Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość protestuję

skandal! sadowski odpadł!!!

Polecane posty

rowniez jestem zaskoczona tym ze przemek z ewa odpadli....to niemozliwe zeby z pierwszego (zazwyczaj)miejsca w glosowaniu widzow spadli na ostatnie, teraz jestem juz przekonana na 100%ze wszystko jest ustawione a program to jedna wielka mistyfikacja...co do skrzyneckiej do tej pory ja lubilam ale dzis praktycznie w kazdym wejsciu antenowym wypowiadala sie w tak niepoprawny gramatycznie sposob ze asz uszy wiedly i to troche zweryfikowalo moje zdanie co do niej bo skoro nie umie sie poprawnie wyslowic na wizji to moze pora poszukac kogos innego na jej miejsce....a co do jej biustu to tez zwrocilam na to uwage ze moglaby nalozyc stanik pod te sukienke bo piersi ma strasznie obwisle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
myslam ze dzis mroczek wyleci a ten znow zostal!!! sadowski najlepszy tancesz odpadl...kur..odpadaja najlepsi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
eee nie przesadzajcie, oni tam wszyscy tańczą teraz na jednakowym technicznie poziomie:) znaczy gwiazdy:) a niestety na ogół jest tak, że publika głosuje z sympatii na tych co kocha ( Mroczek) i na z litości ( Lucas):) Ja z kolei nie mogę już patrzeć na Wodeckiego i panią Beatę. Gadają od rzeczy, na tańcu się nie znają, głosują zawsze na plus - no ileż można. Niech w 5 edycji zmienią ta parę, błagam:) Skrzynecką też by mogli - tyle wpadek co ona to chyba nikt nie zalicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa sie stała
to nie mozliwe.. nie wierze.. chwile przed ogłoszeniem wyników przebiegła mnie myśl że przemek odpadnie.. KURWA NO. KURWA:| JAK TO JEST JURWA MOżLIWE?????? swoją drogą jest coś grubo nie tak z tym całym systemem głosowania, skoro KOLEJNY RAZ!!!! kurwa odpada KTOś, KTO MIAł KURWA NAJWIęCEJ PKTóW OD SęDZIóW!!!!!!!!!!! NIE SąDZE żE to jest ustawiane, sądze że po prostu to wina umysłowych pasztetów, które głosują (bo kto normalny może wysyłac sms-y na audio tele haha) aczkolwiek jest opcja też taka, że chodzi o zbijanie kasy przez bukmacherów. dzis na onecie artykuł pt "sadowski wygra?" - wszyscy postawią na niego najwięcej $ a wygra ktoś, kto faworyzowany nie był na kogo najmniej ludu postawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wygra
rusin, bo wysyłające SMS-y "gospodynie domowe" współczują jej z powodu lisa..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarMaga
JA ostatnio obliczylam cos...kiedy Liszowska odpadla mieli najwiecej glosow z Przemkiem czyli 4pkt......a Mroczek mial 1 punkt....musial wiec dostac max glosow od telewidzow.....5 pkt co dalo by mu 6pkt lacznie a po przeliczniu calosci to jest niemozliwe....patrzac jak sie glosy rozlozyly. Jedno wielkie oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persymona Salak
stawiam na Kinge i tez byłam zaskoczona ze Przemek odpadł. No ale tak samo jak Liszowska maja niebawem swoje występoy i wyjazdy z teatrem i Przemek musiał odpasc bo sam wszesniej mówił ze niedawo odłozyli teatr i występ na korzysc tańca no al eteraz nie mógł przełozyc tego i ustalili ze musi odpaśc. To on chciał !!! . gdyby nie chciał i wtedy mroczek by odpadł. Jakby ne patrzec to i lukas dobrze tańczy ...a co do kingi. Ona tak sie zawstdza jak dziewczynka, tak sie cieszy jak dziecko.:) fajna niunieczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI SĘDZIA MARIA
NIE MÓWCIE MI ZE MROCZEK DOBRZE TANCZYŁ - 2 TANIEC POŁOŻYŁ NA MAXA WSZYTKO JEST USTAWIONE KINGA - PRACOWNICA TVN LUKAS - ROMANS Z PRODUCENTKA PROGRAMU TYLKO JAKOS MROCZKA NIIE MOGE SKLASYFIKOWAC A MYSLAŁAM ZE W TANCU Z GWIAZDAMI LICZY SIE TANIEC LUDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KTO NA NIEGO GŁOSOOWAŁ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie tez sie
zastanawiam kto na mroczka glosuje skoro wszyscy na roznych forach internetowych tak po nim jada i marza o tym zeby wreszcie odpal.To dziwne ,prawda? ja juz naprawde przestalam wierzyc w cuda-TO WSZYSTKO JEST USTAWIONE -JESTEM PEWNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam efekt wymiotny
żygam już mroczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak Herbuś tańczyła z Wesołowskim?? Jury po nim jechało, ruszał się jak mucha w smole, ślamazarny, bez wyczucia rytmu, a mimo to zaszedł bardzo daleko i to dlaczego?? Bo Herbusiowa jest piękna, to taki typ kobiety, która podoba się mężczyzniom, a tacy napaleńcy na nią głosowali, było na co popatrzeć, to i trzeba było zagłosować:( Taka sama sytuacja ma miejsce z mroczkiem, o mały włos nie odpadł, a mimo to wciąż tam jest i wykosił nawet Sadowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa i Przemek byli też moimi faworytami:( bardzo szkoda:( Kinga jak dotąd dobra była tylko we wczorajszej rumbie....ale pewnie i tak wygra. Nie wiem co o tym myśleć, odechciewa mi się dalszego śledzenia losów pozostałych par.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie tez sie
ja tez zaczynam wierzyc w romans petera lucasa z producentka programu bo przeciez ludzie glosuja albo na tych ktorych znaja i lubia albo na tych ktorzy dobrze tancza a on wcale nie tanczy rewelacyjnie ani nie jest znany bo ja na przyklad w ogole nie wiedzialam kim on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustawione wyniki
Ta edycja wyraźnie pokazuje, że wyniki sa ustawione. 3 ostatnie wyniki są absolutnym zaskoczeniem, co wydaje się nieprawdopodobne, żeby ludzie TAK zagłosowali, pamietając poprzednie 3 edycje. I oczywiście 2 najlepsze wyniki to kto? Rusin (TVN) i Lucas (TVN- romans z producentką). Przestaję to ogladać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIZNEZ TVN
SADOWSKI Z EWA - UZYSKALI MAXYMALNA ILOSC PUNKTÓW A MROCZEJ NAJMNIJSZA ILOSC (MOWI O SEDZIOWANIU) WIEC ILE MROCZEK MUSIAŁ DOSTAC SMS-ÓW ???????????? 8 MILIONÓW??????????????? KURWA LEKKA PRZESADA TVN ROBI TAKIE ZAGRYWKI ABY LUDZIE CORAZ WIECEJ GŁOSOWALI - DO WYGRANIA SAMOCHÓW - W PORÓWNANIU Z TYM ILE TVN KASY TRZEZPIE NA SMSACH - TO TE AUTKO TO KOSZTUJE GROSZE I TAK NAKRECA SIE BIZNES - A MY OBYWATELE SIEDZIMY W TYM PO USZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie pomyśleliście o tym, że może po prostu Sadowski przejadł się telewidzom?? Ruchy te sama, tańce te same, kiepskie piosenki i nudna choreografia. Na początku na niego głosowałam, później przestałam i głosowałam na kogoś innego. Lucas może nie tańczy profesjonalnie, ale jego boska partnerka ratuje sytuację i to mistrzowie show na scenie, a taniec grupowy w ich wykonaniu był doskonały i chociaż za samo to należało im się przejście do następnego odcinka. Sadowski stał się nudny jak flaki z olejem i ziewałam podczas jego występu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
kto odpadł 09:08 kto odpadł w tańcu? Dzięki 09:08 Calamity Jane sadowski "Zrozumienie tego co możliwe i niemożliwe odróżnia bohatera od awanturnika" 09:12 kto odpadł SUPER Nie lubię go,no ale ładnie tańczy 09:12 on odpadł pewnie to ty oddawalas głos na tego mroczka - wymoczka poczwaraaaaaaaaaaa 09:13 Calamity Jane Ja go wczesniej nie znalam Ale polubilam "Zrozumienie tego co możliwe i niemożliwe odróżnia bohatera od awanturnika" 09:14 Calamity Jane a glosow zadnych nie oddawalam. Nie mam komorki "Zrozumienie tego co możliwe i niemożliwe odróżnia bohatera od awanturnika" 09:14 kulawa_gazela ŻARTUJESZ? Przeciez on był najlepszy, mój (nie tylko) faworyt! No masz. A Mroczek nadal tam dupę grzeje? No tak. 09:15 Calamity Jane Mroczek juz powinien odpasc 3 tygodnie temu Nie rozumiem dlaczego tak sie nie stalo "Zrozumienie tego co możliwe i niemożliwe odróżnia bohatera od awanturnika" 09:15 pijawka Dobrze ze odpadl Ciagle sie prosil o te glosy juz mnie mdlilo Kiedy mam racje, mam racje .... A kiedy nie mam racji, mogłam miec racje ... Czyli mam racje bo mogłam sie mylic ... I teraz tez mogłabym sie mylic ale mam racje ... 09:16 Calamity Jane Kazdy sie prosil... On nie bardziej niz ktos inny. A poza tym ladnie dziekowal "Zrozumienie tego co możliwe i niemożliwe odróżnia bohatera od awanturnika" 09:17 kto odpadł Mroczka też nie lubię. Kto tam jeszcze został? Nie wierzę w to ich głosowanie.Wszystko jest ustawione i tyle 09:17 Calamity Jane czasem mysle, ze dobrze nie znac nikogo i nie byc obciazonym jakimis sympatiami przed programem "Zrozumienie tego co możliwe i niemożliwe odróżnia bohatera od awanturnika" 09:18 pijawka Bardziej niz inni...wyrywal mikrofon Figurze i blagal o glosy Teraz jeszcze ten plastus Mroczek powinnien odpasc Kiedy mam racje, mam racje .... A kiedy nie mam racji, mogłam miec racje ... Czyli mam racje bo mogłam sie mylic ... I teraz tez mogłabym sie mylic ale mam racje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
09:20 Calamity Jane A, to ja nie widzialam gdzie wyrywal... To pewnie w kulisach bylo Bo w programie nie zwrocilam uwagi... Za to zrazilam sie do Mroczka i nie pzepadam za nim. "Zrozumienie tego co możliwe i niemożliwe odróżnia bohatera od awanturnika" 09:21 kulawa_gazela Jakiej Figurze wyrywał mikrofon? No tak. 09:21 Calamity Jane ucielo mi "r", zeby nie bylo, ze orta zrobilam "Zrozumienie tego co możliwe i niemożliwe odróżnia bohatera od awanturnika"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Persymona Salak
No ale tak samo jak Liszowska maja niebawem swoje występoy i wyjazdy z teatrem i Przemek musiał odpasc bo sam wszesniej mówił ze niedawo odłozyli teatr i występ na korzysc tańca no al eteraz nie mógł przełozyc tego i ustalili ze musi odpaśc. To on chciał !!! . gdyby nie chciał i wtedy mroczek by odpadł. Jakby ne patrzec to i lukas dobrze tańczy ...a co do kingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxbxbxbxxb
Mroczek tanczy jak drewniany kołek. Ma antyfaceciarskie ruchy w tancu jak jego brat.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fan
zauwazylyscie jakie mroczek ma krotkie nogi? dluuugi tolw i kacze nogi do tego opona na brzuchu oblesny typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryderyka
Bardzo dobrze, że odpadł. Teraz trzymam spokojnie kciuki za Rusin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już kciuki nie są konieczne;)najwięksi rywale Kingi już odpadli:P Rusin na pewno wygra, choć moim skromnym zdaniem niestety na to nie zasługuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kity
PROTESTUJE !!!! To chyba jakiś wiekszy przekręt, pewnie wszystko jest ukartowane bo to co się ostatnio dzieje w Tańcu z gwiazdami to już gruba przesada. Odpadają najlepsi, a same koły zostają i wdzięczą się chichrając jak np. Kinia. Jak odwalili Joasię z Robertem to byłam w szoku. Postanowiłam już nie oglądać tego pseudo programu. Sądziłam, że Przemek i Ewa są bezkonkurencyjni. A tu niespodzianka...Mama powiedziała mi, że odpadli. Noooo a to ci dopiero. Coś tu nieładnie pachnie. Pozdrawiam all forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitaaaa
Zgadzamsię, to wszystko jakis przekręt. Najlepiej tańczyli Liszowska i Sadowski i oczywiście wylecieli. Został Lukas(przez romans) i Kinga(TVN) i Mroczek(BLE) beznadzieja.😠 robia z ludzi bałwanów faktycznie skrzynecka ma straszne zwisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×