Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość protestuję

skandal! sadowski odpadł!!!

Polecane posty

Gość ___________Hmmm_____________
Szczęśliwa............ ja zdania nie zmienilam co do tanca Sadowskiego. Zmienilam tylko stosunek do Twoich wypowiedzi - ignoruje kompletnie sens (bezsens raczej) Twoich wypowiedzi i czytuje je pod katem humorystycznym. Rozbawianie mojej osoby wychodzi CI swietnie musze przyznac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, szkoda Sadowskiego...:(:( teoretycznie uosobienie sukcesu - ambitny,świetnie tańczący, skromny, przystojny i z klasą:) zbliża się kolejny odcinek TZG, a tam już żadnej sensownej pary......to ci finał:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrrrrrrrrrrrrrrr
Zaloze sie,ze Lucas przejdzie, bo juz kilka tygodni temu w jakims wywiadzie chwalil sie,ze malzonka na final przyleci z Usa. Czyzby wiedzial juz wtedy,ze do finalu dotrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas nawet jeśli odpadnie jutro, to w finale i tak się znajdzie:P Notabene wszyscy się tam znajdą, ponieważ wszystkich uczestników IV edycji czeka wspólny taniec. Myślę, że właśnie o to chodziło Lucasowi, a nie, że znajdzie się w finale, bo już tam na górze tak ustalono. A Sadowski odpadł, bo najsłabiej zatańczył, nie pokazał show, przejadł się telewidzom, którzy przestali na niego głosować i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa............
Do _____________Hmm___________________ i co dał popis ten twój sadowski , co ??? Ale plama jezu.......... co za dupek i awanturnik , ale opanowany tak jak i ty ...........? Faktycznie , pogodził się z przegraną , szkoda , że w taki kulturalny sposób , masz za kim obstawać , akurat , no cóż pewnie twego pokroju aktorzyna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Szczęśliwa- ja tanca z gwiazdami nie ogladam, ale chcialem spytac, czy ty badalas sie kiedys psychiatrycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa............
Do--------->Ewwwwwwwwwww nie martw się o mnie tylko sprawdź swój móżdżek , bo chyba masz deko większy od kury ??? piszesz , że nie oglądasz programu a się wypowiadasz i to jeszcze nie na temat tego forum tylko osób . Pewnie zmieniłaś nick z ________Hm_________ na Ewwwww i myślisz , że nikt na to nie wpadnie ??? Typowy objaw tchórzostwa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maribell
Nie lubie Sadowskiego dobrze że odleciał..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×