Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość protestuję

skandal! sadowski odpadł!!!

Polecane posty

Gość Szczęśliwa..............
A ja się bardzo cieszę , że Sadowski odpadł , bo jego twarz , a zwłaszcza pasemka na włosach jezuuu.....porzygać się można , ciekawe dlaczego nikt tgo nie zauważył ? A ta Ewa , jego tancerka taka niby inteligentna , a po kazdym tańcu tak dyszała głośno , że nawet sama Tyszkiewicz nie mogła tego znieść i zwróciła jej uwagę na to , ale gdzie tam ona , tłumok nie zrozumiała ? A ja stawiam na LUKASA , jest świetnym tancerzem , mimo , ze nie jest młodzieniaszkiem , ale szkoda mi też i Liszowskiej , myślałąm , że dotrwa do finału. Tak czy owak przynajmniej miłe twarze zostały , niestety Mroczek też !!! Pozdrowionka 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz lepiej żeby wygrał Lucas
albo Rusin,byle nie Mroczek:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa..............---> Ale co maja pasemka do tanca, bo nie wiem...? :O I co ma wspolnego inteligencja z problemami z oddychaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdasf
Sadowski dla potrzeb serialu MAGDA M. zrobił pasemka Tez załuje ze on odpadł. A jesli chodzi o tegop całego Lucasa to nie wierzyłam wczesniej w te ploty o jego romansie teraz juz zaczynam wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________Hmm________________
Tez sie zastanawiam co wyglad i pasemka do tanca maja ? "Tak czy owak przynajmniej miłe twarze zostały" Szcesliwa to nie konkurs pieknosci, chyba Ci programy pomylily ? Wyniki glosowania pokazuja,ze wiekszosc osob ma problemy ze zrozumieniem ze w tym programie to wlasnie TANIEC nalezy oceniac. Moim zdaniem odpadly 2 pary, ktore powinny sie znalezc w finale Lisza i Sadowski. Zostala Kinga - owszem sympatyczna babeczka, ale odnosze wrazenie ,ze glosuja na nia wszystkie porzuconego kobiety (bo biedna Lis ja rzucil) Mroczek- skoro tak wielbicie tego "aktora" (cudzyslow, bo wydaje mi sie,ze to za duze slowo w stosunku do jego rolki w M jak milosc) - glosujcie na jego w TELEKAMERACH - bratu nie dorasta do piet, jesli chodzi o taniec. Jury tez jakos nie zachwyca Lucas- nie mam pojecia dlaczego zaszedl tak wysoko. Czyzby dlatego , ze z Ameryki...hehe? Bo ja jakos niczego zachwycajacego w nim nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno temu ustalono, że TzG, to nie jest program taneczny:) To program na sympatyczną twarz, popularność i show na scenie. Sadowski tańczył poprawnie, ale jego twarz nie rzuca się w oczy, ludzie go nie kojarzą, a na scenie nie robił szczególnego show, tylko po prostu dobrze tańczył. Wiele osób na tym forum pytało, kim jest Sadowski? bo po prostu przed programem niewiele osób o nim słyszało. Mroczek jest popularny, gra w najlepszym polskim serialu, jego brat wygrał poprzednią edycję, a na dodatek ma śliczną i sympatyczną partnerkę. Rusin jest jedną z najsympatyczniejszych kobiet jakie w życiu widziałam, ma wdzięk, styl i elegancję, a na dodatek wygląd kobiety-dziecka, do tego wszystkiego dochodzi przystojny partner. Samo to składa się na potencjalny sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa.........
Brawo AGA , zgadzam się z Tobą. Szkoda , że reszta tego forum nie widzi , że oprucz tańca trzeba mieć jeszcze grację i wdzięk. A wdzięk Sadowskiego to maja być te durne uśmieszki i oczy jak pogryzione od pszczół ? Patrzeć na niego nie można , więc niech się nie pcha przed ekrany , bo wymiotować się chce na jego wygląd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa.........
Sorki miało być ADA 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________Hmm________________
Szczęśliwa......... powinnac leczyc zoladek(ten odruch wymiotny) i ortografie (oprócz). I moze oswiec mnie w czym przejawia sie gracja i wdziek Mroczka? Bo to ostatnie co mozna mu zarzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa a a
A co sie dziwice? Podejrzewam ze takie osoby pokroju SZCZĘSLIWEJ... wysyłają te smsy wiec taki oto mamy skład finałowy. Te argumenty Szczesliwej są tak głupie ze az smieszne. Na ogół w tego rodzaju programach smsy wysyłają szczeniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie ten program jest bardzo próżny,... nie oglądama tego programu , wole poczytać książke czy obejrzeć jakiś dobry film - o wynikach dowiaduje się od babci - fanki tego programu :) mnie zastanawia jedna rzecz - jak mało trzeba by być gwiazdą :) rola w serialu i jest się dwiazdą, tatuś prezydentem - gwiazda jak się patrzy...... Peter Lukas - jak się dowiedziałam ze tańczy - pierwsze pytanie - kto to jest? reszte tancerzy znałam a Mroczka nie cierpię - dałam im ksywe nienapasieńce - jeden braciszek startował to drugi też musiał tańczyć .... zgadzam się z ludźmi - ten program schodzi na psy - ja go nie oglądam już od jakiś 4 tygodni powinni zmienić nazwe programu : Gwiazdy które przy okazji tańczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa.........
Calamity------>Szabatin nie ma problemów z oddychaniem tylko ze słuchem i rozumowaniem , ale widze , że to także i twój problem , bo nie zrozumiałaś co piszę . A pasemka robią dupki takie właśnie jak Sadowski i dlatego ludzie zauważyli coś wiecej w nim oprucz tańca ( antypatię ) , piszę , bo znów nie zrozumiesz o czym mówię. _________Hmm_______-----> nie szkodzi , że nie konkurs piękności , ale wygląd miły też działa na ludzi , a o nich co można powiedzieć , nawet przeciętni sa lepsi , niech się nie pchają przed kamery i już !!! A to całowanie obrączki ...? nie zadziałało na ludzi jak widać . Dlatego wasz medialny men odpadł i bardzo dobrze !!! A mój żołądek jest jak najbardziej w porządku , nie martw się. A Mroczek , może nie jest przystojny i może w tym tygodniu odpadnie , ale jest sympatyczny i dlatego nadal tańczy. taa a a---------->i bardzo dobrze , bo młodzież ma najlepszy gust. sylwunia24-------->to dlaczego cię interesują wyniki jak to próżny program i po co się tu wypowiadasz , wsadz nos w książkę i oglądaj telenowele brazylijskie , wenezuelskie- tasiemce ( to pewnie coś dla ciebie ) , bardzo ambitne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MROCZEK SYMPATYCZNY
!!!!!!!???????? .....................???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl taki film
pierwszy milion czy jakos tak i wtedy Sadowski wpadl mi w oko;) jestem z wiekszoscia....wpadam w rozpacz ze odpadl.... nie mam dla kogo ogladac tego "serialu":P no chyba ze dla tego przystojnego Wlocha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mroczki to dwa poldupki
razem - dupa. I to wiesniacka dupa wolowa. Ze o polinteligenctach nie wspomne..... Sadowski to facet. Fajny facet. I krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________Hmmmmmmmmmmmmmm
Szczęśliwa......... ja jestem osoba tolerancyjna, nawet bardzo...ale jak czytam tekst : "Szabatin nie ma problemów z oddychaniem tylko ze słuchem i rozumowaniem , ale widze , że to także i twój problem , bo nie zrozumiałaś co piszę . A pasemka robią dupki takie właśnie jak Sadowski i dlatego ludzie zauważyli coś wiecej w nim oprucz tańca ( antypatię ) , piszę , bo znów nie zrozumiesz o czym mówię" to zastanawiam sie czy to ja mam problemy ze zrozumieniem tekstu, czy inni z glowa ????????????? Pomijam juz fakt,ze oprocz pisze sie Z KRESKA (wiem w dzisiejszych czasach mlodziez tlumaczy sie dyslekcja i innymi takimi przypadlosciami)...Pomijajac takie "drobnostki" jak ortografia , skladnia i gramatyka i skupiajac sie tylko i wylacznie na sensie Twojego przekazu dochodze do wniosku,ze NIE powinnas sie publicznie wypowiadac. Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi - jestem zaskoczona,ze potrafilas wlaczyc telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _______________Hmmmmmmmmmmmmmm
"i bardzo dobrze , bo młodzież ma najlepszy gust" RACZEJ BEZGUSCIE!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa.........
Ale mi nagadałaś ? Ty też masz gust , ale wypaczony!!! Dlatego się tu spełniasz w głupim gadaniu , bo widzę , że się zdenerwowałaś ? Ale trzymaj się , mnie to nie wzrusza i tak moi faworyci wciąż tańczą , a twoi nie....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa.........
_________hmmmmmm---------> coś mi się wydaje , że zaczynasz być zrzędliwą stara panną , której nikt nie chce , dlatego tak pielęgnujesz starocie ? Ale wolno ci , tylko pomyśl może , o innym topiku , np. matrymonialnym , a nuż ktoś się nie pozna na tobie ??? Przynajmniej na początku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczesliwa
ale z ciebie tepa krowa!!!!!!!!!!!!!! -------Hmm--------szkoda strzepic jezyka na takich pustakow jak szczesliwa juz toczysz piane z ust szczesliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa............
Oj , jak to się wkurzyło złotko i warto było się mądrzyć ??? Na drugi raz się wypowiadaj jak masz ochotę na temat , a nie zaczepiaj ludzi , myślę , że to zapamiętasz na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________Hmm________________
SZCZESLIWA - Dziekuje za troske o moje zycie osobiste. Jestem szczesliwa mezatka od lat. A partnera nie szukalam w biurze matrymonialnym ani tym bardziej na forum. Widocznie jestem staroswiecka ;-) Alez ja sie wcale nie denerwuje. Uwielbiam czytac Twoje wypowiedzi. Dawno mnie nikt nie rozbawil na tym forum. -Sadowski odpadl bo mial pasemka -"dlatego ludzie zauważyli coś wiecej w nim oprucz tańca ( antypatię ) " -"oczy jak pogryzione od pszczół" -"niech się nie pcha przed ekrany" -"Ewa , jego tancerka taka niby inteligentna , a po kazdym tańcu tak dyszała głośno " "nawet sama Tyszkiewicz nie mogła tego znieść i zwróciła jej uwagę na to , ale gdzie tam ona , tłumok nie zrozumiała ? " Normalnie POEZJA.........Z nadzieja, ze wkrotce dostarczysz mi kolejnej dawki rozrywki - Pozdrawiam Hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi drodzy nie wymagajmy od
fanko po-mroczkow skladnych odpowiedzi....to w koncu tylko prosta dziewczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa............
Do ________hmmmm---------> nie tłumacz się , gdyby cię to nie ruszyło to byś się nie nakręcała , a tak wiadomo jak jest , to że zmieniłaś teraz zdanie to świadczy tylko o tym że masz już dość bronienie tego swojego Sadowskiego i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×