Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

No ładnie,dawno mnie nie było,a tu sie o mnie zarywa... To moze wyjasnie,ze nie ma mnie na blogu bo to jest moj wybor i juz...Ja nawet hasła nie mam :) Wiec pomaranczko dziekuje ci za zainteresowanie,ale tak sie akurat składa,ze jak mi cos nie pasuje to sie umiem sama upomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie o tobie
co sie o tobie zarywa celica? dobrze sie czujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica, a co u Ciebie? Czy już masz na tyle kadry, żeby nieco odpocząć i zwolnić? Jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U was też tak pada?? W taką pogodę to tylko pod koc i dobry film. Koc mam, ale dobrego filmu nie, a na tv nie ma co liczyć. Chociaż o 20ej na tv4 będzie film którego nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam u was? jak się czujecie? A ja czekam na zjęcia od maleńkiej, obiecała wrzucic zdj ze środka i końcówki ciąży no i oczywiście synusia:) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, zanudzę was ziókami :). Oto kilka przepisów, jest nawet na impotencję! Do każdego użycia należy brać kopiastą łyżkę stołową odpowiedniej mieszanki ziołowej, zalać ją szklanką wrzącej wody i przykryć na 3 godziny. Przecedzić, potem lekko podgrzać i pić według podanych zaleceń. ZIÓŁ NIE GOTUJEMY, gdyż wówczas tracą część leczniczej siły. Zawsze zaparzamy je świeże i powoli wypijamy BRAK MIESIĄCZKOWANIA Po 50 g. 1. Liść rozmarynu (Fol. Rosmarini) 2. Liść melisy (Fol. Melissae) 3. Liść pokrzywy (Fol. Urticae) 4. Liść mięty pieprzowej (Fol. Menthae piper) 5. Kwiat nagietka (Flos Calendulae) 6. Kwiat jasnoty białej (Flos Lamii albi) 7. Kwiat ślazu (Flos Malvae) 8. Liść ruty (Fol. Rutae) 9. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 10. Kora wierzby (Cort. Salicis) 11. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae) Pić 3 razy dziennie po szklance 20 minut przed posiłkiem PRZY ZŁEJ PRZEMIANIE MATERII Po 50 g. 1. Kora wierzby (Cort. Salicis) 2. Kora kruszyny (Cort. Frangulae) 3. Kłącze tataraku (Rhiz. Calami) 4. Korzeń arcydzięgla (Rd. Archangelicae) 5. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae) 6. Korzeń pietruszki (Rd. Petroselini) 7. Owoc jałowca (Fr. Juniperi) 8. Ziele fiołka trójbarwnego (Hb. Violae tricol.) 9. Ziele nawłoci (Hb. Solidaginis) 10. Ziele skrzypu polnego (Hb. Equiseti) 11. Liść brzozy (Fol. Betulae) Pić 3 razy dziennie po szklance 20 minut przed posiłkiem PRZY ZABURZENIACH W KRĄŻENIU Po 50 g. 1. Ziele macierzanki (Hb. Serpylli) 2. Ziele serdecznika (Hb. Leonuri) 3. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 4. Ziele dziurawca (Hb. Hyperici) 5. Ziele srebrnika (Hb. Anserinae) 6. Liść ruty (Fol. Rutae) 7. Kwiatostan głogu (Infl. Crataegi) 8. Liść melisy (Fol. Melissae) 9. Kora kruszyny (Cort. Frangulae) Pić 2 razy dziennie po szklance przed posiłkiem SKĄPE MIESIĄCZKOWANIE Po 50 g. 1. Kłącze tataraku (Rhiz. Calami) 2. Ziele przywrotnika (Hb. Alchemillae) 3. Korzeń lubczyka (Rd. Levistici) 4. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae) 5. Ziele szanty (Hb. Marrubi) 6. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) 7. Liść ruty (Fol. Rutae) 8. Liść mięty pieprzowej (Fol. Menthae piper.) 9. Liść melisy (Fol. Melissae) Pić 2 razy dziennie po szklance przed posiłkiem IMPOTENCJA 1. Liść melisy (Fol. Melisae) 2. Korzeń Kozłka (Rd. Valerianae) 3. Ziele dziurawca (Hb. Hyperici) 4. Kwiatostan kocanki (Infl. Helichrysi) 5. Kwiat nagietka (Flos Calendulae) 6. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 7. Kłącze tataraku (Rhiz. Calami) 8. Porost islandzki (Lichen Islandicu 9. Sproszkowane nasienie kozieradki (Sem. Foenugraeci pulv.) Pić dwa razy dziennie po szklance, 20 minut przed posiłkiem. NADMIERNE KRWAWIENIE MIESIĄCZKOWE Po 50 g. 1. Ziele tasznika (Hb. Bursae Past.) 2. Ziele rdestu ptasiego (Hb. Polygoni avicul.) 3. Ziele rdestu ostrogorzkiego (Hb. Polygoni hydropip.) 4. Ziele jemioły (Hb. Visci) 5. Ziele skrzypu polnego (Hb. Equiseti) 6. Liść pokrzywy (Fol. Urticae) 7. Liść melisy (Fol. Melissae) 8. Kwiat nagietka (Flos Calendulae) 9. Kłącze pięciornika (Rhiz. Tormentillae) 10. Korzeń omanu (Rd. Inulae) 11. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae) Pić 2 razy dziennie po szklance przed posiłkiem. BOLESNE MIESIĄCZKOWANIE Po 50 g. 1. Kwiat ślazu (Flos Malvae) 2. Kwiat jasnoty białej (Flos Lamii albi) 3. Liść mięty pieprzowej (Fol. Menthae piper.) 4. Liść melisy (Fol. Melissae) 5. Kwiat wrzosu (Flos Ericae ) 6. Kwiat nagietka (Flos calendulae) 7. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) 8. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 9. Ziele dziurawca (Hb. Hyperici) Pić 2 razy dziennie po szklance przed posiłkiem. MIESIĄCZKOWANIE BOLESNE I SKĄPE Po 50 g. 1. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 2. Owoc kminku (Fr. Carvi) 3. Ziele srebrnika (Hb. Anserinae) 4. Liść melisy (Fol. Melissae) 5. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae) 6. Liść ruty (Fol. Rutae) 7. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) 8. Liść szałwi (Fol. Salviae) 9. Kłącze tataraku (Rhiz. Calami) Pić 2 razy dziennie po szklance przed posiłkiem MIESIĄCZKOWANIE BOLESNE I OBFITE Po 50 g. 1. Kłącze pięciornika (Rhiz. Tormentillae) 2. Liść mięty pieprzowej (Fol. Menthae piper.) 3. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae) 4. Liść melisy (Fol. Melissae) 5. Ziele jemioły (Hb. Visci) 6. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 7. Ziele tasznika (Hb. Bursae past.) 8. Ziele srebrnika (Hb. Anserinae) 9. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) Zarówno przy miesiączce skąpej, jak i obfitej pić przez 3 dni po szklance, 3 razy dziennie, zarówno przed spodziewaną miesiączką i w czasie jej trwania.\\ ALERGIA ZWIĄZANA Z MIESIĄCZKOWANIEM *Odnotowano przypadki występowania objawów alergicznych podczas normalnej menstruacji; zarówno w postaci pokrzywek, podrażnień skóry jak i w postaci dychawicy oskrzelowej czy migreny. Również i w tych przypadkach skuteczne bywają kuracje ziołowe.\\ *A Po 50 g. 1. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae) 2. Korzeń arcydzięgla (Rd. Archangelicae) 3. Korzeń lukrecji (Rd. Glycyrrhizae) 4. Kwiat lawendy (Flos Lavandulae) 5. Kwiat jasnoty białej (Flos Lamii albi) 6. Ziele przywrotnika (Hb. Alchemillae) 7. Ziele drapacza (Hb. Cnici bened.) 8. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 9. Ziele dziurawca (Hb. Hyperici) Pić 2 razy dziennie po szklance przed posiłkiem. Po 50 g. 1. Liść szałwi (Fol. Salvae) 2. Liść brzozy (Fol. Betulae) 3. Liść orzecha włoskiego (Fol. Juglandis) 4. Ziele poziewnika (Hb. Galeopsidis) 5. Ziele marzanki (Hb. Asperulae) 6. Ziele przetacznika leśnego (Hb. Veronicae) 7. Ziele tysiącznika (Hb. Centaurii) 8. Ziele szanty (Hb. Marrubii) 9. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) Pić 2 razy dziennie po szklance przed posiłkiem STOSUNEK BOLESNY *Bolesność zazwyczaj spowodowana jest przykrym doświadczeniem i powstałym wskutek tego przeżycia urazem psychicznym. Oprócz wizyty u specjalisty możemy wspomagać się terapią ziołową\\ *Po 50 g. 1. Kwiat nagietka (Flos Calendulae) 2. Kwiat lawendy (Flos Lavendulae) 3. Liść szałwi (Fol. Salviae) 4. Liść melisy (Fol. Melissae) 5. Liść orzecha włoskiego (Fol. Juglandis) 6. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 7. Ziele dziurawca (Hb. Hyperici) 8. Korzeń łopianu (Rd. Bardanae) 9. Korzeń kozłka (Rd. Valerianae ) Pić szklankę przed obiadem i szklankę przed kolacją. Stosować jednocześnie irygacje.\\ Po 50 g. 1. Kora dębu (Cort. Quercus) 2. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) 3. Liść melisy (Fol. Melissae) 4. Liść szałwii (Fol. Salviae) 5. Ziele macierzanki (Hb. Serpylli) Wszystkie zioła zmieszać razem. Brać 3 łyżki mieszanki, zalać litrem wody. Gotować 10 minut (wrzenie), odstawić pod przykryciem na 30 minut. Odwarem robić wieczorem płukanie pochwy, co drugi dzień przez okres trzech tygodni.\\ ZAPALENIE POCHWY Po 50 g. 1. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) 2. Liść pokrzywy (Fol. Urticae) 3. Liść szałwi (Fol. Salviae) 4. Ziele rdestu ptasiego (Hb. Polygoni avicul.) 5. Kora dębu (Cort. Quercus) Brać 4 łyżki mieszanki na litr wody. Do odwaru przygotowanego każdorazowo dolewać łyżeczkę soku z surowego czosnku. Irygacje stosować w pierwszym tygodniu codziennie, w drugim i trzecim, co drugi dzień, w czwartym zaś i piątym tygodniu, co trzeci dzień. W sumie przez pięć tygodni. Można też, z tego samego odwaru, robić kompresy na narząd rodny.\\ NADŻERKA CZĘŚCI POCHWOWEJ MACICY Po 50 g. 1. Kwiat krwawnika (Flos Millefolii) 2. Kwiat nagietka (Flos Calendulae) 3. Kłącze pięciornika (Rhiz. Tormentillae) 4. Kora dębu (Cort. Quercus) 5. Ziele szanty (Hb. Marrubii) Brać 4 łyżki ziół na litr wody. Stosować do irygacji w pierwszym tygodniu codziennie, w drugim i trzecim, co drugi dzień.\\ OSTRE SWĘDZENIE WARG SROMOWYCH I PRZEDSIONKA POCHWY Występuje zazwyczaj przy zapaleniu pochwy, grzybicy i opryszczce sromu. Po 50 g. 1. Kora dęby (Cort. Quercus) 2. Liść szałwi (Fol. Salviae) 3. Liść orzecha włoskiego (Fol. Juglandis) 4. Ziele macierzanki (Hb. Serpylii) 5. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) Zmieszać zioła razem. Brać na każdy raz 3 łyżki, zalać litrem wody, gotować 5 minut, odstawić pod przykryciem na 30 minut. Nasączyć czystą szmatkę odwarem i kłaść na narząd rodny, aż do wyczerpania odwaru.\\ ZAPALENIE PRZYDATKÓW Równocześnie z podawaniem środków farmaceutycznych stosować należy uzupełniająco terapię ziołową: 1. Liść rozmarynu (Fol. Rosmarini) 2. Liść mącznicy (Fol. Uvae ursi) 3. Kwiat stokrotki (Flos Bellidis) 4. Kwiat jasnoty białej (Flos Lamii albi) 5. Kwiat tarniny (Flos Pruni spin.) 6. Liść pokrzywy (Fol. Urticae) 7. Ziele rdestu ptasiego (Hb. Polygoni avicul.) 8. Ziele przywrotnika (Hb. Alchemillae) 9. Ziele drapacza (Hb. Cnici bened.) 10. Korzeń mniszka lekarskiego (Rd. Taraxaci) 11. Owoc róży (Fr. Rosae) Pić 3 razy dziennie po szklance przed posiłkiem.\\ *ZIOŁA DO IRYGACJI Po 50 g. 1. Kora dębu (Cort. Quercus) 2. Liść pokrzywy (Fol. Urticae) 3. Liść szałwii (Fol. Salviae) 4. Koszyczki rumianku (Anth. Chamomillae) 5. Koszyczki arniki (Anth. Arnicae) 6. Ziele macierzanki (Hb. Serpylli) 7. Ziele skrzypu polnego (Hb. Equiseti) Zioła zmieszać. Na każdy raz brać 3 łyżki mieszanki, zalać litrem wody, gotować 5 minut, odstawić pod przykryciem na 30 minut, przecedzić. Wieczorem robić irygację pochwy, w pierwszym tygodniu codziennie, w drugim i trzecim, co drugi dzień. W sumie tylko przez trzy tygodnie.\\ NIEPŁODNOŚĆ Po 50 g. 1. Szyszka chmielu (Strob. Lupuli) 2. Ziele przywrotnika (Hb. Alchemillae) 3. Ziele krwawnika (Hb. Millefolii) 4. Liść ruty (Fol. Rutae) 5. Ziele nostrzyka (Hb. Meliloti) 6. Kwiat lawendy (Flos Lavendulae) 7. Kłącze tataraku (Rhiz. Calami) 8. Kwiat nagietka (Flos Calendulae) 9. Owoc róży Pić 3 razy dziennie przed posiłkiem po szklance. Przed stosunkiem zrobić irygację Vagosanem.\\ MIĘŚNIAKI MACICZNE Po 50 g. 1. Kłącze pięciornika (Rhiz. Tormentillae) 2. Ziele jemioły (Hb. Visci) 3. Ziele skrzypu polnego (Hb. Equiseti) 4. Ziele tasznika (Hb. Bursae Past.) 5. Ziele rdestu ostrogorzkiego (Hb. Polygoni hydropip.) 6. Kora kaliny koralowej (Cort. Viburni opuli) 7. Kwiat kasztanowca (Flos Hippocastani) 8. Liść borówki czernicy (Fol. Myrtilli) 9. Liść brzozy (Fol. Betulae) Pić 3 razy dziennie po szklance przed posiłkiem, Irygację stosować taką samą, jak przy zapaleniu przydatków.\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdziłam każde zioło z osbna i generalnie większość z nich ma działanie uspokajające, przeciwbakteryjne (szczególnie polecane w nieżytach żołądka, wrzodach itp) na błony śluzowe. Może zmieszane wszystkie razem mają działanie na niepłodność...ale pić będę dalej :). I już mi nawet zaczęły smakować :). Mój mąż ma problemy z żołądkiem, zgagą...może jemu kupić żeby pił ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIOŁA BONIFRATRÓW Wzmacniająca mieszanka O. Sroki w przypadku poronień: koszyczek rumianku- 100 gr owoc róży - 100 gr liść melisy - 50 gr ziele dziurawca - 50 gr liść mięty pieprzowej - 50 gr kwiat nagietka - 20 gr Zioła zmieszać, wsypać łyżeczkę na szklankę wrzątku, naparzać pod przykryciem 20-30 min. Pić raz dziennie przed spaniem. Można osłodzić łyżką syropu malinowego lub z czarnej porzeczki. ZIOŁA DLA PANÓW 1. Żeń - szeń. Pobudza aktywnośc seksualna i tonizuje. Zwiększa liczbę plemników w nasieniu. 2. Witania Indyjski żeń - szeń. Ma podobne do niego właściwości 3. Palma sabalowa. Jest pomocna w leczeniu niepłodności związanej z chorobami prostaty (przerost i zapalenie gruczołu krokowego). Pomaga w zaburzeniach erekcji, działa tonizująco na narządy rozrodcze i uklad moczowo - płciowy. 4. Śliwa afrykańska. Poprawia płodnoś w przypadkach chorób prostaty. 5. Miłorząb. Działa korzystnie w przypadkach niepłodności na tle zaburzeń krążeniowych. 6. Głóg. Działa tonizująco na krązenie i przeciwutleniająco. Może by skuteczny w przypadkach nadciśnienia tętniczego i problemów z krążeniem żylnym. 7. Kolcorośl. Poprawia funcje nadnerczy, podnosi poziom testosteronu. Korzystnie wpływa na wątrobę, która metabolizuje hormony i bierze udział w regulacji ich stężenia we krwi. 8. Czosnek. Chroni plemniki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. Stosowany jest także w leczeniu impotencji. 9. Lukrecja. Działa tonizująco na nadnercza i układ rozrodczy, może też zwiększac aktywnośc hormonalną. 10. Turnera. Używana jest głównie do wzmocnienia popędu płciowego u mężczyzn i kobiet. 11. Chamaelirium luteum. Działa tonizująco na układ rozrodczy. jest pomocne w leczeniu impotencji. 12. Zioła chińskie. Poprawiając krążenie i wzmacniając wątrobę, powodują wzrost liczby i ruchliwości plemników w nasieniu. Aby otrzymac dla siebie odpowiednią mieszankę ziół, należy skontaktowac się z zielarzem lub specjalistą medycyny orientalnej. (w internecie można znaleźć strony takich specjalistów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? przypadkiem trafiłam na jakies forum, gdzie dziewczyny wypowiadały się na temat tych ziół...i jestem pod wrażeniem! Będę je piła z większą wiarą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moze sie zle wyraziłam z tym zarywaniem,miało byc w znaczeniu,ze tu o mnie mowa,a ja nawet nie wiem co sie na blogu dzieje.Jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Szkocja ja dzis tu wpadam z pytankiem do Ciebie :) czy Ty robiłas tutaj w Anglii badania hormonów?czy zlecił Ci to lekarz, czy robiłas prywatnie?jezeli prywatnie to ile kosztują? a no i czy wiesz jak po angielsku powiedzieć zespół policystycznych jajników? Eh ja szukam tu prywatnych ubezpieczeń zdrowtnych a co za tym idzie klinik i przychodni! Chyba jednak tutaj przyjdzie mi zachozic w ciążę, a nie chcę ryzykować z państwową s łuzbą zdrowia! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA IV -oczekujące dzidziusia NICK.............wiek..... miasto ............. OM ............ TP iza iza............26.......Rybnik............ 03.12.2006.......09.09.2007 ma-lenka20......21.......ok Jastrzębia.....03.01.2007.......10.10.2007 Monikapie.......28.......Skierniewice......31.10.2006... .. .14.10.2007 Balbinka-2.......28.......Ruda Śl............13.01.2007.......20.10.2007 Niuuusia.........22.......Częstochowa......16.02.2007... ... .23.11.2007 tiki*..............28.......Wroc/Legn........04.03.2007. . .....9.12.2007 asia b.............26.......Bolków/Donc.....21.03.2007....... 26.12. 2007 Madzia79........28.......Kościelisko........03.04.2007.. . .. 08.01.2008 rudi26............26......Częstochowa......21.04.2007... ....29.01.2008 JoaśkaPelaśka..26......Toruń...............27.04.2007. ......31.01.2008 Dżoli..............25.....G-D/Doncaster...16.06.2007.... ....23.03.2008 Katka82......... 24......Świętochłowice....25.07.07.... .....2.05.2008 -------------------------------------------------------- ------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit Po angielsku zespół wielotorbielowatych (policystycznych) jajników to będzie policyctic ovary syndrome. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit--------- wiec ja poszlam do mojego GP i powiedzialam ze od 2 miesiecy nie mam @. za drugim razem zdecydwal sie na pobranie krwi. powiedzialam ze w Polsce bylo podejrzenie PCO.zdecydwal sprawdzic wszystkie hormony. w piatek na wizycie powiedzial mi, ze hormonki sa w porzadku i dochodzi do owulacji.Jednak powiedzial, ze jesli moje @ sie nie uspokoja to, za 2 miesiace da mi skierowanie do ginekologa. znalazlam tez klinike w zasadzie , tuz za rogiem specjalizujaca sie w leczeniu nieplodnosci itp. ale jedna wizyta 100 funtow. i to taka rozpoznawcza. i tak jakjusty napisala Polycystic ovary syndrom ja sie dzis fatalnie czuje, mam okropny bol glowy.ale dzis piekny dzien, wiec pojdziemy poszalec w sklepach a potem na 5 do pracy. pozdrawiam i milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróciłam właśnie z grzybków :) Z pomocą rodzinki uzbieraliśmy wiadro podgrzybków, ale to i tak super bo prawie już grzybów nie ma. Poprzerastane, rozmiękłe itp. Ale jest trochę małych i dam je w ocet. Teraz zjedliśmy obiad i relaksujemy się, ale kiedyś ;) trzeba będzie zacząć te grzyby obierać! Lidka, sporo tych receptur :) Ja kiedyś obkupiłam się książki o ziołach i wiem, że są one ponoć skuteczne, ale oczywiście trzeba je brać systematycznie i przez jakiś dłuższy czas. Zauważyłam, że w niektórych występuje ziele kruszyny, które jest też składnikiem figury do odchudzania. A na tamtym pisze, że podczas ciąży i @ nie wolno stosować i przy chorobie nerek. A mnie właśnie po figurze nasuwały trochę nerki. Ciekawe, czy to przypadek? Ale podczas starań odstawiłam tę herbatkę. Nie raz przydałoby mi się coś, żeby trochę się oczyścić i schudnąć, ale póki co rezygnuję z tego naparku. Dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę na owulkę. W czwartek jadę na usg. Będzie to 11 dc więc może już powie dokładniej w które dni się starać. I oby celniej niż ostatnio. Może od jutra dodatkowo będę robić testy? Zostały mi co prawda trzy, ale chyba dokupię i wytestuję w tym cyklu. Już mi trochę brakuje cierpliwości w tych starankach. W pewnym sensie jestem na luzie. Więcej się ruszam. Korzystam ze słońca. I czuję, że to mogłoby być właśnie teraz! Bardzo tego chcę! Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie bała się jednocześnie... Ale chyba i tak chcę! Czy macie już wieści od Sysuni? A co u naszych nowych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawna Justy i Szkocja bardzo Wam dziękuję za odpowiedź :) Z tymi policystycznymi jajnikami to tak myslałam, ale wolałam sie upewnić :) mój angielski nie jest najgorszy, ale dobry też nie :) no, ale ze słownictwem typowo medycznym to mam wielki problem :( byście padły jak ostatnio próbowałam pani doktor w przychodni wyjaśnić, ze miałam gronkowca :) za skarby świata się nie mogłysmy zrozumiec, aż w końcu kazała sobie po polsku na kartce napisac \"gronkowiec\" i poszła z tym do tłumacza :D Eh czeka mnie tutaj parę wizyt u lekarza, a bardzo tego nie lubię :( zwłaszcza tutaj, gdzie o wszystko musze sie prosić :( i ściemniać, żeby wyprosić jakieś zainteresowanie moim zdrowiem :( Pozdrowioneczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna2210
ja do alekto mój nik wyświetla się na pomarańczowo jednak nie jestem złośliwą pomarańczką, która dorzuca swoje trzy grosze niepotrzebnie, nie wiem dlaczego wyświetlam się na pomarańczowo nie wiem jak to zmienić chętnie bym się pozbyła tego drażliwego aczkolwiek ładnego koloru, nie weszłam na ten czat żeby wypisywać jakieś złośliwości czy obrażać inne osoby niestety robi to jakaś inna nieżyczliwa pomarańczka straciłam dwie ciąże i po prostu chciałam się tu czegoś dowiedzieć od innych osób, nie iwem czy to coś złego kończąc pozdrawiam wszystkie starające się, oczekujące, mamusie i ich pociechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martynko piszesz, że Ty do alekto, ale może ja pomogę? 1. zaczernić swój nick można na górze strony wchodząc w preferencje :) tam ustalasz sobie hasełko do nicku :) 2. ja tez straciłam dwie ciąże, więc pytaj o co chcesz. jeżeli tylko bede wiedziała to na 100% odpowiem :) a dziewczyny co się dzieje z Sysunią???bardzo sie o nią martwię? Kurde jak któraś pisze, że jest w ciąży, a potem znika tak nagle to ja mam zawsze złe przeczucia :( chociaz powód moze byc zupełnie inny!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit dzięki za informacje mam andzieję że pomarańczowy kolor zniknął jeśli chodzi o te dwa poronienia to zrobiłam badania i czekam na wyniki, nie przejmuję się tym aż tak bardzo bo wydaje mi się że one wyjdą wszystkie ok bardziej robię je dla świętego spokoju żebym mogła mieć spokój psychiczny a u ciebie coś wykryły badania i czy zaczełaś starałać się już o bobaska pozdrawiam i życzę miłego dnia u nas ładnie jest słoneczko świeci lecę trochę popracować w ogródku pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, Wróciłam po bardzo pracowitym weekendzie. Myślałam, że będę miała duuużo do czytania, a tu, niestety, cisza jak makiem zasiał. Co się dzieje dziewczyny? Czyżby jesień wpędzała Was w melancholię i lenistwo? Gawit, bardzo Cię przepraszam, ale o jakich bakteriach Ty mowisz? O gronkowcu? Czy on był u Ciebie przyczyną pustego jaja plodowego? U mnie owulacji nie ma, więc jest to, co było po poprzednim zabiegu. Nie wiadomo kiedy się pojawi, ale piję ziółka-może one coś zdziałają? Poza tym humor mi się polepszył, co nie znaczy, że jestem bardzo zadowolona z życia. Mam też problem z grzybkiem tu i ówdzie. Nowy gin polecił mi takie tabletki ProVag. Dziś je zakupiłam i zobaczę czy działają. A tak w ogóle, to pogoda jest taka, że chciałoby się wejść pod kołdrę i przespać ten deszcz, wiatr, ciemności i kiepski nastrój. No, i widzę, że Wy tak robicie hehehe. Meldować się tu! Byle szybko!!! Pozdrawiam i czekam na wieści od Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×