Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam kaca moralnego

Przespałam się z facetem za pieniądze

Polecane posty

Gość blondik
Wiesz co karina jak czytam to co piszesz to stwierdzam, że jesteśmy bardzo do siebie podobne i mamy nawet podobne doświadczenia zyciowe. Uważaj na siebie i mimo wszystko radze ci z tym skończyć. Zreszta chyba sama sie musisz o tym przekonać. Mnie tez przekonywano ale nie chciałam słuchac. Byłam dokładnie taka jak ty. Życze ci powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
I co po tym zawodzie postanowiłas skoro samce tsą takie to trochę na nich zarobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonusia ...
He he dzieki Kaziu za podpowiedz... Znasz jeszcze jakies skuteczne teksty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
którą podpowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonusia ...
"Nie dbasz o mnie misiu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
a tam odrazu zpowczucie:) odbilam sie stalam na nozki i zyje:) i jestem szczesliwa:) a moj byly nigdy nawet nie probowal sie tlumaczyc.....poprostu wszystko przyjal jako"normalka" moze dla tego stracilam wiare ze jescze zaufam kiedys temu jedynemu:( wiec dalam sobie spokoj i wybralam inna droge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
W ogóle to widze wspaniałe dziewczyny z Was. tzn karina diana blondik. Choć nie wiem jak wygladacie. Ale jak widzę takie dziewczyny z solarium u boku łysolka i beemki to myślę (nie z zazdrości) głupie cipki. A może jednak sa w środku wartościowe. uczuciowe. czy nie. Czy wy nie jak Stefanki od stefana... Sory jeśli uraziłem ale czasami "szata to nie zdobi jednak człowieka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
oj kaziu kaziu :) no nie tak odrazu , wiesz ja nie patcze przez pryzmat swojego bylego na wszystkich tu chodzi o zaufanie , milosc, zalozenie rodziny:) bardzo mu ufalam , mogl sobie chodzic nocami, zreszta chodzil na balety z kumplami ...... mogli mi wszyscy mowic "on cie zdradza" ale ja mialam klapki na oczach ktore tylko on otwieral:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
Zonusia no wiesz taka żona to potrafi lepiej doić faceta niż tzw dziwka (czy jest jakieś określenie mniej pejoratywne?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
Karinko ale tłumaczył się ze nie chciał itp czy powiedział koniec ty już nie moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana007
kaziku :) miło że tak myślisz ale ja nie zarabiam jak blondik i karinka pracuje w biurze i nie jestem obok łysych kolesi w bmw mam faceta 9 lat starszego od siebie i jestem szczęsśliwa na maxa z jednym facetem :) a dziewczyną zycze jak najlepiej z całego serduszka mego :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
Ja tak ufam swojej dziewczynie. Ona jest taka łasa na samców że sam nie wiem co ona wyprawia jak mnie nie ma, ale jej ufam i tylko jej wierzę. Ale leci na mnie strasznie. Jak tylko jestem (czasem dużo pracuję) To cały czas ze mną. I we wszystkim jest dobra że tak powiem bez ogrodek. Na prawdę nie musze korzystać z agencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
a tam co sie tlumaczyl, wiesz co mi powiedzial" ze robili sobie jaja i ze on byl tak spity ze go rozebrali do naga i polozyli kolezanke tez naga " wiec myslalam ze umre, przez rok brakowalo mi lez, juz nie mialam czym plakac, a juz nie wspomne w jakie nalogi przez niego wpadlam:( ale dalam rade teraz jest si:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu... zakochaj się
Kazik to Ty jesteś ten kaziunio od suteczków?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
diana sorki ja cię nie do jednego worka że jesteś agenką tylko że super się z wami rozmawia i że takie jesteście kochane ;) tzn Dla mnie kobieta jest sensem życia. Ale nie jakaś urojona, wyidealizowana. Kobiety mają swoje problemy, skłonności, namiętności, potrzeby. Kocham to :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu... zakochaj się
dobra, to teraz ja coś powiem - ja się jeszcze trzymam, ale ne wiem, jak dlugo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
to ja :D ten kazik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu... zakochaj się
ale z Ciebie świntuch...o jja :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
kaziu... zakochaj się - co to znaczy jeszcze się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
czemu świntuch? powiedz szerzej o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
kazik to pozazdroscic takiej laseczki:) wiesz ja tez myslalam ze na tyle rozmaicam zycie sexualne w swoim zwiazku kiedys ze mnie nie zdradzi:( stalo sie innaczej.....a moze tak mialo byc....przeciez gdzy by to stalo sie jak byla bym wciazy z nim, bosz az strach pomyslec i jak ja tu mam skaczyc z tym zawodem , zakochac sie zaufac.....skoro tak dostalam po dupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu... zakochaj się
tzn. ze mialam gorsze doświadczenia, niż dziewczyny, z którymi wlaśnie piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana007
kaziku tak jak dla mnie facet budze się i zasypiam dla niego żyjemy dla siebie i to daje mi siłę kazdego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
nie wiem jak ? :( to bardzo trudne teraz. Powiedziałbym zakochaj się ale jak znowu dostaniesz kosza? szok szok. Teraz nie wiem jakbyś to zniosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu... zakochaj się
nie spotkałam ani jednego faceta, w którym zakochałabym się z wzajemnością i który by mnie dobrze potraktował świnruch jesteś, bo wymyśliłes taki zboczony topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina1982
Ok musze leciec wlasnie wpadla kumpela:) nie myslalam ze tak milo bedzie mi sie dzis gawedzilo:) dziekuje za mile slowka... caluje KARINKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonusia ...
Mnie taki ukochany po 5 ciu latach zostawil sama. Z niemowleciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaziu... zakochaj się
nie rozwijajmy tego tematu, proszę pa Karinka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikS_
ten typu puffy nipples? ale taki hm na maxa? pokażę ci swój stary chcesz? jakie gorsze? czy wolisz nie wracać do wspomnień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×