Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

gablis ja chyba przyjade do Ciebie i dostaniesz klapsa po tyłku. Proszę dbać o siebie i zadnej pracy!! Dzidzius na zdjeciu przepiękny i jaki duuuuuzy:) Na wizycie wszystko bedzie ok ,zobaczysz.Juz nie pamietam ale chyba DawnaJusty kiedys pisala ze nie mozna sie martwic wielkoscia płodu bo u kazdej kobiety moze to wygladac inaczej wiec zadnych mi tu czarnych mysli tylko z usmiechem na twarzy do lekarza a pozniej szybciutko nam tu napisz co lekarz powiedział.Trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis a co do witamin to ja tez brałam feminatal a oprocz tego jeszcze kwas foliowy.Zreszta biore jedno i drugie do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie! Ostatni tydzień pracy i... ferie;) mam nadzieję, ze coś drgnie w moim małżeństwie;) jak narazie znów mam plamienia, myślałam, ze to trochę przedwczesna @, ale nie... jak dobrze pójdzie, i nie będę zbyt obolała po zabiegu usunięcia brodawki, to w tym miesiącu zaczniemy starania;) może to głupie, ale nawet nie dopuszczam myśli, że nie uda się nam za pierwszym razem... tak było z pierwszą ciążą... plan jest następujący: @, zabieg, wizyta u ginki i do dzieła;) biorę kwas foliowy- i to wszystko... normalnie- piję czasem piwko, czy winko... nigdy nie paliłam... chyba czas przenieść się do drugiej tabelki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):):). Gablis olej pracę. Ja wiem, że ciężko jest wysiedzieć w domu ale dobro dzidzi to siła wyższa. Celicia, może ja też Ciebie dowiedzę razem z Martą, ja w sumie cały dzień siedzę na bocznej 3 Maja, czyli też w centrum. Ja mam dzisiaj w pracy imieniny koleżanki i szampan szumi mi juz w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
beta - 332 .rece mi sie trzesa. nie uwierze poki nie zobacze. nie dopisuje sie jednak do tabelki zby nie zapeszac. z jednej juz sie kiedy wypisywalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przenoszę się do II tabelki ;) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czerwiec rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik niuuusia.....21.....Częstochowa...27.01...9tc_12.08..... ??? Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin.............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.........Ełk..........07.02......5 tc_13.09.....luty -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie-> gratulacje!!! musisz wierzyć, ze będzie dobrze! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
joka dziekuje.staram sie myslec pozytywnie, ale martwie sie zeby to ciagnace sie przeziebienie i kaszel nie wyrzadzily szkody. zmykam do lozeczka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie gratulacje. Ja wierze, ze wszystko bedzie dobrze.Najważniejsze abyś teraz nie chorowała. Bardzo, bardzo się cieszę. Ja tez tak chce,mam nadzieje, ze w przyszłym miesiącu zacznę się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do witamin - wyczytałam gdzieś, że w I trymestrze preparaty witaminowe nie są wskazane (a nawet wręcz przeciwwskazane), bo zawierają dużo witaminy A, a na początku to niedobre dla dzidziusia. I żeby je łykać dopiero w II i III trymestrze. Ale zabijcie mnie, nie wiem, gdzie to znalazłam :( Mój gin na pierwszej wizycie zakazał brać witamin, kazał za to łykać kwas, więc może dla pewności lepiej zamienić witaminy na kwas? monikapie - TRZYMAM KCIUKI!!!! A ja mam doła, bo w mojej pracy były spore podwyżki, a ja oczywiście dostałam znacznie mniej, no bo przecież przez jakiś czas będę nieproduktywna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta ciężarna
Poronilam w 8 tyg ciazy po 3 miesiacach i to niecalych zaszlam po raz drugi w ciaze i teraz jestem w 4 miesiacu ciazy uwazam ze nie ma z zajsciem w ciaze po stracie poprzedniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta ciężarna
witaminki polecam centrum materna naprawde dobre zawieraja kwas wiec oprocz nich nie trzeba nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy-> ja właśnie łykam m.in. wit.A i o ile się nie myle, to jest tam napisane, ze nie wolno zażywać w ciąży... podobnie jak Silica, którą łykam od niedawna i która baardzo mi pomaga na wypadające włosy... jak zaczniemy starania, to poprostu przestanę brac te preparaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy mam do Ciebie pytanie Czy słyszałaś coś na temat przeciwciał przeciwplemnikowych??? Ciężarna Afrodyta gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta ciężarna
wit A powoduje znieksztalcenia czaszki u dziecka to jest naprawde niewskazana podczas ciazy witamina dlatego nie jedzcie szczawiu szpinaku watrobki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka - ja tez nie dopuszczałam innej opcji jak tylko taką że uda nam się za pierwszym razem... no i niestety sie nie udał:( Przy pierwszej ciąży udało nam się za pierwszym razem i aż nie moglismy w to uwierzyć, dlatego teraz tez się tego spodziewałam. Ale widocznie tak miało byc... Mam nadzieję że Wam się uda od razu! My czekamy do nastepnego cylku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie gratulacje, mówiłam, że beta dobra. Ja dzisiaj też byłam na becie 2685, a dopiero 17 dzień po owu. Wieczorem idę do ginka, może zobaczę już swoją fasoleczkę? wiem, że jest wcześnie, ale beta ładniutka więc może coś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie GRATULUJE🌼 ale Wam zazdroszcze ja tez juz bym chciala zaczac staranka a tu 3 @ nie widac:( jeszcze nigdy tak nie czekałąm na @ ale to zycie jest przewrotne.Ciesze sie z Wami ciezaróweczki i przezywam te wazse ciaze jakby to mnie dotyczyło.Trzymajcie sie dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy to znaczy ze nie powinno sie brac witamin w I trymestrze ciazy tylko kwas foliowy? a teraz przed staraniami moge brac te witaminy? biore feminatal i bralam go od samego poczatku ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście też ściskam baaardzo Monkapie i 100-krocię!! Zazdroszczę Wam strasznie a szczególnie dzis kiedy wiem że tym razem nic z tego. Teraz to chyba będę żyła tylko od końca jednej@ do terminu nastęnej@ z nadzieją że się nie pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie i 100krocia - rewelacja, czyli już niedługo wpisujecie się do tabelki!!! trzymam kciuki za wasze fasolki:) a wy trzymajcie za moją 🌼 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się Madzia79 na kazda z nas przyjdzie odpowiedni moment,musimy być cierpliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Rudi za dobre słowa... Ale ja jestem taka \" szybko szybko\" - tak mówi o mnie moja siostra:) Ale oczywiście będę cierpliwa - obiecuje a zreszta jakie mam wyjscie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane jak ja za Wami tęskniłam :) Cały weekend walczyłam z chorobą mojego Kamilka. Przez trzy noce miał bardzo wysoką gorączkę. Ale dziś jest już lepiej. monikapie - VIVAT!!!!!! Gratuluje z całego serducha! graziabigos - cieszę się, że tutaj zawitałaś. gablis - dbaj o siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Małym wzrostem dzidziusia się nie martw. Dzieci rosną skokowo - dwa dni stoją, by potem w ciągu jednego dnia nadrobić zaległości. Dawna Justy - witaminy dla ciężarnych mają dużo mniejszą dawkę wit A od normalnych zestawów. Myślę, że branie witaminek typu elevit, materna nie zaszkodzą i nie spowodują przedawkowania tej witaminy. Odnośnie podwyżek to doskonale Cię rozumiem. U mnie podwyżki są w marcu i wiem doskonale, że obejdę się smakiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodyta Gratulacje :) A co do problemów z zajściem w ciążę po poronieniu - niektóre nie mają z tym problemów, inne mają. Ja nie miałam, ale są na tym forum takie dziewczyny, które starają się już kilka miesięcy i nic. To nie ma nic wspólnego z samym poronieniem, tylko z cyklami i ogólnym stanem zdrowia. Co do witamin. Tak jak napisałam, mnie mój gin w I trymestrze nie kazał brać witamin, tylko łykać kwas foliowy. Ale w pierwszej ciąży lekarka kazała. Więc tradycyjnie - bądź mądry, pisz wiersze. Czytałam, że łykanie preparatów witaminowych w I trymestrze nie jest wskazane, lepiej się dobrze odżywiać. I to wcale nie znaczy, że nie wolno jeść wątróbki, szpinaku itd. Można, byle z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przeciwciał przeciwplemnikowych. Nie wiem na ten temat zbyt dużo, wiem jednak, że takie istnieją. Są przyczyną męskiej niepłodności. Polega to mniej więcej na tym, że organizm mężczyzny wytwarza przeciwciała, które atakują plemniki. Takie przeciwciało łączy się z plemnikiem, w wyniku czego powstają różne nieprawidłowości, które utrudniają plemnikom wykonywanie ich \"zadania\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki będe się pomalutku zbierała.Jak juz wspominałam dzisiaj mam inwentaryzacje wiec trzymajcie za mnie kciuki bo boje sie jak cholera:( wroce pewnie gdzies o 4 rano przespac sie chwilke i na 9 znowu do pracy:( zycie jest okrutne:) dawnaJusty u mnie w pracy tez podwyzki tylko jeszcze nie wiemy kto i ile .Ja pewnie tez dostane niewiele albo wcale bo juz ostatnio grozono mi ze nie dostane premii wtym miesiacu ale ja potrafie walczyc o swoje:):):) premie dostane ,a podwyzke? okaze sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikape-❤️ po prostu nie wiem co mam powiedzieć:-D GRATULUJĘ! 100kocia-ładnie Ci beta wzrosła, oby tak dalej:-) gablis-ja przyjde tam razem z rudi i dostaniesz po dupsku! do łóżka i odpoczywać:-) a ja w piątek zrobiłam bete i wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×