że będe czekac ponad 40 dni na @, tak jak teraz - to nie wiem czy w styczniu zdążę, heh. Dziewczyny, mimo tego bólu brzucha jestem nastawiona pozytywnie. Wczoraj miał być pierwszy sex...nastawiałam się psychicznie na tą okazję i dostałam @, jakby ze strachu, hahah. No ja uciekam do moich parapetów, będę ja dalej traktowac papierem ściernym i lakiero-bejcą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka79 - ja ten sam rocznik jestem:) mnie tez bolał brzuch przy pierwszej @ , bardzo bardzo ale tylko 2 dni, potem było juz oki. Fajnie bedzie tłoczno w styczniu :):) Co ty z tymi parapetami wyprawiasz? Malujesz, ścierasz malujesz?Długo tak jeszcze? Ile ih macie? maleńka - ależ Ty świerza mężatka jesteś:) Gratuluje. Można dostać jakąś fotke?? Wogól wymienaiłyście sie zdjęciami - ja też chce kasiastejka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można już po dwóch cyklach?bo jak tak to ja też od stycznia:-D a co! będziemy wszystkei naraz:-D będzie raźniej:-) jak pójdę do gina w poniedziałek muszę się wszystkiego ładnie wyptać:-)mam nadzieję, że wyjdę optymistycznie nastawiona:-D tiki fotki już poszły:-) aa..i dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌼 Kurcze gdzieś mi znikły starające się dziewczynki :( Gdzie jesteście???? U mnie termin @ w niedzielę ale brak jakichkolwiek objawów. Piersi mnie nie bolą. Lekko pobolewa brzuchi kłują czasem jajniki. Pewnie znowu ta wstrętna @ przyjdzie z zaskoczenia :o Raz mnie dosłownie wszystko boli a następnym razem zupełnie nic. A i tak przychodzi @. Zwariować można. Miłego dnia kobietki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka - dzięki śliczna męzatko:) moje też juz poszły:) OLI - jeśli idzie o @ to ja mam tak samo, czasem ją namierze (dolegliwościami) a czasem nie i nigdy nie wiem kiedy będzi dokładnie, moge ją lokalizowac z dokładnością ok 5 dni bo moje cykle trwaja 35 - 41 dni :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma_lenka mi gin powiedział, ze u mnie nie widzi żadnych przeciwskazań, że moge po dwóch cyklach. Jednak pójdę jeszcze do tego, który zabieg mi robił on mówił wczesniej o trzech cyklach. Zobaczymy. Co ma być to będzie! Tiki parapetów to mam 9 z czego do malowania zostało mi jeszcze 5. Nie mogę uzyskac koloru który chcę mieć. Dlatego raz maluję, a raz przecieram papierem, ale już jest w miarę ok! Zostanie mi jeszcze przeciągnąc je bezbarwnym. Wolę malowanie parapetów niż chodzenie do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zrobionym teście...odechciało mi się gdziekolwiek iść Lidka poradnia genetyczna jest w DSK jutro idę do swojego starego gina by wipisał mi kilka skierowań na badania, jak mi odmówi to go zbluzgam i pójdę do Kobylca:P jestem okropna:p (koniec dmuchania w kaszę:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa dr Kobylec przyjmuje w poradni dla kobiet przy szpitalu wojewódzkim w poradni \"ciąża wysokiego ryzyka\" we wtorki od 9ej. Niestety zapisów nie ma, zostaje czekanie. Ja wybieram się do niego za tydzień :) - mam nadzieję, że już będę po @. Jak nie to trudno. Może się spotkamy w poczekalni? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny denerwuję się. Czekam na @, ale mam nadzieję, że nie przyjdzie. Jest to prawie nie możliwe, bo plemniczki musiałyby przezyć 5 dni, ale łudzę się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000krocia jeśli ci się udało ( a życzę ci tego) to wiesz, ze nie powinnaś się denerwować :) . Wiem, że pewnie teraz tylko o tym myslisz. Ja przynajmniej tak myslałam i strasznie nie chciałam się rozczarowac. I już nie moge sie doczekać tego miłego stresiku. Będzie dobrze! Któraś z nas musi być tą pierwszą! A ja na 17tą idę do kosmetyczki na zabiegi upiększające. Masaże relaksujące itp itd. Odezwę się jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka zabiegi to dobra myśl, ja tez sie wybieram na oczyszczanie twarzy i może manicure bo dawno nie byłam. Co do mojej wizyty u lekarki. Po pierwsze dała mi antybiotyk i zdziwiła sie mocno że mi nie wypisali recepty w szpitalu. Zapisała mi doxycyclinum i kazała brac dwa razy dziennie. Co do plamień to powiedziała ze beda pojawiac sie przez dwa tygodnie, bo jak nie miałam krwawien w ciązy to teraz macica sie oczyszcza.Żadnego zapaplenia nie mam , wszystko w porzadku. Dostałam skierowania na badania toxo i jeszcze jakies tam. Teraz mam jeszcze odebrac wyniki histopatologiczne. Aha wyniki badan ze szpitala sa dobre. No i co by tu jeszcze? Aha powiedziała mi że przed pierwszym @ da mi jakis antybiotyk a potem jeszcze zrobimy jakies badania po drugim @. Narazie ide na badania. Zobaczymy co dalej. Co do zajscia w ciąże to powiedziała ze mam poczekac te pół roku bo woli zeby sie wszystko porzadnie zagoiło bo ryzyko jest za duże. No a sex po 1 @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lekarz to co innego mówi i bądź tu mądra:-P zabiegi kosmetyczne..jeszcze relaksujące..eh przydałoby mi się teraz:-D zresztą każda z Nas po tym co przeszła powinna sobie takie fundnąć:-D a jutro wybieram się na dzień próbny d pracy:-D będe kelnerką w pięknym zajeździe:-D tymczasem..słodkich snów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer, widzisz jednak antybiotyk potrzebny. Dobrze, ze dostałaś receptę. Napisz na jakie jeszcze badania cię wysyła. Tak dla porównania i orientacji. Ja teraz mam czkawkę pijacką...cos ostatnio sobie popijam. U kosmetyczki juz zaczęłam (to moja koleżanka ). Zawsze u niej jak coś robię to już gabinet zamykamy i się upiększamy (tzn ona mnie) no i przeważnie towarzyszy nam piwko. Dziś zrobiłam depilację, oczyszczanie twarzy z maskami algowymi, z ozonem i z ajkimiś jeszcze dziwnymi rzeczami, a co najpszyjemniejsze to masaż twarzy, szyi i dekoldu. No i dopiero do domu wróciłam! Bo po tym wszystkim zaszłyśmny jeszcze na piwo do niej do domu :) . Postanowiłam znowu zrobić akryle albo zele na paznokciach. Jak byłam w ciąży to już ich nie uzupełniałam, także mam swoje paznokcie, ale co tam postanowiłam \"zainwestowac\" w siebie. Jeśli mnie ktoś zaprosi na rozmowę w sprawie pracy to nie moge wyglądac jakl obdartus, a zaczynam się już tak czuć. Lecę spac, bo czkawka mnie zabije :) . Dobrej nocy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. zapraszam na poraną kawke i rozmowy zmierzające ku wyżyną optimizmu, bo mnie znów łapie przygnebienie :( Ile kobiet dziennie na świecie traci swoje nienarodzone dzieciątko? Ktoś wie? Tak mi smutno się znów zrobiło bo na topiku o planujących przeczytałam, że kolejna kobitka straciła swój skarb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj tiki:-) niestety kawy z Tobą nie wypiję dzisiaj:-P zbieram się do pracy..zatrudnili mnie jako kelnerkę wczoraj w pieknym zajeździe:-) mam nadzieję, że się sprawdzę;-)a później od razu do szkoły zmykam na zajęcia:-):-) miłego dnia zyczę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Witam wszytkich Ja też niestety straciłam swoje mleństwo w poniedziałek :( To okropne ze tyle osób musi przez to przechodzic. Teraz czekam na wynik badania histopatologicznego a potem ide do gina. Jeszcze mi jest cieżko, ale teraz wiem że muszę zacząć byc dobrej mysli. Optymizm to podstawa Widzę że wam lekarze krótkie terminy wyznaczyli kolejnych starań. Mi w szpitalu powiedzieli, że dopiero za pół roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kamilkaaa Ja mam czekać do stycznia, a zabieg miałam 6-go września. To 5 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam 6 września razem ze 100krocią, mamodczekać 3 pełne cykle no a u mnie to bedzie właśnie styczen luty - więc 5-6 miesiący czyli pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×