Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

SAMORZĄDY SPECJALNE SĄ TO KORPORACJE PUBLICZNE, ORGANIZACJE, do których przynależność jest z mocy prawa i które nie podlegają działaniu prawa o stowarzyszeniach. PODOBNIE JAK W PRZYPADKU SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO, SAMORZĄD SPECJALNY DZIAŁA POPRZEZ SWOJE ORGANY. W SFERZE ORGANIZACJI SAMORZĄDU SPECJALNEGO MOŻNA ODNOTOWAĆ JEDNAK WIELOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ ROZWIĄZAŃ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam teze na to, że osoby grubsze mają o wiele wiecej ciepła w sobie niz chudzi :) oczywiscie pomijając mnie :P:P nie no powaznie mowie :) miałam wielu znajomych \"wiekszych\" i kazdy z nich po schudnieciu stał sie arogancki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średni :) ale wyzszy ode mnie ALE POWTARZAM: NAWET JAKBY BYL NIZSZY TO BYM SIE W NIM ZABUJAŁA zresztą musielibyscie poznać naszą jakże zawiłą historię, pełną nieporozumien. I tak bym sie w nim zakochała, powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi sie wydaje... Dla kogos, kto jest zdolowany swoim wygladem (w tym wzrostem) przywolanie na przyklad Toma Cruise\'a to chyba chybiony pomysl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jakbym ja sie dolowala swoim wygladem, a zwlaszcza beznajdziejnym zielonym kolorem oczu, a Ty chcac mnie pocieszyc napisalabys, ze Nicole Kidman tez ma zielone... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania chlopaki przesadzaja i tyle stanczyk jeszcze raz powiesz ze jestes taki i owaki to dostaniesz prawda anula przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×