Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

którą metodę stosujecie?wszystkie są kiepskie /

Polecane posty

Gość ghmfjhf
a jest juz moze w Polsce Nuvaring? to taki dopochwowy krazek z hormonami, wymienia sie go raz na miesiac.. nie wiem ile kosztuje.. jesli chodzi o plastry, mnostwo kobiet w stanach pozywa teraz firme, ktora je wyprodukowala - powod/ utrata zdrowia.. klopoty z sercem, zageszczenie krwi i w zwiazku z tym blood clots..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghmfjhf
sniezynka - oj, zmieniaja libido, zmieniaja.. wiekszosc kobiet na poczatku odczuwa jego wzrost, ale po kilku latach brania tabletek libido znacznie spada... wiem z autopsji i od kolezanek - kazda z nas brala inne tabletki, w ciagu kilku lat czesc z nas je zmieniala na inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie to tylko awaria
Ależ nie rezygnuj z seksu!Moim zdaniem jakieś tabletki,lepiej nowszej generacji.A co to za lekarz,ktory spirali nie założy a chce Ci dać zastrzyk?Zastrzyk to dopiero porażka.Niech Cię nie skusi cena i wygoda.Z własnego doświadczenia wiem,że rujnuje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a działo Ci się coś po zastrzyku?podobno ciężko wrócić do płodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blend
ale SKAD WIECIE ze to wlasnie po tabletkach po tych paru latach spada libido? :) moze to zwykla rutyna? :) mi tam wzroslo, bo juz sie nie musze stresowac ze cos bedzie nie tak i moge kiedy tylko mam ochote bez wiekszych przygotowan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanazastrzyku
Ja jestem na zastrzyku od dwoch miesiecy i nie narzekam. Przede wszystkim jest to jedna z metod gdzie najwyzsza skutecznosc. Tabletki kiedys bralam ale duzo rzeczy moze wplynac na ich nieskutecznosc no i nie podoba mi sie to pamietanie codziennie o nich. Mysle, ze zastrzyk jest bardziej konmfortowy. Kilka moich kolezanek na tym bylo i tez byly zadowolone. Jedyny mankament to plamienia, ale to ma zaniknac. Nie jest tego duzo, kilka rozowych kropel :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×