Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

nie mozliwe! wszyscy faceci lubią duze piersi!!!!!!!!!!----->ja sadze raczej ze ladne a to nie znaczy duze;) p.s. tak sobie podgladam co piszecie bo mi sie nudzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s Lody na patyku to jest durna komedia ze szyptą głupiego sexu, a nie opowiesc o przystojniakach----->dokladnie to prosty film z prosta fabula;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze, by wszystkie duze wzbudzaly takie samo pozadanie... Czasem ladniejsze sa male... ;) Male jest piekne!! :D sebaa---> A podgladaj ;) Chociaz nie wiem czy jest co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ci, kazdy facet lubi duze----->gadasz jak stanczyk tylko On mowi ze \"kazda lubi wysokich\";);) wiec z takim podejsciem nie zamierzam sie spierac bo to i tak bezcelowe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie juz nie wtracam... :O Moge sobie nawet pojsc 😭 Siez smale cholewki do takiego jednego. I tez nie mam szans. Ale kurka... nie marudze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna, w ktorej sie zakochalem----->a to jaks wirtualna czy nie-jesli moge spytac.poza tym ja wygladam na mniej niz mam w rzeczywistosci i nie marudze,a dzisia sie dowiedzialem ze moj znajomy ma tyle wzrostu co ty i jeszcze nie slyszalem aby narzekal i powodzenie ma wcale niemale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbys Ją zobaczyl tez bys sie zakochal---->ja sie rzadko zakochuje;););) ale ta ktora wkleiles ostatnio byla ladna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×