Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

ja też myslę, że nie ważne, czy dziecko urodzi się w listopadzie, grudniu czy w styczniu- ważne aby było zdrowe... ten miesiąc jeszcze poczekamy, a później- zobaczymy:) mam tyle obaw.... jestem już po pracy, zaraz się biorę za obiadek... fajnie, że jutro piątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja33
witajcie dziewczyny ja swoje maleństwo straciłam w 7 tyg. nie musze Wam mówic co wtedy przeżywałam bo pewnie doskonale to wiecie,od grudnia zaczęlismy z mężem starac sie ponownie o fasolcie,ale nie wyszło teraz zaczęłam nowy cykl i nowe staranka mam nadzieję że tym razem się powiedzie i wszystko zakończy się szczesliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze - tyle napisałam i mi zniknęło... Dobra jeszcze raz: Dziewczyny nakręcam się maksymalnie ... 12 stycznia powinnam dostać trzeci@, potem mam zamiar iść szybciutko do gina a potem mochanie na całego - kurcze ale byłoby fantastycznie gdyby się udało. Boję się tylko czy dostanę zielone światło od gina... Coś czuje że nasza tabelka będzie rosła w tempie ekspresowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. No ja miałam dzisiaj 3 godzinki ale oczywiscie zostałam po lekcjach bo musze wypisac oceny do zeszytów dzieciom bo to niebawem koniec semestru. Joka czego ty uczysz? Pochwal no się. Co do nadżerki to ja miałam wypalana bezpośrednio po urodzeniu syna. Jak mnie czyscili po porodzie to wypalili odrazu. Juz chyba kiedyś to pisałam. Monikape jak na drugi raz bedziesz przejezdzac przez czestochowe to daj znać , może jakas kawka?! A ty czegop uczysz. Moze juz pisałas ale ja nie pamietam. hehe Najlepiej sie zachodzi w ciażę w maju - mój syn urodził sie dzieki temu w styczniu. Na początku roku. No fajnie tez jak sie zajdzie w ciąże w lipcu badz sierpniu bo wtedy dzidzius sie rodzi akurat jak jest cieplutko na dworze i mozna wychodzic na spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie jakby co to mam nadzieje zajść w ciąże własnie w sierpniu. Pełen relaks, Mazury. I akurat we wrzesniu na wizytę. Pozyjemy, zobaczymy. Narazie w styczniu ma być 3 @. Jak dobrze pójdzie to tez za 27 dni od zakonczenia poprzedniego czyli 23 stycznia. Fajnie by było gdyby taki cykl mi sie utrzymał. Poprzednio miałam co 24 dni @. No sie zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez o tym myślałam - że fajnie by było urodzić na wiosnę luc w lecie - ale teraz to chciałabym tylko żeby było zdrowe i nieważne czy listopad grudzień czy styczeń... Chociaż miło by było gdyby w styczniu - bo ja tez jestem styczniówka a w dodatku koziorożcem:) Nieważne... najważniejsze zdrówko - i tego sobie i Wam życzę:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie że zdrówko najwazniejsze. To się wie. W zyciu Czestochowy napisali o dziewczynie która urodziła pierwsze dziecko w Czestochowie w roku 2007. Przyszło na świat o 00.01. Wyobrazcie sobie minuta po północy. A jakby sie urodziło minute przed północa to by było z roku 2006. A tak jest o rok starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleńka nie możemy przez rok byłam u fryzjera i pozbyłam się balejarzu i włosów:) jestem szczęśliwa:) jutro podeślę fotkę, jak było przed a jak jest po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evawer-o rok młodsze ;) ja tez jestem ze stycznia! i tez 79 jesli te cyferki przy twoim nicku oznaczaja rok urodzena. .. to ktorego pijemy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mi się coś przypomniało. W związku z tym że jestem ze stycznia to wiecznie byłam tym najstarszym dzieckiem np w grupie w przedszkolu... I ja np chodziłam 2 razy do zerówki - opuściłam pięciolatki i poszłam do zerówki z rocznikiem wczesniejszym a potem chodziłam ze swoim - tak więc różnie to bywa - dzieci z grudnia niby pokrzywdzone bo najmłodsze a ja chyba byłam pokrzywdzona bo byłam najstarsza - ha ha ha:) Dobra zmykam do domku Do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem cos o tym. Mój syn zaliczał dwa razy zerówke. Raz był w 5 i 6 latkach a potem w 6 latkach. Ale przez to jak poszedł do 1 klasy to naprawde wszystko wiedział, dobrze czytał i nie miał problemów z matą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madza 79 -ja 15tego stycznia ;) a koziorozce to wyjatkowi ludzie - ja wszystko sie ulozy tak jak bym chciala izaczedzialc w marcu (I jak sie uda za pierwszym podejscem) to dzidzia tez bedzie koziorozcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
EvaWer - co roku przejezdam przez Czestochowe jak jedziemy w gory. mam jednak nadzieje, ze w przyszlym roku wyjazd nas ominie :-) w tym mialo tak byc :-( i zawsze jemy w McDrive. A ucze angielskiego i zaraz sie szykuje na trzecia dzisiaj zmiane. nigdy wiecej grup prywatnych. szkolka i korki i koniec. a w ogole bedac w mniej wiecej 6 tc zalozylam z kolezanka szkole jezykowa. tyle sie wtedy dzialo. szkola w miare wypalila a ciaza.... :-( beznadzieja Dziewczyny- ja tez jestem koziorozec. 8 stycznia. Jak Elvis Presley :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
iza iza - ja tez ostatnio krwawilam po mochaniu. myslalam ze dostane zawalu. jak bedziesz po wizycie to daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
podobno w ciazy zdarzaja sie krwawienia po stosunku po szyjka jest bardzie ukrwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! wróciłam właśnie z miasta do domu - ale byłam dzisiaj wkurzona miałąm rano dowieść coś szefowi - umówiłam się na 10, a aon pojawił się o 12 - czekaam na niego tyle czasu, a on zaczał mi zlecać jesczez inne rzeczy, jakbym była normalnie w pracy jak mnie zobaczył pierwszys dzień po swoich wakacjach drugi, to zaraz powysyłał mnie, a to do Sądu, a to mu coś sprawdzić, istny koszmar .... ale tego szczęscia , które do mnie dotarło jak pani podała mi tel wyniki bhcg, nic nie było w stanie zakłócić! słuchajcie! 2900!!!!!\\a przedwczoraj było 1484, czyli prawie 100% więcej..... traz tylko poniedziałkowe usg i w koncu bede mogłą sie cieszyć na całego!!!!! nawet byłam tak ucieszona, że jak tylko wyszłam z pracy podejechałam do CH popatrzeć za płaszczem na przecenacjh i nawet znalazłam w Royal Colletcion, firmy Banderola, przeceniony o 300 zł z 1000 na 700!!!! pani odłożyła do jutra, musze tylko sobie to przemyśleć:) mozarella1 - ah, przypomiało mi sie że uwielbiam mozarelke, super że do nas dołączyłaś!!!! Lidka - szalej na tych zakupach póki możesz, potem praca, ale i tak trzymam kciki za brak @, licze że nie przyjdzie, w koncu któraś z Was musi do mnie doączyć, nie???? joka, ja ci zazdroszczę tych kozaków, jeszcze tylko one mi brakują do pełengo wyposażenia mojej garderoby:) maleńka - słuchaj, jest taka fajna stronka z której ja korzystam www.fertilityfriend.com - co prawda po angielsku, ale ja sama nie mówie jakoś super poa ang., wszystko da rade tam zrozumieć, a w necie jest gdzieś instrukcja po polsku w ogóle, i nawet ta srtonka jest fajniejsza, bo komp sam zaznacza owulację, a na 28dni musisz ją rozpoznać sama iza iza - pochwal się ile ci wyszło to bhcg - będziemy mogły porównac wyniki anastazja 33 - trzymamy wszystkie za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla Was Wszystkich, widzę, że staranka ruszyły niemal na całego: i w teorii i w praktyce!!! Oby tak dalej!!! Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis-> gratuluję i trzymam kciuki za usg:) EvaWer-> uczę matmy w gimnazjum:) alekto-> mój mąż też ma urodziny 15 stycznia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************** pochwalę się Wam, czego nauczyłam się na jedym z topików:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnie tak czasem popisać pogrubioną czcionką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieję, ze teraz będzie ok:) spadam oglądać Klan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, a te spodenki to skróciłaś do jakiej długości? Ja niby nie mam nic ciekawego do skrócenia, ale też chcę mieć takie spodnie i wyciągnęłam z szafy coś z kantem. Mam kozaki do połowy łydki- brąz i czarne pod kolano, no i nie wiem jak ciąć, czy nad kostką, czy wyżej? Gotowych jakoś nie mogę sobie wybrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ stare, długie na kant skróciłam o jakieś 20cm... teraz mam takie do połowy łydki, to się chyba nazywa długość 7/8... :) całkiem fajnie się takie spodnie nosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia, ja latem przejeżdżałam przez Częstochowę. Kiedy jechałam na południe kraju około 9 na szosie przewróciła się cysterna! Jak wracałam na północ już około 17 to był przed Częstochową niezły korek. Tak nas w korku wysuszyło, że musieliśmy z mężem ,,zatankować\" napojów w jakimś markecie przy zjeździe na Warszawę. Może to Twój sklepik? :)Niestety nie pamietam co to była za nazwa. W sumie to świat jest mały! A Polska to już zupełnie prowincja! Ale coś w tym jest jak jestem w markecie np. Radom to myślę, może to Niuuusia biegnie na zmianę kasy;). No i wogóle teraz trzeba uważać ;) bo można zderzyć się ze sobą Kochane ;) :):):) Na przykład pojadę do Wrocławka do rodziny, bach, a tam WY! Ja na pielgrzymkę- a tam WY! Ja w pierwszą podróż do Italii -a tam WY! Tylko musimy ustlaić jakieś hasło!!! Jak zawołam: - Czy Ktoś z Państwa już dzisiaj się .... mochał? --- to będzie wiadomo, że to ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dobra, jak mi wróci poprzedni zapał to też ciachnę na pół łydki. Troszku przeczasiałe te spodnie, jakby nie modne i kolor nie ten to najwyżej nie będzie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ to zrób tak jak ja- najpierw pozapinałam szpilkami, pomierzyłam do butów, pooglądałam się w lustrze, puściłam wodze wyobraźni;) i za nożyczki:) i jestem zadowolona:) godzinka pracy- i nowe spodenki w szafie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka, ta czcionka jest niezła. Zwłaszcza jak trzeb przeczytać parę stron to wzrok tak nie siada. No i widać z daleka- monitor w pokoju, a ja w kuchni! ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka - Klan - oglądałm całą szkołe średnią a skonczyłam ją 7,5 roku temu i ten serial nadal leci, fujj juz teraz jak tylko usłysze muzyczke początkową zmieniam kanał, juz teraz nie lubie tego serialu, M jak miłośc tez zaczyna sie psuć - nie sądzicie?? oglądam czasem. nasza lodówka padła totalnie - nawet Doris juz ucichła - nie nawołuje waleni, jest w niej cieplej niz w samym mieszkaniu, musiałam jej zawartośc na oknie poustawiać, a mam takie małe to górne okienko i wszystko sie nie mieści, bbbbbuuuuuuuuu, nieunikniemy chyba zakupu lodówki :o nie dosc, że nie mamy na nią kasy - na kredyt trzeba, to jeszcze problem z wielkością, bo to mieszkanko co teraz wynajmujemy jest bardzo malutkie i mamy tu małą, niską lodówkę - wys. szafki i słuzy nam tez za stół w kuchni, ale planujemy przeciez kiedys duze mieszkanie lub dom i wtedy z duzą lodówką bo duża rodzina - gromadka dzieci, no i mozna by juz duza kupic zeby byla na lata ale tu nie ma miejsca no i ........... buuuu no i sie kłopocze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×