Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Dawna Justy właśnie się zastanawaiłam co u Ciebie, bo moja współlokatorka, która miała termin na 16 lipca, właśnie pojechała do szpitala. Odszedł jej czop :) Ciekawe ile jeszcze potrwa zanim urodzi sie maleństwo :) najlepsze, że nie wiemy czy chłopiec czy dziewczynka!JA stawiam na córeczkę, chłopaki oczywiście na syna!A najważniejsze to żeby zdrowe było!!! Dawna Justy Ty daj na nas namiary swojemu mężowi, żeby naspoinformował co i jak ;) Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Rudi, głowa do góry-tym razem wszystko będzie dobrze! Dawna Justy, masz cierpliwość do tych remontów! ja bym pewnie oszalała z nerwów i szybciej poszłabym rodzić. A, i wiecie co odważyłam się i weszłam na topic lipcówek. Dziewczyny jedna po drugiej się rozsypują. I znalazłam wpis Ali-cji. Jest w ciąży!!!!!!! Al-cja, gratuluję! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy ja wiem ze na tym etapie w ktorym jestem teraz to lekarz za wiele mi nie powie ale jak bede miała usg to zaczne 12 tydzien:) i wtedy chyba robi sie to pierwszez tych wazniejszych badań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) rudi ty się już przestań denerwować i nie szukaj dziury w całym...wiem, że to nie jest łatwe ale na pewno lepszy dla dzidziusia jest Twój spokój...❤️ tiki..szkoda, że nie jesteś zadowolona z zakupu stroju... dżoli a Ty kiedy planiujesz popracować nad fasolką:):)???? Dawna Justy...Tobie prawdopodobnie nie tylko odejdą wody na dziale budowlanym ale jak tak dalej pójdzie to urodzisz między regałami z materiałami budowlanymi:):)...żartuję oczywiści...a tak na poważnie to nie przemęczaj się za bardzo... Lidka...bidulko...Ty to masz naprawdę pecha..nie dość, że masz tą alergię, to jeszcze ząb Cię boli...przytulam Cię mocno... Balbinka super że z dzidzią wszystko dobrze... Madusia...faceci już tak mają, że w większości przypadków czekają aż kobitki pozałatwiają za nich te gorsze sprawy...:) joka...dzisiaj byłam u gina i dostałam zielone światełko na lipiec:) huuuuurrrrrrraa!!!:):) więc będziemy sie starać razem:) ...gin powiedział mi, że wyniki mam super (chociaż badań robiłam niewiele), ginekologicznie też jest wszystko w najlepszym porządeczku i, że czeka na mnie z dwiema kreseczkami w sierpniu... poinformował mnie od razu, że jak tylko dowie się, że jestem w ciąży to idę na L4, oraz, że profilaktycznie będę brała duphaston lub luteinę...oraz, że ok. 9tc skieruje mnie na usg dot. badania prenatalnego...czyli chyba trójwymiarowe prawda?? powiem Wam szczerze, że trochę boję się zajść w ciążę, boję się L4, że będę cały czas myśleć o najgorszym, i w ogóle boję się czy to jest napewno aby odpowiedni moment?? pozdrawiam pozostałe dziewczynki i przesyłam ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysuniu ale ja nie szukam dziury w całym tylko zapytałam czy usg w 12 tc jest dopochwowo czy przez brzuch.Bede je miała niedługo i chciałam sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka no pewno ze sie nie obrazilam ja jestemze Swinoujscia i agniesia tez a na ktorej stronie byliscie bo sa 2????????Justy ale sie usmialam podczas czytania twojego wpisu.Gruby Misiu jak sie czuje nasza 1 mamusia i 1 syneczek????????????Ja spadam spac bo rano Jakub bedzie cholera brzuch mnie boli jak na @ moze w koncu sie laskawie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi, w 12 tygodniu usg w zależności od lekarza i sprzętu... może być i tak, i tak! w ostatniej ciąży miałam przez brzuch, w poprzednich głowicą dopochwową... trzymaj się i staraj nie denerwować 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czujemy się dobrze :) jutro jedziemy sprawdzić, ile młody przybrał, pewnie też zostanie w końcu zaszczepiony, odkąd karmię go butelką widzę jak z dnia na dzień robi się większy ;) tylko moja prawa ręka wciąż obsługująca laktator zrobiła się jak z drewna... i zaraz znów muszę ściągać mleko :o dobranoc miłe panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka z samego rana...:) rudi tak jak pisze gruby miś...wszystko zależy od sprzętu, którym dysponuje lekarz...mi do 10 tyg robili dopochwowe ale wiem, że jak leżałam w szpitalu to przyszła dziewczyna w 12 tyg...i miała już przez powłokę brzuszną...buziaki i pozdrowionka dla ciebie🌼 gruby misiu super, że ty i dzidzia czujecie się dobrze..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zmykam do pracy...ale wcześniej mam jeszcze ciąg dalszy badań okresowych z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby mis super tylko z tym odciaganiem gorzej.Przyslesz nam jakies nowe fotki Maciusia???????Ladnie prosimy.Ja dzis 3 dzien bez fajki wczoraj mialam kryzys opierniczalam strasznie ale zjadlam loda i luz a dzis jak nowo narodzona do fajek nie ciagnie usmiech na buzi i duzo mniej kaszle a to byla ostatnio juz moja super meka.Jeszcze pokasluje bzydko po chorobie ale juz nie tak czesto i mocno ja wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana:) Jak zwykle zjadałam śniadanko, czytając co nowego napisałyście... zaraz zbieram się do pracy- ostatnia rada pedagogiczna... Madusia-> jak wysiedliśmy z promu, to przeprawiliśmy się na drugi brzeg takim miejscowym promem, bielik bodajże, i tam później zwiedzaliśmy... fajny był stary port i pomnik ku czci marynarzy, co z morza nie powrócili... później zaprowadzono nas do baru Neptun na śniadanie- i tyle w Świnoujściu... Balbinka-> cudne fotki:) jakoś wcześniej nie sprawdzałam poczty- dzięki serdeczne za zdjecia:) ależ cudne maleństwo! mam nadzieję, ze ja kiedyś też się będę mogła pochwalić takimi fotkami... gruby misiu-> fajnie,że do nas zajrzałaś... cieszę się, ze junior wzorowo się rozwija... pozdrawiam Was serdecznie🌻 ok- lecę się szykować do pracy... a pogoda niezbyt letnia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, Rudi, ten czas tak szybko leci, nawet nie pomyślałam, że to juz będzie 12. tydzień. No więc - USG na tym etapie jest diagnostyczne (pierwsze), więc ocena Maleństwa powinna być dokładna, z pomiarami kości nosowej i fałdu karkowego, oglądaniem serduszka, mózgu i wszystkich innych narządów. U mnie było to i USG przez brzuch, i przezpochwowe, bo czegoś tam nie udawalo się przez brzuch obejrzeć. Ale raczej chyba powinno być przez brzuch. Sysunia W 9. tygodniu na USG prenatalne? Chyba troszkę za wcześnie... Badania prenatalne robi się w 12.-14. tygodniu. Zastanawiam się, czy w tym 9. można już coś stwierdzić. No ale ja nie jestem lekarzem, skoro ma zamiar wysłać, to pewnie nie robi tego bez sensu. A swoją drogą (i z góry przepraszam, jeśli o tym kiedykolwiek pisałaś, bo po prostu nie pamiętam) dlaczego masz robić badania prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kochaniutkie :) a ja jeszcze mam dla Was tylko całe dwa dni, w niedziele wyjeżdzamy no ten stórj jest blee, tzn materiał i fason fajny ale ja wygladam bleee i wczoraj wypatrzyłam w h&m fajowy - specjalnie dla ciężarówek i nawet nie wyjdzie cenowo duzo bo 90 zł, tylko kurcze nawet juz nie mam na tyle :o, no i nie było rozmiaru, ale dzis chyba sie przejde do jeszcze jednago h&m - zreszta jest ich we Wrocku sporo, jak bedzie moj rozmiar to sie zastanowie jeszcze. joka - fajna była ta wycieczka z tego co piszesz. A jak tam teściowa? gruby misiu - wspaniale, że macie się dobrze, odzywaj sie częściej jak znajdziesz chwile pomiedzy odciąganiem a karmieniem ;) i tak tak poprosimy o fotki. Madusia - ach ci faceci, ich naprawde do jednego worka wrzucuic, w pelni sie z Wami łącze w tym ich podejsciu do tych spraw rudi - jak ja Ciebie doskonala rozumiem ❤️. z moim mężem tez nie moge za czesto o moich obawach rozmawiac, oni tego nigdy nie pojmą\' sysunia - cudowne nowiny, kochana nie zastanawaiaj sie za wiele, tylko działaj, czasami naprawde za duzo mysleć to wielki błąd! dochodzi tyle wątpliwości, strachu......... napewno jestes gotowa i to jest napewno ten momet, no bo kiedy bedzie lepszy? jest taki? Calavi - no i co? i ja musze dupke zlać, no bo nie bedzie wizyty w poniedziałek, i co teraz? kiedy pojdziesz? a ja dzis tez mam leki straszne, wczoraj strasznie bolał mnie pepek, chyba sie rozciaga i wyłazi na wierzch ;) no ale to nie o to sie boje, dzis załozyłam sobie pasek, taki luzny bo te spodnie ciazowe mi lecą i schylałam sie jak wiazałam buty i tak mnie przy wyprostoaniu zagniotło, zakuło, zabolało okropnie w brzuchu, musiałam usiąć......:( czy ja chwilowym uciskiem brzucha magłam zaszkodzić malenstwu ???????? durny pasek!!!!!!!!!! chyba sprobuje umówic sie do jakiegos gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-> chyba taki chwilowy ucisk nie mógł zaszkodzić maleństwu... ale nie zaszkodzi skonsultować z lekarzem... miło, że pytasz o teściową:) jak byłam wczoraj u niej po 10, to czuła się coraz lepiej, a po południu skarżyła się, że zaczyna ją boleć... chyba leki przestały działać... wczoraj, czyli dzień po operacji, miała zdjęte sączki, no a dziś wychodzi do domu... będzie teraz cały czas musiała przyjmować leki... no i czekamy na wyniki histo-pat. oby były dobre... sysunia-> fajnie byłoby, gdyby udało się nam obu w lipcu... tym bardziej, że mój m obiecuje że \"będziemy bardziej się starać\";) poza tym powiedział mi wczoraj, ze chyba penigra działa, bo częściej niż wcześniej myśli o seksie...;) co prawda wczoraj nic nie było, bo wrócił zmęczony o 20, ale nie zamierzam tak łatwo odpuścić... aha- w niedzielę mamy pierwszą rocznicę ślubu:) z tej okazji wyjeżdzamy- ale dopiero 2 tygodnie po rocznicy (13 lipca) na weekend tylko we dwoje- do Augustowa:) mam cichą nadzieję, ze w tym miesiącu się uda:) a teraz już naprawdę muszę kończyć... zajrzę tu do Was po powrocie z pracy... miłego dnia! 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze joka wydawało mi się ze wy macie wiekszy staż małżeński, a tu prosze 1 rocznica, tak jak u nas, my swoja obchodzilismy 17 czerwca :) no i ja mysle, że w tym Augustowie to bdzie sie działo ;) :P i życze zdrówka dla teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudi - ja usg mialam przez brzuch - 12 tc - wszystko było super widać i wszystko dało się zmierzyć :) Tiki - na pewno nic sie nie stało - i muszę Ci powiedzieć że szybko Ci ten brzuszek rosnie - ja mam taki malutki jeszcze - mąż codziennie ogląda i twierdzi że rośnie!! :P Dawna Justy - a może jak Ci wody odejdą w dziale budowlanym to do końca życia będziesz miała za darmo kafelki, panele, itp :P Gruby Misiu koniecznie prosimy o jakies nowe fotki!!! A czy ktos wie gdzie jest tabelka bo ja bym sie w końcu przpisała do zaciążonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Madziu, mam tabelkę :) Specjalnie dla Ciebie ;) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.07....13tc_ 02.1 0.06..sierp Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_26.04 ......wrzesień/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....08.06.07...2x.......lipiec /sierpien Sysunia27...27...okGliwic............28.04.07...10tc_03. 04...wrze 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............29.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.02.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki wrzuc na luz ale dla spokoju idz do lekarza joka to wy praktycznie nic w tym Swinoujsciu nie widzieliscie byliscie na mojej stronie fajna jest promenada morze forty latarnia( na drugiej stronie )muzeum ryblostwa morskiego itp.Wiecie co szlu dzis dostane normalnie nie moge za nic sie dowiedziec gdzie w Szczecinie jest wykonywany doopler pracia juz do naszej kliniki z tej zlosci napisalam moze oni maja numer do tego lekarza cholera jasn trzeba to bylo na miejscu zrobic ale madry polakk po szkodzie.dobrze ze nam rodzice pomagaja finansowo bo USG 200 zl badanie hormonow300 zl genetyka 350 zl badanie nasienia 45 zl. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, jeśli na pewno uspokoi Cię wizyta u gina. Spróbuj gdzieś uderzyć i sprawdzić czy jest ok. Moim zdaniem nic się dziecku nie stało. No, ale ja się na tym nie znam. Głowa do góry! Nie wiem o czym ja ostatnio myślę. Wszystkiego zapominam, jestem rozkojarzona jak diabli. Do tego stopnia, że jadąc dziś do pracy wjechałam samochodem jednemu panu w tył jego samochodu. Bardzo delikatnie. Całe szczęście, że pan miał hak. I u nas jest lekko pogięta tablica rejestracyjna, a u kolesia nic się nie stało, więc wysiadl z samochodu, obejrzał go, machnął ręką i odjechał. Dostałam ochrzan od męża. Ale niewielki, bo ogolnie jeżdżę lepiej niż on :P. Więc to roztargnienie doprowadziło mnie do mojej pierwszej w życiu lekkiej stłuczki. Jest mi głupio, bo jazda samochodem to dla mnie żadna nowość, a tu taka kicha z samego rana. Przyczyniłam się do pogłębienia stereotypu, że baby są złymi kierowcami. I jestem na siebie zła. A propos samochodów, :) Celica, gdzie jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to dobrze moc liczyc na pomoc kolezanek z forum dzieki Joasce Pelasce mamy stos numerow teraz arek ma dzwonic bo ja juz nic na karcie nie mam ale mam nadzieje ze cos znajdzie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mozarella - już uaktualniam:) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.07....13tc_ 02.1 0.06..sierp Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_26.04 ......wrzesień/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....08.06.07...2x.......lipiec /sierpien Sysunia27...27...okGliwic............28.04.07...10tc_03. 04...wrze 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............30......Ełk..............29.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.02.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28......Kościelisko.........03.04.2007.......08.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie.......24.03...7tc_13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......22............Płock.....???. ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.07....13tc_ 02.1 0.06..sierp Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_26.04 ......wrzesień/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....08.06.07...2x.......lipiec /sierpien Sysunia27...27...okGliwic............28.04.07...10tc_03. 04...wrze 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Lublin..........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec joka..............30......Ełk..............29.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007 Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.03.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07 Madzia79....28......Kościelisko.........03.04.2007...... .08.01.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja poprawiłam sobie date ostatniej @ bo nie wiem czemu był tam luty ? denerwuje sie i nie chodzi tylko o ten ból, mam jakies upławy białe - chyba infekcja nowa, no i wogole wiecie tak mnie złapało znow czy ten mały człowieczek dobrze sie tam ma, no i chce isc sprawdzic przed wyjazdem, akurat sie okazało, ze dzis przyjmuje moj doktor :) tylko nie ma juz wolnych miejsc :( przyjmuje od 16 i mam dzwonic o 16 i zapytac czy dodatkowo mnie przyjmie? chyba sie zgodzi nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam❤️ Pamiętacie mnie?Długo się nie odzywałam,ale nie miałam dostępu do netu.Właśnie kończy się nasz krótki pobyt w Polsce,jutro wracamy do siebie.Starałam się nadrobić zaległości ale nie dałam rady.Może w lipcu uda mi się namówić męża na internet bezprzewodowy,narazie jest na \'nie\'!Cieszę się ogromnie,że coraz więcej dziewczyn nosi pod sercem \'fasolki\',trzymam kciuki❤️ My staramy się od maja,jak narazie bez skutku,ale nie poddajemy się.Pozdrawiam,ściskam i przytulam! TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA Mania ........28........lubelskie..........24.03...7tc_ 13.09.........wakacje EvaWer........34.......Częstochowa....08.05...7tc_26.10 ..........? Agapa......……22.......Płock.............???. ......12 tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24.. ……Radlin......................11tc_19.11.2006..m ar/kwi07 alekto..........27.......Galway...................31tc. .05.03.06....maj07 Lidka79........27.......Białystok.........04.07....13tc_ 02.1 0.06..sierp Caroline_24...24.......ok.Wrocławia...28.03...9tc_16.11. 06. ...maj07 Nicolla...... ..26 ......Warszawa .......? ...... 9tc-24/01/07 ......maj07 aga75..........32.......Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28......28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście............20tc_26.04 ......wrzesień/07 ANKA0079.....27.......Dortmund....03.04.07...10/11tc_05. 02.07....czerwiec 07 ewa-marchewa...22....Białystok....16.04.07....3x .....kwiecień 08 Mika23......23...lubelskie....08.06.07...2x.......lipiec /sierpien Sysunia27...27...okGliwic............28.04.07...10tc_03. 04...wrze 07 gawit_27....28...Luton.....10.03.06/23.03.07...11tc....w akacje2008 Agusia28 ---28....Będzin........25.04.07.....9tyd...22.05.....wrzesie ń07 --------------------------------------------------- TABELA II - STARAJĄCE SIĘ OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02..........maj\'06 Ania_Białystok..27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77........30......Heilsbronn.........03.02......9tc.. 22.09 .........maj-czerwiec Madzia79........28......Kraków.........03.04.....10tc_23 .10. . . ....styczeń 07 joka..............30......Ełk..............29.05.....5 tc_13.09.2006....luty07 rudi26............26......Częstochowa...21.04.....11tc_2 7 .11.06 .....marzec Celica..........36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia.....26......Mszana Dolna...........20/03/2007....8tc_29-11-2006....marzec07 Alekto .......28....23.05.07.....31tc...5.03.06....maj!!!2007 ----------------------------------------------------- TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery ...................................................ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, ...................................................zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH, ...................................................przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania........................................toxo,róży cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO, ..................................................p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, CAroline_23.brak..............................toxo Mika23...........................................toxo,ge netyka,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,hormony, aTPO, aTG. ........................................................ ................................. TABELA IV -oczekujące dzidziusia kacuska .......23 .......Gdańsk..........15.08.2006......22.05.2007 Dawna Justy..38........Gdańsk..........7.10.2006.......14.07.2007< br /> Gablis .........25 ........Poznań .... ....3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza.........26........Rybnik...........3.12.2006..........09 .2007 Peppetti.......31........ok.Łodzi........14.12.2006..... .20.09.2007 100krocia....25........Rybnik.............02.01.2007.... ..09.10.2007 ma-lenka20...21........ok Jastrzębia...03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie...28......Skierniewice.......31.10.2006....... .14.10.2007 Balbinka-2...28.......Katowice........13.01.2007........ .20.10.2007 Niuuusia......22........Częstochowa...16.02.2007.......2 3.11.2007 tiki*...........28......Wroc/Legn........04.02.2007..... ..11.12.2007 asia b.........26.....Bolków/Donc.......21.03.2007.......26.12.20 07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki to się nie denerwuj tylko daj znać po wizycie :) NA pewno wszystko będzie dobrze!! Marta pamietam ja również!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×