Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość CELICA
No prosze,ja sobe pieknie szusuje na nartkach a tu takie dyskusje.... Ja mam cos do dorzucenia,do tej dyskusji która chyba na szczescie jest juz zamknieta.Jestem szczesliwa,ze tu trafiłam ,bo poznałam duzo fajnych dziewczyn i poczułam sie lepiej kiedy wiedziałam,ze jest ktos kto mnie rozumie.Niestety,ja tez pisałam kiedys,ze nie moge patrzec na cieżarne,ale było to swiezo po stracie...Nigdy natomiast nie zrobiło mi sie zle na wiadomosc ,ze któras z topiku jest juz w ciazy!!!Dlaczego???Bo wiem,ze te dziewczyny przezyły ten koszmar tak samo jak ja i jestem szczesliwa,ze moga nam teraz pisac o swojej ciazy!!!Bo daja mi nadzieje i siłe :) TE ciaze po stracie sa inne od tych ,,zwykłych,, przynajmniej dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem przeażona.... mam jakies brązowe plamienia...20 dzień cyklu mochanka zadnego nie bylo wiec ciazy na pewnie nie ma.......tylko te plamienie....czy któras z was wie co to cholewka może byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuusia a co ile dni masz @ ? Może @ przyjdzie wcześciej ??? Regularne masz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuusia a moze masz za niedługo @ dostac. Pisałas mi na gg ze czekasz. To moze idzie powoli ku tobie. Ja zadnych takich palmien nigdy nie miałam. No i mam teraz 2 jak w zegarku taki sam jak przed ......niepowiem czym. Czyli co 24 dni. No ja jestem chetna na spotkanko latem w zakopanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
Do niusi: skontaktuj sie lepiej z lekarzem ,ja takie miałam lekkie brązowe od 10 tyg. ,no i w 12 tyg.pooniłam.Lepiej zapytać.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka motewka
a ja przeczytalam 20 tydz. ciązy:) tylko o tym myśle po stracie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no....ostatnio miałam 28, wczesniej 30, 35,37.......przed ciaża zawsze co 30!!! nawet jakby sie jeszcze troszke skrócił cykl to do diaska nie na 20!! to na pewno nic normalnego!!! a do tego NIGDY nie miałam zadnych plamień. wyć mi sie chce...bo jak juz sobie wszystko poukładam i jest dobrze to jakies kure...stwo mi wyskoczy.... i znów dół...i znów bede sie zadrezac co to do cholery jest.... a wcale tego nnie jest mało ;( we wtorek lekarz...obowiązkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia wszystko będzie dobrze !!! I wszystko Ci sie poukłada !! Niemartw sie :-( !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie wiem, jak Wy, ale ja mam coś takiego, że jak się biorę do większych porządków to zaczynam od... bałaganu! To już tak wychodzi, że zanim zrobię porządek to jak w dominie tworzę sterty bałaganu, a potem stopniowo je kasuję, a w efekcie naprawdę jest wysporzątane a nie tylko po łebkach. A znacie takie uczucie przy remoncie. Dom do góry nogami. Życie przypomina prowizorkę. Śpię w wannie, a telewizję oglądam przez okno u sąsiada ;) Ale tak naprawdę to nie chodzi mi o żadne porządki, ani nawet o remont, tylko o Waszą dyskusję. Nie powiem- zawrzało! I już myślałam, że jedne przejdą ,,do lewicy\", a inne zostaną ,,z prawicą\" ;) Na całe szczęście kilka sprytnych postów i Wasz zdrowy rozsądek oraz sympatyczna natura zwyciężyła. Jak to się ma do porządków i remontów? Otóż, chociaż wyglądała ta Wasza dyskusja dosyć groźnie i być może wiele stresu, łez i poczucia niezrozumienia wywołała, to z mojego punktu widzenia była to najlepsza rzecz, jaka mogła nam się przytrafić. Dlaczego? Bo moim zdaniem choć łączy nas wspólny dramat, choć chcemy razem podjąć nowego wyzwanie (czytaj: temat topiku) to tak naprawdę różnimy się od siebie!!! Różnimy się i Wy to już wiecie, bo o tym trafnie pisałyście. Szkopuł twi jednak w tym, czy my nawzajem te różnice uszanujemy? A po przeczytaniu powyższych stron wiem już, że tak :) Ta burzliwa dyskusja pokazała nam, że planowanie i starania mają wiele barw. Że każda z nas startuje niby z tej samej pozycji- Nasze straty- a jednak z bardzo różnych pozycji- jedne bowiem mają jeszcze siły aby starać się, a inne tej siły chwilami nie mają, albo jedne zrobiły już znaczne postępy :), a inne tylko o tym marzą (i to jak bardzo ). Dlatego życie toczy się dalej i nasz topik na szczęście też. A my wiemy o sobie o tyle więcej. A to między przyjaciółkami jest przecież takie ważne. Prośba jest taka, jakby co, to nie łapmy się za słówka. A niejasności ,,rozjaśniajmy\" w czasie naszych pogaduszek. A żeby nie było, że jestem z boku, to dadam, że te uczucia - starających- też nie są mi obce. Ja wciąż wsłuchuję się w płacz małej Sąsiadeczki i zaliczam kolejne górki i dołki: - Czy będę miała Dzidzię? - Czy nie jestem już za stara? - Czy historia się nie powtórzy? - Czemu poraz kolejny mam @? - Czemu i czemu... Ale ja sobie daję zgodę na te rozterki, łzy i doły... Daję sobie przyzwolenie na żal i smutek. A jak przychodzi choc na chwilę nadzieja to chwytam się jej i trzymam ile się da. Balbinkę- proszę o nazwy tych testów owu.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celavie śliczny wykład :p Doprowadz dziewczyny do porządku bo ja uwarzam że nie po to się tu jednoczymy żeby sie kłócić !!! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuusia ja teraz miałam plamienia jednodniowe -28dc, czyli wychodzi na to, że przed zajściem w ciąże..nigdy wcześniej tego nie miałam!hmm mówiłam ginowi ale nic mi na ten temat nie powiedział..bo pewnie to było od zafasolkowania:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia b
CZesc dziewczynki zagladnelam tu dopiero pierwszy raz ale od razu zrobilo mi sie lepiej. Od tego tragicznego dnia minal dopiero tydzien moj anioleczek Marcelek odlecial 10.02. Musialam go urodzic bo byl to juz 21 tc nie bylo mi latwo i nadal nie jest ale wierze ze za jakis czas moje zycie odmieni sie na nowo. Wierze ,ze moj organizm pozwoli mi na to jak najszybciej. Dziekuje wam ze ten link powstal i istnieje na pewno bedzie nam latwiej podnies sie na nowo. Pozdrawiam was te zaciazone i te nie. Na pewno ktoregos dnia nam sie uda wierzmy w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko weszłam w ten link a tam wyskoczyło: Nie znaleziono poszukiwanej przez Ciebie strony Allegro !!! A dlaczego ty nie leżysz skoro ginek kazał tylko tu z nami \"romansujesz\" :D ??? Marsz do łóżka i dbaj o tą malutką fasoleczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka tylko ze ja na milion procent nie zafasolkowałam....bo niby jak???? wiatropylna??? szlag mnie trafia i nie wiem co ze soba zrobic!!! zawsze cos musi sie schrzanic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia b przykro mi z powodu twojego Aniołka :-( !! Jeśli możesz i chcesz o tym pisać to dlaczego tak sie stało że Marcelek musiał tak szybko sie urodzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuuusia nie potrafi i nie moge nic na ten temat powiedzieć bo nie wiem co sie dzieje w twoim organizmie i dlaczego plamisz - nie miałam u siebie z tym problemu bo plamiłam zawsze tylko dzień przed przyjściem @ (a dziś nie wiem dlaczego nie plamie) no i wtedy kiedy poroniłam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pofatygowałam sie i znalazłam tabelke.... wpisywac sie dziewczyny bo straciłam rachube.... cięzarówki boicie sie ostatniej tabelki??? ;) TABELA I - PLANUJĄCE NICK.............WIEK.......MIASTO.. ....@. ........strata..........start tiki_tak...........27......Wroc/Legn......?.......11tc_ 06.09...styczeń niusieniek........26......Olsztyn...........?........8tc _23.09....sty/lut Mania78.......28......Lublin.............20.01.....7tc_ 13.09....sty/luty EvaWer........34.....Częstochowa....23.12......7tc_26.10 ..........? Celica..........36.......Krasnystaw.....?..........11tc_ 18.10..........? Agapa..........22.......Płock.............???.........12 tc_12.04.2006.... Alekto........27........Galway.........................3 1 tc...05.03.2006 -Marta77....30.......Lublin........03.02.......9t c22.09...maj-czerwiec rudi26...26....Częstochowa..25.12...11tc_27.11.0 6...kwiecien betty82....24.. Radlin(ok. Rybnika)..... 11tc_19.11.06....luty/marzec monikapie....28....Skierniewice.........16tc_31.10.06.. .styczen/luty alekto.........27........Galway.............31tc..05.03. 06.......kwiecień Lidka79......27.....Białystok........25.02.....13tc_02.1 0.06...marzec Caroline_23..23.....ok. Wrocławia...17.12...9tc_16.11.06...kwiecień Nicolla ....... 26 ....Warszawa ........? ....... 9tc-24/01/07 ... ok. maj niuuusia.....21.....Częstochowa...24.02......9tc_12.08.......... ??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK........WIEK........MIASTO....... @........strata........starania_od OLI..........26.......ok.Siedlec....15.01.07.....9tc_22. 02......maj\'06 gawit_27...27.......Luton........8.12......6_7tc.10.03.. .październik Ania_Białystok..27..Białystok.......5.12.....23tc_24.03. 06...listopad ma-lenka20..20..ok.Jastrzębie Zdr..04.02..13tc_20.10.....grudzień Zaba22.......24....Kraków..........28.12....13tc_ 29.05.06...sierpień 100krocia.......25.......Rybnik..........30.01.....7tc_ 06.09...styczeń Balbinka-2......28......Katowice......13.01......9tc_01. 07....listopad Madusia_3......32.....Świnoujście....08.01...19tc..20.06 .06.....luty lola u..........22.....Rzeszów........21.01...12tc...18.04.06...w rzesień -marta77...30....Lublin.............03.02.....9tc..22.09 ...maj-czerwiec Madzia79......28......Kraków.......02.03.....10tc_23.10. ...stycz joka...........30.......Ełk..........05.03......5 tc_13.09.2006.....luty07 -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK..........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak.......TSH.T3.T4.APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL .Toxo,Cmv Lidka79........brak.......bilirubina,cytomegalia,chlamyd ia,toxo,d-dimery,ukł.krzepnięcia,glukoza,tsh,ft4,zesp.antyfo sfolipidowy,spermiogram+posi EvaWer............brak........................toxo Agapa.............heparyna/aspiryna.......toxo,cytomegal ia,różyczka,TSH,przeciwciała antykardiolipinowe Alekto......Warfarin,deltacortil enteric...zrobione wszystkie możliwe Gablis..............brak......................laparoskop ia mania78......................................toxo,różycz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, p/ciała p/plemnikowe, spermiogram niuuusia...........brak.....................toxo,cytomeg alia, posiewy betty82........brak...przeciwciała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.....brak.......................toxo -------------------------------------------------------- ------------------------------- TABELA IV - dolegliwości NICK............dolegliwości 100krocia..macica_dwurożna,niedomoga_lutealna,podwyższon a_PRL,,cysta Peppetti - mięśniak macicy, wole tarczycy Agapa.......zespół antyfosfolipinowy. Alekto..NWC(nie wiadomo co)...+...przeciwciała przeciwkokardiolipinie -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V -oczekujące dzidziusia Nick..............WIEK.....MIASTO.....OSTATNIA@ .....TERMIN gablis ............25 ........Poznań .... 3.12.2006 ......09.09.2007r. Peppetti.........30.........ok.Łodzi...14 12 2006.......22.09.2007r. iza iza............26........Rybnik.......3.12.2006....... Dawna Justy....38........Gdańsk......7.10.2006........14.07.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze niuusia nie wiem jak mam Ci pomóc:/ idź do gina albo zadzwoń i spytaj o co może chodzić? a może miałas jakąś małą nadżerkę albo coś takiego? ja się wpiszę do tabelki dopiero 3 marca jak wrócę od gina i powie, że wszystko ok:-P balbinka do łózka:-Pi tak w ogóle GRATULACJE!!!ja już jestem po pół godz drzemce, zapasie kinder bueno i leniuchuje w łóżku z mężem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia_3
Asia b witam serdeczni dokladnie wiem co przezylas bo ja swojego synka rodzilam w 20 tc boalo jak dizbli strasznie zwracalam.Potem bylo ciezko ale dzieki przyjaciolom mamie dziewczyna z topiku i mojemu obecnemu narzeczonemu sie ozbieralam tylko u mnie to juz 8miesiecy zaraz bedzie.Powoli dojdziesz do siebie my ci pomozemy weprzemy bo fajne z nas grono przyjaciol.Sciskam cie mocno i caluje. Zaraz idziemy do kumpeli ostatnio mnie wpienila jak pilymy ale nidlugo wyjerzdza wiec kawe pozegnalna z nia wypijemy milego wieczorku Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka ja spałam godzinke :D Aty jak sie dziś czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta..mama niskie ciśnienie a to co się dzisiaj dzieje na dworze to koszmar..tylko spać i spać..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem padnieta..mama niskie ciśnienie a to co się dzisiaj dzieje na dworze to koszmar..tylko spać i spać..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnimi dniami chodze senna odkąd tylko wstane rano złóżka:p Propo ciśnieea to ja zawsze mam niskie !!! Teraz przygotowuje sie do nocnego przyjścia @ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak szczerze to nie mam żadnych objawów na @ tylko krzyże troszke bolą :-( To az dziwne u mnie bo zawsze bolał juz brzuch i miałam plamienia a teraz nadal biały śluz i tylko lekkie ukłócia w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
asia b - mi tez bardzo przykro :-( musimy zyc nadzieja,ze sie uda. bo dlaczego mialoby byc inaczej. ciese sie, ze do nas dolaczyla. jesli chodzi o domy to mnie szlag trafia. ci ludzie sa beznadziejni. wczoraj o 18 mielismy podpisywac umowe a oni pol godziny wczesniej zadzwonili, ze przekladaja na sobote. i tak w kolko. jakby nam nie zalezalo tak bardzo to bysmy ich dawno w d.. kopneli. ale podba nam sie ten dom. i osiedle fajne. ale jak pomysle, ze 200 tys. za stan surowy to mnie krew zalewa. ale z drugiej strony u nas sama dzialka kosztuje blisko 100 tys. , mimo ze to taka dziura. zastanawaimy sie jeszcze nad jednym blizniakiem. co prawda do remontu, ale dzialka wieksza, miejsce fajne i tylko 140 tys. tyle, ze blizniak. mamy czas do jutra. wlasnie skonzylam korki. mialam nowa gimnazjalistke - skromna i zdolna - ja to mam szczescie do uczniow. byla tez ta mala dyslektyczka, o ktorej pisalam. jako jedyna z klsay ma 5 na polrocze a mi glupio bo wiem, ze juz nic nie pamieta.dzis musialam ja nauczyc godzin, a ona sie na zegarku nie zna. wiem, ze w nia to wpoje ale i tak zaraz zapomni. szkoda mi jej, bo jest naprawde kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikapie mój prawie 13letni brat też jest dyslektykiem i trudno go czego kolwiek nauczyć bo wszystko zapomina i ciągle ktoś musi mu pomagać !!! On sam nieraz bardzo chce sie czegoś nauczyć i płacze bo poprostu nie pamięta !!! :-( Ale musze przyznać że na zegarku sie zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem załamana.....plamienie coraz większe......................szukam w necie wyjaśnienia bo swiruję....jeśli ono przejdzie w @ to ja juz nic nie rozumiem.....21 dni....przeciez to nie jest normalna długosc cyklu......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
ja gdzies slyszalam, ze to wlasnie chlocy czesciej sa dyslektykami. no to ladnie go tam musicie nameczyc :-) co tam dysleksja??? najwezniejsze, ze zdrowy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
niuuusia - pewnie Cie to nie pocieszy ale moze to jakies sprawy hormonalne. ja plamilam przed i dlugo po ostaniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×