Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Gablis a Michaś prześliczny, malutki skowroneczek. Całuski dla Was i dla misiaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u nas na topiku nerwy!!! :) Też czekam na wieści od Peppetti. Przypomniało mi się jeszcze, że dziś podczas badania pan doktor odkrył u mnie żylaki macicy. Macie pojęcie!?! Niby to nic takiego, ale przy ewentualnym zabiegu cc mogę mocno krwawić. Nie będę Wam pisać co jeszcze przeczytałam na ten temat w necie (same straszne rzeczy), bo teraz najważniejszy jest spokój! :) :) A, no i tak jak żeśmy z mężem ustalili, że jeśli wszystko będzie ok, to pójdziemy na romantyczną kolację. No, i właśnie się dziś wybieramy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozzarella - no to milej i baaaardzo romantyczne kolacyjki zycze!!🌼 Sluchajcie, a czy ktoras wie, o ktorej Peppetti miala miec cc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyza - tez sie nad tym zastanawialam przed chwilka :-) takaja - dziekuje ze ustawianie do pionu :-) gblis - tak trudno mi uwierzyc, ze juz masz takiego malego czlowieczka z soba. sliczny chlopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, Monikapie, bo ja sie tak zastanawiam, czy to juz, czy dopiero przed a moze juz PO???:):):) Ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozarella -> ja też z utęsknieniem czekam na bijące serduszko naszego Maleństwa :) tak sie cieszę, ze Ty juz tego doswiadczyłas :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...:) jeju jakie tu dziś cudowne wieści... Gablis gratulacje z całego ❤️ Michaś jest po prostu małym prześlicznym cudeńkiem... mozzarella cieszę się z razem z Tobą bijącym serduszkiem Waszej kruszynki....to musi być cudowne uczucie... Peppetti jeju już nie mogę doczekać się wieści od Ciebie...siedzę tu jak na szpilkach....a Ty już pewnie tulisz swoje maleństwo:)❤️ a ja dzisiaj rano poszłam sobie na badanie krwi(miałam jeszcze stare skierowanie od laryngologa:P) a przy okazji poprosiłam o zrobienie BHCG oraz progesteronu...a jutro zanisę jeszcze mocz do badania i z wynikami tych wszystkich badań udam się jutro na 19.20 do gina...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti ja również trzymam kciukasy :) Kurde Ty już pewnie tulisz Michałka :) ❤️ ❤️ ❤️ mozzarella cudowne wieści!!!i taku już będzie całe 8 miesięcy :) aż do szczęśliwego porodu :) a z ta pomyłką Peppetti odnosnie płci Twojego dzidzia to może jakis znak ;) Całuję Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdf
mika23 nie jestem twoim wrogiem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam wiadomość od Madusi, a właściwie od Peppetti :) MICHAŚ JEST JUŻ NA ŚWIECIE!!! Wszystko z nimi w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wielkie gratulacje dla Peppetti, to widamy kolejnego cudownego dzidziusia na swiecie. Całuski dla was, czekamy na was. Mozzarella dla Ciebie też gratulacje :) cudownie Nie wiem czy jeszcze mogę komuś gratulować bo mam niesttey zaległosci w czytaniu A widzę że jeszcze jedna cudowna wiadomość, to gratulacje dla Gablis i jej synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit - dzięki za przekazanie nowiny, wspaniałej nowiny :) alez oni teraz są szczęśliwi :) gawit - a co u Madusi? dlaczego to nie ona napisała nam ta wiadomośc? pozdrów ją serdecznie. Peppetti - G R A T U L U J Ę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppeti gratulujęęęęęęęęęęęęęęęęę i tak się cieszę, że kolejna mamusia ma swoje dzieciątko:) gablis tobie również gratuluję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti, gratuluję!!!! :) :) Faktycznie, Gawit, może ta pomyłka Peppetti to jakiś znak? Za kilka tygodni wszystko się okaże :) Słuchajcie, no właśnie, a dlaczego Madusia sama nam o tym nie napisała? Nie bardzo wiem co się stało, że już się u nas nie udziela. Madusia, pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia dzis tez ma swój cudowny dzień :) ale o tym opowiem Wam pewnie sama :)Nie bedę pozbawiac jej tej przyjemności :) W każdym badź razie była bardzo wzruszona i nie mogła pisać, a więc poprosiła mnie, a ja zrobiłam to z wielką przyjemnością :) Buziaki :) 😘 Idę na \"m jak miłość\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis - synek ślicznota:) Peppetti gratulacje!!! ❤️ No i czekamy na wieści od Madusi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Peppetti, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!! 🌼 Buziaki dla obu Michałków!!!!!!!!!!!! :) Pozdrawiam Was Wszystkie Dziewczynki! Miłego wieczoru i nocki. Justy, fajnie, że znajdziesz chwilę, żeby do nas zaglądać. Matysia, taka duża panna ;) , niech się już troszkę pobawi sama :) Buziaki dla niej od ciotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia27, asia b, Caroline_24, rudi26, tiki*, mozzarella, Balbinka-2 - ❤️ dziękuję za ciepłe przyjęcie po mojej nieobecności urlopowej. Powiem Wam, że suwalszczyzna malownicza, baśniowa i piękna. Trochę wypoczęłam, przynajmniej oderwałam się, poznałam nowych znajomych, ale krótko, więc teraz w każdy weekend gdzieś wędrujemy, chociażby w kolejne dolinki podkrakowskie. Mam nadzieję, że jesienią uda nam się pojechać na parę dni w góry. Mi smutno, serce odczuwa, że niebawem nadejdzie ten dzień, okrągły rok od śmierci Darii. Ale dziś popłakałam się, że mamy kolejne szczęśliwe mamusie, że zdrowe, prześliczne cuda są na świecie. Gratuluję z serca Peppetti!!! ❤️ Gablis - Michałek cudowny!!! ❤️ Ściskam Was wszystkie i życzę miłego wieczoru. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka przytulam Cię do serca. Jeszcze wiele trudnych rocznic przed nami, ale i też tych radosnych w przyszłości. Dobrze, że są wspomnienia nawet te bolesne, bo bez nich życie byłoby bez sensu. Prawda? Myślę, że przetrwasz dzielnie ten trudny okres z nadzieją, że już wkrótce, może już za rok nałożą się na siebie dwie rocznice smutna i radosna:) Pozdrawiam Cię❤️ i również serdecznie Cię witam mimo, że nie wspomniałam, to myślałam sobie o Tobie i Twoich lekcjach śpiewu;) Peppetti nic dodać nic ująć, marzenia się spełniają nawet te najśmielsze i z pozoru niemożliwe. Z całej epy tobie i mężowi gratuluję, no i Michasiowi również, że udało mu się bezpiecznie przyjść na ten świat. Szczęściarz z niego ma kochających go na zabój rodziców i starszego opiekuna Kamilka. Ucałuj go od nas👄. Udanego matkowania życzę przepełnionego kwileniem, a nie wrzaskiem, przespanymi nockami, zerowymi kolkami i wielu wzruszeń i bezzębnych uśmiechów:D Trzymaj się i wpadaj do nas czasami z nowymi fotkami. My tu spragnione jesteśmy dobrych wieści 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozzarella-> super, ze serduszko maleństwa bije... wyobrażam sobie, jaka jesteś szczęśliwa:) Dawna Justy-> fajnie, że czasem znajdziesz chwilkę, żeby do nas zajrzeć:) oby Matysia rosła zdrowo:) Katka-> zobaczysz, też niedługo usłyszysz serduszko swojej fasolki:) Sysunia-> badania na pewno będą ok... daj znać po wizycie... ewa-marchewa-> mam nadzieję, ze Pimpkowi minęła biegunka? ja dziś swemu zakładałam kaganiec;) jak narazie, to Borys strasznie się nim denerwuje, i próbuje sobie zdjąć... tak właściwie, to nawet nie chce biegać, tylko kładzie się w trawie i walczy z kagańcem... pogoda beznadziejna:O pada:( gdyby nie to, że zaraz musze dać jeść Boryswi, a później wyprowadzić go przed snem- już dawno wskoczyłabym do łóżka... śpię dziś sama:( M w warszawce- całe szczęście zadowolony z nowej pracy:) tęsknię, ale przecież muszę wytrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka głowa do góry:) twardym trzeba być nie miętkim:) przytulam Cię mocno i nie smutaj się już....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takaja79, Balbinka-2 - dobrze, że Was mam kochane! ❤️ Balbinka-2 - a jak Ty się teraz czujesz słońce? Już wszystko wróciło do normy? 👄 takaja79 - masz całkowitą rację, dobrze że są wspomnienia... dziś miałam nawet na ich temat rozmowy w pracy. Że samymi nie da się żyć. Ale cóż świat znaczyłby bez nich. Nieraz dzięki tym dobrym można przetrwać trudniejsze obecne chwile. Dzięki tym złym... nie wiem, mam nadzieję, że stajemy się mocniejsi. Mi smutno, bo zastanawiam się, że sama chciałam za pół roku próbować, a mija rok i ... nic. I nie wiem zupełnie dlaczego, dlaczego tak się dzieje, dlaczego tak naprawdę nie zaczęłam próbować po 6 miesiącach, dlaczego teraz nie próbuję, dlaczego odsuwam temat dziecka coraz bardziej od siebie, choć momentami chce mi się krzyczeć - tak bardzo chciałabym mieć dzieciątko. Robię badania, i kolejne, i na tym się kończy. Ale mam nadzieję moja droga takaju, że masz rację. Że wiele radosnych rocznic jeszcze przed nami! Tak, jak cudownie to napisałaś: \"spełniają nawet te najśmielsze i z pozoru niemożliwe\". Bardzo się cieszę szczęściem dziewczyn, i tych co urodziły, i tych co głaskają brzuszki z fasolkami :) Uciekam wziąść prysznic, jutro rano muszę wstać do pracy i przygotować się na opiekę dwóch praktykantek z Anglii: jedna Polka, jedna Brazylijka. Mam nadzieję, że dzięki temu głowa wyprostuje myślenie i przestanę Wam smęcić. Ale powiem Wam jeszcze, że ja strasznie doceniam to, że mogę tu Wam posmęcić, że znajduję tu zrozumienie i współczucie, bo nikomu więcej nic nie mówię na ten temat. A jest mi trudno, bo narzeczona kierownika niedługo rodzi, wszystkie kobiety non stop mu gratulują, zachwycają, a jak pytają one, czy ja czy wszystko w porządku, to słyszę: oczywiście, dlaczego miałoby nie być. A ja myślę: u mnie też było wszystko w porządku. I chyba dlatego ostatnio jest mi trudniej. Dlatego jeszcze raz WAM DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE! I mam nadzieję, że kiedyś tego brudzia wspólnie wypijemy! 👄 Dobrej Nocki Wam wszystkim! Madusia - to prawda, czekamy niecierpliwie na wieści - aż w pracy, jak nikt nie będzie widział, kukać do Was będę :) mozzarella - to prawda - najważniejszy jest spokój, nie stresuj się, nie obawiaj, jest wszystko ok i modlę się, żeby u Ciebie i pozostałych ciężaróeczek tak już zostało do końca! Buziaczki! Katka82 - tak patrzę na Twój suwaczek, już niebawem się doczekasz :) 👄 Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Peppetii - G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 [ serce] 🌻 🌻 yupi!!!!!!!!! Michałku, witaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysunia27 - staram się, staram, ale wiesz miętkie momenty czasami przychodzą. Ale pięknie i jak trafnie to ujęłaś ;) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×