Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

A, ja mam wolną chatę!!! I net owija mnie sobie wokół paluszka...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołszki. Ledwie Was przeczytałam tak duzo piszecie. No ale spoko jakoś dałam radę. Jeżeli chodzi o synka to niestety nie dostał się tym razem do półfinału. Po pierwsze miał nową partnerkę z która nie ćwiczył bo jego stała zachorowała, a po drugie był lekko przeziebiony. Postawiłam go co prawda na nogi ale bolało go gardło i był dodatkowo zesstresowany, Ale dyplom i medal dostał za uczestnictwo. Jezeli chodzi zreszta o finał to dostało się 7 par i jak się okazało wszystkie które tanczą 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Mój Mati chodzi póki co raz w tygodniu na półtorej godziny. W przyszłym roku zapowiedział że nie chce juz chodzic na basen tylko w to miejsce na tance. No i chyba bedziemy go wozić na zajęcia jeżeli tak bardzo chce. Ogólnie poszło mu nawet nieżle tylko zawalił walc wiedeński a to dlatego że nie było go na tych zajeciach kiedy cwiczyli. No ale wiecie on ma 10 lat i to dopiero jego 2 turniej więc wszystko przed nim. Ja tez jestem przewodniczącą na egzaminie w częsci matematycznej. Ale na szczęscie nie siedzę na dużej sali tylko w pracowni i pilnuję 19 dyslektyków. Raz byłam na dużej i dziękuję bardzo. Wolę mała salę. Ale musiałam dzisiaj dopilnowac wszędzie dekoracji i tak latałam od sali do sali. Mam nadzieję że wszystko pójdzie ok. A tak poza tym to musze powoli zaczac chodzic po bankach za tym kredytem. Mam na liscie 6 banków żeby porównać raty. Dokumenty ubiegające sie o kredyt mogę złozyc na 3 m-ce przed przyznaniem. Więc w lipcu chcę już miec to z głowy. Umowe koncową podpisujemy 15 września. No i będę działać w tym temacie. Przede mna tez dlugi 9-dniowy weekend. I dobrze. Potem to już z górki poleci.Niestety niegdzie się nie wybieramy bo mąż pracuje a i kaska potrzebna na inne cele. Pozdrawiam zaciążuśki i planujące. Całuski dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe obliczyłam sobie i dzisiaj mi wychodza bardzo duże szanse bo jest 11 dzień cyklu. Zawsze jak tam akurat zajrzę i wyliczam wychodza mi największe szanse na zajscie. Hehe. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś dostalismy zaproszenie na Wesele...w tą sobotę, od mojej koleżanki ciężarówki...przyznam jestem w szoku, wiem że trochę gadamy w pracy, tam jakieś porady, ale żeby mnie na wesele zapraszać...:D ale odmówic ciężaróweczce nie wypada...z resztą mam ochotę sie wystroić i zabawić:) Celavie-my staranka odkładamy do sierpnia (może lipiec) jeśli by cos w pracy sie rozwineło to do kwietnia przyszłego roku, też mam manie obserwacji cyklu i chcąc nie chcąc znam go na tyle dobrze ze wiem kiedy co i jak bez mierzenia temp:P Od dziś zaczełam dietkę...a mój urlopujący sie mężulek zrobił frytki-wredota łysa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym poszła na jakies wesele sie pobawić. Dobra znikam spac. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Ja tylko na chwile po dniu jak to ostatnio u mnie bywa bardzo wyczerpującym.Peppetti,zdjecia chyba jutro wygrzebie :) Balbinka-kota tez podeśle :) Dodam,ze Betty,albo Besia -tak na nia wołamy,ma 7 lat i przywiozłam ja z Sycylji jak miała jakies 5 tyg-znalazłam ja na działkach nad morzem. Pa dobranoc!! AAA...ja w długi wekend nigdzie nie jade,a nawet pracuje :(,bo dziewczyny urlopy biora,no a pracodawca sam bezdie sie meczył :) Ale ja sie pochwale,jestem dobrym pracodawcom i wiem,ze ludziom sie tez należa takie wekendy,dlatego bede sama pracowac z przyjemnoscia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ja juz z dzieckiem ale nie dobudzilam sie do konca maly moze tylko godzine dziennie ogladac telewizor bo mruga oczkami iza mowila ze mial juz z tym problem.No to bedzie niezly boj jak mu bede bajki wylaczac ale coz to dla jego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki Oj jak ja dzisiaj nie mogłam wstać... Pewnie bym się spóźniła do pracy gdyby nie to że wczoraj naszykowałam sobie ubranko :P U mnie juz chyba wszystko ok - nie ma swędzonka !!! Ale martwię się o Tiki - ona przynajmniej raz dziennie sie pokazywała a tu nic :( Inne dziewczynki też jakoś rzadziej zaglądają - no ale może przesadzam - na pewno wszystko jest super Buziaki na caly dzionek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia79 super ze ci przeszlo a tiki rzeczywiscie cos ostatnio nie ma .Zreszta nie tylko jej dziewczynki prosimy sie odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapie
a mialo byc sloneczko :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miało byc słoneczko - a tu chmury :( Dzisiaj chyba właśnie przez ta pogodę nie mogłam wstać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CELICA
Boziu,ja tez juz sie martwie o tiki :( U mnie tez słońca niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) jak wstazłam było słoneczko a teraz jest brzydko:( ewa marchewa idz i baw sie dobrze.To bardzo miłe jak myslimy ze jakas osoba jest tylko kolezanka z parcy a tu sie okazuje ze tak nas wyrózniła i traktuje jak kogoś bliskiego:) ja kiedys tez miałam taką sytuacje:) ja juz pisałamm do tiki na gg ale zadnego odzewu:( mam nadzieje ze to przez to ze była ostatnio tak zawalona pracą......... joka i Celavie czekamy z niecierpliwoscia na wspaniałe wieści:) juz nie moge sie doczekac do weekendu.Bede lezała na plaży i opalała sie ile się da:) ehhhhh..... Madusia przynajmniej Ci sie nie nudzi:) ja juz wariuje z nudów i juz szukam jakies pracy w domu.Ostatnio przegladałam ogłoszenia i jest tylko składanie długopisów i adresowanie kopert:( za 1 złozony długopis płaca 0,15 :( ale przeciez i tak siedze w domu a pare groszy zawsze wpadnie:) jak myślicie? a moze ktoras juz sie tym zajmowała? Eva Wer gartuluje sukcesów syna:) niewazne ze sie nie dostał do polfinału ,wazne ze on lubi tanczyc i chce tego.Mozekiedys go zobaczymy w edycji \"Taniec z młodymi gwiazdami\" Madzia79 ciesze sie ze swedzenie przeszło.Jakby sie znowu pojawiło nawet najmniejsze to globulka i spokój: Balbinka jutro o 19,30 bede trzymała kciuki za Ciebie i Twoja fasolke:) na pewno wszystkie bedziemy o Was myslały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to myslę że u Tiki wysiadł internet - i tej wersji będę sie trzymać!!! A może Peppetti coś wie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Czesc Dziewczyny:-) Rudi mnie na gg zmobilizowala do napisania paru slow:-)Codziennie Was czytam ale jakos malo pisze.Maruda ze mnie w tej ciazy i len sie straszny zrobil:-( Ciagle sie boje o bobaska w brzszku tak bardzo juz bym chciala miec taki duzy brzuszek i zeby malenstwo w nim fikalo.W czwartek sie zacznie 11 tydzien za dwa tygodnie do gina i chyba do pracy.Ostatanio nie dalo mi spokoju i dokladnie policzylam w ktorym tygodniu w ostatniej ciazy mialam zabieg i sie okazalo ze to byl 10 tydzien i 1 dzien.Dlatego teraz sie juz uspokojam ze bedzie dobrze,poza tym pierwsza kruszynka byla od poczatku za mala w stosunku do wieku ciazowego,posprawdzalam usg itd.A teraz wedlug normy dzidzia byla ostatnio.Uplawy juz mniej dokuczaja ale strach jest wszystkie nasze ciezarowki to chyba wiedza najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepetti ja mazna wyciac z topiku wypowiedzi jedenej osby i czy mozna zrobic tak zeby wogole wypowiedzi tej osoby byly ignorowane??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Dokladnie Balbinko.Czuje to samo jak boli to sie martwie jak nagle przestaje to tez i tak w kolo macieja chyba przez nastepene 6m-cy jeszcze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) wiecie co dziewczyny ten strach pozostanie w nas zawsze..pamiętam jak bardzo pragnęłam być w ciąży, ajak zobaczyłam 2 krechy to byłam i szczęśliwa i przerażona co to będzie!ale wiara czyni cuda;-) mam pytanko do zaciążonych..jutro kończy mi się 15 tydz a ja przytyłam dopiero neicały 1 kg, czy to możliwe? fakt faktem nie mam w ogole apetytu i jakbym mogła to wcale bym nie jadła:-D pupa, ręce mi schudły, brzuszek rośnie, ale wagowo nic nie przybieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak dzisiaj jest 15tydz i 6 dni to jutro sie zaczyna 17 tydzien czy 16sty, bi nigdy nie umiem tego załapać:-D sierotka ze mnie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka, 15 tydz. i 6 dni - jutro kończy się 16. tydzień, czyli zaraz zacznie 17. Co do wagi - ja też przez pierwsze tygodnie prawie nie przybierałam na wadze. Dopiero w 6. miesiącu ruszyłam, a teraz wręcz boję się wejść na wagę :D Brzuszka mi bardzo przybyło, więc pewnie masy ciała również. W czwartek chwila prawdy, bo trzeba się będzie zważyć przed wizytą u gina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka 16 tydzien sie zacznie ja z Michalem do 20 tygodnia nic nie przytylam ani kilograma malo tego na poczatku ciazy bardzo schudlam apetytu dostalam dopiero pod koniec 19 tyg na samym poczatku jadlam pozniej wszystko oprucz pizzy bylo beeeeeee potem tylko kabanosy w malej ilosci w szpitalu zaczelam troszke podjadac i przed sama strata.O matko jaki jakub jest marudny szalu mozna dostac a ze swoim tak codziennie bede miala hihihihi ale ze swoim wiecej jest sie w stanie zniesc musialam sie zamknac w pokoju bo wyl ze widzi maja bluze w lustrze teraz gada o9 czyms z arkiem niech gadaja a ja spadam na zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem przepraszam, że dałam Wam powód do niepokoju, przepraszam dużo śpie i net nam padł zabieram sie za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki* nareszcie ale widzisz jak cie wszyscy lubia a tak wogole to my z Agnisia 2 gwizdnelysmy slonko a co niech wina bedzie rozlozona na dwie, 25 stopni mamy super jest.a ja sie wybieram na tewn zastrzyk jak sujka za morze nie chce mi sie isc ale juz i tak postep bo sie ubralam wyjsciowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, Dziewczyny, skoro to 15 tygodni i 6 dni, to znaczy, że teraz trwa 16. tydzień :) Czyli zacznie się 17. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 12
hej dziewczyny! a u mnie kolejny nudny dzin! wcziraj bylismy z m i kacprem na fajnym spacerku! czesto nam sie to nie zdaza wiec bylo milo! a dzis nie wyjde na dwor bo kacper wczoraj temperatury zlapal! nie wiem czy gdzies go owialo czy po prostu wyskoczyla mu ta temperatura na wychodzace piatki? nie wiem a dzis znowu nie ma przynajmniej jak na razie! zobacze jeszcze jak by gorzej bylo to wtedy uderze do lekarza poki co nie bede robila paniki co nie? monikapie weekend u kolezanki byl zeczywiscie super ale co do meza to dalekoooo mu do idealnego meza ale tym razem wlascwie po raz pierwszy tak naprawde sprawdzil sie jako ojciec! wiec zapewne to jeszcze wykorzystam co nie? ;) rudi 26, madzia 79, celavie zycze wam milego udanego dlugiego weekendu ❤️ eva wer gratuluje synka z zainteresowaniami! wydaje mi sie ze teraz w czasach komputerow i internetu ciezko jest obudzic w dzieciach prawdziwe zainteresowania! a tak jak powiedzialas to dopiero jego 2 turniej i wszystko przed nim! 🌻 a co do wesel nam w tym roku szykuje sie juz 5 wesel wszystkie w czerwcu i wrzesniu i 1 komunia u chrzesniaka! milo co nie? tiki dobrze ze sie odezwalas martwilysmy sie! a mnie tez zatoki ciagle mecza!!! czasem jak juz leki nie pomagaja nagrzewam sobie glowe(czolo) taka lampa do zatok i mi nawet pomaga i w ciazy tez tak nagrzewalam (oczywiscie konsultowalam to z moja ginek)zdrowiej kochana ❤️ dziewczynki tak na koniec nie martwcie sie swoim przybywaniem na wadze! na to nie ma reguly! ja przytylam przez 9 mies z kacprem 20 kg szok! bylam ogromna! ale nie mialam zadnych dolegliwosci ciazowych mdlosci itp, i mialam mega apetyt na wszystko! a moja sasiadka ktora w przyszlym mies rodzi miala mdlosci wymioty, i przytyla tylko10 przez cala ciaze i dziedzie ma w brzyszku duza tak wychodzi jej na usg! wiec to nie ma reguly! wszystko bedzie dobrze! ❤️ caluski😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, ja mam 28 tygodni i 3 dni, więc teraz jestem w 29. tygodniu. Bo te tygodnie oznaczają tygodnie zakończone, a te dni są z tygodni aktualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×