Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

monikapie ja sie juz sama domyslilam..to na pewno sprawy hormonalne.... płakac mi sie chce...... moje zycie juz nigdy nie bedzie normalne..... pamietacie jaka bylam jeszcze wczoraj szczesliwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuusia a wcześniej przed ...... miałaś regularne cylke czy też nie ?? To dziwne że taka wielka różnica- że jeden 37dniowy a drugi zaczyna sie po 21 dniach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
lolu u jest mi ciezko ale moge o tym napisac. Tydzien temu w srode po prostu przestalam czuc mojego maluszka a przeciez dzien wczesniej jeszcze dosyc mocno dawal sie we znaki. Trudno w to uwiezyc ze dzien wczesniej bylam najszczesliwsza mama pod sloncem a nastepnego poczulam ze chyba umre. Mieszkam w Anglii moj angielski nie jest zbyt dobry wiec poszlam do lekarza z moim najdrozszym mezem tam probowali znalesc tetno ale nbie stety nie mogli z wielka nadzieja powiedzieli ze tak moze sie zdarzyc ze dzidzius mogl sie odwrocic i ciezko go uslyszec ale natychmiast skierowali nas do szpitala na usg. Nigdy tego nie zapomne polozylam sie na lezance i nie moglam spojrzec w monitor i slusznie bo tam nie bylo widac bijacego serduszka pielegniarka ktora robila usg pokiwala glowa powiedziala ze bardzo jej przykro i wyszla bo ja zaczelam krzyczec i plakac razem z moim mezem. Ciaza poprostu obumarla nie wiadomo z jakiej przyczyny. Nie moglam w to uwiezyc bo to byla moja druga ciaza nigdy bym nie powiedziala ze moze mnie to spotkac przeciez juz urodzilam cudowna coreczke Darunie dzis ma 3.5 roku. Dziekuje Bogu ze ja mam bo jest mi troche latwiej bo wiem ze do niej moge sie prz\ytulic i wyobrazic sobie mojego Marcelka. Ona taak nie mogla sie doczekac kiedy zobaczy swojego ukochanego braciszka. Czekam na wyniki badan krwi i na wynik z analizy lożyska bo na sekcje sie nie zgodzilismy. Widzialam moja kruszynke nawet moglam przez trzy godz jego przytulac. Kocham go calym sercem i wierze ze pewnego dnia Pan Bog nam to wynagrodzi przeciez jest sprawiedliwy. Pozdrawiam cie serdecznie moze dzieki wam bedzie mi latwiej, a do tego jeszcze to ze jestem za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed zawsze mialam 30 dniowe....od zawsze.......... po zabiegu pierwsza mialam po 37 i co @ to mi sie cykl skracał...oststnio bylo 28 dni i juz taka bylam szczesliwa ze wszystko wraca do normy...a tu masz babo placek...we wtorek wizyta u gina.... juz czuje brzuch wiec zaczyna sie @.....szlag mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu....tak mi przykro.... nasze zycie juz nigdy nie bedzie normalne.... i nigdy nikt nam nie odpowie za jakie grzechy musimy przezyc smierc naszych kruszynek....przeciez tak bardzo je kochamy..... zagladaj tu do nas jak najczesciej.... wiedz ze tutaj mozesz sie zawsze wykrzyczec, wypłakac , wyzalic ..... radosne nowiny tez chetnie przyjmujemy ;) wiem ze nie ma słów które złagodza twój ból.... sama musisz go przejsc... ale my bedziemy ten ciezar dzwigac razem z toba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
Madusia 3. Czy moge zapytac dlaczego twoja ciaza zakonczyla sie w 20 tc. Czy cos wiadomo na ten temat czy wszyscy rozkaladaja rece tak jak u mnie. Czekam jeszcze na reszte wynikow ale watpie czy coss bedzie wiadomo. Lekarze zapewniali mnie ze dzidzius zdrowy ze juz nie bedzie trzeba robic usg bo rozwija sie wysmienicie. Taka bylam pewna ze wszystko jest ok a tu taka tragedia jest mi bardzo ciezko ale wierze ze dzieki wam bedzie lepiej. A moge wiedziec dlaczego tak dlugo czekasz,staracie sie a nie wychodzi? Również zycze ci milego wieczorku ja nadal leze bo jeszcze bola mbie piersi bo produkuje sie pokarm ale juz jem tabletki na spalenie i czuje ze powoli dzialaja. Caluje i dziekuje ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu nie wiem co mam teraz napisać ! Przykro mi i to bardzo a może PRZYKRO to małe słowo przy tym co przeżyłyśmy bo nie ma odpowiedniego słowa by to określić Moge Cie jedynie przeprosić za to że zapytałam i że rozdrapałam przecież świeże rany ! Zaglądaj tu jak najcześciej i pisz o tym co cie smuci i cieszy !! A ..... gratuluje córeczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuusia mysle ze masz to plamienie na @. Rozregulował ci sie. Bardzo prawdopodobne ze bedziesz miała krótkie cykle teraz. Nieiwem tak mysle, ale i tak idz do ginekologa. Asiu pozdrawiam. Mam nadzieje że ten topic cie pocieszy. I ja mam juz jedno dziecko i myslałam ze nic takiego spotkac mnie nie moze. A jednak........To ze jest juz jeden maluch na świcie nie znaczy ze z drugą ciążą bedzie wszystko ok. Jak sie okazuje nie można byc niczego pewnym. Jeszcze raz mocno cie pozdrawiam. A co porabiasz w Anglii i długo tam jestes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki wiem że mierzenie tempki po całym dniu nie ma sensu bo ona troche wrasta ale ja zmierzyłam i czy 37,7 to normalna tempka pare godzin przed @ ?????? Zawsze jak mierzyłam tempke wieczorem (tym przed przyjściem @) to najwiecej miałam 37,3 !!! Cholera cośnie tak bo nie mam prawie wogóle objawów @ (jedynie bóle krzyży i nadzwyczajna ilośc wyprysków) Może ja po tych 7 cylkach starań jestem przeczulona ale chyba coś jednak nie tak !! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa dwa wyjscia. Albo dostaniesz @, albo jestes w ciazy. Ale napewno nic nie jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie mam żadnych objwów ani na @ ani na fasolke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
asia b - jak to dobrze, ze masz corunie niuuusia - to co Ty? to nie koniec swiata. nie obraz sie, ale troche sie usmiechalam jak czytalam Twojego posta bo ja tak samo emocjonalnie do wszystkiego podchodze. i raz latam nad ziemia a na drugi dzien nie chce mi sie zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
EvaWer mieszkam w Anglii juz dwa lata a moj maz prawie trzy. Ja w sumie nic nie robie, moj maz pracujeJa ostatnio zajelam sie tipsami zakladam zdobie itp dopiero sie rozkreca. Robie to wszystko domku bo dzialalnosci nie oplaca mi sie zakladac. A tak po za tym to opiekuje sie moja coreczka bo jeszcze nie chodzi do przedszkola. Pozdrawiam najmocniej ciesze sie na prawde ze jestescie i mnie rozumiecie bo kto inny by mnbie zromumial jak nie wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola ja na @ tez nie mam żadnych objawów. No moze poza tym ze jestem gderliwa. Ale mam zaznaczone w kalendarzyku ze ma przyjsc i przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My przeżyłyśmy to cio ty Asiu a ktoś z \"zewnątrz\" nie zrozumie i nawet nie potrafi wyobrazić sobie tego bulu (choć niektórym sie wydaje że rozumieją !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikapie to nie o to chodzi ze nie chce mi sie zyc.... chodzi o to ze ja nigdy nie mialam problemów tego typu...zadnych hormonalnych...zawsze @ jak w zegarku..nigdy nie widziałam brązowego plamienia... i nie jestmi do smiechu wiedzac ze cos ze mna jest nie tak...a do tego dochodzi jeszcze fakt ze przestałam swirowac na punkcie zajscia w ciaze to pojawil sie nowy problem...co ze mna jest nie tak i teraz to bedzie mi przeszkadzało...i bede o tym ciagle myslec dopóki nie pojde do lekarza.., a jesli rizpoczyna sie @ to pojde do niego dopiero jak sie skonczy....a do tego czasu znow bede sie zamartwiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer ale ja kurcze zawsze miałam silne objawy na @ chyba że mój organizm szaleje i próbuje mnie zwodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie. Moze tak być. Niuuusia bidulko nie zamartwiaj sie. No niewim jak ci pomoc. Najlepiej by było jednak spotkac sie z ginem. Dobija mnie ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva ja tego film nigdy nie lubiłam i tak jak Kevin to puszcxzają bez przewy - jaiś rytuał :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga przesyła całuski i pozdrowionka- padł jej net i dziś nie napisze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz co ja go kiedys nawwet ogladałam z usmiechem, a teraz mnie w ogóle nie śmieszy. I w ogóle załosny ten film. U niej brzucha nie widac , jest w 2 m-cu a pokazują ze w jej brzuchu juz dziecko z wykształconymi wszystkimi konczynami, oczami, nosem i uszkami. Głupi ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez te dzisiejsze humory zapomniałam wam napisac co mi sie dzis przytrafiło... otóz bylam na zakupach w realu...miałam juz pełny wózek zakupów..zostawiłam go z boczku i poszłam zwazyc sobie pomidorka i papryke....wracam na miejsce a wózka nie ma...przeszłam w koło...no zniknął.... najgorsze bylo to zewózek byl pełny i zapełniałam go prawie godzine...........załamka................ przechodził akurat nasz detektyw i pyta sie mnie co ja taka przestraszona...to mu mówie ze mi ktos pełny wózek zakosił...a on w śmiech...nie uwierzył mi tylko mówi przez smiech ze pewnie nie pamietam gdzie zostawiłam.....ale wkoncu moj wyraz twarzy go przekonal i mi uwierzyl..ja juz gotowa byłam wziac drugi wózek i isc go napełniac po raz kolejny ale on postanowił wszcząć poszukiwania ;) no i tak łazilismy po całym sklepie ja mu powiedziałm mniej wiecej co bylo w wózku i szukalismy,....no znalazl w drugiej częsci sklepu... ten tajniak powiedział ze albo ktos sie pomylil i zorientowal po jakims czasie ze to nie jego wózek albo ktos specjalnie wziął bo moze myslal ze torebka byla zostawiona i cos \"zarobi\".. wkazdym badz razie skonczylo sie szczesliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle telewizja puszcza teraz takie filmy że szkoda patrzeć !!! Już wole ANIMAL PLANET bo tam przynajmniej można sie czegoś ciekawego dowiedzieć !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia dobrze że to kończy sie dobrze w sanach chociaż bo w życiu nie zawsze !!! A wyjątkowo \"mądre\" kobiety potrafią zostawić torebke w wózku i odejść od wózka a dla kieszonkowców to zarobek bo wiadomo co kobiety noszą w torebce :p- forsa komóra karty kredytowe a nawet zapisane gdzieś na karteczce pin do karyt bankomatowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już ide spać bo ostatnio dużo tego potrzebuje :p Słodziutkich snów życze waszystkim a szczegulnie fasolkao i ich mamusiom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem! Moje przeziębienie powoli odchodzi w sina dal :) Asiu bardzo mi przykro, chociaz wiem, że to za mało! Jeśli tylko masz ochote pisz do nas jak najwięcej!A gdzie mieszkasz w Anglii, bo ja też tu jestem :) Mieszkam w Luton!I wogóle to jak narazie przeraża mnie podejscie angielskiej państwowej służby zdrowia do kobiet w ciąży przed 12 tygodniem :( Buziaki :) Ps. Wklejam się poprawnie w tabelce :) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czerwiec rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin.............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gg 7316026 gawit_27.........27.......Luton(Łódź)...4.01.2007.......11.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!Coś popsułam i dodało mnie pogrubioną!Poprawiam to teraz i mam nadzieję, że będzie dobrze :) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czerwiec rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin.............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gg 7316026 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......11.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu mnie pogrubia?Jak któraś umie to zmienić to bardzo proszę, bo ja nie wiem jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....15.02......7tc_26.10 ..........? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czerwiec rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.. ........ ??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin.............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007 gawit_27.........27......Luton(Łódź)....4.01.2007......1 1.10.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×