Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arenita

koniec chce faceta!

Polecane posty

a tak a propos uzywania wielu ników przeciez ja tu caly czas gadam sama do siebie nawet janinko do siebie mowie prawda janinko:P wiem przegielo mnie sie juz troszku ;) sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tak troche sie namecze z tym malowaniem glowy pol siwa pol pomalowana ale przynajmniej farby mam na trzy razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrzcie znalazl sie jakis chetny i co zwial :p dziewczyny widze ze moje starania sa plonne :( na kaffe nie ma facetow a ci co sie za nich podaja to inne babki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, ze ja bym nie dala namiarow :P Strachliwa jestem :D A w ogole to nie chcialabym miec Go na sumieniu :( Przejechalby tyle kilosow, a tu awaria :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej moze mu sie SAMOCHODZIK nie zepsuje :p od razu awaria mysl pozytywnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecisz ogladac tance i chulanki?mi sie to juz przejadlo i tak kinga pewnie wygra kinga jak kinga ale ja staiwam na steffano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam pewnie dziwna ale liszowska tez byla dobra a mroczka i luycasa to bym dawno juz wyrzuciła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroczka tak... Lucasa wyrzucilabym na samym poczatku - ale teraz sie niezle rozbujal ;) Jego kowbojska cza cza powalila mnie na kolana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcio, co Ty! Jeszcze niedawno inne plany snules ;) Moim zdaniem jakiekolwiek plany w tym wzgledzie nie maja sensu ;) No!!! I na cale szczescie :D do finalu podejde spokojnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim, a zwlaszcza do Tomka chcialam sie zwrocic:) cos nas ostatnio nie odwiedzasz wiec chcialam sie zapytac jak ci poszlo zagadywanie kolezanek z lawki??? obiecales ze to zrobisz:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomciu>>>>>>>>>>>>>>>ty tak zawsze uciekasz przed kobietami czy dostales po lapkach i tak ci zostalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×