Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

EvaWer-> mąz idzie od września do nowej pracy, a ja mam mieć auto na własny użytek, wiec będę nim jeździć do pracy:) to i deszcze nie straszne:) a wrzesień czasem bywa ładny:) Mika->można też kupić poza allegro, sprzedający ma swoją stronę internetową: http://www.deezee.pl/ a tu są te czarne: http://deezee.pl/shop,show,463 wychodzi nawet 1zł taniej niż przez allegro, bo buty kosztują w sklepie 89zł, ale wtedy nie płacisz za przesyłkę:) ciągle się zastanawiam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znów nie chce się wkleić... jak wejdziesz na stronkę sklepu, to kilknij na górze w \'obuwie damskie\', później z lewej strony wybierz producenta \'Chic\', szukane czólenka będą chyba na 3 stronie butów tej firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane Nie piszę, bo brakuje mi czasu. Od kilku dni walczę z komputerem mojej mamusi. Jestem już na finiszu. Co chwilę zaglądam tu i czytam wyrywkowo. Joka przykro mi, że @ przyszła. Tak się cieszyłam, gdy pisałaś o plamieniach, że aż pochwaliłam się mojemu mężowi. A tu takie rozczarowanie. U mnie wszystko ok. Buziaczki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella-> znalazłam w końcu sklep z ziołami: http://www.dlapacjenta.pl/sklep/index.php?cPath=47_49_72 i okazało się, ze mają wszystkie z wyjątkiem liścia ruty:( właśnie wysłałam maila z pytaniem, może jednak mają... zapłaciłabym podobnie jak Ty, coś około 20zł + koszty przesyłki... może spróbuję znaleźć jakis inny sklep z ziołami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti-> super, że u Ciebie wszystko ok 🌻 a @ jakoś już przebolałam... dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1983
nigdy nie smiałam sie z twojego nieszczescia chce ci uswiadomic tylko ze masz przyjacioł wokoł siebie tylko nie potrafisz tego zobaczyc i zaufac komus bo moze naprawde warto moze ten ktos tez komus juz pomogł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti 🌻 Joka, jeśli nie znajdziesz nigdzie ruty, to daj znać-nabędę i prześlę :) Takaja, Joaśka co u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - super. wedlug mnie to cos wielkiego :-) joka - cholercia. zielone sa super. samam nie wiem. jeju, naprawde bym nie wiedziala ktore wziac. mysle..... chyba jednak czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
że czrne,ale mi to by noga wyjechała z przodu bo mam taka chudą stopę,że buty bez palcw to dla mnie marzenie.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na bieżąco, ale nie mam czasu pisać. Wykańczamy domek letniskowy i właściwie w domu tylko śpimy. Joka śledzę Twój wątek z ziółkami, bo też się ku nim skłaniam żeby kupić przez internet. Czekam na info o rucie:) Myślę o wcześniaku od koleżanki Ewy marchewy❤️ Te testy owulacyjne masakra jakaś, a ja głupia właśnie dziś odebrałam przesyłkę z takowymi. Sama na siebie bicz kręce:D Już raz się przejechałam na testowaniu, widocznie mało mi było. szkocja myślę, że to może być od stresu to opóźnienie, ale kto to wie? U mnie nawet tydzień było:( A ja nadal trzymam kciuki za Ciebie:) Dostałam dzisiaj informację z Lukas banku o spłacie zaległych odsetek bo zapomnieliśmy o racie w grudniu 2006:( Jaka rata, jaka spłata. Kto wtedy myślał o czymś takim. Ehhh przykre momentami to życie. Naliczyli nam tego 60 parę złotych. Dziś przyszło, każą zapłacić do wczoraj. Ręce opadają. No ale to w końcu tylko pieniądze, kto by się nimi przejmował w obliczu wszystkiego. Spoko luzik. Zapłacę, ale dziś:) mam nadzieję, że znowu mi karnych nie naliczą. Coś u mnie zaiskrzyło. Pojawiło się w naszym życiu malutkie światełko nadziei, które jest tak małe, że boję o nim pisać. Więc tylko tyle Wam zakomunikuję, że gdzieś na horyzoncie migocze, ale na razie ciiiiiiiiiii. Liczę na Wasz takt i dyplomację. Boję się, że nadzieja znowu mnie oszuka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na wizycie u położnej, odebrałam wyniki na tarczyce bo robili mi tsh na ostatniej wizycie i okazuje sie ze tsh mam poniżej 0.29. Położna mówi, że hormon tarcycy jest nieznacznie obniżony, ja się na tym nie znam bo dopiero pierwszy raz robili mi takie badanie. W 28 tyg ciązy mają mi jeszcze raz robić to badanie. Może któraś z was się na tym zna i wyjaśni mi co oznacza to tsh poniżej 0.29.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia-33-35
Cześć Balbinko a już myślałam że nie gadacie z pomarańczkami nie wiem jak zmienić na czrne bo jeszcze jestem zielona w tym internecie. ajeśli chodzi o moją córkę to najedliśmy się strachu. Trafiliśmy do Centrum w W-wie. Wszystkie wyniki były dobre i nie znaleziono przyczyny tych drgawek. Odesłano nas do domu. na kontrol w lutym w poradni chorób metabolicznych bo może coś w rozwoju będzie nie tak . nie bardzo wiem co o tym myśleć . Jest taką cudowną dziewczynką ciągle się śmieje a drgawki są coraz słabsze. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny trochę czuję się obca bo wy wszystko o sobie wiecie ale sobie poczytam jeśli pozwolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiu b - Zalecają w nim wykonywać badanie TSH u każdej ciężarnej, jako badanie rutynowe. Jako test przesiewowy TSH jest wystarczające, jeśli wychodzi zły to należy oznaczyć tez fT4. Przy kontroli terapeutycznej, conajmniej okresowo jest bardziej przydatne oznaczanie fT3 i fT4. Po długich analizach również Europejski Związek Tarczycowy tak jak USA, zmienili normy TSH z 0,4-4,0mlU/l na nowe 0,4-2,5mlU/l. Nie jest nic odkrywczego, że osoby, które miały TSH w górnym odcinku normy miały ryzyko w starszym wieku dostać niedoczynność. Ta ukryta niedoczynność robi szkody w organizmie,co jest dużym ryzykiem dla powikłań chorób sercowych. Szczególnie ważne jest wystarczające zaopatrzenie w hormony tarczycy u dzieci. Utajona niedoczynność prowadzi do zaburzeń rozwojowych i musi być leczona. U dorosłych oprócz objawów zmęczenia, rozbicia, niewydolności fizycznej zwiększa ryzyko zwyrodnienia mięśnia sercowego, wysoki cholesterol, bezdechów w czasie snu. Dlatego tez na podstawie tych informacji poleca się za zaleceniami amerykańskiej Association of Clinical Endocrynology już w stadium subklinicznej niedoczynności tarczycy leczenie L-Thyroxyna, a zwłaszcza jeśli obecne sa przeciwciała TPO. Leczyć należy już przy TSH 2,5 i przy obecnych anty-TPO. Uważają tez, ze wcześniejsze leczenie może mieć lepszy wpływ na przebieg Hashimoto (zmniejszenie przeciwciał i mniejsze uszkodzenie tarczycy). Dalej jest opisane jak bardzo jest ważne wykrycie utajonej niedoczynności w ciąży, zwłaszcza w trzech pierwszych miesiącach (poronienia i uszkodzenie mózgu dziecka). TSH u ciężarnych powinno się wahać miedzy 0,5-1,0mlU/l. Zaleca się częste kontrole TSH i fT4. podałam Ci tu kawałek artykułu z normami. TSH nie powinno być niższe niż 0,4, wg mnie powinaś dostać jakieś hormonki i powinni Ci zrobic kontrolnie fT3 i fT4. Powpisuj w google te symbole hormonów to duzo mozna wyczytac i sie dowiedzieć, zwróć jeszcze uwagę w jakich jednostkach miałas oznaczone TSH bo moze w innych i jest wszystko oki. Nic sie nie martw! Takaja - życze oby ta iskierka rozbsła w wielką gwiazdę. a mnie dziś bardzo boli brzuszek, bardzo bolesny jest, nawet jak go głaszcze to mam takie nieprzyjemne uczucie :o i kluje mnie w okolicy prawego jajnika :( nie wiem co to. ide dalej leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Agusia33-35 :) witaj!pewnie, że sobie poczytaj :) tylko, że pewnie sporo Ci to zajmie :) ale nie martw się!jak będziesz do nas często zagladała to w końcu nas poznasz:) a i my poznamy Ciebie! mam nadzieję, że u Twojej córci te drgawki to nic poważnego! Balbinko najpierw na tym drugim topiku przeczytałam, że Klaudia mówi do Ciebie mamo i dopiero tu doczytałam, że się cieszysz z tego powodu :) Super, że mała sama do tego dojrzała! Wiesz pewnie jak Michałek sie urodzi to będzie o niego zazdrosna! Joka butki fajne, ale ja bym się zabiła w takim wysokim obcasie :) a kolor wybrałabym czarny, ale tylko i wyłącznie dlatego, że nie lubię zielonego,. Ewa co tam u koleżanki i jej synka? Peppetti dobrze, że się odezwałaś! mozzarella siedzę tu jak na szpilkach i czekam na Twoją relację z wizyty u lekarza ijuż się doczekać nie mogę kiedy wreszcie do niego pójdziesz :) hehe przeżywam jakby to conajmniej moja ciąża była :) Takaja oby to światełko zaświeciło dla Was całym swym blaskiem! szkocja a może faktycznie warto powtórzyć test?mi też dość późno pokazały ciążę! asiu b a jak Ty się wogóle czujesz?jak pobyt w Polsce?jak Twoja córeczka?ostatnio coś tak mało do nas piszesz. a co do wyników tarczycy to niestety nie znam się :( i może Ty wiesz co u dżoli?dawno już jej tu nie było. tiki odpoczywaj! buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaja-> dostałam odpowiedź na maila, napisali że nie mają ruty, ale zorientują się czy jest dostępna. Mam nadzieję, że niedługo będzie i ruta:) Dzięki za rady co do butów. Jeszcze nie kupiłam, bo nie zdecydowałam sie co do koloru. W tej chwili mam w szafie 3 pary butów czerwonych, więc moze na przekór powinnam kupić zielone;) tyle, że M mówi, że potem mogę narzekać, że mi do niczego nie pasują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit27 u mnie wszystko narazie w porzadku. Co do Polski to niestety nie poleciałam bo bardzo się bałam lotu przy tych moich skurczach. Jesli chodzi o Dżoli to u niej tez wszystko w porzadku, ale ma duzo pracy no i przyleciała do niej siostra na dwa miesiace. Wiec pewnie brak jej czasu na pisanie. Mam cicha nadzieję, że niedługo oznajmi nam cudowna nowine, bo tak jakoś czuje, że zafasolkowała, ale mogę się mylić:) Tiki dziekuję za informację, trochę się przestraszylam, ale położna mówiła, że to jest minimalne obniżenie. W 28 tyg ciaży maja mi powtórzyć te badania, mam nadzieje, że nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia no nie dziwię ci się, też pewnie nie chciałabym ryzykować ciąży podróżą. Dziewczyny od kilku dni mnie strasznie suszy, jakbym codziennie kaca miała :), to chyba od klimatyzacji w pracy, jest to dość uciążliwe, bo ja nigdy dużo nie piłam. EvaWer jak odkurzacz?? Przyszłam z pracy i chciałam zrobić test (bo akurat ostatni został)...ale przestraszyłam się, że znowu wyjdą dwie krechy, heheh. A jutro o 6 rano wsiadam do pociągu i jadę do W-wy na zebranie i szkolenie....nie chce mi się. No, ale może przy okazji kupię coś mojej chrześniaczce, bo w piątek raniutko wybieramy się do Krakowa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pisałam wam, ze chcę zapisać się na jęz. hiszpański??? No to chyba od pażdziernika będę chodzić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu nikogo nie ma??? Zawsze tak jest, jak mam chwilkę, jak się nudzę to wchodzę na kafe i co? A tu wówczas nikogo nie ma!!!! Nawet pomarańczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, no to masz, kochana, zacięcie! Mnie by się nie chciało. A miałaś wcześniej do czynienia z hiszpańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odkurzacz spox. Dzisiaj go maz testował. Bardzo lekki jest i fajny. A za ile dni mam te gwarancje wyslac. Napisali mi ze niby mam no to 10 dni. A ty po ilu im wysyłałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z hiszpańskim nie, nasłuchałam się trochę w USA, poza tym uwielbiam muzykę latynoamerykańską. Uczyłam się kiedyś francuskiego, jakoś mi nie wchodził a niestety w hiszpańskim gramatyka jest podobna i to mnie najbardziej marwti. Ale napaliłam się i postanowiłam. A przed chwilą byłam na tarasie i pogoda jak w stanach. Ciepło i wilgotno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze, ze z odkurzaczem wszystko ok, bo się trochę stresowałam twoim zakupem...ja wysłałam dzisiaj, a mikrofalówke dostałam 9ego. Mam nadzieję że odeślą, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Agusia33-35:) miło Cię poznać...to czytanie to Ci pewnie dużo czasu zajmie...:) Trzymam kciuki za córcię oby wszystko było dobrze... Balbinkocieszę się z Twojego sukcesu z Klaudią możesz być naprawdę z siebie dumna:) ewa marchewa jak tam sytuacja z dzidziusiem koleżanki??? Takaja życzę oby iskierka rozbłysła ogromnym blaskiem❤️ szkocja może faktycznie należałoby powtórzyć test?? Lidka mam koleżankę w pracy która uczy się hiszpańskiego i powiedziała, że jest duż łatwiejszy niż angielski i ma piękne brzmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mówie wam, mam juz dosyc. dzisiaj mieli mi zakładac panele i nic z tego. Jutro musze do gościa zadzwonic. Poza tym mamy juz zamówione meble, jutro maja byc w sklepie. Juz tak mam dosyc. Nic nie da sie przyspieszyc, na wszystko trzeba czekac i ja mam juz dosyc. Człowiek sie najpierw cieszy z mieszkania a potem ciagle sie z czyms boryka. Eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×