Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

Ja tez mam juz dosc bycia samotna :( Jechalam dzis do domu i wiecie co?Zapragnelam najmocniej by \"moja Milosc\" mnie przytulila,tylko to.I wiecie co? NIC:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arenita---> NIe tylko dlatego chce... ;) Red Eyes---> Pewnie nie bylas cale zycie sama... Dletego Cie tego brakuje. Ale mozna sie przyzwyczaic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne ze tyle ludzi wkolo jest samotnych to nasz najwiekszy obecnie problem spoleczny kazdy jest samotny mlody stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie macie wrazenia ze wszyscy sa sami ja tak mam prawie wszytstkie kolezanki sa same a faceci nie kazdy nawet najbardziej wkurzajacy ma kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna moja kolezanka nie jest sama. Jeden kolega jest. Ale ja do Niego nic nie czuje poza sympatia :( Poza tym nie czuje sie samotna... To, ze nie mam meza nie znaczy ze jestem samotna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze kogos mialam.Teraz tez moge,ale serce nie sluga.Jest ktos inny z kim bylam i kogo kocham wciaz,ale coz.Osoba ta jest bardzo dziwna,a to boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrazenie,ze bede sama juz na zawsze,choc wiem,ze w ciagu roku moze sie mnostwo wydarzyc,ale czasem se msyle ,ze akurat mnie to nie dotyczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie dobijam... Dlaczego koniec swiata mialby byc straszny? Moim zdaniem ten swiat teraz jest straszny ;) Piwo bym chlapnela [wesoly pan w czapeczce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale i tak zaraz przyniose tego piwa, napijemy się i poczekamy na koniec świata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialas ktos chce sie podszyc a ja mam zablokowane haslo hahaahahahha {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×