Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tiki*

Planowanie i starania po STRACIE ciąży.

Polecane posty

CELICA kochana nie było Cie tyle a tu prosze jakie wejscie z wielka pompa:):):) GRATULUJE Ci z całego ❤️ masz racje co ma byc to i tak bedzie wiec sie nie ma co martwic ,zycze Ci wspaniałej ciazy i nie zostawiaj nas juz na tak długo bo wszystkie martwiłysmy sie o Ciebie;) ale sie ciesze:) to moze te dziewczyny ktore dawno nie zagladały tez tak wskoczą:) aneczka12,susia, takaja itd :) Joaska Pelaska a Ty szybko do nas wracaj:) albo chociaz sie odezwij co u Ciebie. Moj K pojechał na ostatnie pozegnanie,ja zostałam w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica wspaniałe wieści...GRATULUJĘ z całego Rudi❤️ przytulam Cię mocno.... Tiki jak wróci Twój m to wsiadaj do auta i jedź sprawdzić co się dzieje....a może to wcale nic złego....trzymam za Ciebie kciuki... a ja zadzwoniłam do mojego gina i powiedział mi, że mam się nie martwić bo wynik jest nieznacznie podwyższony a przy tak wczesnej ciąży to niczym na razie nie grozi ale powiedział, że mam zrobić w takim razie jeszcze FT3 i FT4 i z tymi wynikami udać się do endokrynologa...nie wiedziałam, że do endokrynologa są takie kolejki i że tak trudno się dostać...ale po kilku telefonach umówiłam się na prywatną wizytę na 13.09.07 na 14.50 a wizyta ma kosztować bagatela 110zł no normalnie jakiś koszmar... ale czego się nie robi prawda??? cieszę się, że chociaż BHCG jest dobre w ciągu 4 dni wzrost 5-krotny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje :) Sysunia,nie martw sie.Napewno jest dobrze.No,a co do pieniedzy ktore wydaje sie na rozne badania to koszmar,ale ja wam powiem,ze chodze tylko prywatnie i jestem zadowolona.Trudno,czegos sobie nie kupie do ubrania,ale wole zrobic porzadne badania.A tak apropos badan, to jestem lekko stuknieta ;) jeszcze nie zrobiłam morfologii...Bo rano jak wstaje to taka głodna jestem,ze nie dałabym rady dojsc do laboratorium,a przeciez głownie chodzi o cukier i musze byc na czczo.Nie wiem jak to zrobie,chyba ,ze mnie do szpitala na dobe wsadza i rano pobiora krew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Moja ciąża zakończyła się w 7 tygodniu poronieniem, a obumarła w 5 tyg. Czy można poznać przyczynę obumarcia płodu? Teraz dopiero zrobiłam cytomegalię, toxo, różyczkę, bakterie. Wyniki są dobre, choć czekam jeszcze na cytomegalię IGM, bo IGG jest lekko powyżej normy. Powiedzieli mi, że połączyły się złe komórki. Jedna z dziewczyn powiedziała mi, że u niej dochodziło do zapłodnienia ale i tak roniła, bo miała zły wynik kariotypu genetycznego. Czy Wy robiłyście takie badaie? Mam wrogośćśluzu i próbuję przez inseminację zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Celicia gratuluję z całego serca. Dawno się nie odzywałaś:).Musze Ci napisac, ze jak widze samochód L, to patrze, czy nie jest z Krasnystawu i czy instrukotrem nie jest kobieta. Narazie Cię nie widziałam ale jak zobaczę to ci pomacham. Tiki trzymaj się ❤️. Caroline i Szkocja ciągle trzymam kciuki aby te angielksie testy się myllą. Szkocja poza tym powodzenia w zdobywaniu nowej pracy. A u mnie nudy, nie mam co pisać, mąż pojechał na imprezę firmowa a ja zostałam w domu. Poza tym zaczynam podejrzewać, ze moja wspólniczka jest w ciaży bo się ostatno podejrzanie zachowuje. No cóż jeśli okaże sie to prawda, to będzie mi trochę przykro. Nie wiem tylko kto będzie prowadził firme jak się okaże, ze obie zaciązymy ale się tym nie przejmuje. Mam to w nosie, sa jeszcze dwie inne dziewczyny i pewnie będzie im ciężko ale sobie jakos poradzą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica wspaniałe wieści - kiedyś mi przeszło przez myśl, że moze jesteś w ciaży....i proszę bardzo! Ja nie miałam czasu zaglądać....dziś też ledwo żyję, bo wczoraj troszkę zabalowałam...a co tam! Poza tym nic się nie dzieje więc nie mam za bardzo o czym pisać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki ja na Twoim miejscu nie lekceważyłabym nic co by mnie zaniepokoiło. Wiem, ze nie można też wpadać w panikę, ale jeśli to wody to kochana lepiej się upewnić wcześniej niż żeby było za późno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka ❤️ postanowiłam poczekac do rana.......rano pojade na izbe do szpitala, niech mnie jakis lekarz zbada Aneta30 - witaj. Bardzo ciężko ustalić przyczynę poronienia, wrecz jest to prawie nie możliwe. Ja nie robiłam badania kardiotypu i nie pamiętam czy któras z dziewczyn robiła... Dla własnego spokoju i wykluczenia wszelkich nieprawidłowosci lepiej porobic badan wiecej ale to juz sama uznasz, sama musisz sie zastanowic.....ściskam Cię serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to na lekkim kacu mam ochotę na majonez, a do majonezu najbardziej mi psauje jajeczko na twardo...a że mam w lodówce trochę kawioru to sobie zrobię jajeczko z majonezem i z kawiorem, mniam!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znalzałam czas na zdjęcia na blogu. gablis Michałek śliczniutki. Zauważyłam też, że prawdopodobnie macie takie samo łóżko i szafki nocne jak my! Tylko my mamy ciemny brąż :). To taka uwaga na marginesie, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica gratuluję! Zniknęłaś z forum, martwiłam sie o Ciebie, bo nawet nie przypuszczałam, że możesz byc w ciąży :) Gupolek ze mnie, bo przecież każda z nas się stara i to właśnie taki powinien być finał starań :) Cudowne wieści ❤️ tiki ❤️ informuj nas co i jak! Sysunia :) nie martw się!nawet gin Cię uspokajał :) Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Celica, a to dopiero nowina!!! :D Kochana moja, GRATULUJĘ z całego serca! I gratuluję zdania egazaminu na prawko na autobusy :P Widzę, że wszystko u Ciebie się układa tak, jak sobie wymarzyłaś. Bardzo się cieszę :) Zaglądaj do nas częściej. Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę mimo swojego zabiegania. Ściskam Cię mocno. Tiki, koniecznie idź do lekarza. Trzymam kciuki. Lidka, no i dobrze, słonko, baluj. Nie ma to jak dobry odstresowywacz :P Idę na Vinciego. Oglądałam ten film ze 4 razy, ale jeszcze raz nie zaszkodzi :P Pozdrawiam Wsa wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica GRATULACJE 🌻 Obiecałam Peppetti, że napisze Wam co u nej Napisała dzisiaj że mieli maly kryzys, bo zrobił jej się taki nawał mleka że nie chciało lecieć i ją piersi strasznie bolały a Michałek płakał bo był głodny, ona pogryzła sobie z bólu ręce a Michałek cały czas płakał, teraz już jest sytuacja opanowana, Michaś śpi, a ją pomału przestaje boleć Mam nadzieję, że zrozumiecie o czy pisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tiki 🌻 kochana myślę o Tobie cały czas.... ❤️ będzie dobrze. Napisz co i jak. Rudi przykro mi z powodu śmierci ojca K. przytulam Was mocno. Peppetti 🌻, trzymasz się dzielnie:) Celice, wow!!!!!!! GRATULACJE!!!! no no, dumna jestem:):):) Lidka, a jak tam po weselichU? Ja jutro idę i nie chce mi się Balbinka - przesyłam kawałek wirtualnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A i zafarbowałam włosy na korzenny brąz. Ale taki sobie kolorek. Myślałam, że będzie lepiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mozarrella a Vinci fajny:) tylko ja nie miałam czasu, bo sprzątałam jeszcze w aucie, bo M nie ma czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pyza, Joka, Szkocja, Sysunia, Balbinka, EvaWer, Dawna Justy 🌻 CAłuję Was wszystkie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to idę spać. Nikogo ni ma:( Dobranoc. Pewnie zajrzę w poniedziałek, bo w niedzielę późno wrócę z poprawin:) mozzarella, pamiętam o fotkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z samego rana,bo zaraz juz wyjezdzam w trase z kursantami.Dziewczyny ,jeszcze raz dziekuję za gratulacje.Musze wam napisac,ze ta ciaza jest taka inna od poprzednich.Zawsze na poczatku miałam nudności no do jakiegos tam tygodnia,a potem spoko.Teraz makabra,nudnosci budza mnie w nocy! Szok!Rano mdleje z głodu,ale tak naprawde to nie mam apetytu.W południe znowu nudnosci.Jak cos jem to mi troche lepiej ale na wieczor znowu wszystko mi podchodzi go gardła.Do tego mi duszno.Ach,mowie wam ,straszne :( No ale jakos przezyje :) Pozdrawiam jeszcze raz goraco.Moze wieczorem zajrze,bo u nas w Krasnymstawie Chmielaki i całae miasto zablokowane,wiec nie jeżdze po południu bo sie nie da. Mania,w Lublinie mnie nie zobaczysz bo nie mam chetnych kursantw na zdawanie tam egzaminu.Głownie jezdze do Chełma i Zamoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Witam sobotnio 🌼 ##### Celica, ja to nazywam ,,wejście Aleksix\" !!! [,,Dynastia\" ;) ] Siedzieć cichuteńko i nagle tarammmm! Niezły powrót! Niespodzianka!!! Gratuluję Ci serdecznie! Choć mogłam się tego spodziewać to i tak buzię mam nadal otwartą! Ale pomału dochodzę do siebie. Skoro więcej dziewczyn przechodzi do kolejnej FAZY STARANEK, a ja wciąż jakby w miejscu, ale przecież drepcę w tym samym kierunku... To przecież wreszcie i ja się dodrepcę! A ze mną niezły PELETON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze, że masz Kochana ten ciężki okres za sobą i poprosu jesteś w ciąży... Pracujesz ciężko, ale Justy udowodniła, że to niekoniecznie jakiś problem ;) Jednak dbaj o siebie- będę Ci o tym co jakiś czas przypominać. ######## Tiki, czekam na wieści po wizycie... Trzymam kciuki za Was! ######## Peppetti, też się trzymaj i wracajcie oboje do formy! Buziaki dla Michałka i Kamilka :) ######## Dziewczynki, u mnie świeci słonko. Życzę Wam też słonecznego i udanego wekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki - dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Mam już wyniki cytomegalii, toxo, różyczki, TSH - wszystko jest ok. Jeszcze tylko wyniki bakterii, 2 lata temu ich nie miałam, ale licho nie śpi. Wolę wiedzieć. W październiku zaczynam kolejne starania. Jeśli się nie uda, zdecyduję się chyba na invitro. W Krakowie są podobno złe statystyki uzyskanych ciąż, więc muszę się zastanowić nad W-wą, Łodzią. Czy są tu osoby, które miały in vitro? Pewnie wile badań trzeba zrobić. Po jakim czasie po stracie zaczęłyście kolejne próby? Ja mam 3-miesięczną przerwę, bo lekarka obawia się, że ponowią mi się sprawy sprzed laparoskopii i dlatego nie mogę mieć dłuższej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta, powodzenia w starankach! :) Dziewczynki, 600- tna strona tuż, tuż!!!!! Która się łapie! :) Miłej soboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wpadłam Wam powiedzieć, że te wycieki jakby ustąpiły, wczoraj zrobiłam sobie nasiadówke z tantum-rosa (może to jednak jakaś infekcja) w kazym nie jadę do szpitala. nie zdążę Was poczytać bo jedziemy na wekend do teściów. do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica - gratulacje!! Ale Ty sie kobieto trochę oszczędzaj - w każdym razie nie forsuj się za kółkiem :P O w Chełmie ja zdawałam prawko i bardzo miło to wspomninam:) Tiki to odpoczywaj w domku i nie stresuj się!! Peppetti słyszałam ze duzo kobiet ma problemy z nawałem pokarmu... A u nas cały czas okropna pogoda - leje i zimno - chyba od 3 dni nie byłam na zewnątrz - a chyba powinnam się lekko dotlenić:P Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
HEllo:) A u mnie fryzjer zaliczony:) jeszcze kawka, makijaż, ubieranie i o 13.00 start na weselicho:) w sumie jestem głodna jakaś.... Dziewczyny nie chcę się nakrecać, ale w te dni było staranko. No i wczoraj bolał mnie jajnik w nocy strasznie. Co to może oznaczać? czy ja już jestem tak przewrażliwiona?????? Tiki 🌻 ty najlepiej wiesz, co i jak. Odpoczywaj dużo kochana. No i życzę Wam miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celica ogromne wielkie GRATULACJE :) Ale dbaj o siebie i bardzo uważaj, bo ja co prawda pracowałam przez całą ciążę, ale jednak w domu i przy biurku, a na pewno w mniej stresujących warunkach. Dziewczyny, trzeba uaktualnić tabelkę, bo dużo w niej zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jestem już w domu, jak ogarnę chaos organizacyjny to usiadę i spróbuję nadrobić zaległości. Dziewczyny, dziękuję za trzymanie kciuków i gratulacje. Michałek jest spokojniutki. Choć, zapewne jak wiecie, wczoraj mieliśmy kryzys. Trochę ciężko było... dalej jest, bo chwilowo odciagam pokarm laktatorem, ale jest coraz lepiej. Z tego co rzuciło mi się w oczy to POWRÓT CELICY! Tak jak Celavie napisała, jak wejście Alexis. Gosiu, olbrzymie gratulacje. Cieszę się przeogromnie i moooocno trzymam za Was kciuki. I oczywiście gratuluję zdania egzaminu!!! Oglądałam zdjęcia Michałka Gablis. Śliczny chłopczyk. :) :) Ale Michały - to wszystkie są ładne :) :) :) :) :) :) Buziaki dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×