Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

Mam 27 lat czy mogę nosić jeszcze aparat ortodontyczny?

Polecane posty

Gość kazdy dentysta
chwali te aparaty i firmy ktorymi dysponuje.Kazdy zaklada jakie chce aparaty,ale mnie sie wydaje ze bialy ceramiczny jest na pewno duzo mniej widoczny niz metalowy.Zreszta metalowe lepiej wygladaja u mlodziezy teraz wrecz są modne i jeszcze ligaturki kolorowe.Ja jestem starsza wole miec troche dyskretniejszy,absolutnie sie go nie wstydze ale wole bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarazynka
moja orto sama ma ceramiczny założony na jednym łuku a na drugim ten "wewnetrzny" , nie znam jego fachowej nazwy. A dysponuje roznymi rodzajami...po prostu mi odradzala , niby wbrew logice , bo na tamtym zarobila by przeciez wiecej... Dora.. wybor nalezy do Ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie co do wyglądu aparatu. Na zewnętrznej stronie ma zamki i łuk a od wewnętrznej też coś ma? Np. jakbym miała zęba krzywego do środka to jak go wypchać na zewnetrz? Musi aparat tez mieć coś od wewnątrz, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady26
Witam wszystkich gorąco! Od dwóch dni mam aparacik i piszę, żeby porozmawiać z osobami, które są w takiej samej sytuacji. Przyciągnęły mnie ciekawe uwagi, wiele przydatnych porad, więc mam nadzieję że czegoś się dowiem. Nie mogę się przyzwyczaić szczerze mówiąc, a najgorzej jest kiedy chce mi się jeść... tak patrzę na to jedzenie i patrzę i jak pomyslę że będą mnie bolały zęby to od razu tracę apetyt i nie jem. Generalnie jak już coś przekąszam to twarożki, serki i zupki-ugniecione;-( Czy Wy też tak mieliście na początko? Jak długo mam się tak męczyć? Poradźcie co jeść....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaBzymek
Ja miałam 28 lat gdy zdecydowałam się na aparat!Byla to super decyzja i jedynego czego żałowałam to tego, że tak późno się na niego zdecydowałam!!Efekt po zdjęciu był rewelacyjny i jest do dziś choć wiadomo że leczenie trochę trwało!Na całe szczęście podjeła się go dr Iwona Gnach-Olejniczak z Unident Union Dental Spa!Bardzo dobrze wspominam wizyty u pani doktor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero w dorosłym życiu było mnie stać na aparat ortodontyczny i zdecydowałam się w gabinecie www.ortodonta-katowice.eu. Nie czuję się staro i nie czuję żeby aparat tutaj coś zmieniał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem przy 30 i również zastanawiam się nad założeniem aparatu. Już tak długo męczę się z krzywymi zębami, a dopiero niedawno uzbierałam kasę. Coś takiego powinno być refundowane, bo nie każdego stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, leczenie ortodontyczne na NFZ dotyczy tylko dzieci. Ja sama mam 34 lata i dopiero w tym roku założyłam aparat. Ale w Klinice, którą wybrałam, Rock Your Smile, można na szczęście rozłożyć sobie leczenie na raty. Dla mnie to super rozwiązanie :) Zwłaszcza, że jestem baaaardzo zadowolona z opieki pani dr Agnieszki Chruściel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×