Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

EvaVer Przecież u Ciebie z drugim dzieckiem nie byłoby problemu, zanim to drugie posżłoby do szkoły to pierwsze by skończyło, a skoro mi sie udawało opłacić w szkole wszystko za siebie i za dwie siostry to się da zrobić. Ale fakt, wszystko strasznie kosztuje, ja tam dziękuję Bogu, że mam męża który duuużo zarabia bo przynajmniej moge mieć wszystko co chce :D no, prawie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryzja
Witam tak czytam sobie was i wasze problemy i tak sie zastanawiam dziewczyny nad wami hmmm na tymi co nie moga zajsc w ciaze albo sa po kilku poronieniach a wiec moze poprostu nigdy nie bedzie wam to dane bo jestescie zle dobrani ze swymi partnerami poprostu macie podobne wspolczynniki genetyczne i to jest powodem wazych tragedii . sory ze tak pisze ale tak sie zdarza.ze facet zapladnia swa kobiete i powstaje ciaza ale nic z tego nie wychodzi gdyz wystepuje blad genetyczny i ciaza zamiera.Znam nawet taki przypadek mianowicie moja przyjaciolka miala 3 poronienia 2x miala puste jajo plodowe a za 3 bejbik obumarl w 4 tygodniyu.w jej malzenstwie przez to nie ukladalo sie najlepiej maz chcial adoptowac ona sie niezgadzala wychowywac cudzego dziecka ciagle sie klucili pewnego razu ona w chwili zapomnienia spedzila noc z kolega z pracy po 2 tygodniach dowiedziala sie zejest w ciazy wiedziala ze nie z mezem bo miedzy nimi nic nie bylo w tym cyklu ale mezowi zaraz nasciemniala ze mialanieregularne itd on to kupil Ta jej 4 ciaza rozwijala sie zdrowobez zadnych komplikacji -tamtemu frajerowi nawet nie powiedziala o ciazy - i dobrze 2 lata temu urodzila gabrysie jej maz nawet szuka podobienstwa "swej" corki do siebie i wmawia sobie na sile ze jest do niego podobna:) niech mu bedzie no nie? No i to jest przyklad na to ze ona poprostu nie mogla miec dziecka z mezem tylko z innym facetem moze u was jest podobnie? jesli tak to wspolczuje wam bardzo zycze powodzenia w robieniu dzidziow P.S sama jestem w ciazy w 29 tyg tylko ze ja zaszlam z mezem:) bez zadnych problemow papa! zycze dzidziusiow z mezami mam nadzieje ze wam sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki* - strasznie się cieszę, że się cieszysz, że wszystko u Was - Ciebie i kruszynki dobrze! To naprawdę wspaniałe wieści. Mam nadzieję, że u Peppetti podobnie, czekamy na takie. Niestety nie mogę zobaczyć kruszynki, bo dalej nie mogę wejść na bloga. Mam nadzieję, że jutro będzie mi dane, żębym zobaczyła. Buziaczki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka czy ty cos widzisz jeszcze przez te okna?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! Przeczytałam tak pobieżnie Wasze dzisiejsze wpisy, bo jestem strasznie zmęczona i idę spać. Jestem już po usg i po wizycie u gina. U gina wszystko ok - mam mięciutką macicę szyjka zamknięta i odpowiednio długa. Z usg też dobre wieści. Bardzo mnie ucieszył fakt, że mój mięśniak przez dwa miesiące nic nie urósł. Super, bo w poprzedniej ciąży na tym etapie był o 3 cm większy. Moja dzidzia jest duża, waży 500 gram!! Jest ułożona miednicowo - to znaczy główką do góry. Wszystkie narządy ma - całe i zdrowe. Serducho bije! U rączek paluszków 10! U nóżek tez 10!! Ale..... jest jeszcze coś!! Jest jedenasty paluszek... między nogami!!!!!!!!!! :) :) :) Tiki - super, że u Ciebie też super! :) :) Zmykam odpocząć i ochłonąć. Dobrze, że jestem zmęczona to pewnie będę spać jak zabita!!! Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryzja nie cztasz nas jednak uważnie. Tu sa tez dziewczyny które maja juz po jednym dziecku i poroniły druga ciązę. Czy to tez wytłumaczysz złym doborem partnera i zasugerujesz pójscie do łózka z kochankiem???????????????????????????????????? Sory ale nie kupuję tego co napisałas. Poza tym kazda z nas robi badania, szuka przyczyn. Czytaj uważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - cudownie :) no i sładkich snów życzę i ja wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti a więc chłopak. Drugiego syna bedziesz miała. Czyli sie mochałas w sam środek owu. Tak tu kiedys ktos pisał. GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti - równie wspaniałe wieści, jak u Tiki - oby tak dalej :) Cieszę się razem z Tobą! No to będziesz mieć samych panów w domku, rodzynku ;) Dobrej nocki dziewczynki, papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki Pepetti gratuluje cholerccia lezka szczescia mi zakrecila w oku jak przeczytalam o tym dodatkowym palcu.Ja ma lekkiego dola bo rocznica sie zbliza i skrecilam 2 noge cholera jasna niedlugo o kulach bede lazic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia ci ty robisz z tymi nogami???????????? Balbinka ty masz nie myć niech mąż umyje. Dobranoc, zmykam. Papapa. Ale jutro wrócę tutaj. !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma odruchow w stawie skokowym i kolanowymm i dlatego je skrecam dawno nie skrecilam wiec teraz przed slubem 2 naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha skoro juz niektóym wysyłąłąm próbke swojego głowsu to jak chcecie posłuchac jak śpeiwam podajście mi swój e-mail to potem wyśle (najlepiej na stronie tlena bo wiem że przechodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska rewelacyjny glos masz i doprowadzasz kolezanki do placzu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Madusia a Ty musisz wszystkim na forum wygadać :) teraz mi bedzie wstyd się pokazać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki i Peppetti-------->serdeczne gratulacje!!!! Nie bede sie dzis udzielac, bo mam humor minowy i nie chce nikogo tym \'zarazic\' wiec zycze spokojnej nocy Dziewczyny i Fasolki:) 😍Dobry duszek, nocna wróżka niech Wam szepnie coś do uszka niech Wam gwiazdka z nieba błyśnie i ode mnie mocno uściśnie. No a księżyc niech próbuje i ode mnie ucałuje!😍 Justysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh ja próbuje dbać o swoją reputacje :D onk mialam iśc dziecko kąpać a z wami gadam znikam narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska75 - zajrzałam do Was, mimo że już się pożegnałam, ale jeszcze muszę to napisać: ja też chcę, ja też chcę i to BARDZO :) Bardzo ładnie proszę Cię o przesłanie mi próbki Twego głosu - asiulka2707@wp.pl A może Peppetti wrzuci na bloga? Buziaczki 👄 No zmykam już, bo jutro nie wstanę, papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska Was sciemnia sliczny ma glos przynajmniej mi sie bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madiusa ale w porównaniu z gwazdami to ja jest nic, bjakbym była tak dobra jak one sama byłabym znan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska te nasze niektore wokalistki to sa w porownianiu do Ciebie pikusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zamiast isc spac to namietnie slucham tej piosenki ciekawe kto jutro za mnie rano wstanie.ale jeszcze dwa albo 3 dni i wolne.a potm piec dni i 3 dni wolnego w ktorych wezme slub.Dobranoc kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia a co do wokalistek to an pewno są w czymś odemnie lepsze skoro są sławniejsze niż ja i z cała pewnością lepiej zarabiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej mąż
A Iza Wam głupoty pisze. Bo już dawno miała szansę być od nich sto razy sławniejsza tylko oczywiście musiała zmarnować szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Florian do cholery jak Ci się coś nie podoba to po prostu do mnie zadzwoń a tutaj się nie wtrącaj... z resztą i tak za to oberwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×