Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

wiem ze to glupie pytanie ale czy wy zawsze wysylacie swoje zdjecia? a nie jakiejs brzydszej/ladniejszej kolezanki? chociaz to bez sensu lepiej wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie dziwne co wam napisze ale dajac ten temacik nie sadzialam ze bedzie tyle chetnych :) uczestnikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramirez---> Skoro tak mowisz to musi byc warto :P Nie, ze nie zasluzyles. Ale za malo Cie znam. Poki co, wiem ze znasz sie na nagrywarkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej najpierw musze cos znalezc ale co tam wysle tylko mi nie straszyc dzieci pod blokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za 1,5 godziny to ja chyba bede juz w objeciach Morfeusza... A moze cos innego zmajstruje ;) Ramirez---> Kafeteria powinna Ci do tej pory uswiadomic, ze wszystkie kobiety sa niedobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , stare seriale są najlepsze:D jeszcze Alternatywy, Robin Hood i coś tam by się przypomniało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rzadko cos ogladam raz na miesiac moze mi sie zdarzy jak juz to zlotopolskich wiem wiem glupi film z polskich na poczatku byl TANGO Z ANIOLEM to bylo fajne ale tylko jedna seria tez wole thiler ostatnio lepsze filmy jakie widzialam to; BLIZEJ, SIN CITY, KILL BILL ale 1 lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hotel w kurorcie:D Nawet to pamiętam, miałem chyba z 10 lat jak to oglądałem. Ale ze mnie było widać niegrzeczne dziecko:D, takie filmy:D A Lody na patyku wyszły na DVD i to 8 części. Gdzieś z tydzień temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramirez---> Az sie lezka w oku kreci :D Lody bym zobaczyla 😭 Moze sobie wlacze cosik... Mam calych Pancernych na kasetach cideo. I Polskie drogi :) Zreszta Lody pewnie tez by sie znalazly. Ale ile szukania!! ;) Tomek---> Ty serialowy chlopak jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arenita, a mi wyslesz swoje?:) Nieśmiało wspomniałem w mailu:P, ale chyba poczty nie sprawdzałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×