Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ no i działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka troche wkurzajace jest to pisanie przez ciebie gruba czcionką. Natomiast co do mnie to nie mam przekonania do księzy i naszego kościoła w Polsce. Raczej mnie zniecheca niż jest dla mnie opoką. A sama wiara w Boga? Ja studiowałam historie sztuki i z tej perspektywy moge powiedzieć że religia zawsze wywierała na wszystko co sie działo duzy wpływ bazując poczywiscie na małym rozumku ludzi chodzacych do koscioła (średniowiecze). Na szczescie pojawił sie Luter a teraz sa ludzie którzy myśla i nie wszystko im mozna wmówić. Wiara w Boga to umowna kwestia. Poprostu albo sie wierzy że jest albo nie bo nie ma na to dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz jutro mam na 8.00 , a mój małżonek juz siada do kompa na dzisiaj mówię wam papa i dobranoc. Pozdrowienia dla wszystkich a dla zaciązonych zwłaszcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ale miałam czytania.Nie posiedze tu długo,bo mam jutro rano wyjazd i mnustwo pracy i wogóle sto tysiecy myśli,że już nie mogę...Ale w tym roku jakoś to wzsystko lepiej przyjmuję,te obowiazki,te wspomnienia i te plany mojego męża i moje.Jeszcze nie płakałam w tym roku!!!Pomimo,że wspominam ciągle to co się stało. Celavie super to hasło!A śledzie w oleju z oliwek jak najbardziej można,ale troche sie smak zmienia... Tez byłam u fryzjera i tym razem skróciłam włosy chyba troche za bardzo...:( nie podoba mi sie,ale odrosna...wiem... A ,dzisiaj odebrałm moją legitymację instruktorska :) brzydka,szara a wsrodku jeszcze gorzej... jak zobaczyłam moje zdjęcie....:( chyba widac na ni całe moje cierpienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):):):):):):) Rzeczywiście weszłyście na poważne tematy. Jak pisałam wcześniej pod wpływem historii Lidki byłam dzisiaj u gina na usg. Na szczęście wszystko jest ok, bardzo sie ciesze:):):):);). Trafiłam na gina, który powiedział, że w książkach pisze, że badania należy zrobić po drugim poronieniu ale niech po drugim poronieniu robi ten co sam tą teorię wymyślił. Stwierdził , że takie podejście jest nieetyczne. Powiedział, że nie należy tego lekceważyć tylko się przebadać :). Bardzo się ciesze, ze trafiłam na takiego lekarza. Dał mi narazie skierowanie na badanie hormonów tarczycy TSH, FT3, FT4, przeciwciała anty-TPO, później ma dostać kolejne:):):) Mój mąż ma zrobić spermiogram. Oczywiście jest trochę skrzywiony, i godzi to w jego męśka dumę, bo jak to z nim może być coś nie tak??????;p;p;p;p Wszystko bardzo fajnie, bo wizyta wraz z usg jest refundowana z NFZ, tylko badania tzreba zrobić prywatnie:(:(. Po Sylwetrze kasy mało ale coś wykombinuje nie tylko dla mojego spokoju ale głównie dla mojego przyszłego potomstwa. Powiedział jeszcze, zeby odczekac jeszcze te dwa miesiące, no to poczekam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer-> ok, już nie piszę pogrubioną czcionką.... dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ciekawe czy wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja tu druga ledwo co dzisiaj wstałam, och jak dobrze, że to piątek:););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Faktycznie na trudne tematy wczoraj rozmowy sie potoczyły... Mania - nie martw sie mój mąż też kręcił nosem jak dostał skierowanie na spermiogram. Ale poszedł dzielnie i teraz łyka witaminy:) Faceci to tak mają - że u nich to zawsze wszystko jest ok - męska duma:) Alekto i Monikapie - fajnie że stworzyła się grupa koziorożców:) A może nasze dzieciaczki też będą koziorożcami:) Miłego dnia wszystkim życzę, no i weekend w końcu się zaczyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusem 28dni w stosunku do ff, jest, ze pod wykresami pisze się komentarze. Np oglądam cykl od betty i moję jej napisać coś bezpośrednio pod wykresem. Na tym wykresie, który Wam podałam wyłączyłam wyświetlanie komentarzy dla ludzi z zewnątrz. Są one dostępne tylko dla moich \"Przyjaciółek\" na 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 100krocia. ja też jestem grudniowa:) i spod znaku strzelca! a ty już koziorożec???? co do 28dni to fajna jest ta stronka ale ja jakoś się w nią nie wstrzeliłam chciałabhym Wam tylko zareklamować pewien serial który 21 stycznia wystartuje na Polsacie - Prison break! oglądajcie, bo serial jest fantastyczny! ja już obejrzałam całą piewszą serię tego serialu, a w tej chwili czekam na 14 odcinek drugiej serii, która leci obecnie na amerykanskiej telewizji FOX. Serial tak wciągajacy, że czasami potrafiłam go oglądać odcinek za odcinkiem do 3 nad ranem!!!! nie przegapcie - a jaki przystiojny jest gówny bohater! pozdrówka już nie mogę doczekać się poniedziałkowej wizyty u lekarza!!!! te 3 dni to bedzie cała wieczność aha! do 17 stycznia jestem na urlopie, więc moze uda mi się jakoś porządniej przygotować do tego mojego egz. niż myślalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja w Kościół nie wierzę w samego Boga też zaczynam wątpić.. dla mnie bujda- bez urazy dla wierzących. Mania to Twój maż z pewnością dogadałby się z moim..jakoś do niego nie docierało wcześniej, że być może z jego przyczyny nie mogę zajść w ciążę:-P no i udało się..zaraz po tym jak miałam go wysłać na badania:-P a ja jestem lew:-P sese a mój maż i brat to moje dwa najukochańsze baranki:-D gablis ja prisona już widziłam :-D bo z neta ściągał brat- gorąco polecam!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już zakończyłam pracę i rozpoczęłam weekend. Po pracy wybrałam się na godzinny spacer. I całkiem dobrze zrobiłam, bo kondycja słaba, albo ubiór z gruby w stosunku do ,,jesiennej\" pogody. Czas leci piorunem, albo ja zwolniłam całkiem do tempa żółwia. Więcej mam planów niż działam. Takie mam wrażenie. Martwię się, że te wolne dni jakoś przeciekają mi przez palce. Powinnam cieszyć się życiem, tryskać energią, a ja opadam z sił i tak kisnę do poniedziałku. Przydałoby się oczyszczenie organizmu z toksyn, wzmocnienie go zdrową i lekką żywnością, dotlenienie i wyciszenie jakąś jogą... ładnie brzmi. Ale jestem głupia! I jeszcze się pod nią podpisuję. Przecieżto tylko moja wina, że tak nie jest. To mój leń. To moja słaba wola. Więc nawet wstyd pisać, że dobrze by było. Albo się człowiek za siebie weźmie, albo pozostaje obciachowe narzekanie. Brrry!!! A jak wy spędzacie wolny czas? Jakie macie hobby , czy pasje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celavie - jakbym siebie słyszała... czas leci przez palce niesamowicie szybko a my sie starzejemy:) Ja np jak jeżdżę do tesciów w Góry to siedzę w domu zamiast pochodzic po dolinkach i się dotlenić... Raz dosłownie raz zaszliśmy do doliny Małej Łąki, a tak poza tym to tylko gdzieś w poblizu - w na pewno stać mnie na więcej. Jak byłam na studiach to cały mój wolny czas poświęcałam tańcu:) A żeby było ciekawiej to był to taniec ludowy. Należałam do Zespołu Tańca Ludowego:) I nawet sobie nie wyobrażacie jak mi tego brakuje - opona na brzuchu mi urosła i nie wiem gdzie sie podziało moje wcięcie w talii??/:( Kiedyś 2 razy w tygodniu intensywne próby po 3 godz. ogromna ilość koncertów i kalorie się spalało... Muszę pomyśleć o jakimś wysiłku fizycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
wlasnie dostalam druga @. umieram z bolu. a zaraz korki i jaselka w szkole. nie chce mi sie zwlaszcza tych jaselek. chociaz strasznie kocham te dzieciaki. tak bardzo je lubie, ze nie wiem co robic. od wrzesnia moge pracowac w katolickim prywatnym liceum, naljepszym w miescie . no i pensja nieporownywalna. ale trudno mi bedzie sie rozstac z dzieciakami. dzis podchodzi do mnie dziewczynka z II klasy i mowi: A Karolina powiedziala, ze tak pania lubi, ze az by sie chciala do pani przytulic. Nie sa cudowne? byly zwolnione z lekcji, akurat przepadal angielski i nie chcialy isc do domu. I jak ja mam isc do przemadrzalych licealistow? chociaz praca z mlodzieza tez daje mi duzo satysfakcji. mozna poruszac rozne tematy i mimo ogranczonego zasobu slow nawet fajne dyskusje z tego wychodza.no i poziom troche wyzszy bo boje sie ze w koncu polowe zapomne. musze to premyslec. Celavie - jesli chiodzi o pasje to ja jestem nudna osoba. w ciagu roku nie mam duzo wolnego czasu, wiec uwielbiam leniuchowac i ogladac fajne filmy z mezem u boku. a w ferie czy wakacje odswiezam zaniedbyane znajomosci i spotykam sie z moimi dziwczynami. Uwielbiam narty ale to tylko raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narty, chyba fajna sprawa. Monikapie, widzę, że z tymi szkołam masz niezły dylemat. Czy mam rozumieć, że pracujesz z mniejszymi a chcesz uczyć w ogólniaku? Ja pracuję w 1-3 i to mnie satysfakcjonuje. Mam czasem okazję pracować z 4-6, ale to już inne fale. Nie umiałabym chyba odnaleźć się w pracy z młodzieżą z ogólniaka. A do gimnazjum nie poszłabym nawet za skarby świata! To co teraz robię jest bardzo rozległą dziedziną, bo kształceniem ogólnym i obejmuje wszystkie sfery osobowości dziecka. I w dodatku dziecka w tak kochanym i wdzięcznym wieku, że to poprostu przyjemność. Mam możliwość spełniać się jako pisarka, reżyserka, choreograf, fotograf i wszystko inne czego zapragnę. Kiedyś nie wierzyłam, że może przyjść wypalenie zawodowe, ale teraz bardzo się boję. Bo jako 50 latka mogłabym sprzątać- może nieco wolniej, sprzedawać- może coraz częściej bez uśmiechu, gotować- bez entuzjazmu i bez smaku, ale w tym zawodzie odpuścić sobie to wielki zawód i strata dla innych, małych, ale wierzących w ciebie, ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikape a nie da sie pogodzić pracy w tej i w tej szkole? U mnie jest klkoro nauczycieli którzy pracuja w szkołach prywatnych i naszej. ale oczywiscie dyr. musi wtedy układac dla nich plan zeby i tam mieli lekcje. Ja tez jestem zmeczona bo dzisiaj 6 godzin a jeszcze i tak jak zwykle siedziałam nad dziennikiem po lekcjach swojej klasy. U mnie generalnie nic ciekawego. Ostatnio była mowa o serialach. Ja oprócz Magdy M. nie ogladam żadnych bzdetów typu Klan czy Złotopolscy czy Na dobre i na złe itp. Z zagranicznych seriali: Ostry dyżur, Gotowe na wszystko (super!!). Jak mi sie jeszcze cos przypomni to napiszę. Jezeli chodzi o muzykę to The Doors, Kate Bush, Mozart (którego uwielbiam). Takie tam starocie lubie. Z młodych gwiazd: Kaję, Anię Dabrowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie pracuje w gimnazjum! Ale lubie tą młodzież. Tyle sie mówi ze najgorsza szkoła, najgorszy wiek. Ja osobiscie nie chciałabym pracowac z maluchami. Co to to nie. 5 bitych godzin w jednej klasie.A tak jedni wchodza i wychodza i kolejna godzina z inna klasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Czesc Dziewczyny.Znow prosze Was o pomoc.Zrobilam sobie wczoraj badanie na Cytomegalie.I wlasnie maz je odebral i pzedyktowal mi wynik: cmv- ig g 244,1 an/ml pozytywny cmv- ig m 0,223 an/ml negatywny ten pierwszy jest bardzo wysoki martwi mnie to czy ktorac tak miala??!!prosze piszcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
Ja ucze w 1-6. i musze powiedzie, ze dla mnie kazdy przedzial wiekowy jest fajny. Ucze tez mlodziez i doroslych w szkole jezykowej i tez mi sie podoba. tylko, ze maluszki sa takie slodkie. i tak szybko sie ucza. i w tej szkole mam luz bo sa malenkie klasy i dzieci niesamowicie grzeczne. EvaWer - nie, na pewno juz tych 2 szkol nie pogodze. mam jeszcze korki i szkole prywatna i czesto koncze o 19 czy 20. na szczescie poniedzialki mam zupelnie wone. tylko godzinka korkow. wlasnie przyszla dziewczynka. aaaaa.spadam.papappap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko: Co zrobić, żeby zmniejszyć okienko z naszą stroną?To znaczy to co widać w okienku. Bo naprzykład tekst jest za szeroki i lewa strona prawie niewidoczna, zaś żeby przeczytać prawą muszę wciąż jeździć suwakiem. Jeszcze gorzej jak czytam jakiś artykuł. Pomocy! Plizka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Ja sie chyba poplacze!:-( teraz przeczytalam gdzies na forum ze przez ten wynik to z ciaza trzeba poczekac namniej jakis rok:-(i ze tego sie nie leczy tylko samo musi sie to jakos w organizmiec zniknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×