Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

Balbinka mi się zawsze strasznie podobało imię Dominik... nie wiem dlaczego... ale jest też bardzo duuuużo innych ładnych np. Andrzej :D A jak chciałaś dac na imię dziewczynce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieska - ja chętnie usłysze co zrobić by teraz urodzic ślicznego, zdrowego bobasa ;) napisz nam tu a ni gdzieć na innych tematach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki kochana już Wam przecież napisałam, zaraz jak się odezwałam pierwszy raz to po co ja się mam powtarzać? :D ja tam, poroniłam bardzo dawno i mam teraz bardzo zdrową (i żywą) córeczkę, czasami to by jej sie jednak przydało dać coś na uspokojenie Balbinka może dziewczyny pomogą Ci sie zdecydować, ja jestem za Dominikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah a tak w ogóle znacie kogoś kto ma w domu 4-ro latkę? chciałabym wiedzieć czy wszystkie tak wariują czy tylko moja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka ja juz nie mowię o wszystkich wybrykach Kirusi bo ona jest po prostu żywe dziecko i jestem przyzwyczajona ale raczej żądko zostaje sama z dwiema 3,5 latkami (boo mniej więcej taka wychodzi średnia) i już nie daje rady musiałam z nimi jechac dzisiaj do pracy tak rozrabiały że się próby nie dało praktycznie zrobić jak mnie dyrektor zapytał czy mogę je jakoś uspokoić to mu szczerze odpowiedziałam że \"Nie\" dzisiaj pogoniły starszego kuzyna na drzewo bo im zabrał piłkę i kuzyn się bał zejść jak zobaczył dwie takie małe rozwścieczone lwice :D naprawde są kochane, ale ja po całym dniu sama z nimi padam na twarz zwłaszcza że musze pilnowac żeby nie skoczyły na moją mamę albo coś w tym rodzaju bo mama leży w domu po operacji a nie mogę biec za dwiema równocześnie (zwłaszcza jak biegną w przeciwnym kierunku) wiesz może jak sobie mogę z nimi poradzić, albo jakie zajęcie im znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, ja sobie ze swoją radzę, ale jak przyjeżdża Amanda to ona się chce popisać więc jak nie ma Floriana to ja mam urwanie głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moja Kira jest raczej typem przytulanki z tego co wiem Amanda też to dlaczego jak są razem jakiś diabeł w nie wstępuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle mam je obie tak rraz w miesiącu przez tydzień ale teraz Gardenia pojechala ze swoimi uczniami na zieloną szkołę na trzy tygodnie i wylądowała tutaj an dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pamiętam o Was cały czas tylko brak czasu :( Może uda mi się nadrobić jutro wieczorkiem! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska Moja młodsza bratanica ma 4 lata. Powiedzieć, że to żywe dziecko, to duuuużo za mało :D Ona sama w drugim roku życia powiedziała o sobie, że jest \"salony pies\". To by się zgadzało :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska moj Jakub tez taki zywy jak nie oglada bajek to dom roznosi bieka z wrzaskiem na ustach wczoraj bylismy na spacerze cala droge ryczal ze nie chce za reke a jak bym go puscila to by polazl prosto na ulice wiec szlismy na syrenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty82
Czesc Dziewczyny.Ja juz wczoraj nie mialam cierpliosci do forum caly dzien sie nie otwieralo:-( TIKI, BALBINKO ciesze sie ogromnie z Waszych Malych Szczesc w brzyszkach. Balbinko powiedz w ktorym jestes tygodniu ze lekarz juz rozroznil plec bo jestem ciekawa czy na nastepnej wizycie u mojego babla cos bedzie widac? I jeszcze jedno pytanie do ciezarowek.Ja jestem w 11 tygodniu i jak rano wstaje to brzuszka prawie wcale nie ma, ale w ciagu dnia jak troche podjem;-) to wieczorkiem jest nadety jak balonik macie tak albo mialscie tez tak?? Poza tym dzis mialam ciezka noc po wczorajszym nerwowym dniu:-(Brzuszek bolal i w nocy mialam koszmarne mysli ogromny strach:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 12
hej kobietki!!! a ja myslalam ze tylko ja mam cos z netem a tu sie okazuje ze to kafe nawalilo!! cale szczescie! ciekawa bylam co u was! a mnie wszystko w porzadeczku! wczoraj wieczorem juz nie siadalam do komputera bo znowu bylismy z m na milym rodzinnym spacerku a pozniej jeszcze na pizzuni familijnej! wiec wybaczycie mi prawda!!! monikapie strasznie martwie sie twoimi bolami!! daj szybko znac co lekarz ci powie ok? trzymaj sie dzielnie wszystko bedzie dobrze! w koncu kazda kobietka ciaze inaczej przechodzi moze ty masz takie bole i to tylowe dla twojego organizmu? ❤️ Madusia gratuluje nowej pracy!! :) tiki strasznie sie ciesze twoja niunia!! szukaj imienia! nie wiem dlaczego ale zawszetak sobie myslalam ze imie powinno czekac na dzieciatko! milych poszukiwan! 🌻 peppetti dziekuje za troske o kacprusia wszystko w porzadku! mial po prostu jedno dniowa temperature i naprawde nie wiem dlaczego! za to ja kiepsko sie teraz czuje! gardlo i glowa i uszy bola! jakies przeziebienie mnie wzielo! musze ponagrzewac glowe bo czuje ze to zatoki! balbinka gratuluje synka! jak ja bylam w ciazy to wszyscy mi mowili ze jesli dzieciatko jest takie ruchliwe w brzuchu to i pozniej bedzie takie ruchliwe! i rzeczywiscie tak jest! kacper masakrycznie mnie kopal w brzuchu jak juz byl duzy a teraz tez jest strasznie ruchliwy! dziewczyny ale to lepiej jak dzieciatko jest takie ruchliwe, to swiadczy o tym ze ma wielka ciekawosc swiata,a tym samym szybciej i latwiej zdobywa doswiadczenia zyciowe!! tylko nam jest ciezej! ale przeciez dzieciatko jest najwazniejsze zeby sie dobrze rozwijalo! niebieska zycze duzo cierpliwosci do obu dziewczynek! nie uspokoisz ich raczej mozesz je natomiast czyms zajac! ale to juz pole do popisu dla ciebie! trzymam kciuki! 🌻 i znowu namachalam! caluski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć chciałabym was zapytać jak długo trzeba odczekać po stracie w 5tc, żeby móc sie znów starać? lekarz mi zalecił 3 miesiące przynajmniej,ale słyszałam że niektóre to tylko miesiąc odczekały.a wy? dodam jeszcze o sobie tyle że wcześniej rok sie starałam bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew-> też straciłam ciążę w 5 tygodniu, i też lekarka kazała mi odczekać 3 miesiące... w sumie to odczekaliśmy pół roku... mam nadzieję, ze test, który zrobię w przyszłym tygodniu, będzie pozytywny:) a to, ile każą nam czekać, zależy od naszego stanu psychicznego, ale też tego jak się goi macica po zabiegu, czy też od wykrytych przyczyn poronienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ewa-marchewa1984 - jesli w pracy jest taka okropna sytuacja to dziewczyna powinna isc na zwolnienie Stres jest olbrzymim wrogiem dla plodu. Balbinka-2 - gratuluje siusiaka :):):) Ja tez mam problem z imieniem dla chlopca. Dla dziewuszki jest wybrane Kinga, ale dla chlopca nie mozemy sie zdecydowac. Dwa imiona meskie juz wykorzystalismy i nie mozemy nic wybrac. niebieska75 - wszystkie zdrowe 4latki tak szaleja!! To jest objaw zdrowia i trzeba sie z tego cieszyc!!!!!  Choc wiem ze to trudne. Gdy do mojego Kamila przyjda sasiedzi (blizniaki 4 letnie - chlopiec i dziewczynka) to moj dom wyglada jakby tajfun zawital :) My czasem organizujemy konkurs rysunkowy - mamy wtedy piec minut na zlapanie oddechu. gawit_27 🖐️ betty82 - wszystko jest ok. Rano brzuszek jest pusty i dlatego wydaje sie mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje naukochańsze kolezanki ❤️ balbinka gratuluje siusiaczka:) to musi byc wspaniałe uczucie:) monikapie koniecznie zaraz po wizycie daj znac co Cilekarz powiedział bo troche sie martwie tymi Twoimi bólaami:( tiki kochana gartuluje z całego serca i zobaczysz teraz juz bedzie super! :) aneczka to teraz Ty sie kuruj jak juz synowi przeszło:) Peppetti ciesze sie ze juz czujesz sie lepiej🌼 i nic sie nie bój ,sama przeciez pisałas ze nerwy jest najwiekszym zagrozeniem. gawit27 🖐️ madusia gratuluje pracy i trzymam kciuki zeby @ juz nie p;przyszła:) ANKA0079 dzięki za odpowiedz :) po prostu jak wyjedziemy to bedziemy szalec na całego:) moj Krzysiu chyba juz nie moze sie doczekac bo caly czas pyta kiedy bede miala \"TE\" dni:) joka cały czas mysle o Tobie i trzymam kciuki:) ewa marchewa ja na miejscu Twojej kolezanki bym zabrała swoje rzeczy i z usmiechem na twarzy osobiescie podała zwolnienie lekarskie tej kierowniczce. Ciesze sie ze wpisałas sie do tabelki:) i gdzie jest znowu Celavie? betty82 wszystko bedzie ok. zadnych złych myśli:) do mnie wczoraj dzwoniły dziewczyny z pracy ze tesknia za mna i brakuje im mnie bo nie wiedza jak sobie dzdza rade beze mnie:) bardzo to było miłe :) jest mi przykro ze nie bede mogła juz z nimi pracowac ale moj spokoj i zdrowie jest dla mnie najwazniejsze.Caly czas nerwy i stres i tak w kólko ilez mozna wytrzymac.Teraz jestem na zwolnieniu i juz sie wyciszyłam i jest ok .A ja myslalam ze nie lubiały mnie jako swoja przełozoną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka- GRATULACJE SYNA! mąż pewnie dumny jak paw teraz chodzi:-D ja tez chciałabym się już dowiedzieć co tam pod serduchem noszę:-) u nas chłopak to będzie Filip:-D a dziewczynka Zuzanna:-D od wczoraj czuję lekkie dziwne \"burczenie\" jak mały się przekręca i takie bardzo lekkie kopniaki:-Da dzisiaj to prawie oddychać nie mogę bo tak jakoś mnie dziwnie zatyka:/ betty- z brzuszkiem też tak mam:-) tylko rano mam mały a wieczorem już jest piękny i wyraźny:-D tiki- no widzisz(my chyba wszystkie panikujemy na wyrost:-P)..cieszę się że wszystko ok:-):-)..teraz czas tak szybko zleci, nim się obejrzysz poczujesz jak mały skacze:-D monikape- ja też wczoraj i dziś obudziłam sie z podobnymi bolami..normalnie nie mogę spać na boku na prawej stronie, bo później boli mnie z prawej strony spojenie łonowe, ale się uspokajam, ze tam się wszystko poszerza i robi miejsce dla maleństwa..chociaż przyznam, ze to bedzie pierwsze o czym powiem lekarzowi na wizycie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie mojego brzuszka wrzuci dzisiaj Peppetti na bloga:-) mój chce córę..ale ostatnio stwierdził, ze obojętne co będzie, że najważniejsze, żeby zdrowe:-D ehh ja się dzisiaj nic nie nauczę na to zaliczenie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ew - jeśli tylko gin na badaniu stwierdzi ze ładnie sie tam zagoiłaś i czujesz sie na siłach to moim zdaniem nie czekaj trzech miesięcy. To jest dobry moment zeby porobic badanka, wyciszyc się, pogodzić ze stratą, ale jeśli tylko psychicznie jestes gotowa a macic bedzie wygojona nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj pierwszy raz weszłam na czerwcówki 2007:( przeczytałam tylko 1 strone bo juz nie dałam rady:( termin mialam na 16 czerwca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×