Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Też się nad tym zastanawiałam. Uczę dzieci alkoholików, takie gdzie matki poszły w Polskę, itp. Najczęściej maja po kila dzieci. A człowiek czeka na to jedno , oddał by mu życie i co i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Życie jest niesprawiedliwe ZŁYCH WYNAGRADZA A DOBRYCH KARZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Ja mam w rodzinie mężczyzne (jeśli to jest wogóle człowiek choć nie ja powinnam osądzać ludzi) który za kieliszek wodki sprzedał by własne dzieci !!!! Daga ty jesteś nauczycielką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację. Nie jest sprawiedliwe. Człowiek mysli, że jak stara się niekrzywdzić innych, nie kradnie itd to wszystko bedzie ok. A później zastanawia się co zrobił, że został aż tak ukarany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
Dlatego właśnie proszę moje siostry, które mają po jednym bobasku,żeby brały się do roboty i starały się o drugie,bo nie mają pojęcia jak wielkie szczęście posiadają.One są raczej niechętne, mówią,że się boją po tym co mnie spotkało,a co ja mam na to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
A co tu taka cisza gdzie sie podzialy wszystki dziewczyny.Misia w domku nie ma i smutno mi samej(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jikaa
dziewczyny w jakim dniu cyklu najlepiej robic badanie prolaktyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graziabigos mnie pozwal przetrwać tylko mysl o kolejnej ciąży zakończonej urodzeniem zdrowego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Graziabigos ja wierze że tobie teraz też sie uda tak jak mi i innym które straciły pierwszego (lub poprzedniego bo niektóre z was mają już zdrowe dzieciaczki) uda sie teraz urodzić zdrowego i ślicznego bobaska i to nie jednedo :D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Ja nie moge dzis z siebie zanim sie odezwalam wy sporo napisalycie.Ja dzis same przygody mam lacznie ze zbiraniam jajka z podlogi hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Madusia_3 my sie jeszcze nie znamy ale mam nadzieje że sie poznamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia_3 witaj :D. Miło mi was wszystkie poznać. Jesteście super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daga ty też jesteś super :D !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
Ja jeszcze nie potrafię myśleć o drugim dziecku.Mam nadzieję,że to się niedługo zmieni.Na razie odwiedzam małą na cmentarzu codziennie i może to głupio zabrzmi ,ale czuję się tak jakby Nadia naprawdę była przy mnie i to daje mi siłę.Mam swoją upragnioną córunię,tyle tylko,że zobaczymy się troszeczkę póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i cieszę się bardzo, że tu dzisiaj trafiłam. Odstresowałam się i miło spędzam czas z wami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Graziabigos podziwiam cie !!! Ja też wierze że moje maleństwo czeka na mnie z Waszymi Aniołkami w niebie i jest szczęsliwe Ja po zabiegu zbierałam sie kilka miesięcy i to z pomocą psychologa a ty naprawde jesteś dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Daga ja też na to forum trafiłam przypadkiem sama i bardzo sie z tego ciesze bo wiem że moge tu mówić o tym co czuje i że wy to zrozumiecie KOBIETKI jesteście super i ciesze sie że "WAS MAM" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graziabigos ja cię podziwiam . Napewno jest i część jej zawsze pozostanie przy Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola u -sorki dopiero teraz zauważyłam dopisek - uczę maty w podstawówce :D a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziabigos
Muszę się z Wami niestety dzisiaj już pożegnać bo za chwilę mój Michacz wróci z pracy i na pewno będzie głodny a jak się naje to jak znam życie na pewno zasiądzie przed komputerem i już nie będę miała szansy na zajrzenie tu do Was. To było mega długie zdanie,przepraszam wszystkie nauczycielki jeżeli złożyłam je niepoprawnie, ale się spieszę dobrej i owocnej nocki pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc graziabigos. (znam to. Mój małżonek też uskutecznia zaleganie przed kompem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Graziabigos papa Trzymaj sie ciepło i zdrowo ?Mam nadzieje że jeszcze pogadamy jutro !!!! Daga ja sie ucze w technikum uzupełniającym !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Jako uczeń nie lubie zbytnio nauczycieli ale tylko niektórych :p Matmy nie pojmuje za nic w świecie !!! Ale taką nauczycielke jak ty to chciała bym mieć :D Masz może założone gg ????? Jeśli cie uraziłam to sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
to jest technikum gastronomiczne bo takie pasowało do zawodówki jaką skończyłam czyli kucharz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola u
Chyba każdy uczeń narzeka na swojego nuczyciela i ty pewnie też to robiłaś :p Napisz do mnie na numer 9734313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Zrobilismy sobie dzis z moja byla podopieczna (opiekowalam sie nia od 2 do 5 roku zycia) ktora ma teraz 13 lat i z jej 16 letnim chlopakiem konferencje po prostu plakalam ze smiechu takie fajne te dzieciaki maja swietne poczucie humoru.P{otrzebowlam takiej odskoczni.Pranko powiesilam teraz moge z czystym sumieniem poscielic lozio i isc spac dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×