Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Cześć dziewczynki Ja się melduję że u mnie wszystko ok. Trochę bolą m,nie plecy i martwię się czy to nie nerki - czytałam w m jak mama że toakie dolegliwosci się zdrzają... Dzisiaj jedziemy do siostry do Krakowa na weekend więc raczej mnie nie będzie Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki odnosnie pytan ZUSowskich to niestety moja mama jest w sanatorium cale dnie ma zabiegi i ciezko mi sie z nia skontaktowac. ale jak tylko odbierze telefon to sie ja wypytam :) a moze zaprosze ja do nas i bedzie co jakis czas udzielac porad zasiłkowych hehe :) ja jestem wsciekla jak nie wiem.od pazdziernika zostalismy bez mieszkania. poprosilam mojego m zeby zadzwonil to ej baby i moze on sie z nia dogada bo ja nie mam nerwów. a wiecie co ona mu nagadała?? ze my jestesmy jacys MELINIARZE bo tyle alkoholu co u nas to jeszcze u nikogo nie widziala!!! nie ukrywam ze jestem pasjonata drogich trunków i zawsze moj m cos mi ze szwecji przywozil i mam wystawke w salonie no ale.... nikt tego nie pije chyba ze sa szczególne okazje. ta baba jest jakas zacofana!! no i jak moj m uslyszal ze ona tak po nas jedzie to sie z nia poklocil i tzrasnal skuchawka i ona za 2 min do mnie zadzwonila ze do konca wrzesnia mamy sie wyniesc. wiec caly dzien szukam mieszkania ale na 4 miesiace to naprawde ciezko cos znalezc. masakra normalnie szkocja chcialabym ci powiedziec ze jestem na 100% pewna ze to fasolinka :) u mnie kazdy test wychodzil dodatni dopiero po ok 15 min i to bardzo dlugo. okazalo sie ze owulacja byla pozno i do zaplodnienia doszlo pozno i aly czas stezenie beta bylo małe. dopiero test z krwi potwierdzil moje przypuszczenia. tzrymaj sie na pewno wszystko bedzie oki. ja zrobilam z 8 testów zanim kreska pojawila sie od razu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helołek! Ale zimno brrrr. Aż się nie chce z domu wychodzić. Wczorajsze zakupy w Ikei udane. Aczkolwiek chciałoby się więcej. Ale i na to przyjdzie kiedyś pora:) Noooo noooo, a tu u Was to się dzieje:D Szkocja ty to nas o zawał serca przyprawisz:D Nic nie mówię, ale dziewczyny chyba mają racje. Oby, oby!!! Niuusia no wiesz co, to już jest skandal!!! Ludzie to naprawdę są bezkrytyczni i bezczelni. Szkoda gadać. Ale fakt jest faktem zostaliście na lodzie. Ale pewnie sobie poradzicie ❤️ Celavie dzięki za rady, już poszłam twoim tropem Nauczanie przyrody w klasach I-III, szerokie pole do popisu. Mam plan jak na 6 lat stażu:D Pyza no no niedługo Ciebie to czeka, stuku puku jest tam kto w środku?:D Monikapie to fantastycznie, że wszystko tak fajnie się układa. A co do zakupów dla siebie to ciężko się kupuje, bo to niby już tuż tuż koniec, a przymierzyć na potem i tak się nie da:D:D Caroline o to ambitny temat i nawet brzmi normalnie:) Joka a może spójrz na to z tej strony, że jeszcze niedawno nie było mowy o strankach z powodu problemów Twojego męża, a teraz zobacz, jest nadzieja. Zawsze to jakiś pozytyw w porównaniu z sytuacją sprzed kilku miesięcy. Co?:O Lidka jak Ciebie czytam to jakbym siebie słyszała, ja mam dużo nadziei, że będę jeszcze mamą, nawet to wiem, ale jakoś nie potrafię w to uwierzyć. I też dwukrotnie byłam w ciąży od zaraz, już. A teraz czas leci, a tu nic d... blada:O Rudi no teraz to już musi być zdjęcie!:D Tiki a ja nie jestem przesądna i żadne daty ani spotkania nie wpływają na moje pojmowanie rzeczywistości. Niepotrzebnie napędzasz sobie stracha. Ale widzę, że twój mężuś to wspaniały pocieszyciel:) Mika ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niuuusia no to faktycznie wredny babol zacofany postawił Was przed faktem dokonanym i to ona jest chyba meliniarą....jak ja bym taką na swojej drodze spotkała to nie ręczę za siebie... lidka nie dołuj się a już na pewno się nie poddawaj...trzymam za Ciebie kciuki❤️ mika przykro mi, że @ przyszła...ale następnym razem na pewno się uda...zobaczysz... ewa marchewa...jeszcze nic straconego dopóki @ nie przyszła...który to już u ciebie dc??? Pimpek przesłodziuchny:) no i gratulacje dla Andzi i Krzysia:) Rudi dzięki za odpowiedź a tak na marginesie to gdzie pracujesz?? to jest praca na zmiany?? no i cudowne wieści, wspaniale, że dzidzia się tak dobrze rozwija..:) Peppetti ja testować będę w niedzielę i jeśli wszystko się potwierdzi to po wizycie u gina we wtorek chciałabym iść na L4 jak już kiedyś pisałam jestem pracownikiem socjalnym i mam pracę narażoną na cho*erne stresy zarówno z ludźmi jak i w papierach. Ludzie są różni agresywni, roszczeniowi często chorzy...ostatnio byłam w środowiskach gdzie był półpasiec albo róża dzieci często przechodzą różne infekcje no i nie ukrywam, że trochę się boję...ponadto w środowiskach jest bardzo nakopcone od papierosów, śmierdzi..pełno kotów psów...no jednym słowem można coś złapać...no i nie wiem czy gin się zgodzi na tak szybkie L4...no i w styczniu na krótko przed zajściem w ciążę przechodziłam porażenie nerwu twarzowego zaznaczam, że wirusowe no i na pewno nie złapałam tego w domu... szkocja ja też należę do tych co uważają, że fasolka w Tobie już zakiełkowała...:)sprawdź jeszcze tak jak peppetti pisała czułość testu czy pisze 25 czy 50 bo to też jest bardzo ważne.... tiki...gratuluję tak szybkiego załatwienia sprawy...to już niedługo będziecie we własnym mieszkanku...:)🌼 i nie stresować mi się tam bo wszystko będzie dobrze...i duży plus za postawę twojego m:) joka no to Twój m ma faktycznie pecha z tymi zębami...:( Gablis trzymam kciuki...i czekamy na wieści...:) a do mnie dziś powinna przyjść @ a rano temperaturka 37.1 no i @ brak.. Pyza ja do pracy wstaję o 5.50 a o 6.30 muszę wychodzić już z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
TEstujące - trzymam kciuki!!!!! wierzę, że to będzie \"to\" :D niuuusia wiesz co ci powiem?? że trafiliście na okropnego babsztyla. Najpierw numer z pralką, teraz wyzwała was od meliniarzy i alkoholików. No brak słów, normalnie Takaja, a co kupiliście w Ikei? Ja też tam lubię chodzić. Kupiliśmy tam ze trzy lata temu sofę i franca strasznie skrzypi:o nie da się nic z tym zrobić... Madzia79 🌻 udanego wypoczynku:) POzdrawiam i lecę mężowi pomóc w malowaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnalazłam tabelkę:) TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK........wiek.....miasto........ OM .....data straty.......kiedy start Mania .........28........lubelskie..........14.08...7tc_ 13.09.........jesień EvaWer........34........Częstochowa.....28.07...7tc_26.1 0 ..........? Agapa.........22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11t c_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........02.09....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 .......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75.........32........Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28...... 28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05. 07 ....../07 gawit_27.......28.......Luton.......10.03.06/23.03.07... 11 tc....wakacje08 Agusia28.......28.......Będzin........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........20.08......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..........wiek.......miasto........ OM .....data straty.......kiedy start OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02........maj\'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.........03.02......9 tc..22.09......maj-czerw Celica.............36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28...... Galway .....23.05.07.....31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27.........27..... ok.Gliwic...........06.08.07...10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23.....Białystok....14.08.07....4x .....lipiec 07 Pyza79............28......Warrington.....30.07.07.....9t c_14.12 .06.....sierp07 Mika23............23.......lubelskie........30.07.07.... .2 x w 10 tc......sierpień 07 Katka82........ 24........Świętochłowice....25.07.07....9 tc ...... sierpnień 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak...........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK..........wiek....... miasto ............. OM ............ TP Gablis ............25 ......Poznań .......... 3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza............26.......Rybnik............ 3.12.2006.......09.09.2007 Peppetti......... 31.......ok.Łodzi........ 14.12.2006.... ...20.09.2007 100krocia....... 25.......Rybnik...........02.01.2007.... . .09.10.2007 ma-lenka20......21.......ok Jastrzębia....03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice.....31.10.2006.... .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.....20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa....16.02.2007..... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn.......04.03.2007.. ....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007...... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . . . 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... . ..29.01.2008 JoaśkaPelaśka...26.......Toruń..............27.04.2007. ....31.01.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska....... 23.....Gdańsk..07.06.2007...CC........ Michaś .............3200/54 Dawna Justy..38..... Gdańsk.. 17.07.2007....CC......... Matylda..........3550/56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Takaja a ja ci powiem, że chciałam pisać o Q. Tarantino, ale mój prowadzący powiedział NIE. Więc zapytałam dlaczego. A on NIE bo NIE... masakra. On go nie lubi i tyle.... Ale Krauze też jest ok! A te filmy bardzo mnie się podobają:) No i on jest bardzo sypatycznym kolesiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Peppetti a wybrałam film, ponieważ miałam dość literatury. Non stop wałkowanie. Wiadomo, co za dużo to niezdrowo:D Gramatyka jest dość nudna, a film to jakieś wyzwanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caroline ciekawy temat to już połowa sukcesu:) Życzę wytrwałości z pisaniem i z promotorem, bo z nimi też różnie bywa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczynki nawet nie mam czasu poczytać co u Was :( Po pracy padam :( Trzymam kciuki za testujące, a zwłaszcza Szkocja za Ciebie ❤️ Ja mam bardzo złe wspomnienia związane z testami :( Oby te Twoje myliły się tak samo jak moje 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Chciałam sie pochwalić, ze wrzuciłam nowe fotki Borysa na blooga- i to sama:) Peppetti udzieliła super wskazówek:) Nastrój mój ciut lepszy... M jeszcze w pracy, robią inwentaryzację, bo dziś jego ostatni dzień... szkocja, sysunia-> trzymam kciuki! Gablis-> pewnie już tulisz swoje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joka cieszę się, że udało Ci się wrzucić fotki. bałam się, że moje instrukcje mogą być zbyt zagmatwane. borysek jest cudny :) Jadę dziś na wizytę do gina, a nie mam ochoty na szykowanie się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti-> Borys jest kochany i bardzo mądry;) ale dziś mnie tak wkurzył, no ale co mogłam zrobić... po powrocie do domu zastałam istne pobojowisko- zamykamy tylko drzwi do pokoi, kuchnię i przedpokój ma dla siebie. Wcześniej pod naszą nieobecność znosił sobie na posłanie tylko nasze klapki, a dziś pościągał mi prawie wszystko z półek:O do tej pory tego nie robił, aż do dziś... no ale zamiast na niego krzyczeć wolałam szybko go wyprowadzić... potem jak sprzątałam to pobojowisko, to cały czas szczekał na odkurzacz:O nie wiem, co zrobić żeby przestał- przecież muszę czasem sprzątać...;) A u Ciebie wielki dzień zbliża sie wielkimi krokami;) pewnie już nie będziesz miała dla nas czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti-> rozumiem, że swoich zdjęć nie można w taki sam sposób wrzucić na blooga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joka - niestety nie można, ale już myślę nad tym, byście były \"samodzielne\" Obiecuję, że w weekend zajmę się tym. A borys i tak jest słodki, mimo że tak rozrabia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peppetti-> przecież nie musisz:) lepiej myśl o sobie i maleństwie:) tak mi tylko się nasunęło po dodaniu fotek Borysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa1984, przepiękny Pimpek:) To jest jego prawdziwe imię ;)? Kocham ONeczki, a ONka Pimpka spotykam pierwszy raz w życiu ;) byłam dzisiaj u ginka, w mojej macicy zagnieździł sie maciupeńki pęcherzyk ciązowy :):):) za 2 tyg.wizyta kontrolna zmieniłam doktorka i ten obecny jest fantastyczny :):):) Trzymam kciuki za wszystkie starajace sie i oczekująće :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś niby 12dc a mnie chyba zaczynają boleć jajniki... może mogłabym M wykorzystać zanim wyjedzie mi do warszawki, ale on jeszcze nie wrócił z pracy... poza tym stawia dziś kolegom piwo, więc nie wiem czy będzie miał ochote na co nieco... i zobaczcie jak to jest- niby odpuściłam, a nadal kombinuję... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj o 19.40 przyszedł na świat synek Michaś naszej gablis :) jest cały i zdrowy i śliczniutki ❤️ przepraszam Was i gablis, że dopiero teraz o tym pisze, ale nie załapałam, że to od niej sms, ależ ja jednak zakręcona wczoraj byłam gablis - G R A T U L U J Ę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gablis gratulacje :) łezka w oku i toaścik za was- oczywiscie Kubusiem :) zaczynam coraz mocniej wierzyc ze ten topik jest szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis - gratuluję :). Dziewczyny ja wiem, że dwa cykle prawdziwych starań to nie jest dużo...ale dla mnie chyba za dużo, jednak. Zresztą same wiecie, że te wyczekiwanie, życie nadzieją - nawet kiedy staramy się nie nakręcać...to jest okropne! Chciałabym zajść w ciazę i nic o niej nie wiedzieć...nawet przez kilka tygodnie, tylko po to żeby mieć niespodziankę, albo zeby nie zastanawiać się czy teraz się udało... W ogóle nie rozumiem dlaczego cykl mi się skrócił...teraz już nie wiem kiedy będzie następna @... Jutro wesele, nie chce mi się iść. Najchętniej to bym tam w dresach zawitała - w ogóle nie czuję ani potrzeby ani chęci na tą zabawę! Poza tym deszcz pada, jest chłodno, a ja nie mam nawet pończoch, nie wiem w jakich butach pójdę...jeśli w ogóle jakies pasujące mam. Generalnie mam to gdzieś. Niuuusia jakaś wariatka nie baba. Ja to bym już jej powiedziała!!!! Pewnie ją myszy zjedzą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika - szkoda, wiem co czujesz.... Szkocja no mi tez to na ciazę wygląda. TABELA I - PLANUJĄCE STARANIA NICK........wiek.....miasto........ OM .....data straty.......kiedy start Mania .........28........lubelskie..........14.08...7tc_ 13.09.........jesień EvaWer........34........Częstochowa.....28.07...7tc_26.1 0 ..........? Agapa.........22........Płock.............??? ......12tc_12.04.06....wrześ/07 betty82........24........Radlin......................11t c_ 19.11.2006..mar/kwi07 Lidka79........27.......Białystok.........27.09....13tc_ 02.1 0.06..sierp Nicolla.........26 .......Warszawa .......? ....... 9t 24/01/07 ......maj07 aga75.........32........Wrocław.........???........12tc. _12.02 .07 .czer07 Sylijka28...... 28.......Konin.......................33tc ..27.11. 06...sierp/07 Madusia3......32.......Świnoujście..............20tc_05. 07 ....../07 gawit_27.......28.......Luton.......10.03.06/23.03.07... 11 tc....wakacje08 Agusia28.......28.......Będzin........25.04.07.....9tc.. .22.05.....wrzes07 joka............31........Ełk........20.08......5tc_13. 09.2006.........??? -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA II - STARAJĄCE SIĘ NICK..........wiek.......miasto........ OM .....data straty.......kiedy start OLI................26......ok.Siedlec....15.01.07..9tc_2 2. 02........maj\'06 Ania_Białystok...27......Białystok......05.12... ..23tc_24.03. 06....listopad marta77..........30......Heilsbronn.........03.02......9 tc..22.09......maj-czerw Celica.............36...... Krasnystaw......?.........11tc_ 18.10........? susia..............26......Mszana Dolna....... 20/03/07....8tc_29.11.06....marzec07 Alekto ............28...... Galway .....23.05.07.....31tc_5.03.06....maj!!07 Sysunia27.........27..... ok.Gliwic...........06.08.07...10tc_0 3.04...sierp 07 ewa-marchewa...23.....Białystok....14.08.07....4x .....lipiec 07 Pyza79............28......Warrington.....30.07.07.....9t c_14.12 .06.....sierp07 Mika23............23.......lubelskie........31.08.07.... .2 x w 10 tc....wrzesień 07 Katka82........ 24........Świętochłowice....25.07.07....9 tc ...... sierpnień 07 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA III - Badania i Leczenie NICK.........LECZENIE.........................badania 100krocia...brak...............................TSH.T3.T4 .APTO.WZWB.MF.LH.FSH.PRL, ..................................................Toxo, Cmv Lidka79.....brak...............................bilirubin a,CMV,chlamydia,toxo, d-dimery,ukł.k rzepnięcia,glukoza,tsh, ft4, zesp. antyfosfolipidowy,spermiogram+posiew. EvaWer......brak..............................toxo Agapa........heparyna/aspiryna.............toxo,cytomega lia,różyczka,TSH,przec iwciała antykardiolipinowe Alekto........innohep (heparyna),deltacortil enteric..wszystkie możliwe Gablis........brak..............................laparosk op ia mania...........................................toxo,róż y cz ka, CMV, tsh, ft3, ft4, anty - TPO,.p/ciał a p/plemnikowe, spermiogram niuuusia.....brak..............................toxo,cyto meg alia, posiewy betty82......brak..............................przeciwci ała antykardiolipinowe,toxo,CMV, Mika23..........................................toxo,ka riotyp,p-ciala kardiolipinowe,p-ciala jadrowe,TSH,fT4, aTPO, aTG,Prolaktyna. aneczka12......brak...........................kontrola beta hcg -------------------------------------------------------- ----------------------------- TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK..........wiek....... miasto ............. OM ............ TP Gablis ............25 ......Poznań .......... 3.12.2006 ......09.09.2007 iza iza............26.......Rybnik............ 3.12.2006.......09.09.2007 Peppetti......... 31.......ok.Łodzi........ 14.12.2006.... ...20.09.2007 100krocia....... 25.......Rybnik...........02.01.2007.... . .09.10.2007 ma-lenka20......21.......ok Jastrzębia....03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice.....31.10.2006.... .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.....20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa....16.02.2007..... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn.......04.03.2007.. ....9.12.2007 asia b............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007...... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . . . 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... . ..29.01.2008 JoaśkaPelaśka...26.......Toruń..............27.04.2007. ....31.01.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------ TABELA V- SZCZĘŚLIWE MAMUSIE I ICH DZIECIĄTKA Nick......Wiek....Miasto...Data porodu...Rodzaj porodu...Imię dziecka...Waga/Dł kacuska....... 23.....Gdańsk..07.06.2007...CC........ Michaś .............3200/54 Dawna Justy..38..... Gdańsk.. 17.07.2007....CC......... Matylda..........3550/56 wygląda na to, że we wrześniu też zaliczę dwa razy @...no chyba że stanie się cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Dziewczynki wylenilam sie w ciagu dnia i teraz bede buszowala po nocy. wicaz nie wiem co i jak, bo pojechalismy do lekarza, ale oczywiscie w piatek wieczorem mnie nigdzie nie przyjma. mam z usg czekac do pon. tzn mam isc do swojego lekarza i wtedy moze.... mmonikapie--- ciesze sie ze szkola rusza i oczywiscie trzymam kciuki Celavie---- oby tak dalje, prosciutko do celu Madzia79--------super ze wszystko ok:)udanego weekendu Pyza---- jeszcze raz dzieki za slowa otuchy, odpocznij i ziwdz Walie:) niuuusia---- Twoje slowa przepelnily mnie ogromna nadzieja, dziekuje. co do mieszkania, to faktycznie troche ciezko,ale wierze ze Wam sie uda. Ta baba to faktycznie z innej epoki. Idiotka takaja-----nie chcialam denerowac:) wierz mi, ja sie sama o zawal serca przyprawie sysunia--- testu testuj i zaraz nam tu daj znac:) joka--------- wiem jak to jest, niby sie odpuszcza, ale kombinajce sa:) nie ma co sie zastanawiac, bierz sie do roboty, a nuz bedzie fasolinka:) Caroline---- musze przyznac , ze temat bardzo ciekawy Gawit---- dzieki za kciuki, przydadza sie a ja chyba wrzuce na luz. objawy moga sugerowac nadchodzaca@ czyz nie? wiec koniec nakrecania sie. spokojnie. Lideczko---------troche wiecej wiary, wiem wiem, jest ciezko, ale co nam innego pozostalo?bedzie dobrze, musi byc. i zobaczysz, ze wkrotce pojawia sie II krechy. tylko bez zlamywania mi sie tam. szykuj kiece, szukaj butow i prosze mi sie tam dobrze bawic.oj, jak ja bym na weselicho poszla....przytulam Cie mocniutko no tom nadrukowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Joka Nie zastaniawiaj się ani chwili!!! Powodzeńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gablis-> gratulacje! 🌻 wiem, że nie powinnam się zastanawiać... zrobiłam nawet test owulacyjny, jajnik boli jak nie wiem, a na teście co prawda dwie krechy, ale druga trochę jaśniejsza- a wg instrukcji to jest wynik negatywny... więc już w ogóle nie rozumiem tych testów- jajniki bolą jak na owu, a test nie do końca pozytywny:O staranek pewnie nie będzie, bo M własnie wrócił z pracy - po 12 godzinach:( bolą go zęby i głowa:O powiedziałam mu, że najprawdopodobniej będę miała owulację, ale nie chcę go naciskać... choc przykro mi bardzo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gablis 🌻 GRATULACJE :):):):):):):) jesteś kolejnym przykładem na to, że marzenia się spełniają i wszytko jest możliwe:) teraz kochana odpoczywaj i nabieraj sił na zajmowanie się maleństwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabilis 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼kwiatek]🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×