Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Aniu my tu jesteśmy bezpośrednie, więc rzucaj nazwiskami...tzn gdzie dokładnie się leczyłaś i u jakiego gina. No i u którego teraz się leczysz...my z Lidką cały czas słuchamy różnych opini, by nie trafic na jakiegoś kołowata. A ja dziś kochane koleżanki 7 razy zasłabłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale udało mi się wpasować w poprzednim wpisie w godzinę. Pewnie od jutra (czyli już od dziś ) będę miała szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra teraz Ciebie Ewcia nie ma to ja idę też spać. Wkońcu jutro o 7:30 musze zmierzyć temperaturę...hahha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ja już po pomiarze, dzis 37,2 st C - kurka przeziębionko mnie łapie :o dziś piatek - uwielbiam piątki, jutro rano jade do rodziców:):) niuuusia - pewnie, że tak, pewnie że nikt inny tylko MY :P mam nadzieje, że fasolka już kiełkuje na dobre, daj znać. marchewa - czemu zsłabłaś? co się z Tobż dzieje? hi wczoraj miałam najazd szwagrów, mam ich az dwóch, do późna siedzieli i ja teraz mooooooocno ziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem po owulacji, tylko zwykle miewam wtedy 36,9 - 37 a tu dziś tyle i czuje się kiepsko, kaszle, głowa mnie boli , spac mi się chce z tu dziś tyle roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wcinam śniadanko - serek wiejski z rzodkiewą - super sprawa, mniam . smacznych sniadanek forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusia77
Cześć wszystkim !!! Muszę przyznać że z przyjemnością przyłączam się do Was. Trzeba zebrać siły i przygotować sie do nasępnej ciąży :) Ja miałam zabieg w tym samym czasie co Tiki, czyli 06.09.2006 11.10. dostałam @. Na dniach dostanę kolejną. Koncentruje się na badaniach. Chyba zrobię wszystkie, żeby później nie myśleć że mogłam się przebadać a tego nie zrobiłam. Męża teeeeeż wysłałam ;) Jak wszystko będzie dobrze to bedziemy próbowali za jakies 2 tygodnie ;) Strasznie chciałabym, aby w moim brzuszku coś sie rozwijało i żyło... Ale jak mówiłam: musimy mieć z mężem pewność że jestesmy w 100% zdrowi ;) Zrobiłam juz badania: morfologia, prolaktyna, toxo, TSH. Teraz szykuje się na: mocz, cytomegalię, chlamydię, zesp. antyfosfolipidowy. Czy któraś z Was wie może ile kosztują te badanie które chce zrobić i czy tyle badań mi wystarczy, czy może o czymś zapomniałam??? Pozdrawiam i ściskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smacznego tiki-tak :) ja po sniadanku w pracy :) za to dziś idę do lekarza (po wyjściu ze szpitala dostałam zapalenia oskrzeli, ale to zlekceważyłam) bo już rady sobie nie daję z tym kaszlem :( no i może w końcu po 3 tyg mój wynik będzie do odbioru to zajdę do szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Witaj ewa-marchewka :) Nie miałam pojęcia, że Ty równiez jesteś z Białego!!! Odpowiadając na pytanie odnośnie lekarza - chodziłam do Kliniki Arciszewskiego, moim lekarzem prowadzącym był dr Lenczewski oraz konsultant - ponoć specjalista od ciąż bliźniaczych - docent Skotnicki. Poza tym USG robił mi też raz dr Święc (wtedy dowiedziałam się jaka jest płeć moich dzieciątek - dziewczynki) Po wylądowaniu w szpitalu trafiłam pod opiekę mojego obecnego lekarza - Dariusza Bieleckiego, z którego jak narazie jestem zadowolona. Już nie mogę się doczekać końca @ by po raz drugi raz zabrać się do "pracy" :) W tym miesiącu byłam pełna nadziei ale niestety nie udało nam się :( Nie ma dnia, żebym nie myślała o tym, kiedy wreszcie pojawi się we mnie nowe życie, kiedy znowu bedę czuła ruchy ..... To takie niesamowite uczucie jak tam w środku mały człowieczek się porusza, robi fikołki, leciutko kopie :) Przed pojawieniem się @, każda sytuacja typu: częstsze oddawanie moczu, jakieś mdłości (jak sie potem okazywało po zbyt obfitym sniadaniu i lekkim przyziębieniu :)) powodowały to, że wmawiałam sobie iż moge być już w ciąży. Ale tak to jest jak bardzo pragnie się dzidziusia. Buziaki. Miłej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
ewa-marchewka Kochana! Te 7 razy to jakaś dziwna i niepokojąca sparawa!!! Może powinnaś powiedzieć o tym swojemu lekarzowi!? Miewałaś już tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry w pięknie słonecznie rozpoczynający się weekend:-) witaj Aniu:-) zniknę na chwilę z forum i wszyscy się pojawiają:-P ja tez brałam ten antybiotek co Lidka i również jednocześnie z kwasem foliowym:-)i nic się złego nei działo. smacznego tiki- ja własnie wstałam :-)(ale poszłam po 3 spać dopiero, wiec mogłam sobe pospać:-P)i szamam zdrowe musli z jogurtem ewa-maerchewa jak najszybciej lepiej idź do jakiegoś lekarza! bo to trochę niepokojące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. dr święc podobno jest jednym z lepszych lekarzy jeśli chodzi o usg. On wszystko wypatrzy...bo niestety nie każdy coś widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 78
Hej dziewczyny Ja dzisiaj odpoczywam po wczorajszym bieganiu po urzędach. Tusia 77nie mam pojęcia ile kosztują takie badania, wiem tylko tyle, że toxo i cytomegalia po ok. 50zł w Lublinie Luxmedzie,reszty nie wiem, po za tym, że hormony są droższe. Ja też sobie zrobię badania tuż przed tym jak się bede starać. Z tym , że żaden lekarz nie chce mi ich przpisać tych badań:(. Spróbuje jeszcze pójść do jednego, który ponoć pisze skierowanie na badania prfilaktycznie przed pierwszą ciążą. Pozdrawiam weekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
Witaj Lidka79 :) Ja też Święca uważam za dobrego lekarza. Już od kilku koleżanek słyszałam, że na USG wszystko wypatrzy, nie myli się w rozpoznaniu płci dziecka. Jak byłam na porodówce, przyszedł ze mną porozmiawiać i jednocześnie ochrzanił, że masuję sobie brzuch!!!! Powiedział, ze to powoduje niepotrzebne dodatkowe skurcze maciny. Nic z tego nie zrozumialam! Jak to, przecież chyba o to chodziło, żebym jak najszybciej urodziła moje aniołki ..... Pytałam czemu, dlaczego tak się stało, skoro 2 tygodnie wczesniej byłam własnie u niego na tym ważnym USG i było wszystko ok! Pokiwał bezradnie głowa i powiedział, ze u bliźniąt jednojajowych dość często ten "zespół podkradania" występuje i że czasem to jest nie tyle kwesta dni co nawet godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!!!!!! Dzieki Lidka - własnie biorę doxyclinum więc chyba ten kwas fol. nie zaszkodzi. Dzisiaj miałam odebrac wyniki histo. ale niestety koncze prace o tej porze że juz wyników nie wydają. Może zdaże w poniedziałek. A co ja mam wpisać do tabelki. Bo juz gdzies sie wpisywałam?! jak ja wam zazdroszcze ze juz macie normalnie @. Ja do Mikołaja musze czekać. I jeszcze te badania zrobic w przyszłym tygodniu. Tusia strasznie dużo tych badań. Ciekawe czy ja tez dostane skierowanie na te wszystkie badania. Tobie Tusia lekarz sam daje czy wołasz o skierowanie??? Czekam na zdjecia i nic nie dostaje od was. Poogladałam sobie tylko fantastyczna Lidkę i 100- krocie. evawer@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer, Ania niechcący wyrzuciła z tabelek Ciebie i inne dziewczyny :P TABELA I - CZEKAJĄCE NICK............WIEK ....MIASTO............@............strata.........start 100krocia.......25.......Rybnik.............06.12.......7tc_06.09.....styczeń tiki_tak..........27...Wroc/Legn...........?............11tc_06.09....styczeń nusieniek........26...Olsztyn................?............8_tc_23.09....sty/lut ma-lenka20....20...ok.Jastrzębie Zdr....25.11......13tc_20.10.....? Peppetti........30....ok. Łodzi.............19 11......24tc_01.08.....luty Lidka79........27....Białystok..............?............11tc_02.10....styczeń Mania78.......28.......Lublin................15.10........7_tc13.o9.......styczeń EvaWer.......34.....Częstochowa.......09.08..........26.10............? joka...........30.......Ełk.............12.11.........5tc_13.09.....styczeń? --------------------------------------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK............WIEK.....MIASTO..........@............strata.........starania_od OLI..............26......ok.Siedlec........12.11......9tc_22.02........maj\'06 gawit_27.......27.......Luton............7.11........6_7tc.10.03 ....październik niuuusia........21......czestochowa......24.10.....9tc.12.08.......listopad Ania_Białystok...27...Białystok...5.12..........23tc_24.03.06.....listopad --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..............leczenie............badania 100krocia.........brak...............TSH,T3,T4,ATPO,WZWB,MF,LH,FSH,PRL,Toxo,Cmv Lidka79...........brak........bilirubina,cytomegalia,chlamydia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza, tsh,ft4,zesp.antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA IV- dolegliwosci NICK..............dolegliwosci 100krocia........macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższona_PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Białystok
o rety....................... dziewczyny, przepraszam za to co zrobiłam :( Nie miałam pojęcia!!! sorki, sorki, sorki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer ! Lekarz zlecił mi tylko PRL (prolaktyne), bo przed ciąża leczyłam się 2 lata na hiperprolaktynemię. Resztę badań robie na własną rękę bo chcę miec pewność. Pytałam sie lekarza o tróżne badania, a on stwierdził ze bedziemy je robic po ewentualnym 2 poronieniu. Ale ja nie wiem czy miałabym siłę drugi raz sie z tym zmierzyc... pozdrawiam gorąco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chodzi o badania, to te które wypisałam w tabelce przepisał mi lekarz, który robił mi zabieg. Zrobiłam je wszystkie w szpitalu. Nic nie płaciłam. Tylko zespół antyfosfolipidowy robiłam w innym szpitalu. No i mąż już na własną rękę (hahah) robił ten posiew i spermiogram (koszt około 60 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania 78
Hej hej Mi żaden lekarz nie chce dać skierowania :( i ja też zrobię na włąsną rękę i zapłącę. Mam nadzieje, ze wszystko będzie ok. Z tego co słyszałam, to takich lekarzy którzy dają po pierwszym poronieniu skierowanie jest bardzo mało przynajmiej w Lublinie więc musze radzić sobie sama:(. Jenym słowem mój spokój bedzie kosztować hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak robiłam te wszystkie badania, to miałam nadzieję że coś u mnie znajdą. Będę wiedziała co jest nie tak, wyleczę się i będę znowu się starać. Okazało się że zdrowa jestem. I jeszcze bardziej nie mogłam zrozumieć dlaczego straciłam dziecko. Teraz przynajmniej wiem, że jest ok i mogę po następnej @ się starać. J arobiłabym te wszystkie badania nawet gdybym musiała za wszystko zapłacić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie lekarka powiedziała ze bedziemy reszte badan robic, żeby drugi raz sie to nie przydarzyło. Tylko co do rózyczki to stwierdziała ze napewno byłam szczepiona, mam sprawdzic w ksiazeczce zdrowia z podstawówki. A wiec w pon. na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×