Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gość przyjazna pomarańczka
A czemu to dzis takie puchy?wekend to opoczywacie?;P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Odpoczęłam od kompa... I jestem- coś pomiędzy prysznicem a spaniem. Jutro jeszcze bardziej pracowita niedziela... Ale sprawdzam co tu się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjazna pomarańczka
Puchy same tu sa .ide stąd:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam co prawda marzę o odpoczynku ale jeszcze 3 tygodnie wytężonej pracy i wreszcie upragnione wakacje. Pogoda brzydka ale nie jest zimno. Jezeli chodzi Lidka o wycieczkę z dziecmi to tez zalezy z jaka młodzieżą sie jedzie. Na szczęscie pojechały fajne dzieci które nie sprawiały klopotów. Ale i tak spac poszłam w nocy o 1.00 bo trzeba było jednak przypilnowac aż wszystkie usną. I wiecie co mam zakwasy na łydkach. Tyle sie nałaziłam po górach przez te dwa dni i efekt jest taki jaki jest. Musze teraz rozchodzic te zakwasy, tak to jest jak sie sportów nie uprawia. Dawna Justy juz niedłgo zobaczysz swojego dzidziusia, pomęczysz sie jeszcze w tym szpitalu a potem to juz z górki! Tiki dobrze ż juz masz z głowy ten egzamin. Balbinka ten ząb to moze nie do konca został wyrwany albo nie zatruła ci pani dobrze nerwu. Lidka ja odkąd mam te problemy z jeltami , mam co troche wydęty brzuch. Na zdjeciach z Zakopca wygladam jak w 4 miesiacu. Całuski i dobranoc. Zajrze jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justi,trzymaj sie,juz nie długo zostało.Wierze,ze wszystko bedzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki gratuluje,ze pomimo tych dolegliwości mdłosci i sennosci egzamin poszedł dobrze!! Balbinka ,mysle,ze mogł zostac kawałek korzenia w dziąśle i stad te bole. :( rudi kochana,no mam nadzieje,ze nie bede miec czasu na nic, poza jedna rzeczą dla ,której tak naprawde jestem skłonna zrezygnowac naprawdę z wielu rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Słowo się rzekło...kobyłka u płotu! A ja od w pół do siódmej u ... kompa! Dopracowuje to co sie da. Ale jeszcze tydzień by mi sie przydał. Oczywiście tak to jest w szkole, że wiele ofert mamy podawane na ostatnią chwilę (wtajemniczeni moze wcześniej ?) i w ciągu trzech czterech dni ma powstać oferta na kaske dla szkoły... :( Ja tu zasuwam tyle godzin a efekt słaby, ciekawe co na to dyrektor... Zamiast docenić jeszcze dziś dołozy i jak wrócę z festynu wieczorem, pewnie na jutro będę musiała jeszcze coś tworzyć... :( A kiedy planowa robota???? Muszę się sklonować... A Wam jednak miłej niedzielki... Choć pogoda dziś nie jest hojna dla nas wszysktkich... Uciekam.... papatki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Zakończyłam tydzień ciężkich nocek Tiki i Celica---GRATULUJę:) Balbinka------>współczuję bólu, ja nasłuchałam się o kanałówkach, że boję sie iść:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie U mnie wszystko ok. Te nieszczesne bole brzucha juz nie powtorzyly sie. :) W tym tygodniu ide na badania krzywej cukrowej. Choc nie mam zadnych podejrzen (poprzednio bylo wszystko ok), ze moze byc zly wynik to bardzo sie boje, ze tym razem bedzie zle i potem tak jak D Justy bede musiala byc na diecie. A ja nigdy nie stosowalam zadnej diety i nie potrafie trzymac sie rezimu zywieniowego. Odnosnie swedzacego tematu to na szczescie nic mnie nie dopada. Ale mimo to, ze strachu, co dwa miesiace stosuje profilaktycznie Lactovaginal. Balbinka-2 - mam nadzieje, ze \'zab\' juz Cie nie boli. Czasem tak jest, ze utna czlowiekowi noge, a on jeszcze przez kilka dni, a nawet tygodni czuje ja i ona nadal go boli. Moze u Ciebie z tym zebem jest tak samo!? Monikapie - dobrze, ze wszystko ok i ze to tylko byla panika. Oby nastepna dopadla Cie jak najpozniej. ;) Niestety taki to nasz urok, wpadamy w nia z byle powodu :( Balbinka - jeszcze odnosnie boli brzucha to moj lekarz powiedzial, ze do 10 razy na dobe mam nie panikowac. Jesli bedzie wiecej to mam dzwonic do niego. Takie bole to normalne skurcze. Powstaja w wyniku rozciagania sie macicy. Dodatkowo macica \'trenuje\' przed porodem. Asiulka29 -trzymam kciuki za poniedzialkowa prezentacje. No i wyluzuj, w takich sytuacjach stres tylko przeszkadza. Przepis na pstraga jest tu na forum - nie mialam czasu na blogowanie. :) Pozniej napisze go na blogu. Mania. - ale tesciowa spostrzegawcza! One balagan zawsze zobacza!!! Madzia79 - nie zastanawiaj sie dlaczego masz objawy,albo ich nie masz! Kazda ciaza jest inna i ma prawo inaczej przebiegac. Z Kamilem mialam wszystkie mozliwe objawy, teraz nie mam zadnych!!! Caroline_24 - ja pamietam Ciebie. Skoro strach Cie paralizuje to byc moze nie jestes jeszcze gotowa. Przyjdzie taka chwila, ze pragnienie posiadania dzidziusia bedzie silniejsze od strachu. EvaWer - ciagle zazdroszcze Ci tego Zakopanego. tiki* - graluluje zdania egzaminu!! Dawna Justy - oby ten pobyt w szpitalu nie przedluzyl sie, jak wyjdziesz to szybko sie melduj!! Celavie - gdy miesiaczka pojawia sie za szybko po owu moze oznaczac, ze masz niedomoge lutealna. Wtedy pomaga luteinka! Takie klopoty miala 100krocia. Teraz rozumiem dlaczego nigdy nie mialam problemow z zajsciem w ciaze :) Uwielbiam mleko - takie prosto od krowy, a w sklepie kupuje tylko tluste!!! CELICA - widze, ze naszej Malgosi dopisuje humorek! Ach te mlode chlopaki :) Gratuluje otwarcia szkoly!! A takie przeszkody jak deszcz, grzmoty i problemy z drukarnia to tylko dobrze wroza na przyszlosc! Kochana pochwal sie tym znakiem firmowym! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! Mam pytanie do naszych ciężarówek :) Czy któras z was brała dufaston przed zaciążeniem i luteine dopochwowo? Pamiętam,ze cos kiedys czytałam tylko nie wiem która to pisała....:( Bo ja mam ten dufaston i nie wiem czy zaczac go brac ....Wole sie poradzic własnie Was. :) A pisze dufaston a nie duphaston bo wychodzi smiesznie tak jak Celavie napisała chojny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wyszło dobrze duphaston ...a myslałam,ze bezdie * jak w dupa hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tvn style kobity mówiły, że starające powinny pić dużo herbaty-ponoć ułatwia zajście w ciążę:) (kurna jak się pisze herbata-widac ze nie piję:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti,nie martw sie ta krzywa cukrowa.Myslę,ze jesli nie miałas nigdy problemow to teraz tez jest wzsystko ok.Trzeba byc pozytywnej mysli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi nie piszę na styczniówkach bo nie mam neta w domu a jak w weekend się dorwę do kompa to wolę tu poczytać i cos napisać :) Ale mam dobrą nowinę - od lipca przeprowadzamy sie do Kościeliska i będę miała internet na stałe :) Boję się w ogóle o tym mysleć a zbliża sie mój 10 tc... Więc same rozumiecie.. Aha jeszcze mam takie pytanie: w badaniu moczu które robiłam wyszło że mam liczne bakterie a mój gin się tym w ogóle nie przejął i powiedział że to się zdaża w ciąży a ja i tak się martwię - Czy któraś z Was miała podobny przypadek ?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! cicho tu u nas :) ja nadal zasmarkana! Nadal zmęczona. Myśle o obiedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze przyznac ze cicho. I jakos mało sie pisze ostatnio. Bo o dziwo nadażam z czytaniem. Dzisiaj miałam dostac @. Przynajmniej tak dostałam ten ostatni -po 22 dniach. A tu cisza. Nic mnie nie boli, nie kłuje, piersi nie bolą. Moze dostane we wtorek - w 24 dniu jak wczesniej. Byc moze to opóznienie jest spowodowane tymi lekami na te bóle brzucha co miałam. Pogoda niezbyt ładna. Podobno od środy ma przyjsc ciepełko. Ja jak zwykle na obiad do tesciowej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EvaWer a może już nie przyjdzie? :) Ja mam chyba zgagę, pierwszą w życiu. Nie wiem czy to zgaga na 100%, ale tak mi sie wydaje. Coś strasznego. Po lewej stronie w gardle strasznie mnie piecze, swędzi, kłuje, drapie...nie umiem tego określić. Jak coś jem to mniej to czuję, ale jak tylko przełknę to znowu te pieczenie sie pojawia. I to tak nagle się zaczęło. Zjadłam jednego groszka....i się pojawiło! Normalnie mnie to rozwala: katar, swędzące oczy, ból gardła a teraz doszła zgaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka - to chyba zgaga. mie ostatnio cos tak pieklo w gardle i to chyba bylo to. na razie sobie poszlo. Justy - zycze Ci aby jak najszybciej zlecialy te dwa dni. i zeby to bylyl tylko 2 dni. no i dobrych wynikow oczywiscie !!!! Madzia 0 ja mam bakterie w moczu. tym ze pojedyncze. i liczne pasma sluzu. tez nic z tym nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka fatalna sprawa z tym zębem...a może boli cie jeszcze jakiś tylko ból promieniuje? A ta zgaga to nie jest zgaga! Zgaga jest w przełyku, a mnie w gardle boli, piecze, swędzi i jeszcze innych kilka rzeczy. Mama wypatrzyła w moim gardle zaczerwienienie i powiększonego migdalka z lewej strony...czyżby angina miała się zacząć robić? Bo mam jeszcze podobno jakies bąbelki na śluzówce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka wpółczuje ci tego bólu po zębie. Lidka ja bym raczej nie chciałabyc w ciązy bo brałam w tym miesiacu chyba z 4 razy aspiryne i proszki na ból głowy. Ze juz nie wspomnę o tych wzdęciach brzucha. A co do zgagi to jest to o ile dobrze pamietam tez oznaka ciazy. Hehe. Deszcze leje, pogoda brzydka bardzo. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti Oczywiście życzę Ci, żeby krzywa wyszła dobrze. Choć niestety brak problemów z glukozą niczego nie gwarantuje. Ja nigdy nie miałam zwiększonego stężenia glukozy, a wręcz oznaczenia wahały się na dolnej granicy normy, a jednak mi się teraz przytrafiło. Jednak - na pocieszenie - cukrzyca ciężarnych dopada niewielkiego odsetka ciężarówek, więc na pewno będzie dobrze. Wciśnij sobie do tej glukozy pół cytryny - nie zafałszuje wyniku, a zdecydowanie ułatwi picie tego świństwa. Madzia Liczne bakterie w moczu są niedobrą oznaką. A masz leukocyty? Może to świadczyć o zakażeniu układu moczowego, które należy leczyć i to w dodatkuu antybiotykiem. Moim zdaniem gin nie powinien tego lekceważyć. Powinnaś sobie zrobić posiew z antybiogramem, żeby sprawdzić, co tam masz i czym można to leczyć. Dziewczynki, pozdrawiam i odezwę się po powrocie z obserwacji. Mam nadzieję, że nie namachacie tylu stron, że 2 dni będę to czytać :) I liczę na wiele dobrych wiadomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia-----mi to nie wygląda na zgagę...moim zdaniem masz przeziębione gardełko...ciesz się, bo ja miewam zgagi i są znacznie gorsze od bólu gardła:P:( Jesteśmy po grilu:D udał się i było super. W sobotke organizuję grila dla wybrańców z klasy;)(no może już nie klasy...drobny szczegół) juz nie moge się doczekać:) No i ja od jutra zaczynam dietę:) oczywiście na następna sobotke robię sobie dyspensę;) Zamierzam do urodzin schudnąć do 10 kg...choc wiem, że to mało możliwe ale może akurat:) ja w każdym bądź razie mam nadzieję, że się nie poddam. Natomiast mam inny problem...wystarczy mnie delikatnie ścisnąć i juz mam siniaka:( chodzę cała posiniczona...nogi to mam jak dziecko z piaskownicy (tak mnie skomentował kolega z pracy- i nie miał na myśli chudości nóg:P-bo do tego to mi baaaardzo daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko:(:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho tu jak nigdy :) . W sumie się nie dziwię. Weekend i w dodatku pogoda tylko do spania. Chciałam wam napisać, że od soboty nie palę. I chyba już nie będę, gardło mi pomaga w tej decyzji. boli coraz bardziej. Przed chwilą ulge przyniósł mi zimny niedobry arbuz :). Chyba będę chora. Katar mam tez inny. Oj nie jest dobrze. W sumie przed @ kobiety sa osłabione i podatne na infekcje wirusowe i inne....no to chyba mnie coś dopadło! A jesli chodzi o badanie moczu. to bakterii absolutnie nie powinno w nim być. Ja też mam zawsze liczne pasma śluzu....nawet nie wiem co to jest i od czego. Najwidoczniej mój mocz tak ma, bo w każdym badaniu to miałam i nikt na to uwagi nie zwracał. natomiast bakterie to wróg!!! Posiedzę jeszcze chwilkę, będe oglądała zdjęcia mojej bratanicy, która 3 maja się urodziła i ma na imie Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa1984: hmm to chyba niezbyt dobry objaw jak robią ci się tak szybko siniaki. Kiedyś koleżanka mojej mamy tak miała. O ile dobrze pamiętam to była wina płytek krwi, ale pewna nie jestem. W każdym razie warto to sprawidzić i upewnić czy wszytko jest ok. DawnaJusty oby pobyt w szpitalu minął jak najszybciej i najmilej. Trzymajcie kciuki za moją jutrzejszą wizytą u endokrynologa (jakiś nowy lekarz w mojej przychodni). W nim ostatnia nadzieja że trafię w końcu na kogoś fachowego, bo jesli nie to pozostaje załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewa, nie przesadzaj z tą dietą, bo z czego, dziewczyno, masz chudnąć? Nie załamuj mnie!!!! A grill na pewno się uda-trochę dobrego jedzenia, alkohol i świeże wasilkowskie powietrze każdemu dobrze zrobi :P Lidzia, wspołczuję zapowiadającego się przeziębienia. Jutro już ma być podobno poprawa pogody, w przeziębienia w upały, to w ogóle koszmar. Zgaga... hmmm to trudno opisać, ale na pewno jej nie masz, skoro w gardle jest Ci niedobrze. Zgaga daje znać bardziej z żołądka niż z gardła. Jest to trudne do opisania, ale tak nieprzyjemne, że nie da się tego pomylić z niczym innym. Taki gorzki posmak w ustach. Pieczenie przy odbijaniu bardziej niż w samym gardle. Życzę Ci, żebyś tego nie zaznała. Okropne uczucie. Rzeczywiście przez weekend u nas cicho. Ale może faktycznie pogoda sprzyja spaniu bardziej niż aktywności. Ja za to weekend miałam aktywny, bo wczoraj byliśmy na weselu u znajomych (fajne wesele, ale humor nie dopisał) i wszystko wskazuje u mnie na rozwód :( Więc i myślenie i czyny związane ze staraniem o dziecko zeszły na dalszy plan. Czuję się jak w potrzasku... Pozdrawiam wszystkie i pójdę na żmudną dyskusję o przyszłości mojego małżeństwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewa, nie przesadzaj z tą dietą, bo z czego, dziewczyno, masz chudnąć? Nie załamuj mnie!!!! A grill na pewno się uda-trochę dobrego jedzenia, alkohol i świeże wasilkowskie powietrze każdemu dobrze zrobi :P Lidzia, wspołczuję zapowiadającego się przeziębienia. Jutro już ma być podobno poprawa pogody, w przeziębienia w upały, to w ogóle koszmar. Zgaga... hmmm to trudno opisać, ale na pewno jej nie masz, skoro w gardle jest Ci niedobrze. Zgaga daje znać bardziej z żołądka niż z gardła. Jest to trudne do opisania, ale tak nieprzyjemne, że nie da się tego pomylić z niczym innym. Taki gorzki posmak w ustach. Pieczenie przy odbijaniu bardziej niż w samym gardle. Życzę Ci, żebyś tego nie zaznała. Okropne uczucie. Rzeczywiście przez weekend u nas cicho. Ale może faktycznie pogoda sprzyja spaniu bardziej niż aktywności. Ja za to weekend miałam aktywny, bo wczoraj byliśmy na weselu u znajomych (fajne wesele, ale humor nie dopisał) i wszystko wskazuje u mnie na rozwód :( Więc i myślenie i czyny związane ze staraniem o dziecko zeszły na dalszy plan. Czuję się jak w potrzasku... Pozdrawiam wszystkie i pójdę na żmudną dyskusję o przyszłości mojego małżeństwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakom forumowy \"promyczek słońca\" napiszę kilka zdań po moim krótkim nie odzywaniu się. Dziewczyny które macie cukrzycę ciążową, jak już będziecie tulić swpoje maleństwa zatroszczcie się o swoje zdrowie, tzn. pilnujcie sie dobrze, bo cukrzyca ciążowa oznacza że jesteście zagrożone cukrzycą typu II. A tak pozatym pozdrawiam Was serdecznie i życzę samych dobrych wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ależ cięzko mi w pracy po tygodniowej nieobecności :o spać mi sie chce ! Wekend był szaleńczo odowedzinowy, ponad 1,5 m-ca nie byłam w domu i nie widziałm się z moimi psiapsiółami i trzebabyło wszystkich poodwiedzać. I byliśmy o 1,5 tygodniowej Milenki - ale maleńka słodziutka - to juz druga córa mojej przyjacióki - cudowne maleństwo. Normalnie nie mogłam sie od niej oderwać ;) Mój mąz oblal moj egzamin - hi hi popił w ten wekkend, a ja - ja sączyłam Karmi - które ma mniej jak 0,5 %. sysunia 27 - na lipic juz zielone światełko! Cudownie :) Caroline - odzywaj się cześciej, byłaś może w Promedisie we Wroc ? Ja nadal tam chodze ale do innego gina i z niego jestem bardzo zadowolona i jego mogę Ci śmailo polecić. CELICA - gratuluje! No i pochwal się nazwą ! DawnaJusty - Ty juz pewnie w szpitalu. Wracaj do nasz szybko z dobrą diagnozą. Trzymam kciuki - napewno wszystko bedzie ok. Madzia - w lipcu juz zamieszkacie w Kościelsku? Juz tak na stałe? Ale Ci fajowo! No ...... to ja mam nadzieje, że kiedyś mnie zaprosisz do siebie ;) I przestań sie doszukiwac braku objawów! Każda ciąza jest inna. Balbinka - ja dziura po zębie? Mniej juz boli? Mam nadzieje, że tak. ale mi dzisiaj niedobrze mdli mnie od rana........ dzieki za wszystkie gratulacje i poprosze jeszcze o kcuki na 12.06.07 od 13.00 wtedy mam ustny - trudniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×